Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Szokująca mapa przestępstw dokonanych przez uchodźców w krajach niemieckojęzycznych.

Niezwykle ciekawa i drastyczna zarazem w odbiorze mapa wykonana przez Grupę internautów z Niemiec. Wpadli oni na pomysł stworzenia interaktywnej mapy, na którą nanoszone są zbrodnie popełnione przez imigrantów w Niemczech, Austrii i Szwajcarii. 

Należy mieć na uwadze fakt wykluczenia z powyższych statystyk Szwecji, Francji, Anglii.

 

Uchodźcy, których pewien satanista nazwał “z twarzą Chrystusa” specjalizują się w  kradzieżach, pobiciach, zamieszkach, gwałtach. morderstwach.

Tak patrząc może od razu wypuśćmy wszystkich przestępców. Przy okazji wyszliby na wolność takie plotki jak alimenciarze, “przestępcy podatkowi”.

Tymczasem neoZSRR czyli Unia Europejska karci Polskę za blokowanie granic dla uchodźców.

Szkoda, że społeczeństwo jest tak uśpione i naiwne by nie widzieć, że jest to wojna nie tylko ekonomiczna ale i religijna.

Drogi katoliku, jeśli papież Franciszek nakłania do przyjęcia takich ludzi wyznających Allaha, to po której stronie on stoi? Boga czy Lucyfera?

 

 

za: wmeritum.pl

 

Updated: 17 maja 2017 — 16:00

14 komentarzy

Add a Comment
 1. ,,Drogi katoliku, jeśli papież Franciszek nakłania do przyjęcia takich ludzi wyznających Allaha, to po której stronie on stoi? Boga czy Lucyfera?”

  Właśnie mi przypomniałeś, w jaki sposób się obudziłam…
  No bo jak to?! Papież Franciszek – ,,ojciec święty”, każe nam przyjmować ,,nachodźców” – bandytów mordujących w imię fałszywego boga. A Putinowi, który zaanektował Krym wręcza medal ,,anioła pokoju”… Wtedy zrozumiałam, że Bóg nie ma niczego wspólnego z żadną religią ani ziemską świątynią. Czułam się rozczarowana, oszukana, wystrychnięta na dudka! W końcu olałam kościół ciepłym moczem 😉 i zaczęłam szukać Pana na własną rękę.

  1. Karol Szulawiak

   “A Putinowi, który zaanektował Krym wręcza medal ,,anioła pokoju””

   Mogłabyś podać źródło?

   1. Karolu, usłyszałam o tym w wiadomościach Rmf Fm, ale jest info w necie:

    https://pl.sputniknews.com/swiat/20150822868189/

    https://m.youtube.com/watch?v=RN6wlIDsUPU – 0:58 wymiana prezentów 😉

    Papież Franciszek wręczył prezydentowi Rosji medal Anioła Pokoju, a Putin odwdzięczył się wyhaftowanym obrazem soboru Chrystusa Zbawiciela w Moskwie.
    Papież, wręczając medal Anioła Pokoju, tłumaczył prezydentowi: – „To medal wykonany przez artystę w ubiegłym wieku. To Anioł Pokoju, który wygrywa wszystkie wojny i mówi o solidarności między narodami.”

  2. Co do Krymu, tu można trafić na ciekawe twierdzenia, które wiele by wyjaśniały https://youtu.be/ZFunccG_C7E

 2. Musimy się modlić o to, byśmy mogli nadal mieszkać bezpiecznie, bo coraz bardziej na nas naciskają w kwestii uchodźców…

  1. Otóż to :/ Dobry pomysł z tą modlitwą…

  1. Chociaż raz pis się przyda do czegoś:)

 3. Artur S. (detmold)

  Mahometanizm to twardsza wersja katolicyzmu, oczyszczony z roznych zmiekczajacych charakter umyslowy wodotryskow typu kult maryji, swietych, relikwi itp. Prawie czysty ekstrakt doktryny lucyferianskiej…

 4. Artur S. (detmold)

  Niepoprawne politycznie. Tam gdzie baba rzadzi tam cywilizacja do grobu schodzi ( wyjatek od reguly Margaret Thatcher ewentualnie niektore krolowe Anglii ). Tam gdzie kobieta dostaje wyborcze prawa ( swiat zachodni ) tam zaczyna sie czas BEZPRAWIA/BEZHOLOWIA.

  1. Karol Szulawiak

   “Tam gdzie kobieta dostaje wyborcze prawa ( swiat zachodni ) tam zaczyna sie czas BEZPRAWIA/BEZHOLOWIA.”

   Nie przesadzasz aby? Wśród mężczyzn też nie ma świętych, taki np. za przeproszeniem żul ma takie same prawa wyborcze jak zwykły obywatel.
   Tu nie chodzi o prawa wyborcze. Tu chodzi o sam fakt istnienia czegoś takiego, jak demokracja. O demokracji nie ma ani słowa w Biblii. W Izraelu na początku rządzili sędziowie, potem królowie, choć Bóg nie był zachwycony, dał Izraelowi króla i np. Dawid okazał się być prawym królem, choć większość taka nie była.

   1. Oczywiście, że chcialbym króla – sprawiedliwego, Bożego człowieka. Ale wiem, że w naszej sytuacji nie ma na to szans. Co najwyżej otrzymamy dyktatora, lub monarchę – tyrana. Pytanie, czy się modlić o dobrego władcę, czy naśladowca Chrystusa powinien się udzielać politycznie, czy odpuścić, skupić się na mikroskali działalności społecznej i dbać o zbawienie swoje i innych. Osobiście uważam, że pomimo tego, że “ten” świat się kończy, to nadal potrzebuje PRAWDZIWYCH polityków, prawdziwych działaczy i społeczników i przedsiębiorców, którzy będą budowali dobrobyt w narodzie. Często dostrzegam atmosferę na tym blogu, która mi się nie podoba, czyli odcinanie się od tego świata i skupianie się tylko na apokalipsie, zbawieniu, czy miłości bliźniego. To sa rzeczy dobre, ale apostołowie po zesłaniu ducha byli AKTYWNI, wyruszyli w świat pracowali na chwałę Pana. Byli na tym świecie, ale do niego nie należeli. My jednak o tym zapominamy. Czekamy na koniec, narzekamy na władzę/media/system a sami nie staramy na prawdę zmienić tego świata. Dla lepszego jutra, dla naszych dzieci. Osadnicy zbudowali potęgę USA na pracy, bo wiedzieli, że jak chcą zmieniać świat, to muszą zacząć najpierw od siebie. Bóg dał nam cudowne talenty, z natury jesteśmy podobni Bogu, jesteśmy kreatywni. Jako ludzkość wykorzystywaliśmy to przez wieki narzucając sobie wyzwania, pozornie niemożliwe. Dzisiaj latamy między kontynetami, za chwilę będziemy latali między planetami. Bóg nie chciał, żebyśmy żyli wiecznie w średniowieczu. Bądzćie płodni i mnóżcie się, czyńcie sobie Ziemię poddaną. Parafazujac widać, że musimy działać. Artur Detmold przesłął link do Goreją Wici, polecam, ukazuje różnicę między personalistą, a indywidualistą. Z racji moich zainteresowań śledzę to, co się dzieje w światowym biznesie. Widzę, że izraelski “cud” gospodarczy to nie tylko sprawna propaganda, ale także działania poszczególnych izraelczyków, którzy motywowani przez władzę, a takżę przez Torę do działania z małego państewka chcą zrobić supermocarstwo. Izraelczycy wcale nie wygrywają swoimi wpływowymi elitami, a pojedynczymi obywatelami. Bogate elity wiedzą jak to stymulować w nich ten potencjał. Począwszy od szkoły, skończywszy na służbie wojskowej. Przyjęło się wśród katolików, że chrześcijanin jest bierny, ale wierny. To nieprawda, prawdziwy naśladowca Chrystusa to człowiek aktywny, przełamujący bariery, ograniczenia, działający na chwałę Pana. Widzicie, że Polacy są ogłupieni? Czemu nie działacie? To tak jak w filmie “Nemo”, kiedy Nemo wpadł na pomysł, żeby wydostać ławicę ryb z sieci, kazał splątanym rybkom przeć do dołu. Wszystkim wydawało się, że to głupie, ale z czasem coraz więcej rybek się przekonywało i zaczęły przeć do dołu. Lina kutra pękła i były wolne. Myślę, że Chrześcijanin powinien być tym Nemo. Iść pod prąd, na przeciw przeszkodom, biernością innych i atakami małych ludzi. Małymi kroczkami, każdy z osobna, zmieniać ten świat na chwałę Pana.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: