Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Tatuaż elektroniczny już wypiera chipy.

 

Jeszcze podskórne chipy na dobre się nie zadomowiły na świecie a już pojawił się tatuaż elektroniczny.

 

 

4 lata temu napisałem o istniejącym już tatuażu motoroli:

 

http://detektywprawdy.blogspot.com/2013/10/cyfrowy-tatuaz-motoroli.html

 

Mamy rok 2017 a postęp w tej materii zaszedł o wiele dalej.

świat dąży do tego co rozpoczął Hitler – do oznakowania ludzi.

Różnica będzie polegała tym razem na …. dobrowolności. Kilkanaście lat przyzwyczajano społeczeństwo do owych tatuaży o czym nie raz pisałem. Kiedyś tatuaż utożsamiano z bandytą, kimś kto siedział w więzieniu. Teraz jest cool…

Biblia jednak ostrzega przed przyjęciem znaku bestii:

 

“16:  I  sprawia [tj. Bestia ] ,że wszyscy mali i wielcy, bogaci i 
biedni, wolni i niewolnicy otrzymają znamię na prawą rękę lub na 
czoło 
17:  i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia – imienia Bestii lub liczby jej imienia”

” Apokalipsa 13

 

Oczywiście sam chip czy tatuaż nim nie jest, ale będzie to wraz ze znakiem (prawdopodobnie rozszczepionym heksagramem) bestii.

 

Udowodniłem to tutaj:

 

Znak bestii z apokalipsy to piramida

 

Według mojej oceny, blogera zajmującego  się apokalipsą od około 6 lat, jestem na 100% pewien, że ów tatuaż elektroniczny będzie powiązany z łamaniem Prawa Boga i obawiam się, że będzie to drastyczny wybór. Na przykład albo przyjmujesz chip elektroniczny, albo masz spłacić niespłacalny kredyt w trakcie kryzysu finansowego.  W takiej sytuacji ogół społeczeństwa uzna Cię za chorego psychicznie jeśli odmówisz czegoś tak dobrego. Być może nie będzie to anulowanie kredytu, ale np zasilenie Twego konta kwotą 10 000. Nieprawdopodobne? Jeśli ma się monopol na drukowanie pieniędzy można wszystko.

Przypominam że agent Bolek obiecywał Polakom 100 mln co na nowe pieniądze wychodzi po 10 tys dla każdego.

A co jeśli sataniści stawkę podwyższą? Ile osób się nie zgodzi?

Niestety, ale biblia ostrzega przed taką diabelską pokusą:

 

(2) I poszedł pierwszy, i wylał swą czaszę na ziemię. A wrzód złośliwy, bolesny, wystąpił na ludziach, co mają znamię Bestii, i na tych, co wielbią jej obraz.” Apokalipsa 16.

 

Teraz wiem, dlaczego to wszystko się opóźnia. Ludzie mają być świadomi tego wszystkiego. Takie strony jak ta ostrzegają, ale czas ostrzeżeń się skończy wraz z czasem łaski. Wtedy to też Bóg nie będzie robił testu na wersety, ale ludzie szatana uczynią ten test patrząc kto się im sprzeciwi.

 

_______________

 

Prowadzenie bloga jest możliwe dzięki Waszemu wsparciu. Jeśli lubisz odwiedzać mój blog, to podaję link do wsparcia, za które serdecznie  dziękuję:

 

detektywprawdy.pl/2015/10/02/podaje-rachunek-do-darowizn/

 

 

 

 

 

Updated: 11 września 2017 — 13:24

17 komentarzy

Add a Comment
 1. Mam kilka wolnych przemyśleń co do pojawienia się obrazu Bestii i jego znaku władzy czyli znamienia na rękę i czoło i to możliwe że w ciągu następnych 3-4 lat, lecz najpierw dokona się fałszywy koniec świata twz. “starego ładu”.

  Dziś mija 16 rocznica wydarzeń z 9.11, które są zapowiedzią ustanowienia ożywionego obrazu Bestii dzięki mocy i potędze Bestii z Ziemii (anglo-usa).
  Przy zburzeniu 2 wież WTC i uderzeniu w pentagon zginęło ok. 3000 osób. Jest to ta sama liczba osób stojących na dachach, którą zabił Samson z Księgi Sędziów kiedy zwalił dwie kolumny niszcząc cały budynek.

  “Dom zaś był pełen mężczyzn i kobiet. Byli tam wszyscy książęta filistyńscy, na dachu zaś było około trzech tysięcy mężczyzn i kobiet, przyglądających się wyśmiewaniu Samsona. (…) Potem objął Samson obydwa środkowe słupy, na których dom się wspierał, oparł się o nie, o jeden swoją prawą ręką, o drugi swoją lewą ręką. I rzekł Samson: Niech zginę razem z Filistyńczykami. Potem naparł z całej siły i dom upadł na książęta i na wszystek lud, który był w nim.” Sędziów 16:27-30

  https://en.wikipedia.org/wiki/Samson

  Imię Samson oznacza “człowieka słońca”. Samson jako sędzia Izraela poprzedzał ustanowienie urzędu monarchii w Izraelu czyli tronu Dawida. Światowe działania rządów skupiają się więc do rychłego ustanowienia światowego króla i oddania mu władzy państwowo-religijnej czyli powrotu ucisku, który panował podczas średniowiecza.

  Np. powieść Tolkiena “Władca Pierścieni” opiera się właśnie na motywie powrotu zapomnianego króla na tron królestwa ludzi.

  W budynku wielkiej loży masońskiej w Anglii znajduje się fresk z Heliosem i wszystko widzącym okiem Słońca za dwiema kolumnami i pentagramem (dwie wieże i budynek pentagonu), których zniszczenie otworzyło symbolicznie drogę dla syna Heliosa (greckiego boga słońca).

  Szatan wzoruje się i manipuluje wydarzeniami z Biblii, aby autoryzować swojego antychrysta. Dlatego pojawienie się ich króla może zostać również poprzedzone zniszczeniem materialnego “Wielkiego Babilonu” czyli światowej stolicy handlu, która zniewala finansowo świat, tą stolicą może być np. Nowy Jork, którego zniszczenie przeplata się w mnóstwie filmów, a po którym następuje nowa era oświecenia i wolności od materializmu gdzie ma już pieniędzy, kradzieży i spekulacji bo jest wirtualna waluta i chip.

  Ludzkość wierzy w to co widzi namacalnie więc Nowy Jork z którym handlują światowi kupcy (korporacje) może być zwodniczym wypełnieniem proroctwa o zniszczeniu “Wielkiego Babilonu”, tak samo jak Londyn, który ma się stać Nowym Jeruzalem, a wszystkie narody będą wnosić tam swój przepych i bogactwo tak jak było za króla Salomona kiedy Izrael był w największym rozkwicie i otrzymywał 666 talentów złota do skarbca. Bestia z Ziemi uważa się za narodowy Izrael, który będzie przewodził narodom.

  Oddawanie czci posągowi Bestii prawdopodobnie zapoczątkuje Boży Gniew czyli plagi, które uświadomią ludziom jak wielki błąd popełnili, a po których przybędzie na obłokach Jezus Chrystus niszcząc syna zatracenia i zabierając zbawionych z ziemi.

  1. Ma to sens. Ciekawe przemyślenia Pisałem o tym omawiając najnowszą część Gwiezdnych Wojen. Tak czy owak bez względu na to czy się mylimy, są to czasy końca Bóg mówił abyśmy czuwał i to czynimy bo zwiedzenie może być kolosalne.
   Niedawno żona mi powiedziała a propos Mt24 że nie jest napisane iż trzęsienia ziemi mogą być od Boga. Jest ‘będą trzęsienia ziemi’. Tak więc być może szykują kolosalną mistyfikacje

   1. “Niedawno żona mi powiedziała a propos Mt24 że nie jest napisane iż trzęsienia ziemi mogą być od Boga. Jest ‚będą trzęsienia ziemi’” – o tym samym pomyślałam kilka dni temu. Odnośnie fałszywej apokalipsy też myślę, że może być coś na rzeczy.

    1. Bo pewnie będą chcieli wrobić ludzi by się bali, że coś się stanie a kiedy nikt się nie będzie spodziewał, bum! wtedy oni uderzą… :/

    2. Dokladnie takie same mam przemyslenia odnosnie, huraganow i trzesien ziemi, ze jest napisane ze beda ale nie kto je spowodowal, a Ci biedni ludzie pokrzywdzeni zamiast zwracac sie do Boga beda przeciwko mu bluznic.
     Idealny plan, wywyoluja roznego rodzaju kataklizmy,a ludzie zwykli zwlalaja na Boga i sie od niego odwracaja.
     Nawet jakas aktorka mowila ze ostatnie huragany to kara Boza za to ze USA glosowalo na Trumpa.

   2. Jeszcze dodam jako dopełnienie.

    Nowe WTC ONE stojące obok miejsca starych wież wygląda jakby było zbudowane z złączonych trójkątów skierowane w dół i w górę (pseudo heksagram) czyli symbolizuje osobę, która łączy w sobie cechy boskie i ludzkie czyli ich mesjasza lub też “oświeconego” człowieka nowej ery.

    https://en.wikipedia.org/wiki/File:OneWorldTradeCenter.jpg

    Zostało to pokazane w filmie “Armagedon” z 1997 który znowu jest tak samo karykaturalny jak 2012 bo w rzeczywistości ma ukryty przekaz o rzeczywistym Armagedonie i obrazie Bestii. Gdzie w kosmos lecą dwa promy kosmiczne aby ocalić ziemię przed zniszczeniem, a z których wraca tylko jeden, ale ten jeden przywozi ze sobą dodatkową osobę z kosmosu która ma na imię “Lew” wiadomo że chodzi o symbolikę mesjańską.

    https://hollywoodsubliminals.files.wordpress.com/2012/08/armageddon-1998-911-foreshadowing.jpg

  2. a ja myślę tak,że obraz bestii to dzień,niedziela,w którym będzie trzeba oddawać jej cześć,zaś chip jednak spełnia wymóg znamienia,chociaż nie napisane,że tylko chip,ale i tatuaż,po prostu wirtualny pieniądz

   chciałbym dodać dla ciebie Piotrze,że ty napisałeś,że to będzie dobrowolne,ok,ale tylko na początku,bo później stanie się to obowiązkiem,i jeśli się sprzeciwisz,to cię zabiją,zamkną i będą próbowali przeprogramować,bo będziesz wrogiem nr 1

   co do autora tego posta Cupak,napiszę tak,że Babilonem jest Rzym,a nierządnicą kościół rzymsko-katolicki,które to zostaną zniszczone przez bestię czyli zjednoczone narody,bo taki zamysł dla bestii da sam Bóg,o tym pisze Objawienie,zaś bestia nie będzie się spodziewała,iż na nią także spadnie śmierć,bo z nieba nadleci kamień,bez niczyich rąk,a tym kamieniem będzie sam Yeshua Mesjasz,który tchnieniem swoich ust zabije syna zatracenia czyli antychrysta,i wytrwali ci,którzy przestrzegają przykazań Bożych i wiary w Chrystusa

   1. Wielki Babilon nie koniecznie musi być materialnym miastem, to może być duchowy twór powstały z połączenia Bestii i Nierządnicy, który należy opuścić jak najszybciej, aby nie doznać kary Bożej.

    Rev 18:4 “I usłyszałem inny głos z nieba mówiący: Wyjdźcie z niego, ludu mój, abyście nie byli uczestnikami jego grzechów i aby was nie dotknęły plagi na niego spadające,”

    http://eliasz.dekalog.pl/goscie/dunkel/wielkani.htm

   2. A może to będzie inny znak…
    Zobaczcie, co widać na twarzach znanych ludzi:

    1. nie znam się za bardzo na Photoshopie a tym bardziej na wyławianiu gadzich oczu, ale wiem jedno: do oceny duchownych wystarczy mi Biblia.
     Franka owoce są zgniłe.

     1. Bezapelacyjnie. Innych – wielkich tego świata, zresztą też.

 2. Artur S. (detmold)

  Na poczatku musi wybuchnac kryzys ekonomiczny np. zalamanie na swiatowych gieldach papierow wartosciowych, ktory sprokuruje lokalne wojenki, ktore beda skladac sie na III WS. Gdzies w tym wszystkim objawi sie syn zatracenia i spolka, ktorzy wymusza oddanie poklonu lucyferowi… A potem juz wszystko wiadomo z Pisma 🙂 .

  1. Artur S , to będzie tak,że antychryst się pojawi i podpisze fałszywy pokój,sam tak uczyni,że wojnę zakończy,wojna będzie,a on się ukaże w połowie,by ją przerwać,i to mu się uda,możliwe,że pojawi się zaraz po wojnie,kit wie już z tym czasem i co jak

 3. To idzie coraz dalej, ale musi to się stać… co jest napisane.
  Przytoczę to, co mówi do nas Jezus na temat tego, jakie miejsce, drogę powinniśmy mieć w tym świecie.
  “23. I powiedział do wszystkich: Jeśli kto chce pójść za mną, niechaj się zaprze samego siebie i bierze krzyż swój na siebie codziennie i naśladuje mnie.
  24. Kto bowiem chce zachować duszę swoją, straci ją, kto zaś straci duszę swoją dla mnie, ten ją zachowa.
  25. Bo cóż pomoże człowiekowi, choćby cały świat pozyskał, jeśli siebie samego zatraci lub szkodę poniesie?
  26. Kto bowiem wstydzi się mnie i moich słów, tego i Syn Człowieczy wstydzić się będzie, gdy przyjdzie w chwale swojej i Ojca, i aniołów świętych.
  27. Powiadam zaś wam prawdziwie: Niektórzy z obecnych tutaj nie zaznają śmierci, aż ujrzą Królestwo Boże.”
  Łk. 9:23-27

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: