Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Biedroń – kandydat na prezydenta RP 2020 – zbiera figurki maryjne.

Lewicowe media kreują p. Biedronia jako sprawnego włodarza Słupska. My znamy go z niebiblijnej orientacji seksualnej. Ale nie każdy wie, że wraz z tym odstępstwem w parze idzie jego hobby – kolekcjonowanie figurek tzw Matki Boskiej.

Nie raz pisałem o duchu kryjącym się za rzekomą Marią. W tym przypadku nie jest to zestawienie preferencji z hobby zaskoczeniem.

 

 

źrudło se.pl

 

Polityk Twojego Ruchu musiał być bardzo uradowany z prezentów. I choć jest niewierzący, to wśród podarunków znalazły się m.in. figurki z wizerunkiem Maryi.

Robert Biedroń zbiera je od lat i ma już ich niesamowicie dużą kolekcję”

 

Nie jest to tak, że p. Biedroń coś bezcześci. Wprost przeciwnie. Za tym idzie ta sama energia co w katolicyzmie, a to że w katolicyzmie nie jest popularne gejostwo, nie oznacza, że to zgromadzenie maryjne nie jest zwodzone na innych płaszczyznach.

Popatrzmy na  wokalistów i wokalistki zespołów rockowych i innych gatunków muzycznych. Czy to będzie metal, czy pop jak w przypadku słynnej satanistki Madonny posługują się oni krzyżami. Prawdziwi czciciele oddają cześć  Bogu w Duchu i w Prawdzie.

 

Tak patrząc na powyższe foto uważam, że jeśli przypiszemy ową figurkę do LGBT, to można uznać, iż jest Matka Boska LGBT. Tak jak jest tysiące innych matek boskich……

 

 

 

Updated: 16 lutego 2018 — 10:09

3 komentarze

Add a Comment
  1. Z drugiej strony można traktować to jako przedwyborczą ciekawostkę skierowaną do przyszłych wyborców, katolików:

    Zobaczcie taki miły, uśmiechnięty człowiek. Zbiera figurki Maryi, jakiż on religijny. A tam, że gej. Może jeszcze poszukuje własnej drogi. Wszakże nasz papież wyraźnie powiedział “jeśli gej szuka Boga to kim ja jestem, żeby go oceniać”.

    Jeśli popatrzymy na przedwyborcze sondaże w internecie to Biedroń pompowany jest na drugie miejsce (zwykle tuż za Dudą). Wcześniej na drugim miejscu był Tusk, teraz mamy Biedronia.

    P.S cytuje: “a to że w katolicyzmie nie jest popularne gejostwo” – oj może nie jest popularne (oficjalnie) w telewizji i prasie ale za to jest popularne (akceptowane) wśród ludzi (katolików).

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: