Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Atlantic Resolve 2018: Amerykańska pancerna kawaleria zmierza do Polski.

“W ramach operacji Atlantic Resolve 2018, do Europy zmierza ze Stanów Zjednoczonych 1. Brygada Pancerna 1. Dywizja Kawalerii, która do tej pory stacjonowała w Fort Hood w stanie Teksas. Nowe oddziały zastąpią 2. Pancerny Brygadowy Zespół Bojowy 1. Dywizji Piechoty (Wielkiej Czerwonej Jedynki).

Pentagon informuje, że do Europy trafi blisko 4 tysiące żołnierzy wraz z najnowocześniejszym sprzętem. W ramach operacji Atlantic Resolve 2018, w największej części do Polski trafi 90 czołgów M1A2 SEP Abrams, ok. 140 BWP i BWR Bradley czy dywizjon 18 haubic samobieżnych Paladin. Łącznie w ABCT jest ponad tysiąc różnych pojazdów.”

http://www.geekweek.pl/aktualnosci/32715/atlantic-resolve-2018-amerykanska-pancerna-kawaleria-jedzie-do-polski/3

 

Transport trafi w związku z mającą miejsce wymianą jednostek militarnych w Europie, której celem jest wsparcie sił NATO na wschodniej flance.

Pytanie: czy jest to faktycznie wzmocnienie wschodniej flanki na wypadek ataku Rosji (ew. prowokacji NATO) czy już okupacja Polski?

 

Około 4tys. żołnierzy, 87 czołgów, 125 pojazdów bojowych Bradleya i 18 automatycznych haubic z dziewięciomiesięczną rotacją w lokalizacjach w Polsce, Niemczech, Rumunii, na Węgrzech i w Bułgarii. Gdy wylądują w Gdańsku, będzie to “pierwszy raz, kiedy dwie brygady pancerne wkroczą do europejskiego teatru wysyłając pełną armię żołnierzy i sprzętu do Niemiec i Polski w celu wsparcia operacji Atlantic Resolve”,

 

Ciekawa nazwa: Atlantic Resolve. Niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę w tłumaczeniu: Amerykańska decyzja.

Już radziecką mieliśmy.

Widać kto jest hegemonem świata.

 

Co ciekawe, izraelska agencja informacyjna Jewish Telegraphic Agency JTA poinformowała, że izraelski parlament przyjął nowe prawo, umożliwiające premierowi Benjaminowi Netanjahu i ministrowi obrony Avigdorowi Liebermanowi jednostronne wypowiedzenie wojny. To oznacza, że Netanjahu może w każdej chwili z zaskoczenia napaść na Iran.

Później to już efekt domina. Rosja, Syria, Turcja i nie wiadomo kto jeszcze.

Coś wisi, a pamiętajmy, że 14 jest przenoszona ambasada USA do Jerozolimy.

Z kolei Iran ostrzegł w tym tygodniu Stany Zjednoczone przed konsekwencjami porzucenia porozumienia nuklearnego . W nowym przemówieniu telewizyjnym na żywo, prezydent Hasan Rouhani powiedział, że jego kraj jest przygotowany bez względu na decyzję, ale  jeśli Waszyngton nie przestrzega umowy, pożałuje tego „bardzo szybko”…

 

Na razie mamy ciepło i delektujemy się wiosną. Działkowicze zaprzątani są pracami w ogródkach, inni przygotowują się na wakacje, ale świat polityczny kieruje się swoimi prawami, gdzieś  w tle naszych obowiązków. Bóg jeden wie, czy wybuchnie wojna. Zawsze pod koniec może pojawić się człowiek pokoju.

Natomiast mnie osobiście przypomina się niezmiennie cytat z Mateusza:

 

“Kiedy więc usłyszycie o wojnach oraz wieści wojenne, nie bądźcie zaniepokojeni, bo musi się to 1 stać, ale to jeszcze nie koniec.”

 

Tak więc jeśli dobrze odczytujemy apokalipsę, to musi się to stać.

Dla świata przeciwnego Bogu jest to doskonały moment. Kto w tej chwili martwi się ewentualna wojną?

Jest jeszcze jeden problem. Drożejące ceny paliw. Jeśli wybuchnie taka wojna, to oczywiście ceny poszybują jeszcze bardziej w górę, a cena 5zł za litr będzie piękną przeszłością.

Nie pisze tego aby zaopatrywać się w paliwo, zwłaszcza, że ono również ma swoją trwałość (do pół roku). Po prostu wojna to również kryzys ekonomiczny….

 

W Bogu cała nadzieja. Tak czy owak ten rok będzie bardzo ciekawy.

 

 

 

Updated: 7 maja 2018 — 21:56

5 komentarzy

Add a Comment
 1. Bóg ma nad wszystkim kontrolę i nic się wydarzy bez Jego przyzwolenia__ ” Potem ujrzałem czterech aniołów
  stojących na czterech narożnikach ziemi,
  powstrzymujących cztery wiatry ziemi,
  aby wiatr nie wiał po ziemi
  ani po morzu, ani na żadne drzewo.” (Ap.7,1) __ wiatr w Biblii to symbol wojny.

  ” I nie trwóżcie się, gdy posłyszycie o wojnach i przewrotach. To najpierw musi się stać, ale nie zaraz nastąpi koniec». Wtedy mówił do nich: «Powstanie naród przeciw narodowi i królestwo przeciw królestwu. Będą silne trzęsienia ziemi, a miejscami głód i zaraza; ukażą się straszne zjawiska i wielkie znaki na niebie…
  Będą znaki na słońcu, księżycu i gwiazdach, a na ziemi trwoga narodów bezradnych wobec szumu morza i jego nawałnicy. Ludzie mdleć będą ze strachu, w oczekiwaniu wydarzeń zagrażających ziemi. Albowiem moce niebios zostaną wstrząśnięte. Wtedy ujrzą Syna Człowieczego, nadchodzącego w obłoku z wielką mocą i chwałą. A gdy się to dziać zacznie NABIERZCIE DUCHA i PODNIEŚCIE GŁOWY, ponieważ zbliża się wasze odkupienie». ” (Łukasz 21)

  1. bardzo rzadko mam realistyczne sny, ale ten taki był. Okolo 3-4lat temu. Co dziwne jest, bo teraz jestem innym człowiekiem. Jednak w tym śnie może pamiętasz Bożenka, było pochwycenie podczas wojny.

   1. Z Biblii wynika, że będzie tuż przed wielką wojną. Mówi o tym m.innymi Ks. Objawienia …
    ” Potem ujrzałem:
    oto biały obłok –
    a Siedzący na obłoku, podobny do Syna Człowieczego,
    miał złoty wieniec na głowie,
    a w ręku ostry sierp.
    I wyszedł inny anioł ze świątyni,
    wołając głosem donośnym do Siedzącego na obłoku:
    «Zapuść Twój sierp i żniwa dokonaj,
    bo przyszła już pora dokonać żniwa,
    bo dojrzało żniwo na ziemi!»
    A Siedzący na obłoku rzucił swój sierp na ziemię
    i ziemia została zżęta. ” (Ap.14)… to obraz zabrania przez PANA Jego ludu… dalej jest opis następnego zbioru – zbioru bezbożnych. Podobnie jak przed potopem (Mt.24,37) – najpierw Noe z rodziną znalazł bezpieczne schronienie w arce, a potem był sąd na bezbożnymi.
    Takich porównań jest znacznie więcej.

    1. Bo Biblia jest pełna wielu odniesień nawet do obecnych wydarzeń…

   2. Kiedy czytalam ten artykul przyszlo mi na mysl ze przed pochwyceniem w snie moim który opublikowales widzialam czolgi.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: