Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Seks z uchodźcami pachnie jaśminem.

Oto mały kawałek “sztuki”,  w Shoreditch w Londynie.

 

Angielski “artysta” Robert Montgomery jak przystało na satanistycznego lewicowca, a innych nie ma, powiedział:

 

“grafika” została “rażąco źle oceniona”.

W poście na Facebooku Mr Montgomery powiedział:

“Poprosiłem o usunięcie tego pisma ściennego, a stało się to dzisiaj 18 grudnia Nie został on przeze mnie namalowany i nie był przeznaczony jako dzieło sztuki przeze mnie. Przepraszam za każde wykroczenie, które mogło to spowodować.

“Te słowa zostały wyrwane z kontekstu w sposób, którego nie autoryzowałem. Został on zaczerpnięty z dużo dłuższego tekstu, który wyłonił się z warsztatów, w których uczestniczyłem, w jaki sposób możliwe jest odwrócenie stereotypowego języka używanego do reprezentowania uchodźców w mediach głównego nurtu.

“Warsztaty polegały na eksperymentowaniu, aby znaleźć język, który mógłby odwrócić ton odejścia człowieka od uchodźców przez niektóre media i był to fragment znacznie dłuższego tekstu, który został bardzo niestety usunięty z kontekstu.

“Wykorzystanie tego konkretnego tekstu bez jego kontekstu było rażąco błędne, ponieważ było wyraźnie otwarte na błędną interpretację”.

 

“Tekst został usunięty ze ściany, gdzie pojawił się tylko na krótko. Nie malowałem tego, ale nadal czuję się odpowiedzialny za każde wykroczenie, które spowodowało, ponieważ jest ono związane z moim imieniem i przepraszam za to wszystkim. ”

 

 

Taki jest świat artystów. Wystarczy jeden prowadzony przez demony człowiek, aby reszta poszła baranim pędem za jego chorymi filozofiami. Warto też dodać, że w wszystkie polskie srodowiska artystyczne związane są z PO, Nowoczesna.pl i sld. To artyści własnie firmują swoimi twarzami przyjęcie uchodźców.

 

 

Trzymajmy się Jezusa Chrystusa, a nie opęta nas żadna diabelska pokusa…

Updated: 20 grudnia 2017 — 12:04

1 Comment

Add a Comment
  1. Co za marnotrawstwo miejsca na ścianie na tą grafikę…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: