Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Gorąco w parlamencie UE.

Korwin Mikke w swym wystąpieniu stwierdził jak bardzo UE wspiera PIS przez chore ustawy i atak na Polskę, przez co poparcie dla PISu rośnie.

 

Na koniec przeklął UE mając nadzieję że się ona rozpadnie.

 

Paradoksalnie Korwin przyklasnął podczas przemówienia Syriusza Wolskiego.

 

 

Równie mocno wypowiedział się były współpracownik Korwina Michał Marusik. Na koniec powiedział do wszystkich: “ręce precz od Polski”.

Nie wiem czy nie jesteśmy w przełomowym  momencie historii Polski. Podejrzewam, że w ciągu najbliższego roku Polska będzie musiała zmienić swoje miejsce w Europie. Jeśli nie wydarzy się nic nadzwyczajnego jak wojna czy ogólnoświatowy kryzys, to będziemy oddalać się od UE a różnice będą coraz bardziej widoczne.

Problem polega na wojnie socjalistów z socjalistami. PIS jest partią socjalistyczną i krytykuje środowiska socjalistyczne. PIS nie jest liberalne gospodarczo.

Jednakże jest pronarodowe co nie podoba się UE.

Wedłuh moich oczekiwań musi coś tapnąć, aby powstał rząd światowy. NWO brakuje kropki nad i. Poczekamy zobaczymy…

 

 

 

 

 

9 komentarzy

Add a Comment
 1. to że zmiany nadejdą to pewne .500plus nie wystarczy a ceny od nowego roku znowu w góre poza tym pis strzela babole w postaci obalania pomników żołnierzy radzieckich czy nawet mają w planie rozbiórkę Pałacu Kultury no i na siłe szukają wroga w Rosji przy czym nawet z Unią mają na pieńku a licząc na same USA mogą sie przeliczyć .Nie życzyłbym źle tej partii( choć to nie moja opcja) gdyby nie kłamali i nie siali nienawiści do Związku Radzieckiego i dzisiejszej Rosji oraz drażnią siejącą propagandę sukcesu niezgodną z prawdą – to niech pis pada

  1. Rosja to państwo skorumpowane, takze duchowo. Gdy zwolennicy kremla zaczęli grasować na Ukrainie, to zaczęli prześladować jak smoki ewangelicznych pastorów. Prawosławie to kalka katolicyzmu, Rosja chroniła jezuitów, Prawosławie to bliźniak katolicyzmu.
   http://ciekawostkihistoryczne.pl/2012/10/05/katarzyna-wielka-caryca-ktora-uratowala-jezuitow/2/

   Rosja jako kraj – nie znam ludzi, ale to co nią rządzi od dawna to nic Bożego. Rosja ma takze wielu skrajnych narodowców, którzy chętnie pozabijaliby homoseksualistów i czarnych.

   1. Skorumpowanych jest wiele krajów ale Rosja ma ideały ,niekoniecznie podobające sie wielu ale nie przekreślają tego co było ,nie obalają pomników pod byle pretekstem i choć też wiele wycierpieli w historii to nie wracają ciągle do krytyki poprzedników jak to mają w zwyczaju robić polskie rządy

    1. fantastyczne ideały po praniu mózgu wielopokoleniowym przez leninizm, stalinizm; dobrzy ludzie są wszędzie, ale ja mówię o mechanizmie państwowym i ideologii jaki na nie wpływa. Oni chcą tak samo nwo, nie ma do mieć złudzenia. Miedwiediew chwalił się ruskim projektem światowej waluty. Bestia z objaw Jana ma nogi niedźwiedzia i będzie prześladować 42 miesiące. Jak Eliasz – został wzięty, potem Elizeusz wypuszcza niedzwiedzie na 42 dzieciaków.

 2. Pronarodowość i zamknięcie się na kulturowe “mieszanie żelaza z gliną” to główne rzeczy które przeszkadzają globalistom w Polsce na drodze do novus ordo. W końcu jednak przekupią naszych polityków stanowiskami w administracji brukselskiej czy dopłatami.

 3. jak wiecie jestem przeciwny partiom po-pis .Ale czy nazywanie tych z po którzy głosowali w parlamencie unii zdrajcami nie jest przesadzone? przecież oni głosując tak jak większość w parlamencie tłumaczą że głosowali nie przeciw Polsce a przeciw praworządności ,próbie upartyjniania sądów po myśli pis-u itd .Zobaczcie też to że pis majstruje przy tym by następne wybory odbywały sie wedle ich planu .Przypominam też ze w 2014r to pis skarżył sie w parlamencie unii oraz nie tak dawno jako jedyny w europie głosowali przecie Tuskowi.

 4. jak wiecie jestem przeciwny partiom po-pis .Ale czy nazywanie tych z po którzy głosowali w parlamencie unii zdrajcami nie jest przesadzone? przecież oni głosując tak jak większość w parlamencie tłumaczą że głosowali nie przeciw Polsce a przeciw praworządności ,próbie upartyjniania sądów po myśli pis-u itd .Zobaczcie też to że pis majstruje przy tym by następne wybory odbywały sie wedle ich planu .Przypominam też ze w 2014r to pis skarżył sie w parlamencie unii oraz nie tak dawno jako jedyny w europie głosowali przeciw Tuskowi.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: