Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Zalecenia WHO dotyczące seksu dla 4 latków.

W bardzo ciężkich czasach przychodzi nam żyć. Stąd walka w Polsce będzie na osi nie politycznej a wartości: komunistyczne kontra chrześcijańskie.

Szatańskich agend jest masa. Jedną z nich jest WHO. Poniżej przedstawiam ich chore zalecenia dla dzieci i młodzieży:

 

Zalecenia WHO

Dla dzieci w wieku do 4 lat (strony 38-39):
– należy informować „o radości i przyjemności dotykania własnego ciała radości i przyjemności dotykania własnego ciała, masturbacji”,
– należy pomagać dziecku rozwijać „świadomość, że związki są różnorodne” oraz „pozytywne nastawienie wobec
różnych stylów życia”.

Dla dzieci w wieku od 4 do 6 lat (strony 40-41):
– należy poinformować o „radości i przyjemności dotykania własnego ciała, masturbacji w okresie wczesnego dzieciństwa”, „różnych koncepcjach rodziny” oraz pomóc dziecku rozwijać „szacunek dla różnych norm związanych z seksualnością”.

Dla dzieci w wieku od 6 do 9 lat (strony 42-43):
– należy poinformować o „wyborach dotyczących rodzicielstwa i ciąży, płodności, adopcji”, „różnych metodach antykoncepcji”, „seksualnych prawach dzieci” oraz
– należy pomagać dziecku rozwijać „zrozumienie pojęcia „akceptowalne współżycie/seks (za zgodą obu osób)” i „szacunek wobec różnych stylów życia, wartości i norm”.

Dla dzieci w wieku od 9 do 12 lat (strony 44-45):
– należy poinformować o „przyjemności, masturbacji, orgazmie”, „różnych metodach antykoncepcji i jej stosowaniu, mitach dotyczących antykoncepcji”, „doradztwie w zakresie antykoncepcji”, „różnicach pomiędzy tożsamością płciową i płcią biologiczną”,
– należy nauczyć „skutecznego stosowania prezerwatyw i środków antykoncepcyjnych” i „uzyskiwania środków antykoncepcji” oraz
– należy rozwijać u dziecka „akceptację, szacunek i rozumienie różnorodności dotyczącej seksualności i orientacji seksualnych”.

Dla dzieci w wieku od 12 do 15 lat (strony 46-48):
– należy poinformować o „tożsamości płciowej i orientacji seksualnej, włączając w to coming out/homoseksualizm”,
– należy nauczyć dziecko „umiejętności negocjowania i komunikowania się w celu uprawiania bezpiecznego i przyjemnego seksu” oraz
– należy rozwijać u dziecka „krytyczne podejście do norm kulturowych / religijnych w odniesieniu do ciąży, rodzicielstwa itp.”.

Dla dzieci w wieku od 15 lat (strony 49-51):
– należy poinformować dziecko „seksie powiązanym z wymianą dóbr ekonomicznych (prostytucja, a także seks w zamian za prezenty, posiłki, wspólne wyjścia),
– należy pomóc dziecku rozwijać „zmianę możliwych negatywnych odczuć, odrazy i nienawiści wobec homoseksualizmu na akceptację różnic seksualnych” oaz „otwartość na różnego rodzaju związki i style życia”.

źródło: wmeritum.pl/granicy-miedzy-edukacja-seksualna-pedofilia-stop-pedofilii/50528

 

Taki jest wstęp do pedofilstwa, bo kto będzie tego uczył jak nie oni.

 

WHO powstała w 1946 roku w … Nowym Jorku dzięki ONZ, które na Międzynarodowej Konferencji Zdrowia  ratyfikowało konstytucję WHO.  Do WHO należą obecnie 194 kraje.

Oczywistym jest więc, że cały świat ma ten sam cel. Oni grają niczym wybitni aktorzy. W WHO jest zarówno Rosja jak USA czy Chiny.

Przykład roli Chin w WHO:

“Światowa Organizacja Zdrowia po raz pierwszy w historii zatwierdziła szczepionkę opracowaną i produkowaną w Chinach. Jest to wydarzenie o tyle istotne, że dzięki niemu Kraj Środka może stać się producentem szczepionek na skalę światową.”

 

Między narodami nie ma żadnych antagonizmów. To politycy sztucznie je kreują. Jeśli teraz będzie wojna, to gwarantuje Wam, że po jej zakończeniu. Obstawiam jakieś pół roku. Oni wszyscy stworzą pokój w myśl zasady założyciela UPR (partii Korwina Mikke):

„Socjalizm jest to ustrój, w którym bohatersko rozwiązuje się problemy nie znane w żadnym innym ustroju”.

 

WHO chce wszelkie zboczenia zalegalizować. Według mojej oceny potrzebują do tego jak i do jednej religii i jeden waluty, światowego kryzysu ekonomicznego lub wojny światowej, co na jedno wyjdzie.

Ludzie rozumieją już, że politycy nie działają na ich korzyść. Dobrze to obrazuje działalność PISu. Otóż co rusz pojawiają się nowe programy 500plus. 500 dla dziec, 500 dla emerytów. świadczy to o tym, że wszystkie poprzednie rządy od 1989 roku mogły pomagać ludziom, ale nie chciały, gdyż nie mogły ze względu na prikazy Niemiec, Rosji i USA.

Nie jesteśmy wolnym krajem, ale póki co mamy możliwość łagodzenia skutków okupacji.

Módlmy się każdego dnia o swoje rodziny, bo ucisk dopiero nadciąga.

 

_________

 

Prowadzenie bloga jest możliwe dzięki Waszemu wsparciu. Jeśli lubisz odwiedzać mój blog, to podaję link do wsparcia, za które serdecznie  dziękuję:

 

detektywprawdy.pl/2015/10/02/podaje-rachunek-do-darowizn/

 

 

Updated: 15 września 2017 — 09:18

7 komentarzy

Add a Comment
 1. Jak to czytam to aż mnie gniew bierze na te chore, wstrętne zalecenia upadłych, bezbożnych ludzi.Niech Pan Bóg ma nas wszystkich w swojej opiece i nasze dzieci,w Nim jest nasze schronienie, Pan naszą twierdzą i ucieczką.

 2. WHO to wrzód chciało by sie powiedzieć na zdrowym ciele niestety ale ciało już gnije. Zbrodnicza organizacja, której chore zalecenia coraz bardziej traktowane są niczym nieomylne wyrocznie począwszy od bzdur typu alkohol nie szkodzi a wręcz pomaga zatem 3, 4 piwka dziennie czy butla winka jet ok, a skończywszy na programach depopulacyjnych tych “łagodnych” polegających na zrzucaniu prezerwatyw, tabletek antykoncepcyjnych czy poronnych dosłownie na głowę biednej ludności jak to się określa III świata (swoją drogą ciekawe gdzie jest II czy I świat 😛 ) i ostrzejszych czyli trucizn promowanych i rekomendowanych we wszelkiej postaci. Dodać do tego obecne wytyczne o seksualizacji dzieci i nawet laik, który nigdy nie słyszał o WHO, a w to wątpię wyrobi sobie odpowiednie zdanie o tej zbrodniczej organizacji.

 3. Szacunek dla innych szacunkiem, ale nie w tym kontekście… Kiedyś czytałam o tych “zaleceniach”, ale myślałam że to jakieś głupoty…jednak widać że to jest na serio… :/
  Co za ludzie… To jest kurde dramat… :/

 4. Do czego ten świat dąży, nie chce nawet mysle co bedzie za 10 -20 lat jak to “wyzwolone” pokolenie urośnie.
  Juz jest nienajlepiej, widząc rzeczy ktore od czasu do czasu mozna zobaczyc w sieci, a to pewnie malutki procent ktory sie dostanie do internetu.

 5. Artur S. (detmold)

  Jak trzeba miec sprany beret ( byc odczlowieczonym ), by aprobowac i cieszyc sie z wynaturzania tych, ktorzy samodzielnie nie potrafia sie przed tym obronic? Mowa oczywiscie o ludziach popierajacych wszelaki “oswiecony postep” i walke z rozmaitym “wstecznym ciemnogrodem”.

 6. Odświeżę trochę temat – po obejrzeniu materiału pod linkiem:

  1. ten filmik robi furorę w sieci, ale ostrzegam ponieważ ten człowiek przeszedł na katolicyzm i chyba budował frakcję polityczną opartą na katolicyzmie. Informacje tak, człowiek prowadzący? Niekoniecznie.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: