Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Maciej Maleńczuk – zdeklarowany satanista.

Maleńczuk, którego zapewne słuchają Polacy obchodzący 25 grudnia święto Bożego Narodzenia oficjalnie deklaruje się jako satanista. W poniższym wywiadzie nie tylko potwierdza swą wiarę słownie, ale jak widać nosi odwrócony krzyż:

 

Przyznaje także, że kocha ten kraj, ale nienawidzi ludzi tu mieszkających. Typowe dla syjonistów.

Problem w tym, że Maleńczuk mówi o tym otwarcie, a takich “Maleńczuków” w Polsce są tysiące. Maleńczuk czuje się na tyle bezpiecznie, że się mówi o tym publicznie . Inni się wstydzą. Satanizm jest wstydliwy. Jezus dla chrześcijanina nie.

Z Maleńczukiem współpracowali Kukiz, o którym dzisiaj jeszcze napisze w innym tekście.

W portalu wpolityce.pl powiedział:

 

“Jestem satanistą, zażywam narkotyki, upijam się”

O Bogu i diable mówi tak:

 

“Diabeł to był jeden z ważniaków w niebie, był aniołem, ale został strącony, bo się sprzeciwił. Podoba mi się to, że się sprzeciwił i że został strącony tu, na ziemię. Trudno jest do Boga zwracać się: „Czy ja bym nie mógł zarabiać chociaż 1000 zł więcej na miesiąc, bo nie daję rady?”. A diabeł tak nie powie, tylko ci tego tysiaka podrzuci. Bo on jest od takich drobnych spraw. Wiesz, o co chodzi? Góry są wysokie, a cesarz daleko. W związku z tym wznoszenie modłów do góry nie ma sensu, bo nie są słyszalne. A tu gdzieś za miedzą siedzi sobie taki mały polski diabełek, jakiś Rokita – może komuś mleko zwarzy czy oponę przekłuje. Ale wydaje mi się, że przydałby się nam taki mniejszy, bliższy Bóg. Taki może trochę nawet ułomny…”

 

http://wpolityce.pl/gwiazdy/228642-malenczuk-jestem-satanista-zazywam-narkotyki-upijam-sie-i-kogos-takiego-kreuje-sie-na-idola

 

 

Zwiedziony przez szatana jak miliony. Tylko, że on przynajmniej wierzy w istnienie szatana w przeciwieństwie do katolików, którzy nie potrafią go wskazać, a jeśli go już wskażą to będzie on stał tylko wśród wrogów kościoła, a nie w samym kościele.

 

Widać ewidentnie i nie jest on pierwszą osobą, która przyznaje, że coś dostaje od szatana, a katolicy tego słuchają. Ba, może nawet bawią się przy muzyce tego satanisty na weselach.

Odnosząc się do Maleńczuka zarzutów. Tak Bóg daje i błogosławi za cierpliwość i pokorę i jest to odłożone w czasie. Diabeł daje od razu, ale jest tego cena: musisz łamać Prawo Boże.

W jednym się myli Maleńczuk. Otóż to nie Bóg daje tyle pensji, że nie dajesz rady. To system szatana opodatkowuje Twą pracę na ok 80%. To system szatana blokuje przedsiębiorczość w Polsce złodziejskim ZUSem, a nie Bóg. O tak prostych sprawach demony Maleńczuka nie pozwolą mu się dowiedzieć.

 

Reasumując, chrześcijanie powinni konsekwentnie i z całą determinacją bojkotować takich ludzi jak Maleńczuk.

 

“Nie wprzęgajcie się z niewierzącymi w jedno jarzmo. Cóż bowiem na wspólnego sprawiedliwość z niesprawiedliwością? Albo cóż ma wspólnego światło z ciemnością? 15 Albo jakaż jest wspólnota Chrystusa z Beliarem lub wierzącego z niewiernym? 16 Co wreszcie łączy świątynię Boga z bożkami? Bo my jesteśmy świątynią Boga żywego” 2 Kor 6

 

 

 

________________________________

 

Jeśli doceniasz treści prezentowane na tym blogu oraz to, co robię, to podaję link do wsparcia, za które serdecznie  dziękuję:

 

detektywprawdy.pl/2015/10/02/podaje-rachunek-do-darowizn/

 

 

 

 

 

 

 

Updated: 3 lipca 2017 — 09:53

18 komentarzy

Add a Comment
 1. Jak widać w wywiadzie ma świadomość do kogo tak na prawdę skierowana jest modlitwa różańcowa, skoro by poszedł razem się modlić.

 2. Tchórz też z niego jest – niedawno dał komuś w dziób na demonstracji i uciekł jak szczur z tonącego okrętu.

 3. Jest mi niezwykle przykro czytać o tym, że ktoś wybrał drogę bez Boga i że się z tym obnosi. Szczególnym objawem wyboru dokonanego przez pana Maleńczuka jest fakt, że zaśpiewał, czy raczej wyrecytował, z panem Darskim i jego zespołem pieśń na cześć diabła (słuchałem kiedyś metalu zapamiętale).
  Czy kojarzycie ,,God’s gonna cut you down” Johnny-ego Cash-a? Teledysk do tego utworu jest bardzo ciekawy – wystąpił tam praktycznie każdy, o kim wiadomo na pewno, że się od Stwórcy odwrócił, a refren brzmi ,,tell the rambler, the gambler, the back-biter: sooner or later God will cut you down”. O ironio, wystąpili w utworze, którego sami są adresatami.

  1. Dzieki za tyle linków, z których wyłapałem i to:

   “Maciej Maleńczuk: Poglądy polityczne? Mam ich całe mnóstwo. Jestem socjalistą. Komunikacja, chleb, ser i woda winny być za darmo ©fot. Bartek Syta

   Maciej Maleńczuk: Poglądy polityczne? Mam ich całe mnóstwo. Jestem socjalistą. Komunikacja, chleb, ser i woda winny być za darmo ©fot. Bartek Syta

   Czytaj więcej: http://www.polskatimes.pl/artykul/3835889,maciej-malenczuk-jestem-satanista-z-lucyferem-mam-wiecej-punktow-stycznych,id,t.html

   Socjalizm jest ustrojem satanistycznym. Stąd ich święto w noc Walpurgii 1 maja…

  2. nie lubię zachowania tego gościa, aż szkoda że on się na takiego [cenzura] robi, bo niektóre piosenki (zarówno z Pudelsów, jak i solowe dokonania) ma nawet niezłe, np. “Uważaj na niego” z czasów działania w Pudelsach, nagrany w ramach projektu Yugopolis “Gdzie są przyjaciele moi” czy “Diabeł w wiosce” nagrany z Wojciechem Waglewskim (ten z kolei ma ciekawy tekst)…

 4. Przez lata wplątania w bagno zła słuchałam Cradle of filth.. Przy nich Maleńczuk to krzykacz. To, co wyprawia się z człowiekiem po słuchaniu tego jest nie do opisania w komentarzu. Mogłabym książkę napisać. Wystarczy zresztą w tekst którejkolwiek piosenki zajrzeć.
  Wokalistka Sarah Jezebel, wytwórnia ich ma w nazwie wezwanie demoniczne i wydaje zespoły o nazwach typu Christ Agony..
  Wokalista CoF zafascynowany był angielską powieścią gotycką i wampiryczną oraz Lovercraftem (ten od Cthulhu).
  To są prawdziwi sataniści i opętani ludzie.
  Filth wypromował koszulki bluźniercze wyzywające Jezusa Chrystusa oraz wychwalające szatana.
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Cradle_of_Filth

  1. Jak to ładnie brzmi “wykonująca muzykę z pogranicza black, gothic i symfonicznego metalu”. Daje poczucie elitarności słuchacza, wysublimowany smak muzyczny.

   Swoja drogą ta satanistka wzięła przydomek Jezebel, kiedy pseudochrześcijaństwo zaprzecza istnieniu tego demona….

   1. Sataniści znają bardzo dobrze Biblię i wywracają różne biblijne historie do góry nogami w swoich piosenkach. Wszędzie nawiązują do chrześcijaństwa. Diabeł nie może nic stworzyć więc opiera się na tym, co już ma. Tak, jak Pana Jezusa usiłował “nabrać” korzystając z Biblii.

   2. Ona już nie gra w tym zespole od 2009 (znalazłam w necie), niemniej jednak niesmak po przeczytaniu o Jezebel i skojarzeniu tego z tym i owym pozostaje…

  2. Cradle of Filth, znam… aż za dobrze. Dani Filth nie śpiewa, tylko skrzeczy jak opętany. Kolega mojej mamy pożyczył mi ich płyty. Już jako 13-letnia dziewczyna zaczęłam karmić się takimi treściami. Ech, młody był człowiek i durny. W teledyskach muzycy o diabolicznym wyglądzie, lejąca się strumieniami krew, flaki na wierzchu, odwrócone krzyże, podrzynanie gardeł, dewiacje seksualne, cmentarzyska, itd., itp. Oczywiście to jest duże uproszczenie, ale w największym skrócie tak to mniej więcej wyglądało…

   1. Ojej…wyobraziłam to sobie, coś okropnego… dobrze, że raczej na co dzień stronię od cięższych brzmień… i ta nazwa- gdyby to próbować przetłumaczyć (choć nazw obcojęzycznych się nie powinno ponoć tłumaczyć) na polski, wyszłoby “kolebka plugastwa” lub “kolebka brudów” :/
    A co do Maleńczuka, jedna jedyna jego piosenka, która mi się podoba, to nagrany z Wojciechem Waglewskim utwór “Diabeł w wiosce”, zresztą polecam sprawdzić tekst: http://www.tekstowo.pl/piosenka,maciej_male_czuk_wojciech_waglewski,diabel_w_wiosce.html

    1. Nie podoba mi się tylko to jego utożsamianie się z satanizmem i to, co z tym związane :/

 5. Artur S. (detmold)

  Muzykiem jest dobrym, a człowiekiem… no pozostawię to bez komentarza.

 6. Swoją drogą znów w W-wie na stadionie był znany nam Bashobora i tym razem w centrum tego wydarzenia kopia (ogromna) obrzydliwego (znanego nam) obrazu:
  https://twitter.com/Diecezja_DWP/status/881053619491131392/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw&ref_url=https%3A%2F%2Fwpolityce.pl%2Fkosciol%2F346805-cieszmy-sie-ze-bog-jest-z-nami-i-w-nas-ponad-30-tysiecy-ludzi-z-calej-polski-wielbi-boga-na-stadionie-narodowym-w-warszawie-zdjecia-i-wideo
  Módlmy się o przeciwwagę dla tych pogańskich/lucyferiańskich obrzędów…

 7. Dokładnie tak,zwiedziony przez złego,marionetka w ręku największego zwodziciela jaki oglądał świat.
  Niby w żartach mówi o tym,ze uprawia satanizm intelektualny.Pozując na kogoś lepszego od przeciętnego człowieka.Sprzedał się za mamonę dla kilku chwil sławy uważając,ze tworzy sztukę.
  Marna ta jego sztuka jak i to komu służy.łamiąc przykazania Boga chce się postawić ponad tym.Niby ma to nas zaszokować,a tak naprawdę widać ogromną pychę i bunt.
  Jedno trzeba przyznać złemu pięknie umie zwodzić ludzi.,a w szczególności tych niepokornych.

 8. Ludzie czy Wy naprawdę dosłownie traktujecie wszystko to, co mówią artyści? Gdyby powiedział, że jest Mesjaszem i przyszedł Was zbawić też byście mu uwierzyli? Satanizm, buddyzm, co jeszcze, może na islam też przeszedł? Miałam okazję poznać Maćka 2 lata temu, kiedy mieszkałam w Warszawie i prywatnie jest to bardzo dobry człowiek-przede wszystkim szczery, jak coś mu nie pasuje, to powie, a nie obgaduje za plecami. Wiem też, że pomógł wielu ludziom, choć nie robi tego na pokaz, przed kamerami.Naprawdę życzę katolikom żeby byli tacy jak on. A wspomniany Nergal też ma niewiele wspólnego z satanizmem, ot kreacja artystyczna.

  1. Litości… Nie bądź naiwna. Ci artyści nie bez powodu to mówią. Diabeł jest ojcem i mistrzem kłamstwa i tacy też są jego czciciele, a ich w środowisku artystycznym jest jak psów – jak w polityce – ponieważ muzyka jest medium objętym szczególnym patronatem bytu osobowego zwanego szatanem. Ale nawet gdyby Maleńczuk nie obnosił się tak bardzo ze swoim satanizmem, to wystarczy prześwietlić biblijnie owoce tego człowieka, żeby pozbyć się jakichkolwiek złudzeń. A są one całkowicie przegniłe, godne wroga Jezusa Chrystusa, który bierze udział w pikietach proaborcyjnych i gardzi chrześcijaństwem. No i tacy “dobrzy w oczach innych” ludzie idą tłumnie szeroką drogą do jeziora ognia i siarki. Jedni mają tego świadomość (moim zdaniem Maleńczuk na pewno jest taką osobą), inni niekoniecznie. Ci pierwsi często decydują się świadomie służyć złemu i jak Maleńczuk swoją twórczością mu hołdują, wypaczając umysły i wykolejając dusze. I wreszcie wszelkie dobre uczynki, o których napisałaś, a których nie dokonuje się w imię i w Duchu Chrystusa są wg Izajasza “jak szata splugawiona”. Są więc w oczach Boga ostatecznie nic nie warte. Bardzo często maskują tylko duchową degrengoladę i jako fasada mają zmylić tych, którzy nie są dostatecznie czujni. Ale nie z nami takie numery. Także przestań się oszukiwać, bo to nie błazenada ze strony indywiduów takich jak Maleńczuk, ale drwina z nieświadomych mas, które nie potrafią wziąć tego typu słów na poważnie. A powinny.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: