Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

PIS pójdzie na ustępstwa ws. uboju rytualnego.

“Prawo i Sprawiedliwość łagodzi zakaz uboju rytualnego. Przepis mógłby wywołać kolejny konflikt z Izraelem – pisze dziennik.

Projekt PiS przewiduje, że ubój bez ogłuszenia, obecnie w Polsce legalny, byłby możliwy jedynie na potrzeby własne członków związków wyznaniowych, co uniemożliwiłoby produkcję na eksport

źródło:  http://fakty.interia.pl/

 

Jak widzimy Izrael w końcu pokazuje światu kto tu rządzi. Państwo wielkości polskiego województwa dyktuje Polsce co ma robić. Czy nie jest to wymowne? ależ tak. Polskie ustawy pisane pod dyktat Izraela.

 

Ja osobiście jestem niesłychanie ciekaw, co na ten pomysł uboju rytualnego powiedzą “polscy” lewacy działający w obronie zwierząt? 😀 Czy ktoś z komentujących na YT lub na innym blogu zastanawiał się w ogolę nad tym?

Wszak wszelkie organizacje ekologiczne i broniące zwierząt są lewackie, a więc żydowskie. Dlaczego tutaj nikt nie wiesza się na budynku sejmu jak to miało miejsce w Dolinie Rospudy?

 

Jednakże myślę, że wszelkie roztrząsanie tego jak to ma miejsce na portalach prawicowych nie ma sensu bez kontekstu apokaliptycznego.

Ludzie w ogóle nie rozumieją gdzie my jesteśmy. Poniżej filmik znanego już Adolfa Kudlińskiego:

 

 

Tak, mamy judeopolonię i…..musimy się z tym pogodzić.

Polska nie istnieje od 1939 roku. Inni powiedzą, że od pierwszego zaboru. Nieważne.

Czy polscy patrioci chcą stworzyć w państwie zwanym Polska konkurencje dla polskiej policji? konkurencje dla wojska? własne oddziały wojskowe?

Jeszcze z 10 lat temu może sam bym uwierzył w walkę o tzw Polskę. Teraz jest to tak realne, jak dostanie się do sejmu Korwina Mikke.

 

Uważam, że walka z Żydami nie ma jakiegokolwiek sensu. Jedyne co można robić to walczyć informacjami. Nie jesteśmy panami w tym kraju. Słowianie stali się niewolnikami. Jak ktoś tego nie rozumie, to albo nie ma wiedzy, albo jest ignorantem.

 

Dopiero teraz dowiadujemy się o Jonym Danielsie. Ogólnie stał się on gwiazdą polskiego internetu. Pojawia się masa informacji o tym izraelskim lobbyście w Polsce.

 

 

Daniels na zdjęciu z Gąsiorowskim znanym z Art B– polski przedsiębiorca, z wykształcenia lekarz laryngolog, działacz społeczności żydowskiej, od 1990 roku wiceprezes spółki Art-B, od 1 sierpnia 1991 roku mieszkający w Izraelu, przez 25 lat poszukiwany przez Interpol i polską policję w związku ze sprawą tzw. “afery Art B”, którą ostatecznie umorzono w 2016 z powodu przedawnienia.

 

Poniżej jakże wymowne zdjęcie.

 

No i ci co najwięcej krzyczą o Żydach:

Widzicie katolicy jak jesteście okłamywani na każdym polu.

 

 

Najciekawsze zachowałem na koniec. IPP Chojeckiego broni Danielsa.

 

https://www.facebook.com/idzpodprad/videos/10155600412639892/

Poniżej wykasowany filmik:

 

Jeśli ktoś ma jakieś wątpliwości co do IPP to teraz ma już dowody.

 

Tymczasem głodowe emerytury w Polsce:

 

http://niewygodne.info.pl/artykul8/04293-Gorzej-ma-byc-tylko-w-Meksyku.htm

 

Te wiadomości nie powinny budzić emocji. Jak naród jesteśmy bezsilni. Dlatego cieszmy się z przynależności do najbardziej elitarnego państwa na świecie jakim jest Królestwo Niebieskie.

 

 

 

Updated: 26 lutego 2018 — 21:25
Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: