Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Nowy-porzadek.pl odkryty.

Zgodnie z zapowiedzią dzisiaj nastąpiła odsłona enigmatycznej i zapowiedzianej wcześniej reklamy na stronie nowy-porzadek.pl

Przedmiotem reklamy jest odkurzacz Purei9.

Dzięki rosnącemu zainteresowaniu NWO marketingowcy stworzyli taki event. Ale czy jest to tylko sprytny marketing?

Niechcący zrobię reklamę Elektroluxowi, ale warto sobie to przeanalizować.

 

 

Od razu rzucają się w oczy trójkąty. Ten wokół odkurzacza i w logo firmy.

Electrolux jest korporacją mającą  odbiorców w ponad 150 krajach. Tak więc ani logo nie jest przypadkowe ani reklama.

Nie ma nic bardziej przewrotnego niż wmówienie ludziom przypadkowości. Tak jest z egipskim obeliskiem boga RA (Lucyfera) w Watykanie i tak było z okrągłym stołem, dającym złudzenie wyzwolenia z okupacji ZSRR.

Tak również jest z tą reklamą zapowiadającą co ma nadejść.

Tak jak Bóg ma swoje proroctwa, tak i Jego przeciwnicy mają swoje “proroctwa”.

 

Updated: 15 września 2017 — 08:37

7 komentarzy

Add a Comment
 1. Electrolux miał swego czasu niezłe odkurzacze(jak jest teraz, to nie wiem) , ale ta reklama to już przesada… :/

 2. Przedsprzedaż akurat się kończy wraz z 23 września. Co jeszcze zauważyłem (ale to może być moje doszukiwanie się na siłę) to:

  – trójkąt pokazany w ten sposób, wierzchołkiem do dołu, w magii symbolizuje wodę (w satanistycznym przemyśle muzycznym ciągle się pokazuje trójkąty)
  – liczba 1337 wyświetlona na ekranie tego odkurzacza w terminologii hakerów oznacza elitę. Zawiera także masońską liczbę 33.
  – w nazwie robota literka “i” odnosi się do słowa inteligencja jednak w języku angielskim wymawia się ją tak samo jak oko, jeden z symboli szatana.
  – elity mają świra na punkcie liczby “9” a atak na WTC i Pentagon dnia 9/11 to jeden z przykładów.
  – liczba 3 też jest w jakimś stopniu ważna dla elit bo choćby trójkąt równoboczny ma po 3 kąty, boki i wierzchołki a każdy kąt ma po 60 stopni co razem daje liczbę 666. Gdzieś już widziałem, nie pamiętam czy to był materiał promocyjny do gry komputerowej czy trailer do filmu, ale ludzie tam byli naznaczani właśnie trójkątem równobocznym.

  Jednak jak już wyżej wspomniałem, proszę podejść do tego z dystansem co napisałem. Z jednej strony to coś może oznaczać, ale z drugiej strony pamiętam jak widziałem reklamę na której miała wybuchnąć bomba atomowa podczas igrzysk w Londynie 2012 no i nic się nie stało. To tak samo jak nie zawsze gest “a ok” oznacza 666 bo przecież kucharze wykonują ten gest i tam oznacza on Bon Appétit. Znam chrześcijan, którzy naprawdę idą za Bogiem a też taki gest wykonują, pewnie nieświadomie i to wcale nie oznacza, że są satanistami. Po prostu pewnie kiedyś gdzieś zobaczyli albo ktoś ich nauczył, że taki gest oznacza, że wszystko gra. Natomiast to co napisałem odnośnie magii to nie jest zachęta do zgłębiania tej wiedzy ani tym bardziej jej praktykowania bo jest to zakazane przez Boga. Przez lata się zajmowałem po trochu okultyzmem więc czasem coś rozpoznaję.

  I taki suchar na koniec, termometr w moim komputerze pokazuje mi liczbę 23 😉 http://wstaw.org/m/2017/09/15/20170915_133005_jpg_750x750_q85.jpg

  1. Wszysko, ale to prawie wszytsko co Pan Bog stworzyl, szatan podciagnal pod siebie, nie sposob by bylo funkcjonowac, pisac,liczyc, uzywac rzeczy wyprodukowanych itp, od symboli zwierzat (np.pszoly) po gwiazdy itd szatan chce wszytskiego dla siebie.

   I wiemy kto teraz jest panem tego swiata, wiec czy w reklamie, filmie, ubraniach ktore nosimy, na opakowaniach z jedzenia,marki samochodow,symboli druzyn sportowych, lekarstw itd itd nalezy do szatana, jedynie o co mozemy walczy to o nasze dusze, i sa dwa wybory albo oddajemy ja Bogu albo temu drugiemu.

  2. Słowo “okultyzm” oznacza coś co jest zakryte przez coś innego i niewidoczne dla przeciętnego odbiorcy czyli jest ezoteryczne. Przez wiele setek lat namnożyło się wiele znaczeń dla różnych symboli, które zakryły ich dawne znaczenie specjalnie lub przypadkiem. Internet jest pełen różnych twz. głosicieli prawdy, którzy jeszcze bardziej zakrywają ich prawdziwe znaczenie.

   Budowa ciała mężczyzny przypomina trójkąt skierowany w dół, a kobiety trójkąt skierowany do góry co po połączeniu razem daje heksagram czyli starożytny symbol związku małżeńskiego. Dwoje staje się jednym ciałem tak jak mówi nawet Biblia.

   https://logos373slowoblog.files.wordpress.com/2017/09/manwoman.jpg

   Możliwe że greckie słowo Χριστός – Chrystus zaczyna się właśnie od litery “X” dlatego, aby zaznaczyć że Mesjasz jest pośrednikiem, wąską bramą między Oblubienicą(Kościołem), a Bogiem. Bo styk połączenia dwóch trójkątów w “X” to jeden punkt, którym jest Syn Boży. Mamy więc dwa przeciwstawne byty Stwórcę i stworzenie które spaja w małżeństwo Χριστός – Chrystus.

   W PŚ można znaleźć też numerologiczne przekazy takie jak liczba złowionych liczb wynosząca dokładnie 153 co nie jest przypadkiem bo jedna z najbardziej znaczących liczb na świecie i jest symbolem Syna Bożego pośrednika i mesjasza.

   https://truthseekerssite.files.wordpress.com/2017/07/153-fish.jpg?w=640

   Dlaczego Jezus ostrzega przed zwiedzeniem ? Bo szatan chce zając miejsce Boga i przejąc Jego symbolizm np. taki jak “Gwiazda Poranna”, który oznacza Chrystusa.

   1. Zgodzę się, że w sieci jest zamęt ze znaczeniami symboli, ale nie bardzo rozumiem czemu mi tłumaczysz znaczenie słowa okultyzmu skoro ja z tym trójkątem się odnoszę do magii a ta na pewno nie jest znana szerokiej publice. To czego natomiast nie wiem to co dokładnie ma tutaj oznaczać ten trójkąt i tak jak napisałem, to może być moje doszukiwanie się na siłę. Co do heksagramu to ma takie znaczenie jakie napisałeś, ale jest to także symbol używany w czarnej magii, służący do przywoływania demonów. “Dlaczego Jezus ostrzega przed zwiedzeniem ? Bo szatan chce zając miejsce Boga i przejąc Jego symbolizm np. taki jak „Gwiazda Poranna”, który oznacza Chrystusa.” to prawda, ze pierwotnie Lucyferem się nazywało Jezusa, niosącego światło. Nie spotkałem się jednak z takim znaczeniem X jakie opisujesz, ale nie raz w satanistycznej agencie się X wykorzystuje. Z drugiej strony, czy to też nie jest doszukiwanie się na siłę z tym imieniem z greckiego? 🙂 Są chrześcijanie, którzy uważają, że podczas wymawiania Amen wzywa się egipskiego bożka płodności Amen-Re. Ale to jest właśnie już taka zabawa znaczeniami i językami i taka trochę droga donikąd.

 3. A co do nowinek technologicznych, kilka zdań o nowym iPhone X [ang.]

 4. Artur S. (detmold)

  Ludzie zwiedzeni przez rozny babilon sa przekonani, iz ich bledne z punktu widzenia Pisma mniemanie o swiecie jest jedynie sluszne, a reszta jest zmyslonymi bajkami. I tu wlasnie tkwi srodek rdzenia problemu duchowego trawiacego ich dusze. Z reguly uwazaja wlasny rozum za najwyzszy autorytet, a nie ponadziemskie zwierzchnosci w ktorych istnienie czesto powatpiewaja albo z nich jawnie wrecz szydza…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: