Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

W Kanadzie cytaty z biblii są obraźliwe.

 

Kanadyjska chrześcijańska szkoła dostała zarządzenie od zarządu szkoły publicznej, w którym mają powstrzymać się od czytania lub studiowania “każdego pisma, które można uznać za obraźliwe dla konkretnych osób”. Z Nowego Testamentu te teksty, które mówią przeciwko cudzołóstwu, rozpuście bałwochwalstwa i czarów.

Christian Academy Cornerstone (CCA) w Kingman, Alberta, dostała rozkaz  z Sekcji Szkoły Broni Stanowej (BRSD), aby powstrzymać się od czytania lub studiowania fragmentów Biblii, o których mówi zarząd, a które mogą naruszać prawodawstwo Alberta dotyczące praw człowieka.

 

Szkoła chrześcijańska została założona w 1986 roku jako posługa Cornerstone Evangelical Baptist Church. Należy do Stowarzyszenia Szkół chrześcijańskich, a jednocześnie współpracuje z BRSD.

“Chrześcijańska szkoła podstawowa oferuje program integrujący wiarę, życie i naukę. W podstawie znajduje się chrześcijańska Biblia, wiara w Boga, że Jezus Chrystus jest naszym osobistym Zbawicielem i Panem, a Duch Święty jest obecny i w pracy i w całym dzisiejszym świecie “- mówi szkoła.

 

Powołani zarządcy szkół publicznych spotkają się w czwartek, 15 czerwca, aby omówić wersety biblijne, które uznano za naruszające dla rodziców-uczniów w szkole. Niektóre fragmenty biblijne poprzednio zawarte w podręczniku zawierały ostrzeżenia dotyczące wyborów w stylu życia, które chrześcijanie uważają za grzeszne. Dwa fragmenty:

 

 

” Czyż nie wiecie, że niesprawiedliwi nie posiądą królestwa Bożego? Nie łudźcie się! Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwięźli, ani mężczyźni współżyjący z sobą, 10 ani złodzieje, ani chciwi, ani pijacy, ani oszczercy, ani zdziercy nie odziedziczą królestwa Bożego. 11 A takimi byli niektórzy z was. Lecz zostaliście obmyci, uświęceni i usprawiedliwieni w imię Pana naszego Jezusa Chrystusa i przez Ducha Boga naszego.

 

 

Jak widzimy walka na świecie nie jest na osi prawica-lewica ale o wartości biblijne. Biblia jest najbardziej znienawidzoną księgą na świecie. Powinno to dać wszystkim do myślenia, że konflikt nie jest między narodami, między ideologiami, ale jest to ten sam konflikt, który rozpoczął się w niebie, kiedy pełen pychy anioł zbuntował się przeciw Bogu.

 

 

 

 

 

 

 

Updated: 25 października 2017 — 11:06

6 komentarzy

Add a Comment
 1. Małe kroki do tworzenia jednej światowej religii, w której wszystko będzie dozwolone aby… nikogo nie obrazić.
  W końcu – jak mówi Franciszek – wszyscy bez wyjątku będziemy zbawieni, więc po co Biblia?
  Żyjemy w przerażających i smutnych czasach. Wszystko wskazuje na to, że ostatecznych.

  1. Trafny komentarz…
   a z tymi cytatami to się sama zdziwiłam, Biblia nie jest przecież obraźliwa…
   no ale niektórych przecież “prawda w oczy kole… :/

 2. Otóż to walka cały czas toczy się przeciwko Słowu Bożemu.
  Teraz to przybiera coraz bardziej na sile…wprowadzane przepisy mające zapewnić wszystkim miłość.A tak naprawdę celują one w wartości naśladowców Chrystusa.
  Prawda ścierana jest wszelkimi sposobami,środkami
  Wszystko po to,żeby wprowadzić deprawację przez świat rozumianą jako wolność.
  Niech nasz dobry Pan Jezus Chrystus wzmacnia nas i dodaje wiary,abyśmy każdego dnia z podniesioną głową mogli głosić ewangelię.

 3. Tak juz będzie się działo w tych ostatecznych dniach.Prawa stworzone przez BOGA sa zastępowane prawami ludzkimi, więc Słowo BOŻE jest odrzucane jako niemodne, nieprzystajace do naszych czasów, ponieważ potępia grzechy niemoralności, homoseksualizmu itp. Kto nie podporządkuje się pod nowe prawa antybiblijne będzie traktowany jak przestepca łamiący ustanowiony porzadek na ziemi. TERAZ NADCHODZI NAJWIĘKSZA PRÓBA DLA WIERZĄCYCH PO KTÓREJ STRONIE STANĄ. TRZEBA ŻYĆ BLISKO BOGA ŻEBY PRZEJSĆ ZWYCIESKO W TYM SODOMSKIM ŚWIECIE

 4. Polecam wam obejrzeć wywiad z bratem Pawłowskim
  prowadzącym kościół uliczny w Calgary.
  Wtedy to co tutaj piszecie to małe piwko.
  Ze dzisiejsza Kanada stacza się w dół samozniszczenia.
  Wywiad był nadany w TV Republika, link poniżej.

  https://www.youtube.com/watch?v=Sh8amWmZUCE

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: