Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Czasem nie da się zabić dziecka Bożego…

Nie wiem czy to nie fake, ale wygląda na to, że nie.

Ten mężczyzna modli się do Boga o ochronę. Teraz patrz jak Bóg chroni tego człowieka przed egzekucją. Służymy potężnym Bogu. On jest w stanie zrobić wszystko!

Updated: 16 lutego 2018 — 07:40

5 komentarzy

Add a Comment
  1. To jest fake,miał amunicję w karabinie,jakby wystrzelał cały magazynek w niego,ten by już nie żył.

  2. Prawda jest najważniejsza

    To jest FAKE. Zobacz jakie przejścia kamery są przynajmniej na dwie. (lub jedna z pauzą na zmianę kadru) Taka bardzo profesjonalna zagrywka z egzekucji. Dźwięk ze strzału przy tym sprzęcie pewnie by był trzask tylko a nie dźwięk wyraźny.

    Chodź wiem, że Bóg tak właśnie może zrobić. Jeśli Jego wola.

  3. Fake jak nic. Przecież od razu w pierwszych sekundach widać, że za ofiarą nie stoi nikt z kamerą, tak samo w drugim ujęciu, nie widać by ktoś stał z kamerą za bandytą. Kamera też się gibie co oznacza, że nie mogła być na stałe zamontowana w tej ścianie za ofiarą, lub na statywie, za bandytą. Nie jest też położona na tyle wysoko, żeby obraz był nagrywany z tych okienek w budynku za bandytą. Zresztą gdyby był, to obraz byłby nagrany w zoomie, a obraz w zoomie gibie się inaczej, niż ten tutaj. No i w momencie jak ten bandzior zaczyna uciekać z miejsca zdarzenia to przecież kamerzysta by zwiał z nim, bo gdyby kamerzysta nie współpracował z nim, to bandzior by próbował zabić także i jego. Ludzie, myślcie wy czasem nad tym co oglądacie, bo potem powstają takie bzdury jak choćby płaska ziemia… 😡

  4. Dan 3:17 Jeżeli nasz Bóg, któremu służymy, może nas wyratować, wyratuje nas z rozpalonego pieca ognistego i z twojej ręki, o królu.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: