Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Coraz więcej katolików wspiera małżeństwa gejów.

Dwa lata po tym jak Sąd Najwyższy Stanów Zjednoczonych zatwierdził „małżeństwa homoseksualne”, dwóch z trzech katolików – aż 67 procent – popiera teraz „małżeństwa homoseksualne. ”

Oszałamiająca statystyka jest niemal identyczna z podstawową formą protestancką (68 procent) i jest powyżej czarnego protestanta (44 procent) i białego ewangelików (35 procent).

 

Jakie są tego przyczyny?

Zdecydowana większość katolików, którzy popierają “małżeństwa” tej samej, są katolikami letnimi, wierzący nie praktykujący. Oni mają skłonność do bierności, starając się uniknąć konfrontacji w swoich rodzinach, sąsiedztwie, miejscach pracy i szkołach.

Oni naprawdę nie są zwolennikami, ale boją się tylko być postrzegani jako konfliktowi wobec pojęcia “małżeństwa” tej samej płci. Katolicy konformiści.

źródło: https://www.lifesitenews.com

 

Kapłani w USA głośno zachęcającą do akceptacji homoseksualizmu jako ważnego, bezgrzesznego życia w Kościele.

Tylko w ubiegłym miesiącu, Fr. James Martin SJ Jezuita  , redaktor dużego magazynu w Ameryce i niedawno powołany do Watykanu jako konsultant komunikacji, opublikował książkę pro-LGBT.

Kardynał Joseph Tobin CSsR, arcybiskup Newark , New Jersey, osobiście przywitał homoseksualistów w Bazylice Katedralnej Najświętszego Serca w Newark w ramach tak zwanej „Pielgrzymki  LGBT”.

 

Kardynał Blase Cupich, arcybiskup Chicago , podkreślał, że mężczyźni i kobiety w związkach homoseksualnych mogą otrzymać komunię.

Nawet kapelan jezuita do Izby Reprezentantów USA, Patrick J. Conroy , sugeruje, że nauczanie Kościoła na temat homoseksualizmu jest „przestarzałe”, nazywając to „ślepym zaułkiem”. On sugeruje, że homoseksualne „małżeństwo” jest jedyną drogą do szczęścia dla tej samej płci.

 

Jednak nie wszyscy kapłani w USA mają takie stanowisko. Jeszcze. Miłym akcentem jest postawa kapłana o polskim nazwisku Tomasz Paprocki. Jest on przeciwny komuni gejów i otrzymania ostatniej posługi bez nawrócenia…

 

 

Stąd treści prezentowane na tym blogu, stoją na straży wartości biblijnych. Pan Jezus powiedział:

 

Apokalipsa 3

Znam twoje czyny, że ani zimny, ani gorący nie jesteś.
Obyś był zimny albo gorący!
16 A tak, skoro jesteś letni
i ani gorący, ani zimny,
chcę cię wyrzucić z mych ust.
17 Ty bowiem mówisz: “Jestem bogaty”, i “wzbogaciłem się”, i “niczego mi nie potrzeba”,
a nie wiesz, że to ty jesteś nieszczęsny i godzien litości,
i biedny i ślepy, i nagi.
18 Radzę ci kupić u mnie
złota w ogniu oczyszczonego,
abyś się wzbogacił,
i białe szaty,
abyś się oblókł,
a nie ujawniła się haniebna twa nagość,
i balsamu do namaszczenia twych oczu,
byś widział.

 

Owi katolicy  nie machają tęczowymi flagami, ale białymi. Strach przed otoczeniem jest typowy także dla rodzących się na nowo chrześcijan, ale:

 

Nie bój się, bom Ja z tobą, nie lękaj się, bom Ja Bogiem twoim! Wzmocnię cię, a dam ci pomoc, podeprę cię prawicą sprawiedliwości swojej. Izaj. 41,10

 

Nie ma silniejszego boga od Boga naszego. Reszta to bożkowie upadli.

 

Mateusza 10

Co mówię wam w ciemności, powtarzajcie na świetle, a co słyszycie na ucho, rozgłaszajcie na dachach! 28 Nie bójcie się tych, którzy zabijają ciało, lecz duszy zabić nie mogą. Bójcie się raczej Tego, który duszę i ciało może zatracić w piekle

 

 

________________________________

 

Jeśli doceniasz treści prezentowane na tym blogu oraz to, co robię, to podaję link do wsparcia, za które serdecznie  dziękuję:

 

detektywprawdy.pl/2015/10/02/podaje-rachunek-do-darowizn/

 

 

 

 

 

Updated: 29 czerwca 2017 — 13:14

10 komentarzy

Add a Comment
 1. Nie dziwota, wszak katolicy nie są chrześcijanami biblijnymi. Niemożliwością jest z kolei być wierzącym bibljnie człowiekiem i przyklaskiwać ceremoniom homoseksualistów. Można walczyć z pożądliwościami homoseksualnymi i takimi pokusami (czy innymi zboczeniami) jako chrześcijanin biblijny naśladujący Pana Jezusa Chrystusa i zwyciężać dzięki Jego łasce, ale nie popierać tych, którzy nie poznali prawdy. Małżeństwo jest piękną ilustracją stosunku Pana Jezusa do zgromadzenia wybranych przez Niego ludzi i używanie tego terminu w odniesieniu do związku ludzi zboczonych i bezbożnych nigdy nie przejdzie.

  1. youtube.com/watch?v=TTwGjD6EzHM
   Jeśli ktoś ma bardzo mocne nerwy może obejrzeć. Chociaż dalsza część z nagraniem z gwałtu dziecka, przy śpiewanej przez ważną osobistość-gwałciciela(John Podesta) dziecięcej piosenki “Each Day I Grow Some More” i kazaniu do siebie mówić “tato”, podczas dokonywania haniebnego czynu, opowiadanie o krzyżowaniu 5-latka w kościele katolickim itp. może spowodować, że nie będziecie mogli, a nawet chcieli zasnąć.

 2. Artur S. (detmold)

  Strzez nas Panie Boze od ludzi nikczemnych i podlych, ktorym sprawia przyjemnosc gnojenie innych dla glupiej zabawy. Chron nas rowniez Stworco przed falszywymi przyjaciolmi-sojusznikami.

 3. Szczególnie współczuję tym braciom i siostrom, którzy tak samo jak ja zmagają się z perwersją seksualną – niezależnie od tego, czy to homoseksualizm, zoofilia, fetyszyzm czy pedofilia. Wierzę, że Pan nad takimi ludźmi pracuje i że wreszcie będziemy wolni od tych pożądliwości, jeśli tylko będziemy trwać w Jego nauce. Walka trwa. Tak nam dopomóż Bóg.

  1. Jacku,
   nie wiem z czym masz problem ale wiem na pewno ,że Bóg Ci pobłogosławi pokorę przyznania sie “publicznie” do problemu,grzechu,błędu ,słabości…,że jesteś słaby i walczysz.
   Kiedyś chyba Piotrek to puścił i znasz ale 2.-raz też dobrze przypomnieć,bo ten brat wyszedł zwycięsko i opowiada jak.
   https://www.youtube.com/watch?v=pXI_2aA_Cqc

 4. http://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-osoba-nr-3-w-kosciele-katolickim-skarbnik-watykanu-oskarzony,nId,2411358

  Jak rozumiecie “obyś był zimny lub gorący” z Objawienia? Czemu lepiej zimny niż letni? Czy zimny to bezbożny?

 5. NNrozumiem,
  podobno chodziło o wody w okolicy,były żródła zimne ,które chłodziły w upał i gorące,które ratowały zimą.
  Letnie,które wodociągiem dochodziły do domostw podobno były do wyplucia,tak okropne.
  Pozytek dla ludzi przynosiły te zimne albo gorące.
  Laodycea od razu rozumiała o co Panu chodzi.
  Coś takiego,moze cos przekrecam ale sens był na pewno taki.

 6. Dzieki za dane,ostatnio potrzebowałam do rozmowy,bo przyatakowano protestantów w Gościu Niedzielnym za wspieranie małżeństw homo.

 7. Koniec świata! Angela Merkel wprowadzi małżeństwa homoseksualne u Niemców i nawet da im dzieci na wychowanie… właśnie słyszałam w tv news

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: