Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Dramatyczny list ojca zmarłego Tomasza Gaickiego, , który zmarł 2 dni po szczepieniu w wieku 18 lat.

“Jestem ojcem śp. Tomasza Gaickiego, który zmarł 2 dni po szczepieniu w wieku 18 lat. Uczynię co nikt nie odważył się uczynić stając przeciwko zasadności przymusu szczepień naszych dzieci.
Miałem przyjemność wychowywać moje dziecko przez 18 lat, w tym 10 lat sam, gdyż moja żona doznała udaru mózgu w 2001 r. i cudem przeżyła.
10 grudnia 2011 r. mój świat rozpadł się!!! Wymiar sprawiedliwości RP okazał się nieprzyjazny obywatelowi tego kraju. Mimo niezbitych dowodów morderstwa w białych rękawicach oraz ściemniania policji i prokuratury w celu ukrycia niewygodnych dla Ministerstwa Zdrowia możliwych nieprawidłowościach podawania szczepionek naszym dzieciom i nieponoszenia przy tym żadnych konsekwencji prawnych. My jako rodzice wychowujący dzieci płacimy kolosalne pieniądze koncernom farmaceutycznym oraz NFZ, które i tak nie finansuje naszych szpitali i lekarzy. Podkreślam w tym miejscu, iż nie popuszczę wymiarowi sprawiedliwości w dochodzeniu swoich praw nawet gdybym miał iść na piechotę do Strasburga!!! Wierzę, iż duża część Polaków z krwi i kości nie dopuści, aby taka niegodziwość istniała w wolnej Polsce.
Z poważaniem. Jarosław Gaicki.
Odpowiem na każde Państwa pytanie i oczekuję pomocy. Mój nr tel. 722-082-650.”

Tomek zmarł dwa dni po szczepieniu
18-letni Tomek z podkaliskiej wsi Strzegowa umarł niespodziewanie podczas snu. Dwa dni wcześniej zaszczepiono go w ośrodku zdrowia Strzegowa, Grudzień 2011 rok.
WEZWANIE z dopiskiem PONAGLENIE i aż trzema wykrzyknikami trafiło do rąk ojca. W ten sposób wzywano, by stawił się z synem, Tomaszem Gaickim, do szczepienia przeciwko błonnicy-tężcowi.
– Tomek przecież powinieneś w końcu pójść na to szczepienie – reprymendował ojciec.
– Nie pójdę.
– Dlaczego nie chcesz? Przecież przyślą ci karę do zapłacenia. Zaczynasz pracować, a oni mogą skonfiskować ci część pensji… Jak nie tobie, to bratu, u którego się zatrudniłeś. Zacznij życie z czystą kartoteką. Podwiozę cię do ośrodka.
Ojciec Tomka jest mechanikiem samochodowym. Tego dnia akurat naprawiał samochód. Wyrwał się na chwilę z pracy, by podwieźć syna do ośrodka zdrowia o nazwie „Uśmiech Serca” w Nowych Skalmierzycach.
– Nie wchodziłem z nim do budynku, bo byłem w brudnym ubraniu roboczym – akurat naprawiałem silnik. Okno gabinetu pani doktor wychodzi na parking, gdzie wtedy czekałem. Przez to okno widziałem światło w pokoju. Przypuszczam, że wtedy właśnie wchodził mój syn i stąd wiem, że był w gabinecie nie więcej niż 30 sekund.
Gdy syn wrócił, zapytałem się czy został zaszczepiony, bo przecież tego dnia miał kaszel i katar. Syn potwierdził, że został zaszczepiony – mówi Jarosław Gaicki, ojciec zmarłego Tomka.
Następnego dnia, tak jak zwykle, wieczorem Tomek poszedł spać. Rano już nie żył. Dwójka synów spała w tym samym pokoju, ale nic nie słyszeli.
– Gdy zobaczyłem, co się stało, zadzwoniłem na pogotowie i zawiadomiłem policję. Lekarz z karetki przybył w towarzystwie dwóch sanitariuszy i policjanta. Spojrzał na nieżyjącego syna i stwierdził: „Ewidentna śmierć potężcowa”, co słyszało kilka osób. Później w pisemnej notce o zgonie już nie użył tego stwierdzenia – wspomina pan Jarosław.
Lekarz pogotowia stwierdził zgon bez udziału osób trzecich i bez zewnętrznych obrażeń.
Lekarz pogotowia
zaprzecza
Dotarliśmy do ostrowskiego lekarza, który stwierdzał wtedy zgon. – Absolutnie nie powiedziałem, że śmierć tego młodego człowieka ma związek ze szczepieniami – zapewnia dr Marek Fułek. – Zresztą, bardzo dobrze pamiętam ten przypadek. Zawsze, gdy umiera młody, zdrowy człowiek, zastanawiam się, co było przyczyną śmierci. Niestety, dzisiaj mimo sekcji zwłok nie wiadomo, co było przyczyną zgonu. Uważam jednak, że prawdopodobieństwo, iż ta śmierć miała związek ze szczepieniem jest tak małe, iż trudno poważnie brać je pod uwagę. W swojej dotychczasowej karierze zawodowej nie spotkałem się z takim przypadkiem.
Co zatem mogło doprowadzić do stwierdzonego ,,zatrzymania krążenia”? – Nie wiem i nie chcę snuć dywagacji na ten temat. Na pewno jednak śmierć 18-latka, który wcześniej nie chorował, jest wyjątkowo zagadkowa – dodaje dr Fułek.
Prokurator nadzoruje śledztwo, ale nie zabezpieczyła karty zdrowia
– Byłem przekonany, że zgon syna nastąpił po szczepionce podanej 2 dni przed jego śmiercią, więc wspomniałem o moim przekonaniu w prokuraturze prosząc, by nie zamietli tego pod dywan. Wierząc prokuraturze liczyłem, że zabezpieczą wszystkie dowody z tym związane. Miesiąc później przyjechałem do prokuratury w Ostrowie Wielkopolskim, by dowiedzieć się o postępy w śledztwie i zeskanować zabezpieczone dokumenty. Dostałem kserokopie całej sprawy i usiadłem na parkingu przed prokuraturą, by je przejrzeć. Wtedy stwierdziłem, że nie ma tam najważniejszego moim zdaniem: kartoteki zdrowia, karty szczepień czy informacji o rodzaju szczepionki, jej serii, numeru ani producencie. Nie było tych dokumentów, pomimo że prokurator natychmiast zarządziła policji ich zabezpieczenie. Od razu pojechałem do ośrodka zdrowia w Skalmierzycach. Pokazałem pani w rejestracji dowód syna i spytałem czy jest u nich jego kartoteka. Usłyszałem, że jest. Wtedy pojechałem na posterunek policji w Skalmierzycach i zdenerwowany zapytałem dlaczego nie zabezpieczyli tych dokumentów. Policjanci odparli, że nie było potrzeby. Dlatego zadzwoniłem do pani prokurator z informacją, że kartoteki są nadal w ośrodku i niezabezpieczone. W odpowiedzi usłyszałem od prowadzącej śledztwo, że zajmie się tym natychmiast. Domyślam się, że dopiero w tym dniu, czyli po miesiącu, zabezpieczono kartoteki w ośrodku zdrowia, ale ja do dnia dzisiejszego nadal nie wiem, jaką dokładnie szczepionkę podano mojemu synowi. Wiem tylko od syna, że szczepionka była podana, a z wezwania, że była przeciwko błonnicy-tężcowi. Jaka seria? Jaki numer? Jaki skład szczepionki? Jakiego producenta? Jaki termin przydatności? Jak szczepionki były przechowywane? Skąd je sprowadzono? – Nadal nie wiem – mówi Jarosław Gaicki.
Badania i opinia biegłych
Prokuratura zleciła biegłym oględziny zwłok oraz wysłała wniosek do Zakładu Medycyny Sądowej w Poznaniu o zbadanie próbek krwi zmarłego „w celu stwierdzenia zawartości alkoholu, środków odurzających oraz innych substancji toksycznych”. Badanie krwi nie wykazało obecności najczęściej spotykanych substancji psychotropowych, środków odurzających, farmakologicznych ani alkoholu.
Natomiast oględziny zwłok przez patomorfologa wykazały m.in.:
– na ustach zaschnięty „grzybek” białej piany,
– drobne otarcie naskórka skrzydełka nosa,
– przekrwienie bierne naczyń oponowych, a w komorach mózgowych niewielka ilość wodojasnego płynu,
– w płucach po ucisku wydobywa się obfita ilość pienistej wodojasnej wydzieliny.
Patomorfolog z Ostrowa ustalił, że bezpośrednią przyczyną nagłego zgonu Tomasza Gaickiego było zatrzymanie krążenia w obrazie ostrej niewydolności lewokomorowej serca, która mogła być spowodowana porażeniem ośrodka krążenia i oddechu w pniu mózgu na skutek masywnego obrzęku mózgu i wklinowania struktur pnia mózgu do otworu wielkiego”.
Dysponując tymi danymi, prokuratura po półtorej miesiąca od zgonu, zleciła Zakładowi Medycyny Sądowej w Poznaniu badanie histopatologiczne wycinków tkanek i poprosiła o stwierdzenie przyczyny zgonu.
Biegli przeczytali dokumentację oraz kartę zdrowia. Prawdopodobnie właśnie w tej karcie, która przez miesiąc po śmierci przebywała niezabezpieczona w ośrodku zdrowia, przeczytali że: „Rozwój dziecka był prawidłowy, szczepienia stosowano w terminie. Ostatni zapis w dniu 7-12-2011– szczepienie – bez dolegliwości, próchnica zębów – zdrowy.” Przypomnijmy, że ojciec Tomka twierdzi inaczej, że w dniu szczepienia syn czuł się przeziębiony, że kaszlał i miał katar.
Biegli z poznania zawyrokowali: „…Brak jest podstaw do jednoznacznego określenia bezpośredniej przyczyny nagłej i niespodziewanej śmierci Tomasza Gaickiego. Można jedynie z dużym prawdopodobieństwem przyjąć, że była to śmierć czynnościowa, sercowopochodna, być może w następstwie ostrych zaburzeń rytmu serca, np. migotania komór”….
Prokuratura jednak dociekliwa dalej i 22 marca 2012 r. poprosiła Zakład Medycyny Sądowej o uzupełnienie opinii, pytając wprost, czy można określić związek przyczynowy między szczepieniem a zgonem Tomka?
Biegli odpowiedzieli, że z dokumentacji, którą dostali wnioskują, że nie występuje związek przyczynowy pomiędzy podaniem szczepionki przeciwko tężcowi a przyczyną zgonu Tomasza Gaickiego. 29 marca 2012 r. prokuratura umorzyła śledztwo.
Ojciec został z pytaniami bez odpowiedzi:
Jaka była seria, numer podanej szczepionki?
Jaki był skład szczepionki?
Jakiego producenta?
Jaka data produkcji i termin przydatności?
Jak szczepionki były przechowywane?
Skąd je sprowadzono?
Dlaczego natychmiast nie zabezpieczono karty zdrowia, skoro ojciec zgłosił podejrzenie, że syn był przeziębiony przed szczepieniem?
Komentarz
Skoro biegli wskazują, że przyczyną śmierci był obrzęk mózgu, to w takim razie co spowodowało ten obrzęk?
Przypadek Tomka jest łudząco podobny do znanego syndromu nagłej śmierci łóżeczkowej zdrowych dzieci, czyli SIDS (Sudden Infant Death Syndrome ). Literatura światowa aż się roi od opisów dzieci, które podobnie jak Tomek były zdrowe i zmarły nagle w nocy podczas snu i wiąże je nader często ze szczepieniami. W USA każdego roku z syndromem SIDS, umiera ok. 2200 zdrowych dzieci. Tam również sekcja zwłok nie jest w stanie nic udowodnić, choć rodzice często podejrzewają szczepienia.
Czy możemy coś zrobić, by SIDS się nie powtarzał?
A może by tak skończyć ze szczepionkowym terrorem, z przymuszaniem nas do szczepień. Niech ludzie mają wolność wyboru. Pamiętajmy, że Tomek nie chciał iść na to szczepienie. Choć nie kończył dumnie brzmiących szkół, to był to jednak oświecony chłopak. Zafascynował się ideą życia i trwania w teraźniejszości, i niczym przesłanie dla nas wytatuował sobie wielkimi literami na przedramieniu (patrz zdjęcie) słynną sentencję Horacego „Carpe diem” (chwytaj dzień).
Tym, którzy zamierzają zaszczepić dziecko, doradzałbym by na tysiąc procent upewnili się, czy ich pociecha jest akurat zdrowa. Dodatkowo radziłbym na 3 tygodnie po szczepieniu zabronić dzieciom używania telefonu komórkowego. Naukowcy wykazali, że już 30 sekund rozmowy przez telefon komórkowy otwiera barierę krew-mózg, a przecież nie wiemy, co z zawartości szczepionki może przez tak otwarte wrota dostać się do mózgu.
Jeszcze jedno: jak są badane wasze dzieci, kiedy przyprowadzacie je do szczepienia? Czy jesteście pewni, że akurat w chwili zaszczepienia są zdrowe?

On mógł żyć…

 

Politycy zabraniający wolności wyboru w szczepieniach, to po prostu bandyci na usługach korporacji.

 

Updated: 17 listopada 2017 — 09:08

17 komentarzy

Add a Comment
 1. Przeczytajcie… coraz “lepiej” 🙁 Czy to droga do tzw. ciemnych wieków ?

  http://monitorkonstytucyjny.eu/archiwa/1917

  1. Przedstawiciele KrK ławnikami w Sądzie Najwyższym… Prof. Veith przewidział to w 2004 r.

   1. interesujące…
    Chyba musze raz jeszcze obejrzec seria Totalny atak pod kątem czasów ostatecznych

    1. Prof. mówił o sojuszu władz świeckich z władzami KrK (papiestwa). Szczerze mówiąc słuchałam tego z przymrużeniem oka, bo wydawało mi się to mało prawdopodobne. Mówił coś jeszcze. I brzmiało to groźnie… Powiedział, że Rzym się nie zmienia i jeśli dostanie taką władzę jak wcześniej, będzie rozprawiał się z przeciwnikami dokładnie tak, jak czynił to przez wieki. Będzie wydawał wyroki, a władza świecka będzie je wykonywać. Jak dotąd wiele z prognoz profesora wypełnia się na naszych oczach. Dlatego tak bardzo rzuciła mi się w oczy obecność kleru w Sądzie Najwyższym. Co prawda to tylko projekt ustawy, ale widać w jakim kierunku to zmierza. Tak czy inaczej nie wróży to nic dobrego. Znowu msza i spowiedź będą obowiązkowe…brzmi nieprawdopodobnie ? – zobaczymy.

     1. to ma sens, o czym zresztą isałem jako jeden z wielu scenariuszy.
      Popatrzmy UE sie rozpada. Ludzie szukaja norm, wartości bo te padają.
      Tylko problemem jest Islam. Nie wierzę, że islam podda sie Watykanowi.
      Drugim problemem jest upadek apokaliptyczny nierządnicy…
      Owszem do czasu upadku dyktat może być Watykanu, ale w takim razie papiez nie może być antychrystem

      1. Islam (jego przywódcy) działają wspólnie z papieżem. Już odprawiane są wspólne nabożeństwa… coraz silniejszy staje się także w islamie (wbrew pozorom) kult maryjny. Od lat papież jest tym, który łączy wszelkie religie i coraz bliżej im do “wspólnoty”… Kilka lat temu prezydent Izraela, nieżyjący już Szimon Peres wyszedł z propozycją, aby papież był światowym przywódcą religijnym. Myślę, że jesteśmy bliżej finału niż nam się może wydawać.

      2. Wiecie dla mnie na odległości wygląda to mniej więcej tak,ze Islam zalewa zachodnią Europe,a Polska niby nie uległa UE z przyjęciem uchodźców.Bocznymi drzwiami islam zaczyna się rozszerzać i w Polsce.
       Do tego rząd wykonuje wytyczne Watykanu.Niby nie oficjalnie,ale wszystko zmierza ku temu aby wprowadzić policyjne państwo. Oczy Polakom zostały lekko przymknięte przez 500…a teraz propaguje się boga,honor i ojczyznę i ci właśnie będą zabijać świętych Boga.
       To wszystko zmierza do jednej wielkiej zagłady,pod panowanie Antka.

       1. Wyjątkowo trafna analiza. Jeszcze raz potwierdza się powiedzenie, że z daleka widać lepiej.

       2. Zobaczcie jak jesteśmy blisko powrotu PANA 🙂

      3. Zapodam dobry wykład Chucka Misslera w dwóch częściach jest. Tajemnica babilonu, dość świeży ale po angielsku. Nieźle rozkłada Babilon od księgi rodzaju do czasów końca

       https://youtu.be/D4CHmGkWv5E

       1. tylko on ponoć jest syjonistą, a więc kwestii Żydów obecnych pewnie nie poruszył

 2. Współczuję ojcu 🙁 i wszystkim tych, których spotkało to samo. Obawiam się, że takich historii będzie znacznie więcej 🙁

  Ufam, że powrót PANA jest bliski 🙂

  1. Tak to jest tragedia ,wyrazy współczucie dla ojca młodego chłopaka.
   Wszyscy ci,którzy przymuszają Polaków do szczepienia mają krew niewinnych na rękach.Zdadzą kiedyś sprawę przed Bogiem za okaleczanie i śmierć bezbronnych,wszystko to dla splendoru i kilku papierów.
   Takie haniebne rzeczy wyprawiał Mendel,a teraz pięknie ubrani ludzie niszczą przepisami życie,zdrowie i wolność ludzi…
   Brak mi słów na ohydę wyprawianą w białych rękawiczkach
   Panie Jezu przyjdź i zaprowadź swoje rządy!Czekamy.

   1. Mendel był Gdański u Konopnickiej, a ten doktor od okropnych eksperymentów to był chyba Mengele…
    nie czepiam się, tylko przypominam…
    a tak serio, biedni jego rodzice… 🙁

 3. Artur S. (detmold)

  Cynik by powiedzial: Nie on pierwszy i nie ostatni. Jednak to tym bardziej wzbudza poczucie krzywdy, iz nie byl to trudny do przewidzenia przypadek losowy, a rutynowy, dla naszego dobra, przymusowy ( a jakze ) “zabieg medyczny”…

 4. Czytałam kiedyś o tej sprawie, bardzo współczuję ojcu chłopaka… makabra z tym co się stało i co się dzieje 🙁

 5. Proponuje kazdemu robic zdjecie szczepionki ktora macie dostac, czy wasze dziecko, kilknac zdjecie fiolki czy w jakiej to postaci jest, moze na tym jest numer seryjny itp.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: