Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

JeruZalem (2015) – film, apokaliptyczny horror.

Jest to horror. Do Jerozolimy podczas Jom Kippur 22/23 września przyjeżdża  grupka wycieczkowiczów, którzy są świadkami otwarcia bram piekieł. Kolejny raz jest wspomniany wątek września.

Wydaje mi się że duże Z w nazwie mówi o Zionie.

Poniżej analiza filmu. Poproszę znających ENG o streszczenie. Może na ochotnika EwaN lub adi (luc) 🙂 a jak nie macie czasu, to moze to ktoś inny jeśli może.

 

Updated: 13 maja 2015 — 10:27

30 komentarzy

Add a Comment
 1. To już jest z ich strony totalna bezczelność.
  Jak ludzie mogą tego nie widzą!?
  Przynajmniej ci, którym to mówimy.

  1. Ja tam nie widzę żadnej bezczelności. To jest oczywista oczywistość.
   Ludzie tego nie widzą, bo nie chcą tego widzieć.
   Twoją robotą jest dostarczać ludziom światło Prawdy, a nie ich przekonywać. Niezależnie czy uwierzą, czy nie uwierzą.

   1. Chodziło mi o to, że oni właśnie wypuszczają to otwarcie i praktycznie odkryli swój plan, to jest dla mnie właśnie bezczelne.
    Już nie ma żadnej subtelności. Pokazali praktycznie wszystko i się cieszą, że ludzie w większości nic nie widzą.
    Oczywiście wiem co jest moim zadaniem jako tego, który zna Prawdę, nie chcę też nikogo wokół przekonywać, tylko szkoda trochę innych ludzi, oślepionych fałszem i letnich. Na szczęście dostaną drugą, bolesną szansę by się nawrócić.Tylko o to mi chodziło.

 2. On tam niewiele więcej mówi w tej interpretacji niż napisałeś Piotrze. Z dla Syjonu, skojarzenie z As Above so Below, gwiazda Dawida, tam jest podany fragment Objawienia, że Jan zobaczył Anioła nad morzem i nad pustynią jak wzniósł rękę do nieba i te wrota do piekieł się otwierały. Poza tym, te wszystkie zombie nie zombie – reprezentacje istot wychodzących z otchłani, z więzienia w kierunku światła, są agresywne, wyłaniają się z absolutnych ciemności. Tam gość w taksówce w trailerze mówi, że jeśli nie wierzycie w Boga, to przyjechaliście do nie tego miasta co potrzeba. Jom Kipur, dzień sądu (piszę jak słyszę, bo nie wiem jak tą nazwę poprawnie dać), od pierwszej sceny bohaterowie wychodzą zza bramy i słychać dźwięki trąb. Obraz fałszywego mesjasza nad światem podziemia, który się otwiera. Nie zwrócił tutaj chłopak uwagi na to, że mówi tam w filmie, że koniec świata, dzień sądu, niebo miało się otworzyć, a otworzyło się piekło, wydaje mi się, że to ma korespondować z tym fałszywym mesjaszem. W każdym razie to by było na tyle. A i jeszcze tam podał to święto trąbek we wrześniu, ale nikt nie zna dnia ani godziny więc nie należy jakiegoś ciśnienia podnosić względem tej daty.

  1. Tak to wszystko co ciekawe, dodam tylko – ta liczba 23 jak i 21, 22 często pojawia się w różnych kontekstach symbolicznych w analizach Marka (groxt1)z czego wnioskuje on że coś ważnego może stać się któregoś miesiąca w tych dniach.

   1. 🙂
    co byśmy zrobili bez naszego eksperta do symboliki 🙂

    1. miało być oczywiście : “od” symboliki 🙂

 3. na te wszystkie znaki co są to chce mi się płakać….czuje takie coś w środku…

  a ci wytwórcy filmu to DOBRZE WIEDZĄ … że nasz PAN wraca !!!

 4. Nowy film pt Jerozolima, Z jak Zion czyli Syjon.
  Otwarcie dróg do Piekieł. Nawiązuje do święta Jom Kippur z 22/23 września 2015 r. Jon Kippur jako dzień sądu. Bardzo znacząca data
  wg Talmudu “Istnieją trzy wrota piekieł: 1 na pustyni, 2 w oceanie, oraz 3 w Jerozolimie”.
  Demoniczne byty są uwalniane z więzienia w ziemi.
  Film opowiada oczywiście o otwarciu bram piekieł. Mnóstwo symboliki w filmie. Przejście dziewczyny przez bramę z sygnałem dźwiękowym w tle- brama do piekieł, wypowiedziane słowa miasto jest otwarte oznaczające otwarcie bramy, podziemna jaskinia jako nawiązanie do piekła. Zadne z tych porównań nie jest przypadkiem ale są symbolem , alegorią, rytuał w jaskini, podziemiach, gdzie mamy obraz fałszywego Chrystusa w kopule (fałszywy Mesjasz). Podobnie jak w heglowskim dialektycznym pojedynku fałszywy Chrystus, fałszywe światło ratuje przed ciemnością.

  1. trzeba prosić Boga, Chrystusa żebyśmy się w tym wszystkim nie pogubili…

   1. zgadzam się .. ja się niestety gubię i to bardzo 🙁

    1. Często też zadaję sobie pytanie – jak nie dać wpuścić się w przysłowiowe maliny. Myślę, że kiedy pojawi się fałszywy mesjasz trzeba będzie oddać mu pokłon. Jezus Chrystus odsyła słuchaczy do księgi Daniela. W starożytnym Babilonie /pod groźbą śmierci/trzeba było oddać pokłon posągowi. Historia lubi się powtarzać, zwłaszcza, że Objawienie Jana mówi nam o wielkim Babilonie i jego upadku. Mówi też o oddawaniu pokłonu posagowi. Myślę,że jeśli będą zmuszać do oddania pokłonu komukolwiek lub czemukolwiek należy postąpić zupełnie odwrotnie, tak jak trzech młodzieńców z księgi Daniela. Należy również pamiętać, że Bóg wynagrodził ich wierność. 🙂

     1. Nowy idol – może kosmita, może cyborg, w świątyni fizycznej lub/i też w świątyni ludzkiego ciała poprzez znamię (ingerencja w dna?),
      generalnie doktryna masonów to “wybudować świątynię ludzkości” co wiąże się z new age – osiągnięcie nowego stadium “ewolucji” – ubóstwienie, nieśmiertelność – co skończy się realnie tym, że będzie to zamieniać człowieka w obrzydliwość. To jakby pułapka na elitę i wszystkich którzy “nie mają miłości prawdy”, a potem plagi….

 5. zgadza się Magdaleno. Napisałaś historia lubi się powtarzać – a ja sądzę że w Biblii szczególnie 🙂

  a tak na marginesie nie mogę się doczekać upadku babilonu …

  1. no cóż.. zgadzam się z Tobą Lusia i z Magdaleną oczywiście.
   Powtórzę :historia lubi sie powtarzać.. wiemy to z historii swiata a co dla nas najważniejsze z całej Biblii.. Bóg to wszystko tak madrze zaplanowal.. dzięki tej powtarzalności mamy tak wiele wskazówek.. możemy tyle wnioskow wysunąć.. Szkoda , ze wiekszośc tego nie czyni 🙁

  2. “nie mogę się doczekać upadku babilonu …”

   ja również..

  1. porażka.No cóż, chyba już nic mnie nie zdziwi.
   w nieskończoność nie będę pisał, że to czasy ostateczne, że antychryst się zbliża. Niebawem coś się zacznie. Na razie jest pranie mózgów jak z tą bajką gdzie lucyfer okazał się fajnym stworzeniem.

   ” Niech tylko ten, co teraz powstrzymuje, ustąpi miejsca, 8 wówczas ukaże się Niegodziwiec, którego Pan Jezus zgładzi tchnieniem swoich ust5 i wniwecz obróci [samym] objawieniem swego przyjścia. 9 Pojawieniu się jego towarzyszyć będzie działanie szatana, z całą mocą, wśród znaków i fałszywych cudów6, 10 [działanie] z wszelkim zwodzeniem ku nieprawości tych, którzy giną, ponieważ nie przyjęli miłości prawdy, aby dostąpić zbawienia. 11 Dlatego Bóg dopuszcza działanie na nich oszustwa, tak iż uwierzą kłamstwu7, 12 aby byli osądzeni wszyscy, którzy nie uwierzyli prawdzie, ale upodobali sobie nieprawość. ” 2 Tes

   Podziękujmy Bogu i dziś i kiedy tylko się da za to, że obdarował nas łaską poznania.

   1. szczerze? mi kopara opadla do samej ziemi nie ze zdziwienia ale z tego jak z nas szydzi szatan i jego pacholki. caly czas sie staram wyjsc z tego systemu ale moje demony walcza zeby mnie w nim utrzymac, musze sam sie uzdrowic i mimo rodziny i “przyjaciol” wyzbyc sie poczucia samotnosci w tym swiecie. Naprawde jedyne co mnie trzyma przy zyciu to pamiec ze Bóg kocha mnie bez granicznie i bez interesownie i ze tylko on mnie nie zostawi. dobrej nocy

     1. przepraszam 🙂
      połknęłam “m” na końcu słowa : rozumiem 🙂

   2. “Podziękujmy Bogu i dziś i kiedy tylko się da za to, że obdarował nas łaską poznania”

    Z tego co mi wiadomo, to za “drzewko poznania” ludzie zostali ukarani, za nieposłuszeństwo powiesz. Przecież to szatan ich namówił, ale czy to nie znaczy, że ktoś nie chciał, abyśmy zostali obdarowani łaską “poznania”? największe masowe kłamstwo. Bóg jedyny i prawdziwy, śmieszne.. Są Bogowie starsi niż “nasz”, dla mnie, to wygląda na to, że “nasz bóg” zauważył, iż ziemia została pozostawiona bez opieki przez poprzednich władców i postanowił wykorzystać okazję.. Nakłamał coś starym ludziom którzy uwierzyli we wszystko, co mówi do nich ktoś kogo nie mogą namierzyć i uciekł w strachu przed powrotem pierwszych opiekunów ziemi.

    1. To przypomina fragment z Księgi Henocha i scenariusz czasów końca, kiedy powrócą upadłe anioły podające się za dawanych “opiekunów” człowieka (obcych z dalekiego kosmosu) , które swoją “opiekuńczością” doprowadziły do tak strasznego upadku człowieka że Bóg musiał zesłać potop. Teraz będzie to samo bo dawni “opiekunowie” będą mieć na ziemi swojego reprezentanta w postaci posągu Bestii i znowu dojedzie do upadku ludzkości, który sprowadzi Boży gniew i ostateczny koniec świata.

     1. Dokładnie jak w najnowszym filmie o arce” Noe wybrany przez Boga”, gdzie upadli pomagali budować arkę… 🙁

     2. To zwiedzenie o przybyszach z kosmosu, który będą mieć na ziemi swojego reprezentanta jest wszechobecna. W filmie “Dzień, w którym zatrzymała się Ziemia” z Keanu Reeves w roli głównej, który słynie z takich mesjańsko podobnych ról, można zobaczyć co szykują elity razem ze swoimi “bogami”.

      W filmie przedstawiciel potężnej cywilizacji pozaziemskiej o imieniu Klaatu przylatuje na ziemię i rodzi się jako człowiek, aby nawiązać kontakt z ludźmi bo jak mówi gdyby przyszedł w swojej naturalnej postaci to siałby przerażenie. Jego misją jest osądzić świat i albo przynieść koniec ludzkości albo odrodzenie przez początkowe zniszczenie, wybiera to drugie. Ludzie widząc że świat mógł się skończyć mają się zmienić. Czyli wypisz wymaluj posąg Bestii i jego fałszywe oświecenie.

      1. ooo to muszę obejrzeć.
       Jak dla mnie bardzo przekonująca jest 1 część Transformersów, a zwłaszcza scena kiedy niczym meteoryty spadają na ziemię z tą smugą światła a ludzie robia temu zdjęcia. Oczywiście jest wątek dobrych i złych kosmitów…

  2. fox w przekładzie na cyfry znaczy 666,
   pranie mózgu, ja już żadnych filmów nie oglądam ani w nic nie gram, tylko filmy o tematyce biblijnej, apologetyka etc trzeba mieć zdrową naukę w głowie, Chwała Panu

 6. Zastanawiam się ile ten film (Lucyfer) zrobi złego, ilu przeciągnie na jego stronę, ilu namiesza w głowach. Powstanie takich filmów świadczy o tym, że ludzie są gotowi na przyjście Antychrysta. To kolejny policzek dla Boga. Droga ku WU jest utorowana.
  Musimy się naprawdę modlić.

 7. https://www.youtube.com/watch?v=k_YEMNsrGPM

  Tomorrowland im nowsze klipy z tego filmu tym bardziej jestem przerażony.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: