Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Pastor stoi w obliczu groźby śmierci za oferowanie pomocy zmagającym się z homoseksualizmem nastolatkom.

Na wstępie, zadam pytanie retoryczne: co robią polscy pastorzy aby uświadamiać innych o złu tego świata? Kryją się w większości w zamkniętych budynkach ewangelizując już zewangelizowanych.

 

Pastor Jeremy Schossau z Metro City Church w Riverview, w stanie Michigan, stoi w obliczu wybuchowej reakcji ze strony  klas nastolatków borykających się z pociągiem płciowym do osób tej samej płci.

fot cbn.com

 

W usuniętym poście na Facebooku Kościół oferował warsztat o nazwie, “Bezwstydna tożsamość” dla dziewcząt 12-16, które zmagają się z myślami o byciu trans, bi, gej lub innych.

 

Post ospowodował oburzenie  wielu osób w mediach społecznościowych, głównie dzięki społeczności LGBTQ. Twierdzi, że program jest terapią konwersyjną, kontrowersyjną praktyką stosowaną do zmiany orientacji seksualnej jednostki.

Seth Tooley, który jest gejem, kiedyś uczęszczał do Metro City Church.

W I wywiadzie z WXYZ powiedział: „Bez wątpienia jest to terapia konwersji.”

“Pastor, starszy i żona, i zaczęli się modlić i  próbowali odmówić mi demona homoseksualizmu” – powiedział gej Tooley.

Jego matka Kimberly Tooley powiedziała: “Słyszałam demona homoseksualizmu, krzyczałam w “imieniu Jezusa Chrystusa i wychodź” szarpiąc  syna za ramię”.

Setki protestujących przeciwko warsztatom zaprotestowały ostatnio poza kościołem, a według Schossau niektórzy zareagowali groźbą fizycznej krzywdy wobec niego i  kościóła.

W filmie na YouTube, w odpowiedzi na kontrowersje, pastor wyjaśnił: “Ludzie dosłownie grozili, że zabiją mnie i moją rodzinę, spalą nasz dom, spalą nasz kościół, napadną na ludzi naszego kościoła i naszych pracowników”.

 

Oto “miłość” płynąca z LGBT…. Oto realny duch tego skrzywienia.

 

“To absolutne szaleństwo” – powiedział pastor Schossau.

Tymczasem ustawodawcy państwowi wydali ostatnio  notkę  potępiającą klasy i wprowadzili przepisy zakazujące terapii konwersyjnej w całym stanie.

Schossau mówi, że program nie jest terapią konwersyjną, ale konwersacją bez potępienia.

“Jeśli ludzie myślą, że łapiemy kogoś i wciągamy ich lub sprawiamy, że ​​do nas przychodzą, to jest to szalone i nie może być to dalsze od prawdy”, powiedział.

Dodał: “Kiedy przychodzi do tego konkretnego warsztatu, to zarówno rodzic, jak i dziecko wspólnie mówią, że chcemy rozmawiać, nie zmuszamy dzieci, aby tam były, pytamy ich, czy chcą tam być. są tam, bo walczą, szukają jakiejś rady, szukają jakiegoś kierunku, kogoś, kto ich wysłucha, i to jest zwykła hipokryzja w społeczności gejowskiej, aby ludzie myśleli, że możesz mieć wybór, przejść od heteroseksualizmu do homoseksualizmu, ale nie od homoseksualizmu w heteroseksualizm. ”

 

Protestujący planują zorganizować więcej demonstracji poza kościołem, dopóki nie zostanie przerwany program “Unashamed Identity”. (tożsamość wstydu).

Po fali ostrzałów kościoła, tej już nie jest dostępny  na Facebooku.

 

Kochani, polskie kościoły protestanckie to tylko kuźnie teologii. Już nikt nie idzie do ciemności po za garstką gedeonitów i pastorów. Zwykła teologia bez mocy Bożej….

Módlmy się za tego pastora i młodzież USA.

To wszystko jest dowodem na rządy przeciwne Bogu. Gdyby Trump chciał, to doprowadziłby do zakazu takich protestów albo

Odstępstwa od normalności biblijnej (lgbt) sponsorują wielkie korporacje jak: Electronic Arts czy Sony 

Jak to jest, że japońska korporacja nie wspiera religijnych imprez lub konserwatywnych przemarszów, ale za to promuje światopogląd środowisk LGBT….Kolejne pytanie retoryczne.

 

Jeszcze jedna ważna kwestia na koniec. Sam fakt wprowadzania takich nie tylko bezbożnych ustaw ale i powoduje zachwianie tożsamości skutkujące rozmyślaniem na temat własnej płci. Jest to potężne wg mojej oceny uderzenie w psychikę dzieci i młodzieży, ponieważ te dzieci wychowywane bez wiary a więc nie utwierdzone w Bogu będą postrzegać takie ustawodawstwo jako możliwość decydowania o swej tożsamości płciowej ponad tym, co oczekują od nich rodzice. Określenie tożsamości płciowej może stać i w USA staje naturalnym prawem człowieka.

 

Parafrazując znane powiedzenie “wystarczy bierność chrześcijan, aby zwyciężyły siły diabła”

 

Polecam ku zastanowieniu zwłaszcza pastorom i starszym zborów. Czy słuchacie słów Jezusa mówiącego ” Idźcie więc i nauczajcie wszystkie narody”?

Czy: “Nie wstydź się zatem świadectwa Pana naszego ani mnie, Jego więźnia, lecz weź udział w trudach i przeciwnościach znoszonych dla Ewangelii według mocy Boga! ”

Gdzie są robotnicy do żniw?

Czy polscy pastorzy pokonują ciemność czy tylko głoszą teologię i zbierają dziesięcinę? Polskie kościoły protestanckie przekształciły się w seminaria teologiczne, kiedy dziesiątki tysięcy osób potrzebuje wyjścia z ciemności….

 

 

Updated: 16 lutego 2018 — 09:18

9 komentarzy

Add a Comment
 1. Za możliwość wyboru, za samo istnienie miejsca gdzie ktoś może pójść na terapię, chcą zabić, władze używając przymusu blokują wszelką możliwość, nawet zbadania i sprawdzenia czy to jest prawda, samo to dowodzi, że to jest prawda, no ale Jezus mówił, że będą prześladowali jego naśladowców…

  1. Coś okropnego ta sytuacja w USA, biedny pastor…
   i co trzeba mieć w głowie, by protestować przeciw możliwości wyboru tego, że nie chcą być homo?
   to jest kurde dramat…

 2. Wyobrazcie sobie teraz jak alkoholicy i narkomani wychodzą na ulice i protestują że ktoś otwiera Monar dla uzależnionych i próbuje pomagać tym ludziom.Każdy decyduje sam o tym gdzie chodzi i kogo słucha.I to jest właśnie ta wolność o która walczą takie jednostki? Niezły paradoks.
  Pozdrawiam z Bogiem

  1. Człowiek uzależniony od narkotyków czy alkoholu będzie się bronił przed nazwaniem go przez innych alkoholikiem czy narkomanem do momentu gdy nie wydarzy się w jego życiu jakiś dramat który poskutkuje później przemianą i chęcią naprawy samego siebie.Nikt na siłę nie zaprowadzi narkomana do monaru. Sam musi się tam udać w celu poznania prawdy o sobie

 3. Człowiek uzależniony od narkotyków czy alkoholu będzie się bronił przed nazwaniem go przez innych alkoholikiem czy narkomanem do momentu gdy nie wydarzy się w jego życiu jakiś dramat który poskutkuje później przemianą i chęcią naprawy samego siebie.Nikt na siłę nie zaprowadzi narkomana do monaru. Sam musi się tam udać w celu poznania prawdy o sobie

 4. ktoś kiedyś powiedział- jeżeli Bóg nie osądzi ameryki to będzie musiał przerosić sodomę i gomorę – demoralizacja na świecie osiągnęła dno, ale w tym przypadku widać że są jeszcze ludzie myślący

 5. Czy polscy pastorzy pokonują ciemność czy tylko głoszą teologię i zbierają dziesięcinę? Polskie kościoły protestanckie przekształciły się w seminaria teologiczne, kiedy dziesiątki tysięcy osób potrzebuje wyjścia z ciemności…

  I mówi to bloger który siedzi sobie wygodnie w domku i pisze z komputera? Może by tak zrobić jakiś krok do przodu i pokazać pastorom jak należy działać. Czekam z niecierpliwością. Krytykowanie to najwygodniejsze zajęcie. W sumie takimi tekstami nic nie można zrobić.

  1. Po pierwsze ja nie jestem pastorem a id nich więcej się wymaga.
   Po drugie wiele osób dziękuję mi za moją pracę ewangelizacyjną. Internet jest taką samą przestrzenią publiczną co ulica.
   W końcóu po trzecie, organizuje zjazdy.

   Jeszcze po czwarte ludzie nawraca ją się dzięki blogowi i lądują w zborach do czego często namawialem. Więc trochę szacunku proszę od brata w wierze

  2. Jeszcze co do pomysłów już przedstawiam skoro nie wiecie gdzie jest ciemność:
   Fora internetowe lokalnych gazet, strony o depresji,
   Uliczne ewangelizacje,
   zbiórki odzieży dla bezdomnych..
   Imprez miejskie itd. To tak na poczekaniu

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: