Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

W Szwecji partnerzy będą musieli wyrazić pisemne oświadczenie o zgodzie na seks.

W lipcu przyszłego roku w Szwecji wchodzi prawo, według którego każdy musi uzyskać wyraźne oświadczenia zgody swojego partnera na sex – a jeżeli ktoś ma obawy co do intencji oświadczenia partnera, powinien zdobyć jego zgodę pisemną.

 

Szwedzki parlament zatwierdził projekt ustawy zmieniającej fakt gwałtu. Nowa „zgoda” Prawo mówi, dlatego, że człowiek jest  gwałtu seksualnego, gdy nie otrzymał on żadnego wyraźnego oświadczenia zgody, jego partnera/ki. To nie są żarty, to jest szatański primma aprillis gdzie się kłamie. Takie są fakty.

 

Oczekuje się, że ustawa wejdzie w życie w lipcu przyszłego roku, zgodnie z doniesieniami kilku mediów. Czerwono-zielony rząd koalicyjny odpowiada na powszechną szwedzką debatę publiczną na temat seksizmu i przemocy seksualnej, która odrodziła się w ramach kampanii #Metoo Campaign.

W przyszłości kobiety powinny być lepiej chronione przed tak zwanym “niedbałym gwałtem” i “nieostrożną napaścią seksualną” .

 

Najlepiej udzielić pisemnej zgody

Jak donosi “Augsburger Allgemeine”, kobiety w przyszłości nie muszą już wyraźnie odrzucać aktu seksualnego. Zamiast tego,  należy wcześniej poprosić swojego partnera o wyraźne zezwolenie na kontakty seksualne. Odnosi się to do każdego rodzaju stosunku seksualnego: gwałt jest zatem objęty nowym prawem, nawet jeśli kobieta nie odrzuca aktu seksualnego.

W „zgodzie” prawo powinno mieć zastosowanie nie tylko do przypadkowych znajomości seksualnych, ale także w stałych związkach – a nawet u małżonków. Szwedzki rząd socjaldemokratyczny Löfven podsumowuje ideę nowej ustawy, zgodnie z „Augsburger Allgemeine” w następujący sposób: „Przesłanie jest proste, osoba z która uprawiasz seks musi tego chcieć. ”

Wątpisz w prokuratora?

Krytycy nowego prawa w Szwecji już rozpaczają nad tym, co uważają za przesadne potępienie mężczyzn: Coraz częściej mężczyźni są ostrzeliwani i wykluczani społecznie przez bezpodstawne zarzuty kobiet, z których niektóre pochodzą sprzed kilku dekad. Domniemanie niewinności zostało w znacznym stopniu usunięte w przypadku podejrzenia przemocy seksualnej.

 

ŹRÓDŁO:

https://www.focus.de/politik/ausland/vergewaltigungs-gesetz-schweden-muessen-sich-vor-sex-genehmigung-einholen_id_8013626.html?rnd=1a520f059ba30203a6718d920b63484e

 

Seks za pozwoleniem w Szwecji

 

 

Oto skutki testu jaki przeprowadzono w Szwecji. Szwecja według mojej oceny została wybrana celem przeprowadzenia eksperymentu z zakresu inzynierii społecznej. W zamian za oddanie wolności dostali bogaty socjal. Tak tez będzie wyglądać państwo antychrysta. Pełne przepisów i wynaturzenia.

Socjal jest przynętą do zniewolenia, okradnięcia z wolności. Manipulacji prawem. Legalizacji najintymniejszych części ludzkiego życia.

 

 

Zapewne dojdzie do wielu innych chorych przepisów i ustaw. Zły jest legalistą. Stąd Pan Jezus musiał ponieść ofiarę za NASZE grzechy. Bez ofiary bylibyśmy temu łotrowi zaprzedani w niewolę. Wielka to łaska mieć glejt wolności.  Wystarczy tylko przyjąć ofiarę Jezusa i przestrzegać Jego przykazań.

“Współczuję” cudzołożnikom w Szwecji. Za każdym razem będą musieli odbierać od swych partnerek zezwolenia, zakładając teczkę z takimi zezwoleniami na seks. To samo będzie w Polsce na wyjazdach integracyjnych. Najpierw zezwolenie, a później seks. Na rauszu z drukiem in blanco i długopisem w kieszeni będą musieli cudzołożyć i zadbać o biurokrację seksu… Ironia…

 

Na szczęście chrześcijańskim parom to nie grozi, gdyż chrześcijanin nigdy nie poda do sądu partnera o gwałt, ponieważ chrześcijan współżycie wynika z miłości do drugiej osoby, a nie z przymusu.

Nasz Bóg dał każdemu stworzeniu na świecie wolną wolę. Stąd możesz podążać droga diabła, ale możesz być rozsądny i podążać drogą Jezusa. Lepiej poddać się Prawu Bożemu, aniżeli prawu Złego.

Na koniec. Socjalizm jest karą za bezbożność i taka kara spadła nie tylko na Szwecję ale i muzułmańską już Francję, Jeśli Polacy nie zbliżą się do Boga, to nawet nie będą wiedzieli kiedy, a podobne ustawy będą u nas. Program 500plus już teraz uśpił wielu.

 

Updated: 20 grudnia 2017 — 14:19

1 Comment

Add a Comment
  1. I zgoda pisemna nie pomoże jeśli ludzie nie będą umieli myśleć…
    Coraz głupsze pomysły na przepisy… :/

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: