Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Mystic Rabbi Ben Artzi: “Wkrótce Mesjasz zostanie objawiony każdemu”

 

Rabbi Nir Ben Artzi , znany izraelski przywódca mistyczny, wydał w zeszłą niedzielę niezwykłe oświadczenie, że tożsamość Mesjasza zostanie objawiona w najbliższej przyszłości, nawet dając konkretne szczegóły dotyczące tego, w jaki sposób objawienie się pojawi.

“Mesjasz działa teraz” – powiedział w kazaniu Rabbi Ben Artzi. “Żydzi, bądźcie szczęśliwi! Wkrótce Mesjasz zostanie objawiony wszystkim! ”

Rabin wszedł w szczegóły, wyjaśniając, jak to się stanie.

“Święty, niech będzie błogosławiony, przyjdzie do rabinów we śnie z wizją i poinformuje ich o tym, kogo wybrał dla króla Mesjasza” – przewidział rabin Ben Artzi. “Stwórca napisze do nich dokładnie, kogo wybrał jako Króla Mesjasza”.

Temu szczególnemu objawieniu towarzyszyły szczegóły.

“Będzie żółta kartka i święte litery zapisane na pergaminie jak zwój Tory, gdzie powiedzą im po aramejsku, który jest królem Mesjaszem” – kontynuował rabin. Język aramejski nie jest już używany, ale jest językiem Talmudu (prawo ustne). “Wtedy nie będą mieli wyboru i rozpoznają Króla Mesjasza.

“Od góry powiedzą:” Wybór jest w twoich rękach. Albo odkryjesz go, albo Stwórca świata sprawi ci wielki kłopot i nie puści go, dopóki nie ujawnisz tego i nie powiesz tego ludowi Izraela “- powiedział rabin Ben Artzi. “Wtedy będą postępować zgodnie z instrukcjami zawartymi we śnie i rozpoznają, kim jest Król Mesjasz”.

Rabin opisał nawet napis, który zostanie ujawniony rabinom w ich wizji pergaminu.

“Ja, Pan, nakazuję ci mówić i pokazywać, kto jest Królem Mesjaszem, wybranym przez Niego człowiekiem Bożym”.

Rabbi Ben Artzi wyjaśnił, dlaczego Bóg wybrał ten konkretny czas, aby objawić Mesjasza.

 

“Stwórca nie może dłużej czekać, oglądając cierpienia Żydów w Izraelu i za granicą” – powiedział Rabb Ben Artzi. “Ich cierpienie jest szczególnie trudne, ponieważ Izrael jest narodem wybranym, wybranym przez Świętego, niech będzie błogosławiony”.

Rabin nie zdyskontował nie-żydów z tego niebawem ujawnionego procesu. W wyłącznej odpowiedzi na Breaking Israel News , rabin Ben Artzi wyjaśnił rolę chrześcijan w erze mesjanistycznej.

“Na początku chrześcijaństwa doszło do schizmy, a wśród nich byli Żydzi” – wyjaśnił rabin. “Ale niektórzy Żydzi kontynuowali drogę chrześcijaństwa. Dlatego są wśród nich dzisiaj ci, którzy mają iskierkę judaizmu w swojej duszy i duchu. Właśnie dlatego mają pokrewieństwo z judaizmem i miłość do Żydów, która się budzi, gdy zbliża się Mesjasz. ”

Rabbi Ben Artzi ostro ostrzegał Żydów, którzy żyją poza Izraelem, mówiąc im, że odkąd Mesjasz ma się wkrótce objawić, teraz jest czas, aby uczynić aliyah (emigrować do Izraela).

“Bóg dał człowiekowi wolny wybór, aby dobrowolnie połączył się z Bogiem i z Ziemią Izraela” – powiedział Ben Artzi w ” Breaking Israel News” . “Jeśli naprawdę uwierzą w Boga, przyjdą z własnej woli”.

Rabbi Ben Artzi podkreślił, że aktualność wydarzeń w Mesjaszu została wyjaśniona, aby sprowadzić Żydów z powrotem do Izraela.

“Istnieją wielkie oznaki wskazujące, że nadszedł czas na powrót: rosnący antysemityzm, znaki w przyrodzie , globalne konflikty polityczne” – powiedział przewodniczący kabalisty. Dodał jednak: “Na całym tym terenie ziemia Izraela jest wyraźnie chroniona. Każdy, kto patrzy na znaki, natychmiast zrozumie i przyjdzie do Izraela “.

źródło:

www.breakingisraelnews.com

 

 

 

Updated: 13 listopada 2017 — 16:41

10 komentarzy

Add a Comment
 1. Niejaki Benjamin Creme zapowiedział i rozgłosił na cały świat, że 21 czerwca 1982 w Londynie ma nastąpić drugie przyjście Chrystusa.

  https://en.wikipedia.org/wiki/Benjamin_Creme#1982_prediction

  W rzeczywistości nic wtedy nic nie stało, ale nie do końca. Właśnie tego dnia narodził się następca tronu Wielkiej Brytanii książę William.

 2. Zmyłka synagogi szatana bo napisano:

  4 Na to Jezus im odpowiedział: «Strzeżcie się, żeby was kto nie zwiódł. 5 Wielu bowiem przyjdzie pod moim imieniem i będą mówić: Ja jestem Mesjaszem3. I wielu w błąd wprowadzą.

  Powstanie wielu fałszywych proroków i wielu w błąd wprowadzą; 12 a ponieważ wzmoże się nieprawość, oziębnie miłość wielu. 13 Lecz kto wytrwa do końca, ten będzie zbawiony.

  23 Wtedy jeśliby wam kto powiedział: “Oto tu jest Mesjasz” albo: “Tam”, nie wierzcie! 24 Powstaną bowiem fałszywi mesjasze i fałszywi prorocy i działać będą wielkie znaki i cuda, by w błąd wprowadzić, jeśli to możliwe, także wybranych. 25 Oto wam przepowiedziałem. 26 Jeśli więc wam powiedzą: “Oto jest na pustyni”, nie chodźcie tam!; “Oto wewnątrz domu”, nie wierzcie! 27 Albowiem jak błyskawica zabłyśnie na wschodzie, a świeci aż na zachodzie, tak będzie z przyjściem Syna Człowieczego.

  1. No właśnie, łatwo jest powiedzieć że Mesjasz nadejdzie, ale czy to prawdziwe? nie wiadomo…

   1. No właśnie… To całe “proroctwo” skojarzyło mi się bardziej z fałszywym Mesjaszem niż prawdziwym Chrystusem.

    1. tak bo fałszywy zawsze chce naśladować/podszywać się pod prawdziwego Jezusa. To antychryst usiądzie na tronie Dawida w świątyni. O tym mówi Apokalipsa. Dokładnie też maiałam takie odczucia jak zaczęłam czytać te informacje jak Asia i Elisheva…

 3. Piotr, czyli kamień, nie skała.

  Ma to się odbyć we śnie? Czyżby nowa odsłona HAARP?
  Co do samego tego typu wydarzenia:
  “Jeśli powstanie u ciebie prorok, lub wyjaśniacz snów, i zapowie znak lub cud, i spełni się znak albo cud, jak ci zapowiedział, a potem ci powie: «Chodźmy do bogów obcych – których nie znałeś – i służmy im», nie usłuchasz słów tego proroka, albo wyjaśniacza snów. Gdyż Pan, Bóg twój, doświadcza cię, chcąc poznać, czy miłujesz Pana, Boga swego, z całego swego serca i z całej duszy.” (Pwt 13:2)

 4. Oni nie czekają na Mesjasza, ale na ich “mesjasza”, judaiści to taki katolicyzm, myślą że mają Boga na zawołanie, tamci eucharystia a ci pochodzenie Izraelskie i swoje zaklinania, tradycje dodane do Tory, negowanie Nowego Przymierza itp
  Oni chcą mesjasza (nie Jezusa), islam też chce, new age też czeka na maitreyę, poganie także mają ten koncept, świeccy ateiści też pragną pokoju za cenę religijnego ekumenizmu, to dla nich typowe bo wierzą że to religia jest źródłem konfliktów.

  1. tak jak piszesz Adi89 wszystkie religie czekają na swojego “mesjasza” ale dlatego że taki jest Plan Boga żeby każdy który nie jest wpisany do Księgi Życia czyli ten co odrzucił Boga Jezusa i Jego dar życia aby umarł w swoich grzechach i wyobrażeniach.
   A Ci co są Jezusowi i czytają Słowo Boże i przyjmują Je do serca byli utwierdzeni że to wszystko co jest napisane w PŚ jest z Boga i idzie w takim kierunku jaki Bóg zaplanował. My chrześcijanie mamy się radoać z tego co nastąpi bo to już niedługo potrwa.

   Mają oczy a nie widzą mają uszy a nie słyszą…

 5. Prawdopodobnie trwa walka w niebie pomiędzy Michałem Archaniołem a Smokiem. Może być niebawem wykopanie szatana z nieba:
  http://innemedium.pl/wiadomosc/gromy-dzwiekowe-nieznanego-pochodzenia-byly-znowu-slyszalne-w-usa?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: