Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Cała prawda o Islamie i Mahomecie w niecałe 4 minuty

Wg Koranu ścieżka wojny jest lepsza od ścieżki pokoju.

Musimy wiedzieć jedno, ponieważ w internecie pojawiła się masa zwodzicieli głoszących możliwość nawrócenia Islamistów: to nie chrześcijaństwo rośnie w siłę na świecie, ale Islam.

Oczywiście są znane przypadki nawrócenia muzułmanów, ale nie na masową skalę.

Islam tym właśnie różni się od innych pogańskich religii, że jest ofensywny, a nie defensywny.

Jeśli wg raportu amerykańskiego instytutu Pew Research Center przyszłość światowych religii: prognozy na lata 2010-2050″ zakłada, że do roku 2050 “liczba muzułmanów niemal dorówna liczbie chrześcijan na świecie”, to oznacza nie tylko przyrost Islamistów, ale zmniejszenie się ilości chrześcijan, ponieważ z jednej strony oni podbijają narody, a nie chrześcijanie, a z drugiej strony przyrost naturalny chrześcijan jest ujemny w przeciwieństwie do muzułmanów, co świadczy o super przygotowanej globalnej polityce.

 

Updated: 23 czerwca 2017 — 11:17

9 komentarzy

Add a Comment
 1. Cyt. za “Miłujcie się!”, nr 3-2017, s. 27: na jedną konwersję na islam przypadają średnio 3 nawrócenia na chrześcijaństwo. Kwartalnik od kilku lat podaje wiele świadectw nawróconych Muzułmanów, również imamów. Skąd pochodzą Wasze dane?
  PS. Dlaczego muszę wpisać e-mail? Biorąc pod uwagę profil witryny, to trochę się obawiam… 🙂

  1. Oglądałam to, ciekawe informacje z perspektywy kogoś takiego jak ona…

  1. Wieczne męki w piekle czyli sposób KRK na straszenie mało wykształconych ludzi w średniowieczu, by wyciągać od nich pieniądze za odpusty.
   a tego typu wizje radziłbym omijać z daleka

   5:17 “Mahomet jest tutaj w jeziorze ognia i lawy”

   (13): I wydało morze umarłych, którzy w nim byli, również śmierć i piekło wydały umarłych, którzy w nich byli. I zostali osądzeni, każdy według swoich uczynków. (14): A śmierć i piekło zostały wrzucone do jeziora ognia. To jest druga śmierć. (15): I jeśli się ktoś nie znalazł zapisany w księdze życia, został wrzucony do jeziora ognia. [Uwspółcześniona Biblia Gdańska, Ap 20]

   Nawet jeśli po śmierci są jakieś męki, to jezioro ognia jest dopiero po zmartwychwstaniu (i najpewniej wszyscy tam spłoną i zginą, bez wiecznych mąk)

   Po za tym..
   W jaki sposób zostało to nagrane?
   Co to miało na celu?
   Dlaczego “mahomet”narzeka że “islam się zmienił” zamiast po prostu przyznać, że islam był, jest i będzie fałszywą religią.
   nic wartego uwagi, nie ma tu zbytnio nic, czego bym się nie dowiedział z Biblii a są rzeczy, które są z nią sprzeczne.

 2. Artur S. (detmold)

  Jak sie wnikliwie postudiuje biografie tego jegomoscia to nabiera sie odrazy, ba, gruntownego obrzydzenia do tego calego poronionego duchowo islamu, ktory nie jest nawet kultura ( w niej uczestniczy sie dobrowolnie ), a bestialsko-barbarzynskim, przymusowym rezymem ( za odstepstwo smierc ).

 3. Mieszkańcy Poznania przeciwni pomysłowi PO, by sprowadzić do miasta imigrantów:

 4. Islam i Ateiści wraz z elitami zniszczyli Chrześcijańsko-Laicko-umiarkowaną Syrie tzw lekką pro zachodnią opozycja znamy ich obecnie jako ISIS i teraz przyjmujemy dezerterów z Syri, morderców i ISIS 😉 Super polityka, pogratulować hehe

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: