Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Szatańsko wyglądający tranwestyta uczył dzieci w bibliotece imienia Michelle Obama.

 

Transvestyta Xochi Mochi ubrany jak satanistyczny klaun z  czerwonym demonicznymi rogami   w Bibliotece Publicznej Michelle Obama w Kalifornii.

. DQSH powiększa wyobraźnię i zabawę płynności płciowej w dzieciństwie i daje dziecku urocze, pozytywne i  dziwne wzorce. W takich przestrzeniach dzieci mogą widzieć osoby, które sprzeciwiają się sztywnym ograniczeniom płci i wyobrażają sobie świat, w którym ludzie mogą się prezentować, jak chcą, gdzie ubierania są prawdziwe.”

 

DQSH cieszy się rosnącą popularnością promowaną przez aktywistów LGBTQIA + we współpracy z bibliotekami finansowanymi ze środków publicznych w całym kraju. Wystąpienie Mochi zostało opracowane przez Bibliotekę Publiczną Michelle Obama w Long Beach, Centrum LGBTQ w Long Beach, Sieć Sojuszu Seksualności i Seksualności oraz Sąd Rejonowy LGBTQ w Long Beach.

Królowa draga przyznała, że ​​celem aktywizmu homoseksualnego jest normalizowanie wszystkich form perwersyjności i dewiacji seksualnej. On napisał : „To bardzo ważne, aby mieć reprezentację i normalizować wszystkie litery w LGBTQIA + w codziennym życiu.”

 

Strona główna serwisu Mochi wyjaśnia, że ​​jest “Klown jest zabójcą  z kosmosu, stacjonującym tu na Ziemi”.

 

Biblia jasno mówi: “cały świat tkwi w złym”.

 

Czy dowiecie się o tym w TVN? Wątpię.

Incydent ten pokazuje jakie rzeczywiste siły duchowe stoją za tranwestytami. Widać także jak na dłoni jaką religię wyznają państwo Obama.

 

 

 

Updated: 25 października 2017 — 13:21

4 komentarze

Add a Comment
  1. Moj syn jako dziecko był bardzo wrażliwy, zreszta nadal jest, ale gdyby zobaczył kogos takiego jako dziecko to po nocach by nie spał, nikomu tu nie ubliżając poprostu taka prawda.

    1. Ja pewnie też nie dałabym rady spać w nocy gdybym zobaczyła kogoś takiego…czy to jako dorosła, czy jako dziecko…

    1. bestia z wieloma rogami, transwestyta – reprezentuje baphometa.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: