Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Nastroje przed 23 września.

Pomimo czasu wolnego od bloga, poczułem się zmuszony do napisania tego tekstu celem usunięcia strachu nieutwierdzonych w wierze chrześcijan. Wszak strach nie jest od Boga.

 

Szatan lubi strach.

Już masa pism świeckich jak se.pl itp aspiruje do dziennikarstwa eschatologicznego dosyć nieudacznie. Nie wiedzą o czym piszą.

 

Jednakże  z wielkim zdumieniem obserwuję pewność siebie niektórych chrześcijan  co do tego juz słynnego dnia 23 września 2017.

Jedną z takich postaw prezentuje autor tego filmu:

 

Filmik jest poruszający.

Pytanie czy autor zastanowił się, co będzie jeśli się nic nie wydarzy?

Nie wiem co na to, ten polski pastor od baptystów tłumaczący znaczenie apokalipsy o pannie i słońcu. Co powie Steve Steve Cioccolanti kiedy nic się nie stanie?

Bardzo ryzykownego przedsięwzięcia się podjęli obaj panowie chrześcijanie.

Być może głównym celem tego dnia jest ośmieszenie chrześcijan i osób poszukujących prawdy. Nie twierdzę, że to oni, ale może ta inspiracja astrologiczna.

Z drugiej strony wg specjalnie zrobionej przeze mnie ankiety po lewej stronie bloga wynika, że większość osób nie wierzy w pochwycenie 23 września, co z kolei świetnie wpisuje się w te oto cytaty:

 

“Albowiem sami dostatecznie wiecie, iż on dzień Pański jako złodziej w nocy, tak przyjdzie. Bo gdy mówić będą: Pokój i bezpieczeństwo! tedy na nich nagle zginienie przyjdzie, jako ból na niewiastę brzemienną, a nie ujdą.” 1 Tes 5.

 

Zwłaszcza, że….. Duda będąc u Trumpa nie tak dawno stale powtarzał o pokoju i bezpieczeństwie.

 

Dodatkowym potwierdzeniem jest cytat o pannach mądrych i głupich:

 

Mateusza 25:1-13 Wtedy podobne będzie Królestwo Niebios do dziesięciu panien, które, wziąwszy lampy swoje, wyszły na spotkanie oblubieńca. A pięć z nich było głupich, pięć zaś mądrych. Głupie bowiem zabrały lampy, ale nie zabrały z sobą oliwy. Mądre zaś zabrały oliwę w naczyniach wraz z lampami swymi. A gdy oblubieniec długo nie nadchodził, zdrzemnęły się wszystkie i zasnęły. Wtem o północy powstał krzyk: Oto oblubieniec, wyjdźcie na spotkanie. Wówczas ocknęły się wszystkie te panny i oporządziły swoje lampy. Głupie zaś rzekły do mądrych: Użyczcie nam trochę waszej oliwy, gdyż lampy nasze gasną. Na to odpowiedziały mądre: O nie! Gdyż mogłoby nie starczyć i nam i wam; idźcie raczej do sprzedawców i kupcie sobie. A gdy one odeszły kupować, nadszedł oblubieniec i te, które były gotowe, weszły z nim na wesele i zamknięto drzwi. A później nadeszły i pozostałe panny, mówiąc: Panie! Panie! Otwórz nam On zaś, odpowiadając, rzekł: Zaprawdę powiadam wam, nie znam was. Czuwajcie więc, bo nie znacie dnia ani godziny, o której Syn Człowieczy przyjdzie.”

 

Panny mądre czuwały. Głupie nie. Wbrew pozorom przypowieść o pannach nie symbolizuje wierzących i niewierzących, ale wierzących i wierzących zaspanych.

Ankieta jak to często u mnie bywa jest prowokacyjna. Paradoksalnie pokazuje brak wiary w pochwycenie tego dnia jakby Bóg miałby być czymś ograniczony, a wiedzmy to, że warunki z Mateusza 24 spełniły się. Ostatnie trzęsienie ziemi w Meksyku pochłonęło ok 230 ofiar!!!

Możemy więc spierać się kiedy będzie pochwycenie, ale nie ograniczajmy Boga.

Według mnie nie będzie, ale co znaczy moje zdanie wobec planu Boga…

Czuwając nie powinniśmy iść w żadną skrajność. Ani w pewność pochwycenia, ani w całkowite odrzucenie, bo to nie Ty, my decydujemy kiedy ono będzie. Owszem biblia daje wskazówki, ale koncepcji apokalipsy jest tyle, że można się pogubić. Kto ma więc racje? Ja to wiem. Rację ma Bóg.

 

W komentarzach podesłano mi linki do młodego, bo  bodajże 25 letniego  blogera o pseudo Miecz Ducha, o którego kiedyś się modliliśmy. Żongluje on cytatami, ale kiedy dochodzi do argumentów i konfrontacji, to albo odsyła do forum, albo ucieka jak w przypadku dyskusji na forum ulicaprosta.

http://www.ulicaprosta.net/forum/viewtopic.php?f=3&t=1860&start=60

U siebie na blogu czyni to samo,  ucieka..

Generalnie odradzam ten blog. To jest ślepa uliczka i proszę mi nie podsyłać jego linków. Ten młody człowiek jest outsiderem, a to jest bardzo niebezpieczne. On i tylko on ma rację. Rozmowa wygląda z nim jak ze świadkiem Jehowy. Nie masz wiedzy, to jest dyskusja. Masz wiedzę, to  uciekają. Po za tym jest największym spamerem w chrześcijańskim internecie. Praktycznie pod większością filmików na YT spamuje. Można szybko rozpoznać mimo częstej zmiany nazw kont. Pisuje on aby coś wyszukać, co jest tytułem oryginalnym jego strony. Powiedzmy zmyślając dla przykładu “Szukaj w google: Armagedon inny niż sobie wyobrażasz”.

Wartościowe strony same się pozycjonują. To ich cytują.

Proszę więc nie podsyłać mi do niego linków. Mimo, że blokowałem go, to on nadal wchodzi na mój blog, a nie ja na jego.

 

 

Osobiście uważam, że najstraszniejsze jest  nie to, , co może się stać, czy to wojna, czy początek ucisku, czy zaćmienie, atak na Koreę, ale to czego powinien bać się każdy chrześcijanin:

 

Kiedy przyjdzie Pan Jezus i powie: nigdy Cię nie znałem.

 

Nikt nie wie jaki będzie miało przebieg pochwycenie. Panny głupie to te spóźnione, które nie POZNAŁY  Jezusa,  a on ich. Trzeba mieć relacje z Chrystusem, aby być porwanym.

 

1) W owym czasie powstanie Michał, wielki książę, który jest orędownikiem synów twojego ludu, a nastanie czas takiego ucisku, jakiego nigdy nie było, odkąd istnieją narody, aż do owego czasu. W owym to czasie wybawiony będzie twój lud, każdy, kto jest wpisany do księgi żywota. (2) A wielu z tych, którzy śpią w prochu ziemi, obudzą się, jedni do żywota wiecznego, a drudzy na hańbę i wieczne potępienie. Daniela 12.

 

 

 

Póki co do 22 września trwa Jom Teruah. Święto Trąb.. Traba w liście Pawła ma zapowiadać nadejście Jezusa.

Dźwięk szofaru rozbrzmiewający w Jom Teruah miał wzywać ludzi do pokuty i wskazywał na zbliżanie się Dnia Pojednania (Jom Kipur). I to jest bardzo ważne ponieważ:

Dziesięć dni pomiędzy Świętem Trąb (Jom Teruah) a Dniem Pojednania (Jom Kipur) to Dziesięć Dni Pokuty (Yomim Noraim). W tym czasie Izraelici badali swoje serca i szukali pojednania z Bogiem i ludźmi.

Święto Trąb jest pierwszym z dziesięciu dni pokuty poprzedzających Dzień Pojednania i w tym sensie jest proroczym obrazem „Wielkiego Ucisku”, który poprzedzi powrót Mesjasza i odkupienie Izraela.’

źródło: przyjdzpaniejezu.pl

 

23 września zaczyna się w tym roku tuż po zakończeniu Dnia Trąb. Daje to do myślenia ponieważ rok temu był w październiku, a to już nie są daty wyssane z palca, ale święta Boga.

 

Aby zaświecić Wam przykładem dystansu do tych dni, zapowiadam, że w przyszłym tygodniu ruszam z dwoma stronami o ograniczonym dostępie.

 1. Dla osób idących z tą linią bloga, ochrzczonych przez nas ( przeze mnie i Roberta), aby Wam pomóc.
 2. Tylko dla kobiet, aby starsze stażem mogły uczyć te młodsze pomagając im.

 

Nawet na stronach i  forach hobbystycznych są ograniczenia w dostępie, są fazy uczestnictwa itp

Tak więc jak to zwykłem pisać i mówić, moralnie żyjmy jakby Jezus przyszedł dziś w nocy, a  w innych sferach jakby to miało być za 100lat.

 

Gdybym miał obstawiać niczym w grze, to obstawiłbym jednak, że coś się wydarzy, ale coś o wiele większego będzie w październiku. Jak w rzeczywistości będzie, czas pokaże.  Według mojej oceny będzie wojna, ale to Bóg jeden wie czy tak się stanie.

 

” Żaden bezbożny nie będzie miał poznania. lecz roztropni będą mieli poznanie. (11) Od czasu zniesienia stałej ofiary codziennej i postawienia obrzydliwości spustoszenia upłynie tysiąc dwieście dziewięćdziesiąt dni. (12) Błogosławiony ten, kto wytrwa i dożyje do tysiąca trzystu trzydziestu pięciu dni. (13) Lecz ty idź swoją drogą, aż przyjdzie koniec; i spoczniesz, i powstaniesz do swojego losu u kresu dni.” Daniela

 

To dlatego bezbożni wchodzą na strony chrześcijańskie, na strony naśladowców Jezusa, ponieważ nie mają poznania. Kiedy mówi się o końcu świata, ludzie idą tam gdzie się o tym pisuje. Kiedy nic się nie dzieje, żyją jak żyli.

 

Cokolwiek ma być, oby Pan nie zapomniał o nas, czego wszystkim naśladowcom Jezusa życzę. Zwłaszcza tym potykającym się.

60 komentarzy

Add a Comment
 1. “ochrzczonych przez nas ( mnie i Roberta)” To znaczy że inni ludzie nie będą mogli mieć dostępu ? Czy będzie trzeba sporządzić odpowiedni formularz ( :

  1. nie wiem kwestia przemyślenia kryteriów. Po prostu tam ma nie być hejterów i ludzi, którzy nie zgadzają się z linią bloga jest to naturalne biorąc pod uwagę bany na innych forach i blogach.
   Od założenia świata ziemia podzielona była na grupy. Izrael – Kananejczycy. PO – PIS, katolicy – protestanci. Adwentyści – antyszabatowcy itd itd.
   Każdy ma coś dla siebie.

   1. Czym będzie się różniła ta nowa strona od tej?

    1. Będzie bardziej skierowana dla początkujących chrześcijan i chcących uzyskać porady w zakresie walki z grzechem, rozmowy z bliskimi, zawiązywania znajomości itp
     Po prostu dla osób mających w sobie miłość do ludzi, bo na blogu to jest czasem jak jest..Wystarczy jedno dwuznaczne słowo, aby ktoś ośmieszył zadrwił. Tam będzie selekcja po owocach.

     1. Raczej ochrzczeni przez was i uczęszczający na spotkania nie są aż tak początkujący jak pozostali.

  2. właśnie, tak się złożyło że spieszno mi było ochrzić się oddać swoje życie Panu zostałam ochrzczona gdzie indziej czy to znaczyć że nie ma miejsca już dla takich osób ?

   1. skąd. Aldona Ty jak i Oliwier będziecie mili widziani

  3. Hmm, czyli ja również się kwalifikuję? 🙂 Bom ci ja jest ochrzczona przez p.Roberta ?

 2. Krzysztof żołnierz

  Moim zdaniem pochwycenie jeżeli miało by nastąpić będzie podczas”zman simchatenu” ☺☺☺, myślę że 23 będzie zacmienie takie jak za czasów Jezusa gdy umierał na krzyżu,nie jak to zwykle bywa przez 7 minut lub krócej,tylko na 3 godziny,stanie się to co mówi Pismo co było znowu będzie i nie ma nic nowego pod słoñcem,czyli po 3 godz ciemności zasłona świątyni tej w górze,rozdarła się i zmarli zostaną wybudzeni,a my nie wyprzedzimy tych co zasneli,my którzy żyjemy,zmarli bendą się ukazywać tak jak to było w Jerozolimie,i to nie tylko jednego dnia,potem gdy przyjdzie zman simchatenu nastąpi pochwycenie,nie znamy dnia ani godziny,dlatego zman simchatenu to kilka dni,nigdy nie zgadniemy który to dzień,czy mam rację niewiem może jestem w błędzie,jestem tylko człowiekiem,i też się mylę,jak każdy tylko Bóg się nie myli,napisałem niektórym z was jak do tego doszedłem,jednocześnie zadając pytanie czy to możliwe ☺ czas pokaże ja jestem pełen radości,choć zastanawiam się dlaczego.Pastor Ciociolantii się pomylił ,niewielki błąd ,rok określił dobrze,umknęła mu mała informacja,dotycząca zman simchatenu ☺ POZDRAWIAM

  1. tak jakby szło wszystko wg Twego konspektu co przesłałeś mi pocztą rok temu Krzysiu…

  2. możliwe,że będą tak bardzo ważne 3 dni ciemności,ale pamiętajmy,że elity mogą użyć project blue beam do zwiedzenia wielu nawet wybranych,uważajmy na 23 września,bo tą datę to jacyś prorocy obrali,a my mamy tylko jednych proroków,których mamy słuchać,są w Biblii w ST,żadnych innych

   po drugie,kalendarz jest przestawiony o 4 lata do przodu albo do tyłu,filmik na yt od prof.Waltera Veith ,po prostu nowy człowiek albo inny tytuł,czy jakkoś tak,musiałbym sprawdzić,omawai prawdę o Chrystusie,proroctwa w ST na temat Chrystusa,które sie wypełniły,polecam

  3. Witam odwiedzam ten blog systematycznie bo przekazywane tutaj informacje w artykułach czy w komentarzach pomagają mi niekiedy w mojej życiowej wedrówce aby jakoś zrozumiec sens tego życia. Ostatnio może za bardzo pochłania mnie temat różnych przepowiedni ale mamy co prawda czuwac ale też i rozpoznawac znaki a one są tylko jak puzle należy ładnie je poukładac i jestem bardzo ciekawa Twojego Krzysztofie konspektu o jakim z administratorem piszecie czy ewentualnie byłaby możliwosc jego przesłania na meila, byłabym bardzo wdzięczna. Administratorze ja wiem że 1 komentarz negatywny zakrywa kilkanaście pozytywnych ale proszę wziąsc pod uwagę że milczących czytelników wdzięcznych za ten blog jest dużo więcej niż ta garstka piszaca negatywne komentarze.

 3. czesc :)ja opieram sie na Słowie Bożym czuwam i mam codziennie relacje z Jezusem 🙂 to moze byc w kazdej chwili teraz za chwile nikt nie wie dlatego Jezus powiedzial czuwajcie Amen 🙂

 4. jesli chodzi o zmiany na blogu to proponuje jedynie zablokowac komentarze niepotwierdzonym uzytkownikom.Jestem tzw.wolnym słuchaczem i nie chciałbym stracic mozliwosci obcowania z Wami.Jestem tu codziennnie po kilka razy.Ale jesli bedzie konieczne spełnie wymagania autora bloga 🙂
  Z Bogiem

  1. blog będzie taki jaki był, ale stworze zamkniętą stronę dla osób potrzebujących pomocy, dla takich którzy teraz może się wstydzą zapytać o coś. Może żyją w grzechu i nie wiedzą co czynić

 5. Władcy świata wzorują się na Biblii i Bożych znakach na niebie tak samo jak zrobił król Nabuchodonozor postąpił ze swoim proroczym snem od Boga czyli nie ukorzył się przed Bogiem a co więcej uznał to jako boskie poparcie dla swoich niecnych działań z utworzeniem złotego posągu Bestii.

  Według mnie ten znak na niebie nie nawiązuję do pochwycenia kościoła czy jej części, ale raczej do Chrystusa. Bo to my stanowimy narody, którymi będzie rządził Chrystus laską żelazną. I zapowiada raczej rychły Jego powrót w Chwale Ojca. Ten znak wykorzysta wróg jako znak zapowiadający nadejście finałowego Antychrysta.

  “Bóg bowiem natchnął serca ich, by wykonali jego postanowienie i by działali jednomyślnie, i oddali swoją władzę królewską zwierzęciu, aż wypełnią się wyroki Boże.” Apokalipsa 17:17

  W Apokalipsie są proroctwa od Chrystusa, które mogą zostać wykorzystane do zwiedzenia ludzkości tak jak w przypadku Nabuchodonzora. Bo jak wyjaśnią np. inne imię fałszywego mesjasza zasiadającego w (fałszywym) Nowym Jeruzalem? Np. tak:

  “I wypiszę na nim imię Boga mojego, i nazwę miasta Boga mojego, nowego Jeruzalem, które zstępuje z nieba od Boga mojego, i moje nowe imię.” Apokalipsa 12:3

  Tronem obrazu Bestii będzie miasto uznane za Nowe Jeruzalem, a nie obecna Jerozolima.

   1. Wczorajszy znak na niebie pojawił się dokładnie 33dni po wielkim zaćmieniu Słońca w USA, które było w wtedy w znaku LWA.

    https://www.timeanddate.com/date/durationresult.html?d1=21&m1=08&y1=2017&d2=23&m2=09&y2=2017

    To zaćmienie było pierwszym tego typu od 1776 roku tzn. na lądzie można było je oglądać wyłącznie na ternie USA, a ceń Księżyca przeszedł przez całe terytorium Stanów.

    https://en.wikipedia.org/wiki/Solar_eclipse_of_August_21,_2017#/media/File:SE2017Aug21T.png

    Rok 1776 to rok podpisania deklaracji niepodległości czyli powstania Stanów Zjednoczonych, ale i powołanie Zakonu Iluminatów. Co ma ze sobą ścisły związek, bo USA jako Bestia z Ziemi zaczyna wtedy mówić jak Smok.

    Jedna z ostatnich piosenek Davida Bowiego – Blackstar, jest właśnie o tym zaćmieniu. Mamy tam też niewiastę odzianą w białą suknie. Bowie śpiewa tam że ktoś zajął miejsce Chrystusa.

    http://hilobrow.com/wp-content/uploads/2015/11/bowie-blackstar-2.jpg

    Wczorajszy znak poprzedzony zaćmieniem jest tym samym dla elit co proroczy sen dla Nabuchodonozora czyli utwierdza i zachęca do ustanowienia obrazu Bestii czyli króla NWO nad całym światem. Wszystko to co robią synchronizują ze znakami na niebie.

 6. Czy cos sie wydarzy czy nie, chcialabym serdecznie podziekowac adminie za twojego bloga. Dzieki Tobie wiele zrozumialam na poczatku swojej drogi do poznania Chrystusa. Praktycznie zaczynalam od zera. Ochrzcilam sie w zborze i staram sie miec relacje z Panem w kazdej chwili. Czasami sie potykam ale czuje, ze duch sw jest ze mna. Jeszcze raz dziekuje za twoja wartosciowa prace. Niech Bog Ci poblogoslawi!

  1. Dziękuję. To miło czytać takie słowa czasem w potoku nienawiści, a i kiedy zastanawiam się nad sensem pisania.

   1. Adminie to ja dałam w komentarzu linka do bloga tego pana! Ale absolutnie nie miałam nic złego na myśli, pierwszy raz na niego weszłam, nie wiedziałam że miałeś już z nim doczynienia i jest kim jest. Dziękuję za pokazanie mi właściwej drogi!Ja dopiero zaczynam i jeszcze się plączę…

    1. spokojnie. Dwie osoby dały link.
     Po prostu tylko poprosiłem aby już nikt mi nie podsyłał tego bloga, gdyz i tak nie będę linków owych publikował.

     1. Ja także dałem link. Nawet zastanawiałem się czemu nie jest publikowany i gdy chciałem zrobić to ponownie to ukazał się twój tekst i dałem spokój. Nie pamiętam by był konflikt, pamiętałem natomiast akcję modlitewną po jego wypadku, więc pomyślałem, że może warto poczytać. Ostatnio wpadłem niechcący na kilka jego tekstów akurat w sytuacji gdy rozmawiałem na pewne tematy z innymi ludźmi- wiecie to uczucie gdy nad czymś myślisz, a za jakiś czas wpadasz na tekst o tym. Tylko czy to próba zwiedzenia mnie, czy może wyjaśnienia czegoś? Ostatnio niczego ze swych przekonań nie jestem pewien i zatrzymałem się, nie mogę ruszyć z miejsca. Nawet poczułem się porzucony jak przeczytałem, że nie będziesz pisał Piotrze do 25. Nie robię postępów w wierze, zatrzymałem się na jakimś etapie szukania w sobie uczynków jako dowodu wiary, a nie czuję w sobie radości, miłości i spokoju ducha. Jestem rozbity, a nie potrafię oddać się Jezusowi do odbudowy. Nie wiem jak. Czytam bloga z rzadka pisząc ok 3 lat chyba i pierwszy raz mam to uczucie od jakiegoś czasu. Help- że tak powiem…

 7. Chciałem sie tez podzielic z wami moim dzisiejszym snem.
  Byłem z grupa osób która dobrze znałem ale nie pamietam dokładnie kto to był,bylismy na zewnatrz zaczynał sie powoli wieczór.Na horyzoncie tak jakby za pasmem górskim po prawej stronie zachodziło słonce było juz słabe i dawało lekkie pomarańczowe swiatło(tak jak zazwyczaj przy zachodzie) lecz było jeszcze całe,a o dziwo z lewej strony ale tez z kierunku zachodniego wyłonił sie ksiezyc był tej samej wielkosci co słonce tez juz było widać go całego swiecił równie mocno co słonce tylko ze zimnym białym swiatłem.Był to widok dziwny i zarazem majestatyczny,niespotykany ale napawajacy mnie uczuciem lekkiego strachu.Nie mineło kilka minut i na horyzoncie tak jakby przed słoncem zaczeła wyłaniac sie swiecaca kula zupełnie jak słonce tak jakby płoneła zywym ogniem tylko była wieksza o 3 razy.Gdy wyłoniła sie cała tak jakby eksplodowała,był jeden wielki rozbłysk ludzie zaczeli panikowac i biegac lecz nie wiedzieli gdzie sie schowac.Ja ukryłem sie tak jakby w Wiezowcu przed tym wszytskim ale dodatkowo miałem cały czas uczucie ze ktos mnie goni i chce zabic.Nie wiem czemu ale uciekajc postanowiłem wjechac winda na sam dach.Gdy Winda dojechała i otworzyły sie drzwi zobaczłem widok jak po erupcji wulkanu była ciemnosc i wył przerazliwie wiatr,z nieba leciały białe płatki ale to było lato wiec wiedziałem ze to popiół,dalej nie pamietam ale miewałem podobne sny

  1. Mi kilkakrotnie śnił się koniec świata. Raz gigantyczne latające dmuchawce, a kiedy przeleciały po niebie to nastąpiły potem wybuchy. A za drugim razem widziałem powrót wszystkich wymarłych gatunków zwierząt na ziemię. Widziałem tez pożary kościołów i armię złożoną z ludzi o różnych odcieniach skóry. Nie wiem czy te sny mają jakiś sens, ale moze tak.

 8. Artur S. (detmold)

  Admin Piotr nie jest nieomylny w kwestiach interpretacji spraw okolo i pozabiblijnych ( po prostu nie jest Panem Bogiem 😉 ). Jednakze na pewno nie jest nijaki. Strumienie pomyj wylewane sa na niego wlasnie przez ta jego bezkompromisowosc. Skrupia sie przez to na nim odium nienawisci sfrustrowanych przeroznymi rzeczami ludzi. Oby to wytrwal i dalej prowadzil tego bloga w obecnej lub troche udoskonalonej formule ku nieprzemijajacej chwale Jezusa Chrystusa.

 9. Pochwycenie będzie ale po wielkim ucisku, czytać dokładnie kiedy Pan przyjdzie po nas.

  1. Ja też uważam, że pochwycenie jest po ucisku. Wtedy się okaże kto prawdziwie miał wiarę, a podziały o drobnostki nie będą mieć znaczenia a kto do śmierci pójdzie za Panem Jezusem. Nie zaprze się Pana. Kto na śmieć ten na śmierć, kto do nie woli ten do nie woli.

  2. Myśle ,że jednak wcześniej, nie po ucisku, między innymi po to, żeby w ucisku nawróciło się jeszcze wiele, wiele osób. Pochwycona będzie garstka , może 1%., Reszta nawróci się naprawdę w ucisku ( bedą to między innymi ci, którzy są bliskimi tych co będa pochwyceni, ci , którym pochwyceni głosili prawdę o Jezusie, ale oczywiście nie tylko ci ).Przez pochwycenie nawróci się więcej ludzi ,wreszcie uwierzą w prawdę a nie w bajki, tradycje itp. Więcej ludzi będzie mogło być zbawionych , tyle tylko ,że będą musieli w ucisku wiele poświęcić dla Jezusa.
   Gdyby pochwycenie było po ucisku to myślę ,że niewiele ludzi w ucisku by się nawróciło i zbawionych byłoby niewiele wiecej niż ma być pochwyconych. A gdzie byliby ci co ”wyprali szaty swoje i wybielili je we krwi Baranka”- to nie są ci co mają być pochywceni.
   A przecież Pan Bóg chce zbawić jak najwięcej ludzi.
   Ci co mają być pochwyceni to Oblubienica , która jest już oczyszczona krwią Jezusa- i nie musi, i nie będzie się już oczyszczać w ucisku.
   Chwała Panu Jezusowi, że uratuje i już uratował swój lud przed gniewem Boga.

   1. Beata,
    oddzielasz pochwycenie od zmartwychwstania,a to jest razem.
    kiedy mieliby zmartwychwstać ci inni,skoro jest tylko 1-jedno PIERWSZE ZMARTWYCHWSTANIE?
    Obj 20.5.
    Bedziemy uratowani przed gniewem BOGA ale Biblia nie wspomina o uratowaniu przed uciskiem.
    Obj13.10-sprawdz w Interlinearnej Biblii,bo w Brytyjce jest błędne tłumaczenie.
    2Tes 2.1-3-tu Paweł wyjaśnia kiedy.
    Spotkanie z Panem po objawieniu sie antychrysta i podaniu sie za Boga,Paweł wyrażnie mówi.

 10. Jak się nic nie wydarzy, to trzeba będzie ogłosić niewidzialny powrót Chrystusa tak jak pastor Russell, a wersety o widocznym dla oka powrocie przesunąć w czasie, na trzecie przyjście…

 11. Ja tez sie podziele swoim snem. Jakos pare tygodni temu snil mi sie wlasnie ten znak na niebie. Ludzie wyszli na dwor i ogladali go z ciekawoscia jak to bywa przy zacmieniach. Ja natomiast padlam na kolana i zaczelam sie modlic nie zwazajac na ich reakcje. Nagle ni stad ni zowad pojawilam sie na statku a wokol niego byla pustynia ale z morzem. Ciezko jest to wytlumaczyc. Wokolo pelno piachu ale z dostepem do morza. Wczesniej w komentarzach wspominalam, ze jestem marynarzem wiec moze stad tez takie moje wyobrazenie bylo we snie.

  Chcialabym jeszcze adminie abys przemyslal swoja decyzje dotyczaca prowadzenia bloga. Jad wężów bedzie otaczal cie caly czas a twoj blog na pewno spowodowal odnalezienie zagubionych owiec ze stada. Jedna z tych owiec jestem ja i na pewno sa inne, ktore po prostu sie nie wypowiadaja w komentarzach.

  1. Otóż to…niech ten blog pozostanie…

  2. Hej! Również jestem marynarzem i często śnią mi się statki! Ahoj 🙂

 12. Mam prośbę też do wszystkich. Jak ktoś opowiada sen.
  Proszę o informację czy jest osobą narodzoną na nowo.
  Ochrzczona w wodzie i w Duchu Świętym. Takie minimum, aby zgadać z jakiego ducha.

  Ja miałem tylko dwa mocne dla mnie sny i to po chrzcie wodnym w nie dalekim odstępie czasu od siebie.

  1. Jezus pojawił się na Niebie. (takie przekonanie we śnie) Nie było widać twarzy tylko ogromna postać człowieka tak jak by miała z 20m, Śnieżnobiała bez szczegółów tylko ob ryz na podobieństwo ludzkie. Po pewnym momencie zaczął machać rękę na przywitanie z góry. Od razu wiedziałem, że tylko do wybranych i nie było to do wszystkich. Nagle ludzie zaczęli się unosić. Nie wiem czy ja też. Tego nie umiem ocenić. Pewnie sprawa otwarta do końca.

  2. Taka wizja / obraz. Nie wiem czy do Boga. Sami zbadajcie czy ma sens to https://drive.google.com/file/d/0BxLP4tHAihkVTDVOc0VrbjAxb00/view?usp=sharing

  1. “Mam prośbę też do wszystkich. Jak ktoś opowiada sen. Proszę o informację czy jest osobą narodzoną na nowo. Ochrzczona w wodzie”

   ja wto nie wirzę bo gdzie Bóg w bibli nam przekazał że musimy byc zanurzeni w wodzie by dostapić jego wielkiej łaski??? proszę o cytaty jeśli można pozdrawiam:)

 13. 09.01.2016 świadectwa z chrztu wodnego i w Duchu Świętym. 2 braci i jednej siostry / Kacper, Gabriel, Agata. brat Gabriel 20 lat / nigdy nie słyszał o modlitwie w językach i że Duch Święty coś takiego robi. Ja też nie widziałem tego wcześniej co wtedy tylko teoretyka jeśli chodzi o proroctwo. Po wodnym poszliśmy modlić się o nowych braci i siostrę o wypełnienie Duchem Świętym.
  Bracia czyli mój Tata i moich 2 braci: modlili się o braci, a siostry o Agatę czyli Mama i żony nasze.
  Pierw Gabriel zaczął śpiewać coś jak by Łacina. O Jezusie słychać było. “…Christo” potem jego kuzyn Kacper modlił się jak by Aramejski nie znam się, ale pięknie brzmiał język. “Abba” w takim akcentem, że do tej pory pamiętam ten wydźwięk.

  W tle śpiew dla Pana, pieśni też wskazuje On, każda pokrywa się z tym co mówił. Otom jest, Królu mój…,
  Przyjdź do mnie…, Czemuś zwlekasz…. Za ręce mówił, aby się chwycić.
  Nie ważne jak śpiewacie byle dla nie go. Otwórzcie każdy swój śpiewnik tak jak uważacie i śpiewajcie…
  Czujecie to..?
  On wszystkich was rozumie i lubi to jak mu śpiewacie. Na Świecie wielu ludzi śpiewa i wszystkich rozumie.
  Chwalcie Pana, śpiewem, uczynkiem niech każda cząstka nas chwali naszego Pana.
  Chwalcie Pana! Cały czas.
  (śpiewaliśmy cały czas Bogu na chwałę bo tego chciał. Ja słuchałem co Duch Święty przez brata Gabriela mówił delikatnie i spokojnie jak Ojciec do synka.) Całość trwała około 3h.

  TREŚĆ PRZEKAZU: Proszę badać czy zgodne ze SŁOWEM BOŻYM. Tytuły to ja dodałem nie wiem czy dobrze zrobiłem. Mam nadzieję, że nie zmieniają sensu.
  _______________

  WOJNY
  Książe Ciemności on kocha gdy was mordują, wasze cierpienie. On nie boi się piekła on ma tam pozycję, boi się tylko aby nie być tam sam chce tylko aby was pożreć.
  Chce budować swoją klikę, ale Bóg mu nie pozwoli na długo.
  Pamiętacie 39’ Jak szedł podbijał musiałem go zatrzymać bo nie byliście jeszcze gotowi na to.
  Tak samo Aleksander Wielki musiał młodo umrzeć bo też nie byliście gotowi.
  Każdy kto chce władzy na Świecie aby nim rządzić jest jego sługą. Sługą Księcia Ciemności.

  Ale będziecie słyszeli wojna.. wojna, wojna… wojna. (szept. wojna, wojna )
  Nie jeden powstanie i nie jeden będzie chciał.
  Kolejne wojny będą miały jeszcze większe skutki w ofiarach.
  Ale nie obawiajcie się. Ja z wami byłem, jestem i będę aż do skończenia świata.
  Bo będzie musiał nastąpić reset wszystkiego.
  Przyjdzie na obłoku z mieczem słowa, który was tylko przeniknie.
  Wskaże was palcem i was zabierze do siebie. Nie pojętna ilość miejsca dla was jest przygotowana.
  Ale musi nastąpić to co jest zapowiedziane.
  On was Kocha tak bardzo, że nie możecie tego sobie nawet wyobrazić. Miłością nie pojętna. (wiele razy to jest podkreślone).
  KOŚCIÓŁ
  Pewien budowniczy obliczył ilość cegieł na kościół potrzebował 1 milion cegieł.
  A mój kościół jest nie zliczony i każda cegła w nim jest połączona ze sobą. Jest po za czasem bo czas jest we mnie.
  Wyjdzie na środek kościoła i wykrzyknijcie Jezusa Chrystusa ( chodzi o głoszenie ewangelii)
  Używajcie podstępu Księcia tego Świata bo nie podstęp jest zły a słowo, które głosi. ( to szok początkowo, ale zawsze o tym myślałem aby się nawet przebrać za księdza )
  Nie chodźcie od domu, do domu po prostu spotykajcie ludzi tak gdzie jesteście mówcie że Jezus Chrystus was Kocha!
  Każdy człowiek ma pierwiastek Boga w sobie. Gdy usłyszy chodź fragment Słowa Bożego to w nim urośnie
  ( Była mowa o skrzydłach, które tulą każdego człowieka. Nie pamiętam tego dokładnie ale że wyrastają też skrzydła tak jak by skrzydła własnej wiary)
  FAŁSZYWI PROROCY
  Strzeżcie się fałszywych proroków. Bo są w każdym miejscu. Oni teraz milczą siedzą w ukryciu, ale przyjdzie czas, że wyjdą.
  Wy ich poznacie wtedy. Wyciągniecie ręce przed siebie i powiesz: IDŹ PRECZ SZATANIE

  ŚMIERĆ
  Nie przejmujcie się nad śmiercią bo każdy ma swoją misję, do której został powołany. Gdy nie wypełni tego do czego Bóg go powołał po jego śmierci pośle nowe dziecię, które wypełni to co miało. Każdy Plan jest ważny.
  Lecz gdy uważacie, że śmierć nie miała sensu proście Pana Naszego a SZATAN ŚMIERCI Wyda go.
  WIEŻA BABEL
  Dlaczego musiałem zburzyć Babilon bo nie mogli patrzeć na mnie z góry (wieża babel)
  Nie możecie patrzeć na Boga z góry!
  Patrzcie tylko w górę do Boga, nie patrz na dół, na dole jest grzech.
  Po którym będziesz deptać i niszczyć jego zasadzki.
  MYCIE NÓG JEZUSA UCZNIOM
  Pamiętacie mycie nóg przez Jezusa: Ciała macie czyste, lecz nogi brudne
  To znaczy że złe wchodzi od dołu nie ważne jaką grubą podeszwę macie zimno, brud, grzech, choroby dlatego badajcie swoje stopy każdego wieczoru. Przed pójściem spać.
  JUDASZ
  Mogłem Judasza upomnieć: uważaj co Cię spotka. Ale Pan go już wcześniej przejrzał wiedział co się zdarzy. To już było zaplanowane. Musiało tak być.
  CIAŁO I DUCH
  Możesz mieć słabe chore ciało, ale to nie jest ważne bo Twój duch jest mocny, silniejszy niż ciało.
  Możesz użyć najgorsze używki, narkotyki, alkohol ciało zniszczysz, ale ducha nie zniszczysz.
  UPADEK
  Gdy upadniesz Duch Święty nakieruje Cię ku prawdzie.
  ADAM
  Myślicie dlaczego przez Adama grzech jest na świecie. Jak nie Adam to kto inny po nim by zjadł ten owoc.
  Gdy by nie to, nie objawiła by się Wielka Łaska Odkupienia. Pan to wszystko przewidział zanim nastało.
  PRZYJŚCIE CHRYSTUSA
  Nie wyliczaj tego bo kto liczy i tak się przeliczy a Pan mu to policzy.

  ___________________

  Po tym czasie mój tata został używany w proroctwie.
  Bardziej jako wykład języków. Języki idą równo z wykładem Słowa. Często jest podkreślane TYLKO JEZUS w każdym naszym dziele!

  1. Adamie, zostalam ochrzczona w duchu sw zanim zdecydowalam sie na chrzest wodny. Objawilo sie to u mnie nieprzerwanym placzem podczas uwielbienia na nabozenstwie. Byl to wtedy moj pierwszy raz w spolecznosci innej niz katolickiej. Piesni bardzo mocno do mnie przemawialy a ja szlochalam jak niemowle i nie moglam tego powstrzymac.

   Chrzest wodny mialam pod koniec czerwca tego roku 🙂

   To co mowisz mnie zdumiewa bo niestety jeszcze w swoim zyciu nie spotkalam zadnego proroka, tylko tych co mowia jezykami. U mnie ten dar powoli sie rozwija.

   1. Ten brat odszedł od Pana na ten Czas przez dziewczynę jakąś ze stolicy. Modlę się o nie go, aby wrócił.

    Ale przed Jego upadkiem Jego ciotka czyli ta Agata miała sny o nim, że się przestał modlić. Ona go zapytała czy to prawda a on skłamał później się przyznał, że to co było we śnie było prawdą i inne rzeczy. Teraz są dla siebie jak obcy 🙁

   2. W moim przypadku też działanie Ducha Świętego objawiło się przed chrztem wodnym. Po prostu z dnia na dzień przestałem kląć. Jednak to, a także późniejsze zmiany w moim życiu były następstwem wyznania grzechów. To była bardzo gruntowna spowiedź i olbrzymie pragnienie żeby więcej już nie grzeszyć. Później były modlitwy i walka. Trochę to trwało, ale na przestrzeni kilkunastu miesięcy Pan nasz uwolnił mnie od nikotyny, wielu grzesznych myśli i innych złych zachowań. Chrzest miał miejsce po tym wszystkim, około dwa lata po nawróceniu, bo po prostu nie wiedziałem gdzie się ochrzcić i zeszło się zanim Pan Jezus skierował mnie do konkretnego zboru.
    Radość z pokoju jakie daje Bóg jest nie do opisania. Często doświadczam stanu bycia w zachwyceniu nad wielkością Boga i Jego dzieł. Z powodu wdzięczności za zbawienie często płyną łzy.
    Chwała Bogu Ojcu, Panu Jezusowi Chrystusowi i Duchowi Świętemu.

   3. Skąd masz to pewność że zostałaś ochrzczona w Duchu Świętym? Kto Ci to powiedział ?

 14. Artur S. (detmold)

  Zycie doczesne jest kruche i ulotne, choc wielu wypiera to ze swojej swiadomosci. W moich okolicach zginal w wypadku samochodowym mlody 19 letni chlopak ( nie potrafie sobie w pelni przyblizyc jaka rozpacz czuja jego rodzice ). Jeszcze na dobre nie rozpoczal swojej “mitregi” na tym swiecie, a juz ja skonczyl… Docenmy zatem to co mamy, chocby nie wiem jak nie byla to lekka egzystencja.

 15. Krzysztof żołnierz

  Ewelina,sam nie wiem skąd moje wnioski i kiedy się narodziły,co do konspektu jak to nazwaliście na początku tego obszernego materiału który przesłałem bodaj tylko 4 osobom,napisałem czy to możliwe? Że to co napisałem może mieć sens i stanie się,jeżeli nie,to dobrze że bendąc pokornym napisałem że jestem tylko człowiekiem i mylę się jak każdy,jeżeli miałem rację,to od tego który wiele otrzymał,wiele się wymagać będzie ☺ ,ja nie umiem przesyłać takich plikówim że Diana,i Piotr to umieją może ich poproś ☺ oto co im wysłałem,miałem jeszcze wysłać do pastora Ciocciolanti ale w końcu nie wysłałem.

 16. Krzysztof żołnierz

  Jeżeli w pewnych sprawach mam rację,to dobrze by było byście śledzili wszyscy blog Piotra,szczególnie 23 w godzinach popołudniowych,gdyż jeżeli taka wola Boga to każdy z nas będzie wiedział co robić bo tam będzie informacja,ale bez strachu w nadchodzących dniach,ja mam pokój Ducha,radujcie się każdym dniem z Bogiem Ojcem i Jego Synem,bez względu na to co wokół będzie się działo,nie dajcie się ponieść lękom,strachom,przerażeniu gdyż to nie pochodzi od Boga.

 17. Taka ciekawostka średnia odległość do Księżyca w milach czyli według miary Bestii z Ziemi (Anglo-USA) to: 239 tyś.

  A co takiego ważnego jest w Księżycu? Księżyc symbolizuje Sześcian, którym było Miejsce Najświętsze z Świątyni Króla Salomona.

  Geometria stworzona przez Boga i według której stworzony jest świat potwierdza Ewangelię o czym wiedział król Salomon, kiedy budował świątynie Bogu.

  Przekątna kwadratu wynosi pierwiastek z 2 bo kwadrat ma dwa wymiary.

  Natomiast przekątna całego sześcianu wynosi pierwiastek z 3 bo to już 3 wymiary. Bóg objawia się w stworzeniu w przestrzeni 3-wymiarowej.

  https://logos373slowoblog.files.wordpress.com/2017/09/szescian.jpg

  I teraz wysokość figury geometrycznej, która powstaje podczas Nowiu Księżyca a dokładnie kiedy powstanie na niebie Vesica piscis to również pierwiastek z 3. Przybliżenie tej wartości jest ułamek 265/153 (mamy do niego nawiązanie w Ewangelii)

  https://logos373slowoblog.files.wordpress.com/2017/05/ratio.jpg

  Świątynia była więc odbiciem tego co dzieje się na niebie, bo tak samo jako światłość Słońca pojawia się na Księżycu, tak samo Boża Światłość pojawiała się w Miejscu Najświętszym.

  Ludzkie ciało Jezusa Chrystusa to właśnie ten Sześcian dla obecności nieskończonego Boga.
  Chrystus swoją osobą odbija “wypromieniowuje” na zewnątrz Bożą Światłość i Mądrość.
  Sprawia niewidzialnego Boga bezpośrednio widzialnym dla ludzkości.

  Jak pierwsza litera alfabetu hebrajskiego alef jest 400 razy mniejsza od tav, tyle samo Księżyc jest mniejszy od Słońca, ale jest też 400 razy bliżej więc mają takie same rozmiary kątowe.

  Chrystus jest Alfą i Omegą bo łączy w sobie naturę stworzenia i Boga, jest początkiem i końcem wszystkiego co istnieje.

  Finałowy Antychryst natomiast będzie tylko pustym czarnym sześcianem(6 ścian, 6 krawędzi i 6 wierzchołków), ale będzie uchodził za Boga, któremu świat odda pokłon.

 18. Wydajd mi sie czasem ze patrzymy nie tam gdzie trzeba,spojrzcie caly internet huczy na ten temat potem gazety takie jak,super express a dzisiaj juz nawet tvn wydaje sie cos nie tak,skoro mainstream zaczyna poruszac tematyke konca swiata mimo iz fakt znak jest niepodwazalny to nie macie czasem wrazenia ze tego jest za,duzo tzn gazety internet tv? Przeciez gdyby to miallo sie cos stac to bylaby cisza medialna jak makiem zasial

  1. Tak, oni robią to po to, by wywołać strach u ludzi, osłabić ich wiarę, mieć dużo wyświetleń… a pretekst jest przez tę datę. Chociaż, co niektórzy dziennikarze mogą nie wiedzieć, o czym piszą w kontekście 23 września, ale też nie wszyscy. Wiadomo, że media nie napiszą, kiedy władcy tego świata planują wojnę albo jakiś przewrót, bo tak byłby czas na to by uciec od tego, obudzić się. Gdy już nadejdzie wielki ucisk, wszystkie decyzje, nakazy, co do ludzi będą tak jakby nagle, że to jest konieczne, żeby było prawidłowo. Aby to wyszło musi być strach, uśpienie, czyli niezdolność do własnego zbadania sprawy, kierowanie się jedynie mediami, które i tak już jest i następuje, a wydawanie nakazów nie w czasie przyszłym, tylko teraźniejszym, żeby ludzie nie mieli czasu tego przemyśleć, tylko na nagły, ważny powód wykonać polecenie. Na przykład, będzie wojna lub stan wyjątkowy i będą ludziom kazać zachipować się, żeby rzekomo wiadomo było, którzy ludzie są wrogami (terrorystami). Nie mówię o tym w sensie konkretnym, tylko pokazać, w jaki sposób możni chcą działać na takich ludzi jak my.

   No cóż, mówi się o tym 23 września tak czy inaczej, ale rzeczywiście, w mass mediach jest to fałsz i to taki, żeby ludzie albo to zlekceważyli i że już i tak było tych końców świata dużo i teraz też nic złego nie będzie albo przestraszyli się, zwątpili i jeszcze bardziej byli podatni na manipulacje.

   A swoją drogą 23 września to przecież nie żaden koniec świata, tylko znak na niebie, znak wielkiego ucisku. Koniec świata nie nadchodzi, lecz wielki ucisk nadchodzi. Trzymajmy się mocno Naszego Pana, Skały, która jest twardsza niż cały ten świat, abyśmy Jego nie opuścili i nie zbłądzili z tym światem. Trwajmy w wierze i modlitwach, nie w strachu! Amen.

 19. W tamtym roku tez, bylo wiele strachu przed 23.09. Nie wiem co sie wydarzy nikt tego nie wie na 100% oprocz Boga, ale i tak mamy zyc kazdego dnia jakby to mial byc nasz ostatni dzien, bo kto wie czy sie rano obudzimy, albo czy wrocimy do domu z pracy.
  Zrobio sie tak wszedzie glosno o tym 23.09 ze chociaz bylam spokojna to przez ostatnie dni zaczal mnie przesladowac strach, az po modlitwie, trafilam na fragment w PS ze bojazn to my mamy miec tylko przed Bogiem Wszechmogacym.
  “Niech sie dzieje Twoja wola Boza, a nie moja”

  1. wg mnie porwania na 90% nie będzie. Jeśli już to może być jakieś zwiedzenie, gdyż trąbią o tym w mediach mainstremowych:

   1. Nie pisalam o pochwyceniu, tylko o niespodziewanej smierci 🙂

 20. Pochwycenie kościoła kiedyś będzie, kiedy nie wiemy – za dzień czy za 5 lat. Może wtedy, gdy nie będziemy się tego zupełnie spodziewać. Skoro tyle się o tym mówi i pisze , ustala daty, to może będzie jeszcze jakieś inne pochwycenie – kto to wie co oni kombinują.

  1. Zły zawsze wszystko podrabia. Pamiętam taki film w ktorym grał Nicolas Cage “Zapowiedź” i był tam motyw porwania przez kosmitów. Nicolas Cage to aktor iluminatów. Oni wszystko pokazują, całą prawdę przez swoje filmy, takze możemy być pewni, że co jest na rzeczy.

 21. “Tak więc jak to zwykłem pisać i mówić, moralnie żyjmy jakby Jezus przyszedł dziś w nocy, a w innych sferach jakby to miało być za 100lat.”

  I tego się trzymajmy.

  Bądźmy czujni ale nie bójmy się na pewno Jezus Chrystus nie zapomni o nas w ciężkich chwilach.
  Ludzie nie zdają sobie sprawy w jakim dobrobycie żyjemy, nie czując głodu, zimna, nasze rodziny są bezpieczne.
  To są bardzo wygodne dla nas czasy.
  Jak to się ma do wielkiego ucisku na nas?
  Są kraje gdzie ludzie w okrutny sposób są mordowani za naszą wiarę i oni dokonali wyboru, mogą być spokojni o zbawienie ale jak postąpił by każdy z nas stając przed wyborem ? Trzeba sobie za w czasu odpowiedzieć i modlić się o siłę wiary.

 22. Admin akceptuje tylko pochlebne posty zwiedzony przez demony jak i cala strona. Egzorcysci ktorzy wypedzaja demony dzieki Jezusowi i Maryji a tu taka nagonka na Maryje az jad kipi ciekawe dlaczego?

  1. ezgozrcysci współpracują z demonami. Niezwiedzony jesteś zwiedzony przez kośćiół ktory mordował ludzi tylko za to, że czytali biblię.

  2. Maria była wspaniałą ludzką kobietą którą Bóg wybrał na matkę swojego syna. Nie ma większego wyróżnienia dla kobiety.
   Dlatego trzeba wiedzieć, że ta wspaniała kobieta nigdy nie zabrałaby chwały i modlitw należących do jej syna Jezusa naszego Zbawiciela.
   szatan wmieszał niewinną Marię do swoich gierek i postawił na jej miejsce pogańską boginię niebios o wielu twarzach twierdząc, że jest to Matka Boża.
   To jest misterny plan szatana, zwieść ludzi i przekierować ich modlitwy na bożków.

  3. Gdzie w Biblii masz napisane że demony będą wypędzane dzięki Maryi? Ja szanuję matkę Pana Jezusa, bogobojną kobietę która żyła i umarła jak każdy człowiek. Natomiast demona który zwą matką boską i który wisi nad naszym krajem i ściąga na nas Boży gniew, już nie i sprzeciwiam się temu w Imieniu Pana Jezusa!

 23. Isus nie oczekuje od nas wyznaczania dat, ale czuwania. Jutro nic nie będzie sobota przeminie jak normalny dzień, zupełnie nie rozumiem takiego nakręcania się tym 23. Z drugiej strony czas się przybliżył, więc powrót naszego Króla może być każdego z nadchodzących dni w naszym życiu, bądźmy gotowi!

 24. Myślę że faktycznie za dużo hałasu w mediach. Ponadto nie wypełniły się wszystkie proroctwa np Damaszek jak stal tak stoi. Dla nas to kolejna lekcja aby czuwać każdego dnia jak mądre panny a kiedyś nadejdzie dzień kiedy Pan przyjdzie. A wtedy radość nasza będzie ogromna. życzę wam cudownej nocy w obecności Boga.

 25. Szabat Szalom bracia i siostry.

  Serdecznie Wam polecam wysłuchanie w Szabat, wykładu brata Piotra Frasa.
  https://www.youtube.com/watch?v=83mFKRj9Weg
  Poniekąd uważam,że jest to bardzo aktualne Słowo na dzisiejsze czasy i dni.
  Niech was Bóg błogosławi.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: