Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Hilary Clinton i satanistyczny rytuał „Gotowania dusz”.

 

W rzekomym przecieku Wikileaks z maili przewodniczącego kampanii madame Hilary, Johna Podesty znajduje się zaproszenie na kolację „gotowania dusz” (ang. “spirit cooking dinner”). Zaproszenie wysłała Marina Abramovic. Jest to zaproszenie by wziąć udział w okultystycznym rytuale stworzonym przez satanistę Aleistera Crowleya.

źródło: http://www.infowars.com/spirit-cooking-clinton-campaign-chairman-invited-to-bizarre-satanic-performance/

gotowaniedusz

Jak widzimy świat duchowy jest realny, ale niezbawieni ludzie nie chcą przyjąć tego do świadomości. Pamiętam jak klika lat temu jakaś wiedźma dokonywała rytuału przekleństwa nad jakąś drużyna piłkarską. Z tego co wiem faktycznie przegrali.

Ciekawe jest, że onet.pl nie podaje tej informacji mimo, zalewu newsu na stronach trutherów. Czyżby wszyscy grali z madame Hilary? Zwłaszcza że wstawiono newsa przykrywającego o gotowaniu dusz, czym jest oświadczenie w telewizji NBC, która twierdzi, że amerykańscy hackerzy złamali rosyjskie systemy zabezpieczeń elektronicznych.

 

https://www.youtube.com/watch?v=IUwzIa-ujEw

Zaktualizowane: 6 listopada 2016 - 09:03

7 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Nas to nie dziwi.Jeżeli chodzi o takie serwisy informacyjne to na Wykop.pl było o tym znalezisko.

 2. Z rodzimego podworka. Czy masowe, nakrecone przez syjonistyczne media, lzenie Lecha Kaczynskiego, dziwnym trafem zakonczone po 10 kwietnia nie mialo cos wspolnego z rytualem okultystycznym? Zaden polityk nie byl tak medialnie dlugo opluwany jak on po 1989. Zastanawiajace nieprawdaz?

 3. Czlowiek ulegajacy magii obrazkowych massmediow jest duchowo martwy, gdyz bezkrytycznie wchlania ta zafalszowana papke informacyjna. Odwrotnie istota ludzka czytajaca teksty literackie ( w tym Biblie ) jest duchowo zywa, gdyz z reguly krytycznie analizuje docierajace do niej wszelakie tresci.

 4. W Polsce bardziej oplaca sie byc mniej lotnym umyslowo tzn zasada bierny, mierny ale wierny niz nie wiadomo jakim bystrzakiem…

 5. Piotr, czyli kamień, nie skała

  Świat duchowy jak najbardziej jest realny. Tego typu ludzie myślą, że dysponują jakąś potęgą. To ta potęga dysponuje nimi.
  Dla kogoś nieutwierdzonego w wierze w Jezusa Zbawiciela takie obrazki może wywołują jakiś dziwny respekt lub lęk. Jednak w nas powinno to wzbudzać jedynie politowanie, ponieważ Jezus powiedział nam bardzo budującą informację.
  „Moje owce (…) nie zginą na wieczność; także nikt ich nie wyrwie z mojej ręki. Mój Ojciec, który mi je dał, JEST WIĘKSZY OD WSZYSTKICH i nikt nie może ich wyrwać z ręki mojego Ojca.” (J 10:27 NBG)
  A jeśli chodzi o gotowanie, to będą się sami gotować w ogniu nieugaszonym, ponieważ ostatnie zdanie należeć będzie do Tego który jest Alfą i Omegą.

  1. Myślą, że są fajni, bo dysponują jakąś potęgą…ale jak wiadomo, w rzeczywistości jest inaczej 🙂

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish