Połamany Jezus w waginie, czyli Franciszek w Kolumbii.

Z początku myślałem że tylko sam mam takie skojarzenia, ale później napisała do mnie siostra w wierze.

Ołtarz w Kolumbii przed którym modlił się antychryst nie tylko kształtem ale i kolorami przypomina waginę. W środku można się tylko domyślać, że jest Jezus,ale bez nóg i bez rąk.

Rozumiem, że jest to taka satanistyczna ekspresja.

 

Zdjęcie użytkownika Vatican Radio - English Section.

 

Jak potężne musi być imię Jezus, skoro atak jest wymierzony właśnie w tym kierunku. To jest największy ból satanistów, Z tych samych przyczyn  świadkowie Jehowy umniejszają rolę Jezusa.

Ciekawym jest, kiedy katolicy pójdą po rozum do głowy widząc te i inne bluźnierstwa.

 

Tak jeszcze apropos nowej wizyty, ciekawostką jest standardowa ochrona papieża. Pytanie czy Jezus lub apostołowie musieli mieć ochroniarzy?

 

Czego boi się Franciszek mając rzekomo dużą wiarę?

 

 

 

Dodaj komentarz

 1. Możliwe, że to coś to narodziny antychrysta, fałszywego Jezusa.

  – Hollywood go pokazuje wraz z odbudowaną Świątynią Jerozolimską https://www.youtube.com/watch?v=7GlehRPuD7U
  – w filmie I, pet Goat, (przewidujący różne zdarzenia na świecie łącznie z przyjściem fałszywego Jezusa), którzy niektórzy z was może znają, jest ukazany jako poraniony i leżący na Czarnej Madonnie (kult maryjny…),a w tle widać wybuch jądrowy https://i.ytimg.com/vi/6n_xCI-peq0/maxresdefault.jpg a potem na końcu jest w dorosłej postaci z symboliką satanistyczną na głowie https://i.ytimg.com/vi/vpey7lEgxxE/maxresdefault.jpg
  – co do tego w/w wybuchu jądrowego, Aula Pawła VI z zewnątrz i wewnątrz wygląda jak głowa węża (jeden z symboli diabła) https://missiongalacticfreedom.files.wordpress.com/2017/02/pope-hall-snake.jpg?w=664&h=682 a tam gdzie siedzi papież jest ta dziwna rzeźba (http://www.voyager64.com/watykangaleria/00346.jpg) i wiecie co ona przedstawia? Mianowicie, Chrystusa powstającego z wybuchu jądrowego
  “The result was ”The Resurrection,” a statue depicting Jesus rising from a nuclear bomb crater.”
  źródło: http://www.nytimes.com/1987/12/05/obituaries/pericle-fazzini-74-a-sculptor-for-vatican.html
  – jeszcze odnośnie tej waginy i kultu maryjnego, tutaj macie maryję wychodzącą z waginy, w jezuickim kościele w Waszyngtonie: https://youtu.be/Jk6gQhKa9YQ?t=304

  Miałem coś tam jeszcze na ten temat znalezione, ale myślę, że to wystarczy na ten teraz.

 2. Moi drodzy moja mama potrzebuje wspólnoty jest po nowonarodzeniu ale ma opory. Proszę o modlitwę by spotkała na swej drodze kogoś kto pomoże jej się przełamać. Bądź by dała się poprowadzić Panu. Pozdrawiam i przepraszam, że nie na temat.

 3. Za oporami stoi upadły duch Belzebub i możliwe, że u twojej mamy również jest. Trzeba go przegonić z życia twojej mamy. Sugeruję znaleźć ludzi z Duchem Świętym, co się znają na rzeczy by wspólnie w imieniu Jezusa go przegonili z twojej/od twojej mamy bo sama modlitwa nie zawsze działa. Obejrzyj sobie to świadectwo od 32 minuty do 42: https://youtu.be/_VK7d5JK9h4?list=PLQi5Co8TrkA4FX8LHXb9Qb1C9kArNT237&t=1920

  • Dziś nawet odwrócony krzyż jest nazywany po prostu “ekspresją artysty symbolizującą… (tu można wstawić dowolne rzeczy jakie nam odpowiadają)”
   A Słowo Boże mówi że mowa nasza ma być prosta tak lub nie, dotyczy to również przekazów tego typu. Wszystko co nadto od złego pochodzi. Co jednoznacznie widać na załączonym obrazku. Jednak ludzie kłaniają się temu obrzydlistwu poniżającemu Króla królów i Pana panów – Jezusa Chrystusa.
   Wielkie zaskoczenie będzie gdy Jezus nadejdzie w mocy i chwale, zupełnie inny niż te wszystkie jego karykatury i wyobrażenia.

   • “Dziś nawet odwrócony krzyż jest nazywany po prostu „ekspresją artysty symbolizującą… (tu można wstawić dowolne rzeczy jakie nam odpowiadają)””

    Za pomocą intelektualizmu można stworzyć każdą chorą teorię. Komunizm, socjalizm w imię równości społecznej pozbywa ludzi ich własności.
    Psychiatria przejmuje rolę ludzi usługujacych w uwalnianiu od demonów.
    itd

 4. Jeżeli to on jest tym ostatnim papieżem co w nim zamieszka szatan na miejscu demona, to Pan mu to uczyni co jest napisane w 2 Tes. 2 rozdz. Tu masz człowieka co w nim jest 666 i z tymi wszystkimi co przez ekumenię się z nim łączą. VICARIVS FILII DEI = 666 TERAZ TO TYLKO ZLICZ.Jeśli masz mądrość od Boga. To ci da wynik biedaku. A nie brednie o czipach i tatuażach.Cytuję: 2 Co się zaś tyczy przyjścia Pana naszego Jezusa Chrystusa i spotkania naszego z nim, prosimy was, bracia,
  2. abyście nie tak szybko dali się zbałamucić i nastraszyć, czy to przez jakieś wyrocznie, czy przez mowę, czy przez list, rzekomo przez nas pisany, jakoby już nastał dzień Pański.
  3. Niechaj was nikt w żaden sposób nie zwodzi; bo nie nastanie pierwej, zanim nie przyjdzie odstępstwo i nie objawi się człowiek niegodziwości, syn zatracenia,
  4. przeciwnik, który wynosi się ponad wszystko, co się zwie Bogiem lub jest przedmiotem boskiej czci, a nawet zasiądzie w świątyni Bożej, podając się za Boga.
  5. Czy nie pamiętacie, że jeszcze będąc u was, o tym wam mówiłem?
  6. A wiecie, co go teraz powstrzymuje, tak iż się objawi dopiero we właściwym czasie.
  7. Albowiem tajemna moc nieprawości już działa, tajemna dopóty, dopóki ten, który teraz powstrzymuje, nie zejdzie z pola.
  8. A wtedy objawi się ów niegodziwiec, którego Pan Jezus zabije tchnieniem ust swoich i zniweczy blaskiem przyjścia swego.
  9. A ów niegodziwiec przyjdzie za sprawą szatana z wszelką mocą, wśród znaków i rzekomych cudów,
  10. i wśród wszelkich podstępnych oszustw wobec tych, którzy mają zginąć, ponieważ nie przyjęli miłości prawdy, która mogła ich zbawić.
  11. I dlatego zsyła Bóg na nich ostry obłęd, tak iż wierzą kłamstwu,
  12. aby zostali osądzeni wszyscy, którzy nie uwierzyli prawdzie, lecz znaleźli upodobanie w nieprawości.

 5. Żadna figura zrobiona ręką ludzką nie przedstawia naszego Zbawcy. Bo jak wiemy dokładnego opisu w Biblii nie ma jak wyglądał Chrystus, a co najważniejsze zabronione jest oddawać im cześć nawet posągom oddających 1 : 1 Jezusa (mało prawdopodobne). Niech sobie łamią te figurki i umieszczają gdzie chcą. Oddawajmy cześć Bogu i naszemu Zbawcy w Duchu i prawdzie.

 6. Hmm… Coś ostatnio dużo tego. Na o2 krąży dziś list zakonnicy. Odszyfrowany po 341 latach . Oj będzie się działo. Paskudztwa wychodzą zewsząd i wszelakiej maści. Coraz odważniej i coraz wyraźniej. No ale Majeranek jest spoko bo taki nowoczesny. Szkoda słów a ręce więdną.