Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Tajemnicza okładka Economist 2018

Okładki The Economist traktowane są w świecie trutherów jako okultystyczne, czyli zakrywające plany satanistów. Jedni powiedzą Illuminati, inni Jezuitów jeszcze inni komunistów światowych i wszyscy będą mieć rację.

Poprzednia grafika na rok 2017 była o wiele bardziej czytelna. Po roku możemy stwierdzić, iż żadnych spektakularnych wydarzeń nie było.

 

Natomiast istotnie politycznie rzecz biorąc było wiele mocnych akcentów jak ten przy końcu roku o uznaniu Jerozolimy przez USA jako stolicy Izraela. Trump miał bardzo dużo do powiedzenia i rozdawał karty. Grzyb atomowy był doprawdy kartą w grze, która się jeszcze nie skończyła.

Okładka The Economist na 2018 rok, to zbiór ikonek o znaczeniu tego co się spodziewamy, a o czym pisywałem w tym roku. Popatrzmy:

Economist 2018

[betteroffer]To tylko fragment tekstu. Aby uzyskać dostęp do całości, kliknij w przycisk Kup teraz.[/betteroffer][betterpay amount=”19″ amount_sms=”” sms_nr=”71068″ sms_id=”TEST” button=”images/buynow_1.png” description=”Dostęp do ukrytej treści” validity=”30″ validity_unit=”d” ids=”0″]

..

 

 

Zacznę od najprostszych.  Grafika z tzw Gwiazda Dawida czyli biblijna gwiazdą szatana (remfana) oraz symbole Islamu i chrześcijaństwa zapowiadają połączenie ekumeniczne, a więc jest wielce prawdopodobne wzmożenie także działań kościołów protestanckich w tym kierunku.

Mamy czołg oznaczający najprościej wojnę. Jest ponton z uchodźcami.

Puchar Świata w Rosji.

Jest rakieta kosmiczna i pod koniec roku olwszem taki wypad na księżyc ma miec miejsce:

SpaceX wyśle dwóch kosmicznych turystów w lot dookoła Księżyca pod koniec 2018 r.

Słowa “dookoła” używamy tu w pewnym uproszczeniu. Wielu szczegółów jeszcze nie ujawniono, ale Musk powiedział, że turyści szeroką pętlą ominą Księżyc, polecą w głąb przestrzeni kosmicznej, następnie zawrócą i polecą na Ziemię.”

https://businessinsider.com.pl/technologie/nowe-technologie/spacex-kosmiczna-turystyka-lot-pod-koniec-2018-r/mqzl5m8

 

Rocznice:

100 lat od zakończenia rozejmu na froncie zachodnim, 50 lat po zamordowaniu Martina Luthera Kinga i Robert Kennedy, 10 lat Apple App Store

The Economist jest pewien, że będzie to wielki rok dla dronów i geoinżynierii. Stąd ikonka parasolu. To jest ich oficjalna zapowiedź, a nie moje hipotezy.

 

Ponownie jak w tamtym roku umieszczenie Trumpa. Może on byc mediatorem w dialogu ekumenicznym i nawet może dojść do finału, kto wie czy nie podczas wojny tak jak biblia zapowiada: kiedy będą mówić pokój i bezpieczeństwo…

 

Jest symbol monarchii a więc tyczy się to zapewne Brexitu.

Znaczek wifi wskazuje na wdrożenie chyba i nie daj Boże technologii 5g… Pisałem o szkodliwości tej technologii.

Sama okładka nie jest niczym tajemniczym, ale raczej wiedzą Illuminati o tym co planują.

My mamy biblię, a oni swoje “proroctwa”.

Znalazłem w necie ciekawe spojrzenie na te okladkę:

“Wszystkie te rzeczy umieszczane w stylizacji cyfrowej ikony przedstawiają uruchomienie “internetu przedmiotów” wraz z nadejściem budowy struktur wieży komórkowej o wadze 5g, które zostaną  utworzone głównie w 2018 roku. Zauważyłem, że wiele symboli ma bliskie związki z ikonami następnymi do nich od lewej do prawej, jakby opowiadali historię wiadomości w jakiejś chronologii ( tez to zauważyłem – detektywprawdy). Widzę też pedo bzdury weinstein cory feldman z maską mkultra, filmowaniem i dzieckiem … ale bardziej, widzę też program do prania mózgu dzieci z MK ultra (złe filmy z youtube, nowa satanistyczna rozrywka dla dzieci) . i zniszczenie wolności (lub jej posągu?) iskrzącego donalda przebija akcję, która ponownie uspokaja ludzi (radosna buzia). starsi i chorzy są razem, a następnie wykresy i pojazd, być może wzrost cen gazu. Rakieta sprawia, że ​​myślę o kosmosie X lub czymś innym, a po nim następuje wahadło wracające na lewo od tendencji światowego prawicy, z komunistycznym symbolem, za którym podąża Kreml. Watykan ma największy na świecie teleskop LUCIFER”szuka” życia na innych planetach, nie ma zbiegów okoliczności, które są obok siebie. Po dronie następuje stacja ładowania elektrycznego zielonej energii, której tesla jest w trakcie budowy większej ilości. wifi reprezentuje nadchodzącą siatkę 5g, która jest ogromna, kometa mogłaby być odniesiona do komety ping pong, która wracała do wiadomości. “kometa” w środku pizzy otoczyła dzieci w “gwiezdnej” karcie z 2017 r. “woskowanie” (wierzchołek karty przechylonej w prawo) i była to ostatnia karta, co mogło oznaczać, że zyskiwałby wpływ na przyszłość, gdyby zaglądały  do tarota. Zauważyłem również, że obok kim jung un jest czarna i pomarańczowa torebka (lub teczka?), Po której pojawiają się 3 ikony o tematyce środowiskowej, a następnie chmura grzybowa z przywódcą Chin, która mówi bezpośrednio po obłoku grzyba. W odpowiedzi na działania NK? Nigdy nie przestają wydawać zakodowanych wiadomości na tych okładkach. Myślę, że świat w 2017 roku, który mam swoją kopię, jest znacznie głębszy i bardziej interesujący dla mnie.”

Inny komentarz Amerykanina pokazuje ważny wątek Polski.

 

“Wystarczy wiedzieć, że zbliżamy się do tego nowego świata szybciej niż kiedykolwiek wcześniej, a Polska twierdzi, że do roku 2020 egzekwuje prawo niedzielne ( wolne niedziele – admin), a wszystko idzie w parze z technologią cyfrową. Firma Apple obserwuje nas teraz na nowym poziomie dzięki temu skanowaniu twarzy. Najpierw mają wszystkie nasze odciski palców, a teraz nasze twarze, w zasadzie, mają wszystkich zarejestrowanych. Oni wiedzą wszystko. Teraz po prostu muszą zacząć wprowadzać te prawa, tworzyć wojnę, a następnie zorganizować apokaliptyczne wydarzenie, które sprowadza nw …. jesteśmy w piątym wieku według satanistów, jest to okres przebudzenia, a także ostatni okres, mieć na ziemi, zanim powstanie ich nowy świat ….. Nie wiem, kiedy kończy się wiek 5., ale gówno idzie w dół …. jeśli chcesz wiedzieć, w jaki sposób mają etykietę, sprawdź swoją skrzynkę pocztową, jeśli masz czerwona lub niebieska naklejka (miałem niebieski), a następnie uważają cię za zagrożenie. Jeśli masz inny kolor, uważają cię za owce, które nie znają prawdy i które mogą zostać zmanipulowane, aby zaakceptować znak bestii. Zabawne po huraganie Harvey, zmusiły nowe obozy fema na oceanie ….. już otworzyły mnóstwo, zamykając Walmart, by rozszerzyć swoje podziemne zaplecze, które będzie domem elity, kiedy będą nuke w kraju, aby mogli pozostać bezpieczni. …. nawet nasze zapasy żywności przeżyły prawdziwy hit. W tym roku mieszkam w lesie, a populacja jeleni spadła w tak niepokojącym tempie, że była odpychająca …  Zostali zaprogramowani, by zabijać, kiedy wywalą tę fałszywą flagę na ziemię … powiedzieli 1, jeśli 2 osoby zostaną zaprogramowane i będą zabijać ludzi. Nasz dolar zdewaluował tak bardzo od ilościowego łagodzenia wymuszonego po 2008 roku. Mam nadzieję, że podłączyłem kropki tutaj, bc oni przygotowuj”

 

A teraz propozycja czytania ikon po żydowsku od lewej:

 

Deszcz, kot, syjonistyczne media masońskie, dziecko szczęśliwe, posąg Isis, Trump, ludzie szczęśliwi …… FALSE FLAG (także Brexit), niewidomy nieświadomy człowiek niezadowolony, Dolar spada, samochody, pocisk, skale mocy, Rosja, Zika, czołgi stan wojenny Amerykańska wojna domowa, masońska monarchia żydowska, meteor, radar podwodny czy puls, następnie Kim Jong Un, portmonetka, przemysł, góra Rainier, wielbłąd, NUKE, a potem nieznany przywódca? Następnie indyjski premier, Big Ben, Edynburg, psyop, ludzie z powrotem na rowerach, odrzutowce, nieznana kobieta ?? Theresa Mayer ?? Gitara, kawa, LIFE BOAT, głosowanie, kolumna, Awful Tower, nieznany człowiek ?? Most nad niespokojną wodą, robotem, klaunem, Saturnem Szatanem, Afryką, torebką do góry nogami – PUSTE, Izrael VS muzułmanie i chrześcijański Gojim, książki, PULSE Seattle Space Needle, LOCKDOWN, ryba Morze, nieznany mężczyzna ?? deszcz, olej, biały dom? Teleskop Japonia, narciarstwo, nieznany symbol ?? Świat zmuszony do samochodów Green Electricity, niemiecka żydowska Saxe Coburg Gothe masońska monarchia

Ta wizja jest już bardziej okultystyczna. jak będzie czas pokaże, ale sam osobiście uważam, że będzie to rok inwigilacji i przygotowania do Wielkiego ucisku.

 

 

 

 

 

 

[/betterpay]

3 komentarze

Add a Comment
  1. Chciałem tłumaczyć każdy poklei, ale to strata czasu bo na oko widać ciągle jedno i to samo co w mediach mainstreamowych.
    USA, Korea, Rosja, Izrael, Kraje Arabskie, Włochy bardziej Rzym, Francja.

    Świat z szatanem mogą sobie planować. Będzie tak jak Bóg będzie chciał. Jak Pan zejdzie mu z drogi i ściągnie mu smycz to zrobi to co ma zrobić.

  2. A ci ludzie znowu… Że też im się nie nudzi… :/

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: