Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Afera wokół Marszu Niepodległości.

Wiele mocnych słów padło odnośnie Marszu Niepodległości 2017 nie tylko w Polsce, ale i po za granicami naszego kraju.

Sikorski, członek nieformalnej grupy międzynarodowej  Bildelberg powiedział w radiu Michnika TOK FM:

 

” „Organizatorom Marszu Niepodległości i rządowi, który z nim sympatyzuje, udało się potwierdzić najgorsze stereotypy o Polsce, jako kraju tępych antysemitów i nacjonalistów” – powiedział Sikorski w radiu TOK FM.”

 

Jednak fala zaszufladkowania patriotów wyszła tym razem na sam pierw z zagranicy:

 

„60 tysięcy nazistów maszerowało dzisiaj w Warszawie” – takimi słowami Jesse Lehrich, były rzecznik Hillary Clinton, skomentował Marsz Niepodległości. Z kolei według autora tekstu zamieszczonego w „Daily Mail” uczestnicy sobotniego Marszu Niepodległości w Warszawie to „faszyści””

https://www.tvp.info/34784628/daily-mail-o-marszu-niepodleglosci-faszysci-pokaz-ksenofobii

 

Lecz czego można się spodziewać od lewicy bezbożnej?

Niestety ale przeciętny widz słyszący taką wypowiedź z telewizora nie wie, co za otoczenie jest wokół Clintonów. Nie wie, że przewodniczący kampanii Clinton był zaproszony na satanistyczne rytuały!

Gotowanie Dusz odnosi się do “sakramentu religii Thelemy, która została założona przez Aleistera Crowleya”, i składa się z okultystycznych aktów, w których menstruacyjna krew, mleko z piersi, mocz i nasienie, są wykorzystywane do tworzenia “obrazu”. Proisonplanet.pl

 

Hilary Clinton i satanistyczny rytuał „Gotowania dusz”.

Przeciętny widz zaczyna kojarzyć fakty: no tak, Hitler był narodowym socjalistą, tu są narodowcy…. Nie ma trzeciej drogi między patriotyzmem, a kosmopolityzmem. Ma być tylko jedna wielka wspólnota o z góry narzuconych zasadach moralnych, które do zasad Boga mają się tak: rób to co chcesz.

Oczywiście w każdym państwie są macki różnych tajnych organizacji i Polska nie jest wyjątkiem. Ale póki co, żadna partia nie jest poza kontrolą społeczeństwa. Póki co mamy pluralizm ideii i wartości. To właśnie lewica chce zniszczyć możliwość wyboru szufladkując każdego, kto myśli inaczej niż oni jako faszyści, naziści i antysemici.

Pociągnijmy wątek antysemityzmu. Po pierwsze jest to jedna wielka szopka noworoczna. Już tłumaczę dlaczego. Otóż Irańczycy są semitami, al nienawidzą się z Izraelem. Po drugie nie każdy Żyd to Żyd, a większość toi mongolscy Chazarzy. Po trzecie w każdym polskim rządzie byli Żydzi. Nawet nie trzeba grzebać w internecie, a sprawdzić jakie nazwiska bywały wśród “polskich” posłów… Po czwarte, nikt nie jest w stanie tej machiny zatrzymać, gdyż imperium chazarskie stało się światową  potęgą. W każdym niemal państwie wchodzą w skład rządu. W Polsce zajmują wysokie stanowiska w ważnych urzędach. Jest to nasza niewola w majestacie prawa, a wróg jest niewidzialny, gdyż pozmieniali nazwiska. Tak więc głoszenie przez środowiska antysemickie haseł antyżydowskich jest kuriozalne. Dlatego żaden chrześcijanin nigdy nie powinien wdawać się w takie szatańskie gry polityczne.

Naszym Królem jest Jezus Chrystus. Naszym państwem jest Królestwo Boże, a to jest w USA, Polsce, Chinach, a nawet Szwecji, tam, gdzie są naśladowcy Jezusa.

 

Przy okazji widać, gdzie jest najsilniejsze lobby chazarskie.

Morgan Johansson, szwedzki minister sprawiedliwości i spraw wewnętrznych:

“Wielka ekstremistyczna demonstracja w Polsce mocnymi elementami nazistowskimi i antyżydowskimi. Temu trzeba położyć kres!”

Obudzony w Polakach mieszkających w Szwecji patriotyzm nie pozwolił na pozostawienie tych słów bez odzewu.

Użytkownik twiitera odpisał owemu ministrowi tak:

Mały, żałosny Morgan – nie widzisz, że znak jest przekreślony?

niezlomni.com

 

“Znany celebryta, były redaktor naczelny polskiej edycji miesięcznika „Playboy”, przez wiele lat związany z TVN i „Newsweekiem”, czyli Marcin Meller, w przeddzień Święta Niepodległości wypowiedział się przeciwko niepodległości Polski. Oto na swoim profilu na Facebooku napisał:

„W następnych i jeszcze następnych wyborach wybierzemy czy chcemy być Rosją czy Niemcami. W tym miejscu świata nie ma trzeciej opcji. Reszta, czyli tak zwane programy to sranie w banię. Ja chcę do Niemiec.”

Jak widzimy co pisałem wielokrotnie oni się już nawet nie kryją. Po prostu chcą przyłączenia Polski do Niemiec.

 

Oczywiście prawda jest ważna i dlatego jestem pewien, że świat sobie z nią poradzi. W polskim hymnie jest “jeszcze Polska nie zginęła póki my żyjemy”. Można to sparafrazować “Jeszcze Królestwo Boże nie zniknęło, dopóki Jezus nie zabierze swego kościoła”.

Kto zatem ma rację? Wszak mamy trzy różne grupy przenikające się: Królestwo Boże (naśladowcy Jezusa pokazujący miłość), ludzie o poglądach prawicowych i ci o poglądach lewicowych.

Lewica bezdyskusyjnie firmuje wartości satanistyczne. Prawica posługuje się wartościami Bożymi, ale w sposób satanistyczny, bo z nienawiścią.

 

Prawda jest taka, że Bóg nad wszystkim czuwa i temu, komu się zdaje że jest w tych ideologiach mądry, to jest głupi. Wszelkie ideologie są przeciw człowiekowi: komunizm, faszyzm, nacjonalizm.

Oczywiście prawica jest bliżej Boga, ale poprzez sfałszowany obraz chrześcijaństwa przez katolicyzm nie uważa niczego niestosownego w wulgaryzmach, nienawiści. Jednak w dalszym ciągu prezentują oni wartości bliskie Bogu, ale są oszukiwani.  My dzięki Bożemu przekazowi, informacjom zawartym w Biblii wiemy, że CAŁY ŚWIAT TKWI W ZŁYM.

Prawicowcy, to tak naprawdę jeszcze nie nawróceni chrześcijanie. Lewicowcy zaś są już nawróconymi giermkami złego.

To, co się dzieje obecnie na świecie, to walka o prawdę i Bóg posługuje się w tym celu jeszcze nienawróconymi ludźmi.

 

Pora na analizę samego święta. W tytule zawiera ono mocne znamię – niepodległości.

Synonimami niepodległości są: niezawisłość, samostanowienie, suwerenność, wolność.

 

Śmiechu warte. Nie samostanowimy ponieważ jesteśmy pod okupacją UE. Nie jesteśmy suwerenni z uwagi na działalność obcych wywiadów w Polsce. Nie jesteśmy wolni gdyz oddajemy w podatkach i para podatkach ok 75% państwu. Mali przedsiębiorcy płacą złodziejski ZUS na obecnych emerytów ponieważ owo PAŃSTWO  nie uzbierało pieniędzy od obecnych emerytów kiedy ci pracowali. Owo państwo nakazuje nam szczepić dzieci szczepionkami korporacji farmaceutycznych. Owo państwo co raz bardziej wkracza w nasze życie zgodnie z tendencjami ogólnoświatowymi.

Tylko obecność Ducha Bożego na ziemi sprawia, że jeszcze możemy o tym pisać i mówić.

Jednak uważam, że skoro tu mieszkamy winniśmy się modlić o rządzących.

Można by rzec: módl się o premiera swego, bo dostaniesz gorszego:

 

Tusk będzie miał 80 tys emerytury za zdradę Polski i za poddaństwo UE. Stracił jednak honor.

 

Podtrzymuję jednak to, że na dzień obecny PIS jest mimo wszystko najlepszą partią w tym umownie nazywając polskim sejmie.

 

 

 

 

 

Updated: 14 listopada 2017 — 11:38

10 komentarzy

Add a Comment
  1. No taaak, kościół Anglii…
   w państwach takich jak Szwecja, Norwegia czy właśnie Wielka Brytania istnieje niejako “kościół narodowy”, który…no, krótko mówiąc- gdzie władza, tam i ów “kościół”…

 1. Przykre to wszystko.Bardzo, bardzo dalekie od naszego Jedynego Boga i jego Syna Jezusa, który stał się człowiekiem ,aby umrzeć za nas i dać nam przykład jak mamy żyć i jak traktować drugiego człowieka .Nie tak to powinno wyglądać.

 2. naszła mnie myśl dotycząca dwóch świadków Apokalipsy .Tak jak ludzie mówiący prawde w sferze ekonom.polit czy innej (bez względu czy to lewica,prawica czy taka czy inna religia bo w każdym człowieku bez wzgl na pochodzenie – wierze ze jest coś dobrego jeśli nie jest całkowicie zdemonizowany ) tak w sprawach wiary :dwaj świadkowie to kto? to ktoś komu nie będą podobały sie słowa prawdy to ktoś kto mówiąc prawde będzie drażnił ludzi bo ludzie chcą słyszeć co chcą ..” A gdy dopełnią swojego świadectwa, Bestia, która wychodzi z Czeluści, wyda im wojnę, zwycięży ich i zabije. A zwłoki ich /leżeć/ będą na placu wielkiego miasta, które duchowo zwie się: Sodoma i Egipt, gdzie także ukrzyżowano ich Pana. I [wielu] spośród ludów, szczepów, języków i narodów przez trzy i pół dnia oglądają ich zwłoki, a zwłok ich nie zezwalają złożyć do grobu. Wobec nich mieszkańcy ziemi cieszą się i radują; i dary sobie nawzajem będą przesyłali, bo ci dwaj prorocy mieszkańcom ziemi zadali katuszy. A po trzech i pół dniach duch życia z Boga w nich wstąpił i stanęli na nogi. A wielki strach padł na tych, co ich oglądali”

   1. w lewakach może nie ale np Gierek i jemu podobni mają do dziś szacunek nawet u przeciwników politycznych .Byli lewicowcy nie spaczeni paradami równości i innymi zepsuciami a wierzyli ideologicznie w dobro ogółu może bez haseł o Bogu ale może mieli w sercu ale nie na pokaz ,nie wiem .Zostawmy temat lewica-prawica .Idźmy dalej ,naprzód 🙂

 3. « Czy jestem nacjonalistą i czy to źle »

  [parę słów mojego komentarza w kontekście obchodów Narodowego Święta Niepodległości i marszu narodowców]

  Jak podaje Wikipedia nacjonalizm (z łac. natio, „naród”) jest postawą społeczno-polityczną uznającą naród za najwyższe dobro w sferze życia oraz polityki. Głosi solidarność wszystkich grup i klas społecznych danego narodu.

  Nacjonalizm uznaje naród za najwyższego suwerena państwa, a państwo narodowe za najwłaściwszą formę organizacji społeczności, złączonej wspólnotą pochodzenia, języka, historii i kultury. Nacjonalizm ponadto przedkłada interesy własnego narodu nad interesami innych narodów, zarówno wewnątrz kraju (mniejszości narodowe lub etniczne) jak i na zewnątrz (narody sąsiednie).

  Słusznie zatem wnioskuje redaktor Stanisław Michalkiewicz, że nacjonalizm nie ma żadnych cech demonicznych, jakie są mu nieraz przypisywane. Porównując tę ideologię do życia rodzinnego można powiedzieć, że odpowiada ona przekonaniu ojca rodziny, iż ma obowiązki przede wszystkim wobec własnych dzieci, a dopiero potem, w drugiej kolejności – wobec cudzych.

  Demoniczny jest szowinizm, będący skrajnym rozwinięciem nacjonalizmu. Pozostając przy naszym porównaniu można scharakteryzować szowinizm jako postępowanie ojca rodziny, który w trosce o zapewnienie lepszego startu własnym dzieciom, zaczyna mordować dzieci cudze.

  Podsumowując – nie utożsamiajmy nacjonalizmu z szowinizmem, będącego skrajną i wynaturzoną postacią tego pierwszego. Nacjonalizm – tak, szowinizm – nie. Polska, jako wspólnota etniczna, miała i ma prawo organizować się w państwo – właśnie narodowe. Nie ma w tym nic godnego potępienia i dziwi mnie nagonka niektórych osób czy mediów. Takiego prawa odmawiał Polakom kanclerz Rzeszy Niemieckiej – Otto von Bismarck, na szczęście są to czasy słusznie minione.

  Jako obywatel tego państwa i syn tej ziemi mogę śmiało powiedzieć, że jestem narodowcem. Szanuję innych, ale w pierwszej kolejności zależy mi na rozwoju mojej ojczyzny oraz pomyślności krajan. Uważam, że jest to całkowicie normalne i naturalne. Zawsze będę kibicował polskim sportowcom, trzymał kciuki za rozwój polskich firm, cieszył się z wszelkich osiągnięć ambitnych Polaków. I nikt nie zmusi mnie, w imię kuriozalnej poprawności politycznej, bym te same odczucia miał w stosunku do Niemców, Francuzów, Rosjan czy obywateli jakiegokolwiek innego państwa czy tworu.

 4. Drogi Detektywie, bardzo podziwiam artykuł i doceniam pracę ale muszę sprostować, semitami są arabowie i żydzi, ale nie irańczycy, irańczycy są ludem indoeuropejskim, pochodzącym od ariów, Iran to inaczej Persja, persowie=irańczycy, nawet język perski=irański=farsi jest bliżej spokrewniony choćby z polskim,angielskim czy francuskim niż z arabskim czy hebrajskim a irańczycy są bardzo blisko spokrewnieni z białymi ludami Europy, także z polakami czy niemcami, wg Kubika i innych teoretyków zaginionego Izraela, właśnie dlatego świat tak prześladuje persów.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Persowie

  wklejam modlitwę “ojcze nasz” po persku w formie śpiewanej

  https://www.youtube.com/watch?v=C4o3auGKIiQ

  Pozdrawiam z Bogiem.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: