Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

ON ODPOWIADA Z MIŁOSIERDZIEM

Dawid Wilkerson
Przez lata ludzie byli przyzwyczajeni do słyszenia mojego zwiastowania na temat opamiętania i uświęcenia i zaczęli mi zadawać pytania, kiedy moje przesłania zaczęły się koncentrować bardziej na miłosierdziu, pojednaniu i nadziei. Jest na to proste wyjaśnienie.
Kiedy podróżowałem jako ewangelista, nie miałem możliwości poznania ludzi do których przemawiałem. Nigdy nie byłem w jednym miejscu ma tyle długo, żeby poznać wszystkie zranienia, potrzeby i ciężary ludu Bożego. Ale teraz, jako pastor Zboru Times Square słyszę bezpośrednio o wszystkich kłopotach jakie przeżywają ludzie w zborze, jak również w kościołach po całym świecie.
Umiłowani, odkryłem, że Boży ludzie bardzo cierpią. Są kuszeni i doświadczani i rzucani przez różne przeciwności i potrzeby. Problemy w rodzinach są nieopisane. Wiele owiec jęczy w ubóstwie i bólu – zranieni, spragnieni, duchowo okaleczeni, żyjąc od kryzysu do kryzysu.
Bóg pokazał mi wyraźnie, że nie mogę używać kija na zranione owce. Zamiast tego potrzeba łagodności i miłosierdzia. Nawet ognisty Jeremiasz wołał: “Panie, koryguj mnie, ale sprawiedliwie; nie w gniewie, abyś mnie nie unicestwił” (Jer. 10:24). Jeremiasz mówił, “Panie, bądź ze mną delikatny, gdyż nie jestem w stanie słuchać gniewu, bo będę zredukowany do zera.”
Bóg nigdy nie użyje Swojego Słowa, żeby ciebie zredukować do zera, kiedy przeżywasz ból. On tylko prosi swój lud, żeby mieli skruszonego i uniżonego ducha. Odpowiada z miłosierdziem na nasze wołanie w potrzebie
Odpocznij w Jego miłosierdziu, gdyż On ma litość nad swoimi dziećmi.

Updated: 30 czerwca 2017 — 12:12

4 komentarze

Add a Comment
 1. Skruszone serce, pokora jest kluczem.
  Bóg wiele razy mnie wysłuchał, doznałam wielu cudów.
  Nie raz byłam w opałach ale prosząc zalewałam się łzami ponieważ byłam w rozpaczy. Kocham Boga.
  diabeł też czyhał i podpowiadał mi łatwe rozwiązania dlatego go nienawidzę za to, że ludzi tak krzywdzi.
  Nie dajmy się złemu nie bójmy się pokażmy że jesteśmy silni, Pan Jezus nas ochroni zaufajmy mu, módlmy się, a ochronę mamy pewną.

  1. Dobrze powiedziane Matrioszka, Bóg nas kocha i słów brakuje, by opisać jak wielkie jest Jego miłosierdzie i opieka. Także doznałam wielu dobrodziejstw, a moje chrześcijańskie życie w Bożej miłości to cud za cudem <3 Tak jak piszesz trzeba położyć w nim całą nadzieję i ufność, i przychodzić z pokornym i wdzięcznym sercem <3

 2. Bóg wysłuchał prośby Jeremiasza o korektę bez gniewu. Bóg wysłuchał prośby Dawida o zmiłowanie, także po skandalu z Batszebą.

  Jest napisane, że nad skruszoną duszą Pan się zmiłuje. Niech wywyższone będzie imię Pańskie na wieki!

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: