Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Wierzyć się nie chce, ale rząd Francji przygotowuje ustawę, która ma zezwalać na seks z dziećmi od 13 roku życia.

Zastanawiam się na ile jeszcze Bóg pozwoli?

To co przychodzi mi na myśl, to na tyle, na ile sami ludzie nie zaczną wołać do Boga. Przyjście Pana Jezusa zbiegnie sie więc najprawdopodobniej z błaganiem o powrót Jezusa.

 

FRANCJA rozważa zmianę przepisów dotyczących zgody seksualnej po tym, jak dwóch mężczyzn zostało uniewinnionych w związku z gwałceniem dwóch 11-letnich dziewcząt.

Minister sprawiedliwości Nicole Belloubet powiedziała dzisiaj, że wiek zaledwie 13 lat jest teraz “limitem wartym rozważenia” przez ustawodawców.

 

Tomek Lipiński śpiewał w latach 80ych:

 

Szare domy w szarym mieście
W szarych domach szarzy ludzie
Szare komórki toną w szarej obłudzie
Szare myśli, szare twarze, szara rasa, szara masa
Monotonne, szare życie, beznadziejna szara prasa

 

 

Chory kraj, chorzy ludzie i przede wszystkim chorzy bo bezbożni. Francji mało imigrantów. Mało dewiacji. Francja pijana jest od bezbożności.

Im dłużej żyje w tym świecie tym bardziej widzę kolosalne znaczenie trzymania się Prawa Bożego, relacji z Jezusem, rozważania Jego słowa, unikania świata…

Szkoda mi tylko dzieci na całym świecie.

 

 

 

 

 

 

Updated: 16 listopada 2017 — 18:13

9 komentarzy

Add a Comment
 1. Artur S. (detmold)

  Dlatego tak wazne jest przedstawiac jakis wariant alternatywny dla ludzi ktorzy chca zyc tak jak Pan Bog przykazal, a nie biadolic i zalamywac rece. Niestety u nas albo sie mlodziez trzyma pod kloszem albo puszcza w samopas. Skutki takich skrajnych postaw sa oplakane. A wystarczy ich traktowac jak samodzielne jednostki i coraz wiecej skladac na nich w sposob rozsadny odpowiedzialnosci za siebie samych i inne osoby.

  1. Ale dobry post ! “skutki skrajnych postaw mogą być opłakane” – wiem bo sam tego doświadczyłem.
   Może to co napiszę będzie niepopularne tutaj albo nie przejdzie przez cenzurę , ale:
   Odgradzanie dorastającej młodzieży od seksu, demonizowanie, przesądy, brak uświadomienia i wiedzy o antykoncepcji, wiedzy o zgrożeniach – jest ZNACZNIE gorszy niż to co proponują ci francuzi.
   Młodzieży dzisiaj nie da się utrzymać na smyczy albo w izolacji ponieważ mają dostęp do internetu i smartfona i potrafią obsługiwać te zabawki w odróżnieniu od spróchniałego starego pokolenia. Czas myśleć inaczej a starzy nie będą decydować o przyszłości ponieważ kompletnie jej nie rozumieją.

 2. Francja to środowisko eksperymentów dla elit – komuna, nowy porządek w wydaniu masonerii (rewolucja francuska), lewicowa religijnosc tolerancji dla nietolerancyjnego islamu, wesprą każdego ducha przeciwnego Chrystusowi.

 3. Właśnie, nasuwa się pytanie: Jak długo jeszcze?
  Przeczytałam dzisiaj recenzję filmu z pierwszej strony miejskiej gazety rozdawanej wszystkim przechodzacym ludziom. Recenzja dotyczyła niemieckiego filmu “Dzika”, który to film opowiada historę przyjaźni kobiety z wilkiem oraz “erotycznej relacji” która ich łączy. Obrzydliwość…

  1. Okropny ten pomysł z ustawą, to nie średniowiecze gdzie 13-latki były dojrzałe płciowo…nie wiem co trzeba mieć w głowie by chcieć uprawiać seks z kimś w tym wieku? jakież to żałosne…
   A dzika to może być malina, róża lub jagoda, a nie takie coś- tak a propos tytułu filmu… 😀

 4. Przepowiedziane zostało że w czasach ostatecznych pedofilia będzie normalnością

 5. Jakieś źródło tej informacji?

 6. Pieniądze to nie wszystko

  Chorzy ludzie, ale cóż przynajmniej chorym ludziom tzn. pedofilom będzie dobrze, a policja nie biedzie musiała przejmować się gwałtami.
  Niestety niemożliwością potrafi być nieskończona głupota ludzka.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: