Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Dzisiaj modlitwa o Polaków.

Skonstruował ją Piotr Petros.

 

Kochani, dziś wyjątkowo! Oby Bóg otworzył jak najwięcej ludzkich oczu na zbliżające się pogańskie święto narodzin słońca wypadające 25 grudnia i które za przewodnictwem Babilonu chrześcijanie nieświadomie celebrują czcząc słońce (tak jak poganie przed wiekami) ale nazywając je “Jezusem”.

Bóg jest prawdomówny i wierny. Chce abyśmy powoływali się na Jego słowa i na własnej skórze doświadczali, że istnieje, że mówi prawdę i że zawsze można na Niego liczyć. Tak jak sam nam przekazał:

„Zalecam więc przede wszystkim, by prośby, modlitwy, wspólne błagania, dziękczynienia odprawiane były za wszystkich ludzi: za królów i za wszystkich sprawujących władze, abyśmy mogli prowadzić życie ciche i spokojne z całą pobożnością i godnością. Jest to bowiem rzecz dobra i miła w oczach Zbawiciela naszego, Boga, który pragnie, by wszyscy ludzie zostali zbawieni i doszli do poznania prawdy. ” (1Tm 2:1)
„Zaprawdę, powiadam wam: Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie.” (Mt 18:19)
„Wielką moc posiada wytrwała modlitwa sprawiedliwego.” (Jk 5:16)
Powołując się na Twoje słowa Wszechmogący Boże ufamy Ci że jesteś w stanie uczynić wszystko jeśli zgodnie o to będziemy prosić i jeśli jest to zgodne z Twoimi Słowami. Więc przepraszając Cię za wszystkie nasze błędy prosimy Cię:

> Niech jasność Twojego Słowa rozświetli mrok ludzkich tradycji jaki panuje w tym kraju.
> Niech zostaną związane wszelkie moce ciemności panujące w naszej ojczyźnie i usunięte wszystko co odbiera Ci chwałę zarówno z ludzkich umysłów jak i sprzed Swoich oczu.
> Niech 500-lecie Reformacji będzie iskrą zapalną do ponownego przebudzenia ludzkich serc na Twoją chwałę Boże Najwyższy, który kiedyś prowadziłeś odważnie wszystkie Swoje sługi.
> Niech to wszystko stanie się nie ze względu na nas, bo wszyscy jesteśmy grzesznikami, ale ze względu na Ciebie, który jest godzien wszelkiej chwały, tak aby wszyscy ludzie poznali, że jesteś Bogiem żywym, który ma potężną moc.

O to wszystko prosimy Cię w imieniu Jezusa Chrystusa, dzięki któremu przed Twoim obliczem możemy być uznani za sprawiedliwych.
Niech tak się stanie. Amen.

Updated: 22 grudnia 2017 — 12:21

10 komentarzy

Add a Comment
 1. Znowu? Przecież ta data była wyjaśniana nie raz w komentarzach. Przecież nikt nie czci słońca ;-; Postępujemy w zgodzie z własnym sumieniem. Byle by Jezus był w centrum a nie prezenty.
  Nawet jakbyśmy obchodzili BN powiedzmy w Święto Namiotów to gdzieś na świecie znaleźliby się jacyś poganie, którzy tego dnia obchodzą podobne święto.

  1. Magdula, widzę żwe masz pragnienie ustawienia sobie calej grupy blogowej. Ty masz patent na mądrość Bożą, a my wg Ciebie4 idziemy zla droga…
   ale pragnę zwrócvic uwagę, że Ty podaszasz za blogiem a nie my za Tobą. Ty aszukasz prawdy niedostepnej na str katolickich

   1. Czy ja napisałam coś w stylu “Wy wszyscy się mylicie! Tylko ja wiem, czego chce Bóg!1!1!” ?
    Napisałam tylko żebyśmy postępowali zgodnie z własnym sumieniem. Czy jak ktoś cały rok postępuje zgodnie z dekalogiem, nie uprawnia balwochwalstwa typu kult Maryjny, kult świętych itp, prawdziwie wierzy w Boga to za np. podzielenie się opłatkiem pójdzie do piekła? Nie chcesz, nie obchodz, tyle.

    1. “Czy ja napisałam coś w stylu “Wy wszyscy się mylicie! Tylko ja wiem, czego chce Bóg!1!1!” ?” ale tak z tego wynika..

     “Czy jak ktoś cały rok postępuje zgodnie z dekalogiem, nie uprawnia balwochwalstwa typu kult Maryjny, kult świętych itp, prawdziwie wierzy w Boga to za np. podzielenie się opłatkiem pójdzie do piekła?”

     nie pjdzie do piekła, ale nie zbliża sie do Boga nieswiadomie oddaje komu innemu czesc, bierze udzial w poganskich swietach.

     “Nie chcesz, nie obchodz, tyle.”

     skąd ta buta?

     Tj blog protestancki wiec nie wiem dlaczego miałbym nie miec mozliwości nieobchodzenia sol invictus? To Ty tu sie pojawiłaś Magdula nie ja u Ciebie.

     Może tak jaka jest różnica między nami?

     Ty jesteś wahającą się Izraelitką za czasów Saula. My jestesmy kapłanami.

     ” „jesteście rodem wybranym, królewskim kapłaństwem, narodem świętym, ludem nabytym””

     To zobowiązuje do czystości. Oczywiście w sensie bezgrzeszności nie jesteśmy świeci ale w sensie usprawiedliwienia nas tak.

     ” Świętymi bądźcie, bo Ja jestem święty. ” 1 P 1

     My mamy dawac przykład. My musimy pokazac co trzeba a co nie. Byc moze garstka katolikow będzie zbawiona w tym i Ty, ale my mamy pokazywac świętość. Nie wiem czy Ty to rozumiesz. mam wrażenie że nie.

     1. Tyle, że ja nie uważam się za katoliczke. Bliżej mi do protestantki, ale przynajmniej dopóki nie stanę się niezależna od rodziców (proszę nie traktować mnie z góry z racji młodego wieku ;-;), którzy nie chcą wiedzieć protestantki w swojej rodzinie, to niestety, nie mogę nic zmienić . Ja między innymi dzięki temu blogowi wiele rzeczy udało mi się odrzucić. Nawet nad slusznoscia bierzmowania się zastanawiam, czy nad niedzielą jako dniem świętym.
      Ale ja się można powiedzieć “bezpośrednio”(w modlitwie) spytałam czy faktycznie jest to złe.
      Ja nikogo nie zmuszam do obchodzenia. Żyj i daj żyć innym.
      Myślę że gorzej by ze mną było jakbym broniła np. Halloween.

      1. a to przepraszam zmyliła mnie ta walka o święta BN.
       Tak wiek ma znaczenie gdyz możesz nie unieśc pewnych rzeczy. W sumię dziękuję że zahaczyłaś o to bo może zdąże coś napisać o wieku.
       Każdy z nas jest na innym etapie.
       Wiek jest bardzo wazny bo wyobraź sobie 14 latke która nie chce siwetowac BN i nagle mowi o szabacie. Rodzice od rzu w myslach “sekta”…
       Pawel ostrzegał aby nie nakladac zbyt dużych ciezarow na innych

       1. Jeżeli można,mam jeszcze sprawę. To dotyczy zaratusztrianizmu. Przeczytałam na Wikipedii na jego temat. Dziwnie przypomina chrześcijaństwo. Czy admin (ew.ktoś inny) się na ten temat wypowie? Bo mam mętlik w głowie.
        Życie pośmiertne
        Dusze ludzi po śmierci tracą do dnia sądu ostatecznego swoją cielesność i wędrują przez “Most Dzielący” (Czinwat) do piekła, czyśćca lub nieba. Na moście, u wrót nieba, stoi Mitra, który dzierży w swoich rękach szale sprawiedliwości, na których są ważone dobre i złe uczynki, myśli i słowa. Gdy dobro przeważa nad złem w życiu danej duszy – trafia ona do nieba, gdzie może spokojnie oczekiwać na dzień sądu ostatecznego, kiedy to z powrotem uzyska cielesność i wróci na ziemię, aby powiększyć grono “sprawiedliwych”. Gdy zło przeważa nad dobrem – dusza jest strącana do piekła, z którego już nigdy nie wyjdzie i będzie pod kontrolą Angra Mainju cierpiała nieskończone męki. Gdy szale się doskonale równoważą – dusza trafia do krainy umarłych, stając się szarym cieniem, nie mogącym czuć radości ani smutku.

        Mesjanizm[edytuj
        Sama idea nadejścia mesjasza jest tylko w Gatach zasygnalizowana, dopiero w dalszych częściach Awesty zostaje rozwinięta. W tzw. Starej Aweście opisana jest koncepcja, według której Zaratusztra nie umarł śmiercią naturalną, lecz świadomie zanurzył się w wodach jeziora Kasaoja w Pamirze. Bezpośrednio przed dniem Sądu Ostatecznego do jeziora tego ma wejść dziewica, zostać cudownie zapłodniona nasieniem Zaratusztry i urodzić Saoszjanta, czyli mesjasza, który poprowadzi zastępy sprawiedliwych do ostatecznej walki ze złem.

        Zmartwychwstanie, sąd, nieśmiertelność
        Wszyscy ludzie, którzy kiedykolwiek żyli, mają zmartwychwstać, sprawiedliwi i grzeszni. Rozpoznają znajomych, krewnych, rodziców i dzieci. Na wielkim zebraniu wszyscy ujrzą swoje uczynki, dobre i złe. Następnie ma nastąpić rozdzielenie dobrych od złych, zbawieni trafią do nieba, a potępieni ponownie do piekła. Zostanie odprawione nabożeństwo, zbawionym będzie dany do wypicia napój z haomy dającej nieśmiertelność.

  2. Nikt nie czci słońca, ok załóżmy że tak jest, ale przyjrzyjmy się pewnym ciekawym zjawiskom wiedząc, że “diabeł tkwi w szczegółach”
   Wyobraźmy sobie czasy przed narodzinami Jezusa i tę datę 25 grudnia. Gdybyśmy mogli cofnąć się w czasie zobaczyli byśmy kult słońca (czytaj Lucyfera) który jest OBRZYDLIWOŚCIĄ dla Boga. Z tym musimy się zgodzić, są to fakty historyczne których nie da się podważyć.
   Następnie przyjrzyjmy się współczesności. Zobaczymy dokładnie ten sam kult, zachowania, symbole (nadal OBRZYDLIWE dla Boga), a żeby dać Bogu podwójny policzek odbywa się to pod Jego imieniem!
   Trzecim policzkiem szatana tego dnia jest fakt, że Jezusa zastąpił Mikołaj na którego czekają dzieci i który przejawia się wszędzie, nawet na papierze toaletowym – faktycznie widziałem takie zjawisko! 😀
   Czy biorąc pod uwagę powyższe niezaprzeczalne fakty, nadal uważasz że postępujesz zgodnie z własnym sumieniem? Słowo Boże mówi, że “Kto swemu sercu ufa – ten głupi; kto żyje w mądrości – znajdzie ocalenie” (Prz 28:26). Nie mamy polegać na uczuciach, szatan doskonale wie, że nimi najłatwiej sterować człowiekiem. Mamy polegać wyłącznie na mądrości, a co nią jest? Tylko i wyłącznie Słowo Boga, oraz droga jaką pokazał nam Jezus Chrystus, który nigdy nie chodził na kompromis celebrując pogańskie ceremonie i wchodząc z pogaństwem w jedno jarzmo zmieniając jedynie ich nazwy.
   Niech Jezus nas prowadzi – modlitwa o 20.00 nie jest obowiązkowa, musi ona wypływać z potrzeby serca 🙂

 2. Już drugi raz udało mi się nie zapomnieć o tej copiątkowej modlitwie, bardzo mi się ta inicjatywa podoba i na pewno Bógu również 🙂

  I czy mogłabym poprosić o modlitwę? Wiem, że mnie tu nikt nie zna, ale w sumie nie mam się do kogo się zwrócić. Ostatnio nękały mnie różne myśli i wyglądało to tak jakby nerwica chciała do mnie wrócić, a piszę w czasie przeszłym bo dziś modliłam się do Pana Jezusa o pomoc i przeprosilam go za wszystko co mogło mnie od niego odciagac i wierzę że będzie lepiej.
  No i pomyślałam sobie, że może warto by też było zwrócić się z prośbą o modlitwę do kogoś i pomyślałam o blogu.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: