Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Czy w zamian za pensję gwarantowaną w kwocie 5 tysięcy złotych zgodziłbyś się na przyjęcie uchodźców?

Oczywiście ankieta obok była jedną z prowokacyjnych, ale miała na celu zbadanie skalę, stopień przekupstwa.

108 ze 115 osób odpowiedziało NIE, ale jest to blog chrześcijański i gdyby taki zrobić na stronach lewicowych wyniki byłyby odwrotne.

Zapytanie to miało to także na celu uświadomienie, iż do czegoś takiego może dojść ponieważ UE już grozi nam ograniczeniem środków..

W ten sposób udowodniłem jak mało wolnym krajem jesteśmy.

UE zablokuje nam dotacje do dróg, edukacji itp tylko dlatego, że nie przeforsowała w Polsce lokacji muzułmanów.

Jesteśmy świadkami wojny duchowej o przyszłość Polski. Zachód już jest pozbawiony wiary w Boga.

Pozostała im jeszcze katolicka Polska. Polska katolicka, w której to sami katolicy stoją tyłem do ich papieża, odwracają się od jego poleceń “ojcowskich” nakazujących przyjmowanie Islamistów. Polacy nie gęsi i islam gdzieś tam mają….mają gdzieś.

Póki co podbój duchowy Polski im się nie udaje i dlatego tak ważne są nasze modlitwy o ochronę Polski przed Islamem.

 

Tak na marginesie, to co mówiło się w domach an temat Smoleńska, teraz mówi się publicznie:

 

TUSK ZLECIŁ MORDERSTWO KACZYŃSKIEGO? PRAWICOWA DZIENNIKARKA SZOKUJE KWITAMI!

 

Polecam tekst:

http://www.wrealu24.pl/6833-tusk-zlecil-morderstwo-kaczynskiego-prawicowa-dziennikarka-szokuje-kwitami

 

Ważne konkluzje:

 1. Według niemieckiego dziennikarza Jurgena Rotha, który dotarł do pełnego raportu niemieckiego wywiadu BND na temat katastrofy smoleńskiej, “wysoce prawdopodobny jest zamach przy użyciu materiałów wybuchowych”
 2. Donald Tusk 10 kwietnia 2010 roku pełnił funkcję premiera RP. Bardzo szybko po katastrofie jego poplecznicy zajmowali najważniejsze urzędy w państwie. Bronisław Komorowski jeszcze bez potwierdzenia zgonu śp. prezydenta Lecha Kaczyńskiego wszedł do kancelarii prezydenta i domagał się wejścia na jego miejsce jako ówczesny marszałek sejmu.
 3. Informację tę miało potwierdzić “wysokiej rangi źródło wewnątrz polskiej ambasady w K”. Miał nim być pułkownik polskiego wywiadu

 

 

 

Updated: 30 czerwca 2017 — 13:16

71 komentarzy

Add a Comment
 1. Artur S. (detmold)

  W pelni rozumny, swiadomy godnosci swego czlowieczenstwa sluga Boga nawet by o tym nie pomyslal. Co innego ludzie cielesni…

 2. Polska ze swym agresywnym zaangażowaniem przeciwko w ogóle rozmowie o kwestiach migracji, uchodźcach i ofiarach wojny jest absolutnie na marginesie UE – ocenił szef PO Grzegorz Schetyna.
  Szef Platformy powtórzył, że te samorządy, w których rządzi PO zgłoszą chęć przyjęcia uchodźców. – Złożymy aplikacje, pokażemy miasta i województwa, które będą w stanie (to zrobić) – zapowiedział polityk.

  http://www.rp.pl/Platforma-Obywatelska/170629591-Grzegorz-Schetyna-Pokazemy-miasta-ktore-chca-przyjac-uchodzcow.html#ap-1

  Schetyna jeszcze nie proponuje 5 tys. stałego dochodu, ale gdyby stało się to hasłem wyborczym PO to przecież mogą wybory wygrać.
  5000 dla każdego obywatela to zdecydowanie więcej niż 500 na każde dziecko.

  1. może takim tekstem niepotrzebnie im podkładam pomysły…

  2. Jak P.O. wygra i da 5 tys. dla każdego to 1 bochenek a chleba za ich rządów będzie kosztować 100 zł.
   P.O. zniszczy Polskę i Polaków, mam nadzieję, że Bóg do tego nie dopuści.
   Katolicy na Kaszubach chodzą do kościoła, niestety uprawiają obrządki katolickie, ale przede wszystkim wierzą w Boga. Jak kuria chce wywalić dobrego proboszcza z parafii, to nawet biskupa są w stanie wywieźć na taczce.
   Jak wchodzą do domu to mówią “Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus” jak wychodzisz “Zostańcie z Bogiem ” Jak widzą kogoś przy pracy ” Boże pomagaj” i wiele więcej. Tutaj ludzie nie wstydzą się Boga. Są Bogobojni.
   Co innego w Gdańsku, masakra, wszystkie rozumy pozjadali.
   Nawiasem mówią, urodziłam się w Gdańsku, wychowałam i mieszkam, górują wyborcy P.O.
   Rozmowa o Bogu powoduje, że dostają oczu bota i wyłączają się.

 3. Artur S. (detmold)

  Dla wielu jest wazniejsza w hierarchi wartosci dobra opinia u obcych niz blogoslawienstwo Jezusa Chrystusa. Taki czlowiek zostaje za to dotkniety przeklenstwem bezrozumu… Zapominaja rowniez jak sie czesto konczy pokladanie bardziej ufnosci w ludziach i ich klamliwych zapewnieniach jak w Bogu np. jak to napisal nasz tworca Ignacy Krasicki Wsrod serdecznych przyjaciol psy zajaca zjadly.

 4. Artur S. (detmold)

  Musimy bardzo ostroznie wyrazac swoje stanowisko jako Chrystianie by nie kompromitowac sprawy Jezusa Chrystusa. Rozni postepowcy lewicowo-liberTYnskiego chowu np. Piotr Najsztub badz Jakub Wojewodzki sa mistrzami w szkalowaniu zwiedzionych, bo zwiedzionych ale jednakze naszych polskich bliznich…

  1. Artur S. (detmold)

   Ostatnio Niuzlik marzec 2017 😉 ( babilonskie pismidlo ) powiedzialo o obecnym prezydencie, iz wychowal sie w “katolickim domu”, czym dowartosciowali odstepcze krk. Pamietajcie, oni graja w tej samej druzynie ( stanowia awers i rewers lucyferianskiego medalu ) i tylko udaja konflikt.

 5. Nie będę obijał w bawełnę i bym się zgodził. Świetny interes.

  1. A to co pozostanie pożre szarańcza… Brawo Ty!

   1. Jeśli byśmy przyjęli tych 7 tysięcy imigrantów to nikt by ich nie zauważył. W szybkich czasie większość z nich ucieka do Niemiec, a reszta jeśli wariuje to i tak Polacy sobie z nimi poradzą.
    Oczywiście istnieje prawdopodobieństwo, że UE z chęcią by chciała narzucić nam znacznie większą liczbę imigrantów.

    1. No to teraz wygląda to tak, jakbyśmy chcieli dorobić się na krzywdzie niewinnych ludzi liczacych na nasze wsparcie… Polak to jednak potrafi!
     “Teraz jest wojna> Kto kombinuje ten zyje…” – to nie chrzescijańska przyspiewka.
     Pozdrawiam, całuję, a bimbru sie tez nie napiję…

    2. Nikt nas nie będzie pytać o to, czy chcemy przyjąć uchodźców-nachodźców, czy też nie 🙁

     http://wolna-polska.pl/wiadomosci/polscy-biskupi-dla-korytarzy-humanitarnych-pilne-2017-06

 6. nawiązując do tematu to pilnie szukam pracy, jakby ktoś coś miał to proszę się odezwać 😉 lokalizacja obojętna w grę wchodzi przeprowadzka. mail [email protected]

 7. EU to świetny interes dla tych ,którzy tą organizację stworzyli ,można sterować krajami dowolnie ,wymuszać ograniczać ,nakładać podatki ,zakazywać itp. a jeśli jakiś kraj nie ze chce dostosować się, to wyśle się wojska Unijne aby zgromić nieposłusznych niewolników.

 8. Artur S. (detmold)

  Sekta manipulatorska sj to oprocz powolania zwodniczego krk, psychopatycznego islamu oraz innych babilonskich religii to niestety bardzo udane posuniecia diabla…

  1. Ps 5:12 Lecz rozradują się wszyscy, którzy tobie ufają, Będą się głośno weselić na wieki; Ty będziesz ich osłaniać, a ci, którzy miłują imię twoje, będą się radować tobą.

 9. Kiedyś dotacji unijnych nie było a ruski nas doiły i jakoś żyliśmy.
  Pracy było w bród ( rodzime zakłady ), dlatego było spokojniejsze życie.
  Człowiek nie bał się, że nie wyżywi rodziny, soboty były wolne, przyjeżdżali goście a rozmową nie było końca.
  To my jesteśmy uni potrzebni a nie ona nam.
  Te długi państwowe to wielka ściema, po to aby każde państwo trzymać za twarz.
  Unia to szatańskie ścierwo, widać to w każdym calu.

  1. Artur S. (detmold)

   Unia Europejska to Zwiazek Radziecki za moich rzadow.-Michal Gorbaczow ( byly pierwszy sekretarz nieistniejacej KPZR oraz pierwszy i ostatni prezydent w/w panstwa ) ~2000 rok. Z jednego socjalistycznego jarzma w drugie, z deszczu pod rynne…

   1. Niemcy to zło a unia to niemcy ze swoimi sługusami, przed wojnami był ten sam twór składający się z tych samych państw.
    Teraz dla niepoznaki nazwali się unią i działają w ten sam sposób.
    Jezuici też wywodzą się z niemiec.

    1. Artur S. (detmold)

     Rozna forma, a tresc ta sama…

 10. Już 119 głosów na nie w tym także i mój 🙂 Cieszy to, iz jest to blog ludzi świadomych, głodnych prawdy, a przede wszystkim Bożego słowa. Co do Smoleńska to ta karta zostanie jeszcze wyciągnięta niestety skutki tego będą opłakane.

 11. UE to podobny system do komuny ,ten sam sposób działania ,gdy Czesi się zbuntowali swojej władzy ,to Polsko-języczny rząd wysłał czołgi aby pozabijać buntowników,podobna sytuacja wyglądała w Polsce,gdyby rząd nie uporał się ze zbuntowanymi niewolnikami ,to już ruskie i niemieckie czołgi stały na granicy.Tak samo będzie i teraz ,gdu Polscy niewolnicy się zbuntują a władza nie upora się z niewolnikami ,to wyśle się wojka mafijne.

 12. Dokładnie, my nie gęsi i swój rozum mamy! Dlaczego bogata Arabia Saudyjska i inne państwa Zatoki Perskiej nie przyjęły nawet jednego uchodźcy? Powiedzmy sobie szczerze… jawna islamizacja Europy, tylko niektórzy są tak ślepi, że wypadałoby im oddać swoje oczy, by dostrzegli problem, który mają tuż pod nosem… Mamy przyjmować do siebie „nachodźców”,
  którzy nas pomordują w imię Allaha? Bardzo serdecznieprzywitać i ugościć ludzi nienawidzących naszego Pana i Zbawiciela Jezusa Chrystusa? Sorry Winnetou ;-), ale za żadne skarby świata ich tutaj nie chce.

  1. Szkoda, że się nie da edytować komentarzy 🙂

   1. I ja też. Czasami chciałoby się coś poprawić, a tu figa z makiem.

 13. Artur S. (detmold)

  PRL byl dobry pod jednym wzgledem ( oprocz wysokiej dzietnosci i hojnych nakladow na wszelaka kulture ): dawal piekna iluzje ( ktora dla ludzi, ich samopoczucia jest czesto wazniejsza od twardej-solidnej rzeczywistosci… ) bezpieczenstwa socjalnego, a przez brak gospodarki, ktora uwzgledniala choc w minimalnym stopniu racjonalny rachunek ekonomiczny najzwyczajniej w swiecie ZBANKRUTOWAL… Wystarczy popatrzyc i porownac koniec Polski Ludowej z konajaca od socjalistycznych bredni Wenezuela ( kraj o najbogatszych zrodlach ropy naftowej na swiecie! ).

 14. Prędzej czy później zdecydowana większość Polaków zostanie odpowiednio oznakowana przez rząd pieczęcią antychrysta 666 na czole lub ręce ,a ewentualnych buntowników zlikwiduje, jeśli nie Polsko-języczny rząd to z pewnością wojska maf-unijne.

 15. Artur S. (detmold)

  Najbardziej winni grzechu ewangelicznego zaniechania ( odpowiedzialni za kontrreformacyjne-katolickie skarlenie duchowe Polski ) sa krol Zygmunt II August Jagiellon oraz prymas Jakub Uchanski ( oczywiscie z postaci w miare pozytywnych ). Po sprowadzeniu jezuitow do Rzeczpospolitej w 1580 roku przez arcyzdrajce oraz watykanskiego lotra kardynala Stanislawa Hozjusz bylo juz “po ptokach”. Potem poszlo. Jeszcze bylismy w miare mocni dzieki genialnemu elekcyjnemu krolowi Stefanowi Batoremu, ale nic co dobre u nas nie trwa dlugo, i Wazowie dopelnili dziela zniszczenia…

   1. Bob Budowniczy jest fajny, ale nie w tej wersji 😀
    Wolę tą starszą, ale piosenka niezła 🙂

    1. To tak dla rozładowania emocji miało być…
     Wiesz; Piotrek i jego transformersy wspólnymi siłami dadzą radę 🙂

  1. wichry mnie wspomagają i to nie po grochówce 🙂

 16. Pytanie jest tak nie precyzyjnie sformułowane iż nie da sie na nie konkretnie odpowiedzieć, i co za tym idzie wyciagać wniosków z ankiety.
  Czy chciał bym co miesiac ot tak sobie dostawać 5 tyś.pln ?- oczwiście
  Czy za 5 tyś.zł. miesięcznie zgodził bym sie na islamizacje Polski- oczywiście że nie.

  1. Pewnie chodziło o połączenie jednego z drugim, tzn. czy chciałbyś 5 tysi ale łącznie z islamizacją obowiązkową – mając do wyboru albo to albo pozostanie przy swojej (domyślnie) sporo niższej pensji ale żyjąc w spokoju na co dzień 🙂

 17. Już teraz Mastercard i inne mają wmontowanego czipa w kartę ,taką obecnie używam ,wkładam ją do czytnika w zależności w jakim sklepie ,niekiedy przeciągam ją czarnym paskiem ,a w innych sklepach bezpośrednio czipem ,a niedługo ludzie będą mieć ten sam lub podobny czip w prawym ręku, albo czip w ręku i dodatkowo jeszcze pieczęć 666 bestii na czole ,aby było wiadome do jakiej przynależności religijnej ludzie należą.
  NWO to nie tylko 1 światowy rząd,religia również
  a głównym centrum czczi i uwielbienia będzie nowy bóg.
  Podejrzewam że będzie to wyglądać w następujący sposób,ludzie nie będą mogli nic kupić w sklepach bez znamienia w ręku,więc niejako będą zmuszeni udać się do urzędów miast,lecz przedtem w tych samych urzędach ludzie będą musieli oddać pokłon dla przygotowanego obrazu bestii ,a jeśli nie zechcą oddać pokłonu, to nie otrzymają znamienia i tym samym prawa do zakupu ,takich policja wygna z urzędów ,ale gdy zgłodnieją to przyjdą spowrotem.
  Pamiętacie czasy Stalina lub Hitlera ,w każdym urzędzie miasta wisiał obraz tych ludzi ,pewnie będzie podobnie z obrazem antychrysta,władza powie ludziom w telewizorze po co wam tyle różnych bogów w zależności od religii ,czy nie jest dla was lepiej aby kłaniać się jednemu bogu i nie więcej wojen na tle religijnym,a ludzie przecież chcą pokoju i bezpieczeństwa.

 18. NWO to również 1 światowa religia,a głównym centrum czczi i uwielbienia będzie nowy bóg.
  obejrzyjcie ten film MEGIDDO THE OMEGA CODE 2
  zaczynając od 58 min,tak przez 2 minuty.

 19. Tworzona obecnie EKUMENIA ,przez władców tego świata ,ma na celu zjednoczenia wszystkich światowych religii w jedną ,a głównym centrum uwielbienia za pokój i bezpieczeństwo itp. będzie nadchodzący Antychryst ,to wszystko za wczasu jest przygotowywane,natomiast za odmowę kłaniania się nowemu bogu ,czeka ludzi Obj.Jana 13:15,wszyscy zostaną zabici, którzy nie oddadzą pokłonu obrazowi bestii,czyli nowemu bogu.

  1. W polskich przedszkolach naucza się islamu (wszystkie święte księgi pochodzą od jednego Boga i taki tam inny bełkot). Trafiłam na filmik na fb, ale niestety nie mogę wstawić w komentarzu. Może admin pomoże 🙂 Zupełna cisza w temacie, nikt nic nie mówi, żadne media nie podnoszą tego tematu 🙁

 20. Prey to me ,to your new god
  syn zatracenia, przeciwnik, który wynosi się ponad wszystko, co się zwie Bogiem lub jest przedmiotem boskiej czci,2 Tes.2,4
  Módlcie się do mnie ,do swojego boga, to jest właśnie to ,taka będzie nowa światowa religia.

 21. Katolicy bez problemu będą kłaniać się nowemu bogu
  w swoich kościołach ,bo od dawna są nauczeni do robienia i kłaniania się przed obrazami ,teraz kłaniają się obrazowi JP2 ,ale przyjdzie czas gdy będą oddawać pokłony samemu diabłu,

  1. Jakie to smutne 🙁
   nawet prezydent Białegostoku się pod to podpiął 🙁

  2. W bydgoskim ADM-ie kolejka na mieszkania na 10 lat, prywatny rynek mieszkaniowy opanowany przez “uchodzców” z Ukrainy, a platforma nieobywatelska zaprasza gości. No gratuluję lotności umysłu!
   Mamy jednak ładne przystanki autobusowe do zagospodarowania. Kilka(set) eksmisji z lokali komunalnych i się jakoś goście rozgoszczą…
   Wrrr…
   P.S. A pisałam, że loza masońska w urzedzie miasta stacjonuje tudzież okupuje go…

  3. Wkleiłem w komentarzu z innego zródla nie znalazłem potwierdzenia a tu prosze jednak potwierdzenie jest. No to grubo!

 22. Artur S. (detmold)

  Ciekawostka. Czy wiecie, iz banknot o nominale 100 zlotych, ma po wprowadzeniu do obiegu sile nabywcza 90-91 zlotych? Reszta zdazyla sie wczesniej ulotnic dzieki przeroznym machinacjom aparatu biurokratycznego panstwa np. inflacji ( ktora jest wyjatkowa dranskim sposobem grabiezy finansowej ludzi… )?

  1. Artur S. (detmold)

   W 1995 ( czas denominacji ) dana rzecz kosztowala 100 PLN ( wczesniej PLZ ). Dzisiaj trzeba by za nia zaplacic ( uwzgledniajac rozne czynniki natury ekonomicznej to jest roznice sily nabywczej pieniadza ) ~300 zlotych l (!)…

 23. Artur S. (detmold)

  Poznac madrego po tym, iz nie goni calkowicie za rozna moda, ale ma swoj styl.

 24. Przyszłość Unii dwóch prędkości

  1. Dzięki kris, puszczę ten film moim PO-niemieckim pyskatym znajomym.

 25. Za kilkanaście lat Polska i wogóle cała Europa będzie bardzo kolorowa ,dlatego sprawdza się do Europy młodych Islamistów bez kobiet ,kobiety są w Polsce ,a za to wszystko zapłacą sami Polacy ,czyż nie jest to perfekcyjnie opracowany plan?
  Na razie polacy są białymi murzynami ,ale przyjdzie czas że Polki będą rodzić murzynów, a dzieci ich wychowa rząd za gojów pieniądze.
  The Jewish Occupation Of Germany, Niemcy są totalnie zażydzone ,Polska zresztą też.

  https://www.google.com/search?q=Hitler+daughter+Merkel&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwienOP2rubUAhWCOT4KHcm2Dg0Q_AUICCgD&biw=1280&bih=831#imgrc=SDsdZixfm0zjTM:

 26. Artur S. (detmold)

  Nastroje neobanderowskie sie bardzo szerza wsrod Ukraincow ( zwlaszcza tych z Ukrainy Zachodniej )…

 27. Natomiast Unia Europejska która zresztą została stworzona przez Żydów wymusi na rządach wszystkich państw aby realizowali ich plany ,a jeśli Polska nie ze chce przyjąć murzynów ,to Żydowska Unia obłoży kraje sankcjami
  Komisja NWO ostrzegła Polskę, Austrię i Węgry, że jeśli nie przyjmą uchodźców, zostaną nałożone na nie sankcje gospodarcze i finansowe ,tak właśnie działa mafia,
  Embargo jest instrumentem prawa administracyjnego nakładane przez międzynarodowe NWO organizacje w celu zmuszenia lub wymuszenia na opornych krajach swoich planów,sankcje mogą być różne zakazem ekspotru lub impotu towarów itp.
  Przykłady embarga w historii:
  embargo nałożone na Kubę przez USA
  embargo nałożone na Iran przez USA
  embargo nałożone na Syrię przez USA i Unię Europejską

 28. Dlaczego zostało nałożone embargo na Syrię na sprzedaż ropy w 2011 przez USA i Unię Europejską?
  ponieważ rząd Syryjski nie padł na kolana przed żydem,
  Syria podobnie jak Irak czy Libia została przeznaczona do likwidacji przez elitę Nowego Porządku Świata? oto kilka powodów;)

  Syryjski Bank Centralny jest własnością państwa i jest kontrolowany przez państwo, tak aby zamiast wzbogacać międzynarodowych banksterów z krajów zachodnich i Izraela służył gospodarce narodowej i Syryjczykom. Niemal wszystkie narody świata zostały zadłużone przez lichwiarskie pożyczki i generowanie sztucznego kryzysu zadłużenia, który w efekcie zniewala narody. Banki centralne są bankami Rothschildów.
  Syria nie ma żadnego zadłużenia wobec Międzynarodowego Funduszu Walutowego. MFW działa jak policja windykacyjna międzynarodowych banksterów. Każdy mądry naród pozostaje z dala od szponów MFW, udało się to osiągnąć w Syrii ale banksterzy nie są zadowoleni z takiego obrotu sprawy.
  Syria zakazała stosowania genetycznie modyfikowanych nasion (GMO), ponieważ Baszar Assad chce chronić zdrowie swoich ludzi. GMO oznacza kontrolę nad żywnością, co prowadzi do kontroli populacji. Oczywiście NWO sprzyja produkcji GMO (Amerykanie wprowadzili GMO do podbitego Iraku).
  Ludność Syrii jest dobrze poinformowana o planach NWO, w którym światowi politycy są marionetkami zdominowanymi przez szereg think-tanków i tajnych stowarzyszeń, jest to otwarcie dyskutowane w Syryjskich mediach oraz na uniwersytetach. Taka otwartość jest przekleństwem dla NWO, ponieważ jego działalność opiera się na pozostawaniu w cieniu.
  Syria posiada ogromne rezerwy ropy naftowej i gazu, zachodowi niepodoba się niezależność od olbrzymich zachodnich firm naftowych takich jak Shell i Texaco. Syria jasno i jednoznacznie sprzeciwia się syjonizmowi oraz Izraelowi. Syria potępia brutalny apartheid w Izraelu. Oczywiście międzynarodowe lobby żydowskie jednoczy się na całym świecie do wykorzystania swoich wpływów, aby położyć kres takim stanowczym sprzeciwom wobec polityki Izraela.
  W Syrii od stek lat mieszkają razem chrześcijanie i muzułmanie i jest to jeden z ostatnich bastionów świeckich muzułmanów zjednoczonych na Bliskim Wschodzie, który odmawia uznania jakiejkolwiek wyższości religii nad narodem.
  Syria z dumą utrzymuje i chroni polityczną i kulturową tożsamość swojego narodu, podczas gdy NWO stara się stopić wszystkie narody (z wyjątkiem jednego) w jedną masę, konglomerat dla całkowitej kontroli świata.

  1. Możesz podać źródła? Oprócz wolnej polski, bo to antysemicki i prorosyjski portal ziejący nienawiścią.

 29. Wystarczy trochę poszperać w internecie i wszystko wiadomo ,kto stworzył UE lub sprowadza do Europy murzynów i islamistów i w jakim celu.
  Tak UNIA europejska to Żydowska organizacja,nic nowego wszak Żydzi kontrolują cały świat.
  http://smoloko.com/?p=14006

  From the beginning, the EU has been a Jewish operation. It has two main goals:

  1. To destroy every one of the different European Nation States by consuming all of them under the non-ethnic specific name ‘European’, while at the same time consolidating Jewish power at the top ruling over everyone.

  2. To physically destroy all the different White ethnicities through forced integration and miscegenation with the Non-White hordes of Asia and Africa.

 30. Drugi punkt jest przerażający ,likwidację białej populacji poprzez emigrację z Azji i Afryki,a jeśli Polska nie przyjmie uchodzców z Afryki to Żydowska Unia zniszczy Polskę gospodarczo.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: