Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Jezus mówi do Ciebie przez 365 dni

 

 

Chwila refleksji na każdy dzień

Ufaj mi dzień po dniu. Dzięki temu będziesz żył blisko Mnie, wyczulony na moją wolę.

 

Praktyczny i pomocny terminarz, zawierający najpiękniejsze myśli zaczerpnięte z bestsellerowych książek Sarah Young, dające inspirację na każdy dzień roku. To wyjątkowe słowa Jezusa skierowane właśnie do ciebie. Kalendarz Jezus mówi do ciebie pozwoli na codzienne trwanie przy Jezusie, nieustanne prowadzenie z Nim dialogu i życie według Jego woli.

 

Książka Jezus mówi do ciebie jest światowym fenomenem wydawniczym, który osiągnął nakład 12 milionów sprzedanych egzemplarzy.

 

Jezus mówi do ciebie. Dziennik i kalendarz może stać się twoim osobistym dziennikiem, zachęcającym do refleksji i modlitwy, dającym inspirację do innego spojrzenia na nadchodzący dzień, spojrzenia oczami Jezusa.

 

Świetna pozycja kalendarzowo książkowa. Polecam z całego serca. Mam prototyp czy;li Jezus mówi do Ciebie. Tym razem w ofercie wspaniały kalendarz. Łączy on porady jak od Jezusa w oparciu o cytaty z możliwością wpisania codziennych doświadczeń z Bogiem. Jest to dziennik w którym możesz wpisywać codziennie przemyślenia i przeżycia oraz porady od Jezusa, czyli sparafrazowane cytaty biblijne.

Jedynym mankamentem sę drobnym druczkiem święta katolickie, ale tak to już jest że katolicyzm zagrabił i częśc protetsnatyzmu. Na przykład katolickie wydawnictwo vocatio wydaje książki protestanckie…Przykładem jest seria Tima La haye.

Poniżej dziennik i kalendarz:

http://e-biblijna.pl/72,jezus-mowi-do-ciebie-dziennik-i-kalendarz.html

 

 

Każda parafraza ma odniesienie do cytatów biblijnych, co pozwala lepiej rozumieć przesłanie.

 

 

 

Updated: 22 grudnia 2017 — 13:17

1 Comment

Add a Comment
  1. Ale fajny pomysł z tym kalendarzem…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: