Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Apostoł PIOTR i Ostatnia Wieczerza

Dziś chciałem podzielić się z Wami fajnym znaleziskiem. Zblazowany pogańska propozycją telewizji w dzień świąt tzw Bożego Narodzenia postanowiłem poszukać czegoś ciekawego w necie i udało mi się 🙂

Wzruszający film o schyłku życia apostoła Piotra. Obraz przedstawiający chrześcijaństwo będące przeciwieństwem samych błogosławieństw. Dramat i cierpienie nieodłącznie wiążą się z chrześcijaństwem. Rezygnacja z własnego JA dla ratowania innych. Odpieranie ataku demonów w chwili kryzysu.

Polecam ten film m, w którym rolę Jezusa odgrywa ten sam aktor co w filmie “Spotkanie”.

 

 

 

Updated: 24 grudnia 2017 — 21:28

4 komentarze

Add a Comment
 1. https://www.youtube.com/watch?v=IV8ho6_-6DQ&t=1s
  Polecem posłuchać świadectw z tego kanału na yt.
  Tak po za tym to Święty Paweł był w tym więzieniu a nie Święty Piotr.

 2. O, dziękuję bardzo za propozycję 🙂

 3. Jak przystało na blog który poszukuje prawdy, na którym użytkownicy zdają sobie sprawę, że “diabeł tkwi w szczegółach” (gdyby ujawnił się w całej pełni wszyscy by od niego uciekli) 🙂 postanowiłem podzielić się z Wami kilkoma nieścisłościami w tym generalnie dość ciekawym filmie:

  0:17 – Jezus pyta nowo spotkanego Piotra “A ty? Kim dla ciebie jestem?”. W Biblii Jezus pytanie to kieruje do wszystkich apostołów, nie faworyzuje tu w żaden sposób Piotra, jak gdyby opinia pozostałych apostołów Go nie interesowała.
  0:29 – Piotr nazwany jest “księciem apostołów” kiedy Słowo Boże mówi, że to Jan był “tym którego Jezus miłował”. Nic nie wskazuje, że miał by być to Piotr.
  Chwilę później żona strażnika (co zupełnie zbiło mnie z nóg) mówi do niego “zapytaj o to, a będziesz dziś spał w łożu”, czy takie zdanie przystoi chrześcijance? Seks jako nagroda (i to z własną żoną) w zamian za informacje o Jezusie? 🙁 I czy już 2000 lat temu istniał feminizm na takim etapie rozwoju? 🙂
  0:31 – Piotr jest nazwany “prawą ręką Jezusa” o czym w żadnym fragmencie nie wspomina Biblia. Jezus nikogo nie faworyzował. Listy apostolskie również nie mówią nic na ten temat aby istniał wśród apostołów jakiś “książę apostołów”, lub “prawa ręka Jezusa”.
  0:37 – scena która do złudzenia przypomina konsekrację wina na mszy katolickiej, kiedy to niby wino staje się krwią.
  0:38 – Jezus wypowiada słowa z Łk 22:31 “Szymonie, Szymonie, oto szatan wyprosił sobie, żeby was przesiać jak pszenicę. Ja zaś prosiłem za tobą, aby nie ustała wiara twoja, a ty, gdy się kiedyś nawrócisz, utwierdzaj braci swoich.” Niestety pominięty jest fragment ” a ty, gdy się kiedyś nawrócisz”…
  0:49 – Padają słowa “każdy czyn wykuto w kamieniu zanim zaczerpnęliśmy pierwszy oddech” – filozofia predestynacji, która wyklucza istnienie grzechu, jeśli wszystkie nasze czyny są z góry zaplanowane. Oczywiście wyklucza istnienie wolnej woli którą Bóg nas obdarzył z miłości do nas.
  0:54 – Piotr mówi “przecież jestem Skałą”. Skałą według Słowa Bożego jest sam Bóg. Piotr to Petros πετρος (kamień), a nie Petra πετρα (skała) zgodnie z oryginałem greckim Mt 16:18.
  1:18 – Sugestia nieśmiertelnej duszy co jest niezgodne ze Słowem Bożym, które mówi wyraźnie, że tylko Bóg posiada nieśmiertelność. “Jedyny, który ma nieśmiertelność, który mieszka w światłości niedostępnej, którego nikt z ludzi nie widział i widzieć nie może; jemu niech będzie cześć i moc wieczna. Amen.” (1Tm 6:16) I wiele innych fragmentów, w których człowiek po śmierci nie ma żadnej świadomości.

  “Wszystko badajcie [w oparciu o Słowo Boże], a co dobre – zachowujcie” 🙂

  1. no i pieknie, ja skoncentrowałem się na czym innym. Pan Jezus krzewem winnym a my latroroślą. Jesteśmy ciałem Jezusa. Ktoś uchem, ktoś ręką. Brawo Piotrze.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: