Satanizm w muzyce – inspiracje kultowych artystów.

 

 

Pewien czytelnik podesłał mi link do swego kanału YT z tym filmikiem.
Film podobny do tych, które się ukazały w necie, a może nawet jest to jeden z nich.

 

Czyn swoja wole będzie pełnym prawem.
Duch w transie powiedział Crowleyowi: ja jestem wężem, który daje wiedzę. By mnie czic pijcie wino i bierzcie narkotyki w których prorokuje.
Jak widać jest to modelowy przykład, który symbolicznie pokazuje naturę szatana. On jest plagiatorem dzieł Boga. Stąd wiele podobieństw jak np Bóg trójedyny i trójca: Izyda Horus Set. Pijcie wino i jedzcie ciało węża jakim są używki…

Tekst jednej z piosenek “nie ma łaski, Prawem jest – rób co chcesz“. Czy nie brzmi to znajomo biorąc pod uwagę np jedzenie pokarmów? Jedz jakie chcesz.
Czy nie brzmi to znajomo, kiedy widzimy jak w internecie wycina się biblię? Rób co chcesz.

John Lenon, Jim Morrison, Dawid Bowie, Alphaville, Seupltura. Oni wszyscy wyznawali to prawo. Niestety ich rogaty pan opuscił ich i umarli przedwcześnie.

Bowie: moim nadrzędnym zainteresowaniem była Kabała i Crowleiyzm

Muzyka jest niezwykle pociągająca. Przynajmniej była dla mnie. Takie riffy jak we wstępie utworu Thin Lizzy-Whiskey in the jar, czy Acceptu “Metal heart” ciężko nie polubić. Teraz od tego stronię. Przyjemna melodia jest wabikiem, przynętą do sprzeciwienia się Prawu Boga. Skutej jest zawsze ten sam: zniewolenie.

 

 

 

Dodaj komentarz

 1. Piotr, co w tym zestawieniu robi Sepultura? 🙂 Grają nadal, tylko już bez żadnego z braci Cavalera, czyli pomysłodawców i założycieli formacji. Sepa w tym roku wydała płytę “Machine Messiah” – nazwa mówi sama za siebie :/ „Bóg nie jest kimś, z kogo można drwić”. 

   • Piotr, niejednokrotnie prowadziłam z Wami dyskusje na tematy związane z muzyką. Zaczyna się zawsze tak samo… Dzisiaj minęły równe 2 tygodnie od mojego chrztu. Bóg odpowiedział na moje modlitwy i zabrał ode mnie alkohol, pornografię, masturbację (bez chrztu nie byłoby to możliwe). I myślę sobie, że to już bardzo dużo. Kiedyś odpalałam kilka albumów dziennie, obecnie słucham kilku lub kilkunastu utworów tygodniowo. Jeżeli muzyka w jakikolwiek sposób kala moją duszę, to niech mi ją Bóg zabierze.

    • i chwała Bogu za Twoją przemianę.
     Ja tylko zauważam u Ciebie pociąg do muzyki. Taką miłość, którą trudno odrzucić.
     Uwierz mi mnie też było ciężko. Pisałem kiedyś, że miałem ok 500 kaset. Spokojnie moglbym wystepowac w programie jaka to melodia. Jednak wszystko to porzuciłem.
     Jak silny sam miałem pociąg do muzy swiadczy też to, że w tym roku słuchałem kilka tygodni jedenj kapeli, ale Bóg mi to wyperswadował.
     Tak więc o Ciebie też Bóg zadba.

      • Tak Martulko chwała Najwyższemu,bo to Jego zasługa.
       On nas przemienia i sprawia,ze to co niedawno jeszcze sprawiało przyjemność staje się ohydą.
       Dzięki wielkie naszemu Panu za Ciebie i Was wszystkich kochani.
       Jeśli będziesz miała ochotę napisać to admin poda mail
       Z przyjemnością pomogę,wysłucham od tego jesteśmy.
       A Ty kochana głoś swoje świadectwo jak cudowny jest nasz Ojciec.

  • Alphaville- rozumiem bo Forever young i ten tekst, ale oni nadal grają…jedyny człowiek który tam zmarł, to (kilka lat temu) perkusista, nie lider…
   ale w sumie nic dziwnego że są tu obecni… szkoda bo same instrumentale nie są złe…
   A filmik ciekawy, co prawda gdzieś go kiedyś oglądałam ale i tak dobrze widzieć dobrane materiały…

  • Oczywiście,ze powinieneś skończyć ze słuchaniem tej muzyki.
   Zacznij może od przesłuchania na yt,,Dylemat muzyki,,to Ci pomoże wyklarować od kogo i komu przynosi chwałę ta muzyka.
   Poproś o pomoc Pana Jezusa Chrystusa,On Cie uwolni od tego.Tylko do ciebie należy pierwszy krok.Musisz pozbyć się tego z domu.Sam bez pomocy Boga nie uwolnisz się od tej demonicznej muzyki.

 2. Trescia demoniczna moze byc podskorne przeslanie popkulturowe namawiajace do bycia nijakim przecietniakiem. I to jest nawet gorsze od tresci jawnie nawolujacych do zlego badz gorszacych, gdyz trudniej je zdemaskowac, bo sa tak prymitywnie-chamsko zakamuflowane.

 3. W piosence We are the world jest taki fragment: “Tak jak pokazał nam to Bóg
  Przemieniając skałę w chleb
  Tak my wszyscy musimy wyciągnąć do nich pomocną dłoń” Biblia mówi co innego: Jeżeli jesteś Synem Bożym, powiedz temu kamieniowi, aby stał się chlebem. Jezus mu odpowiedział: “Nie samym chlebem będzie żył człowiek.