Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Niemcy kalifatem Europy? Emigracja uchodźców (muzułmanów) w Europie.

Dziś zauważyłem ciekawą mapkę pokazującą skąd dokąd odbywa się głównie migracja muzułmanów do Europy. Wygląda to zatrważająco.

 

Jeśli burmistrzem Londynu został muzułmanin, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby kanclerzem Niemiec również nie został jakiś Abdul.

Popatrzmy gdzie lokują się muzułmanie w Europie najbardziej:

 

 

Tak a propos Niemiec i religii, które sprowadzają muzułmanów:

Największą religią w Niemczech jest “chrześcijaństwo”, z 51,5 milionem wiernych (62,8%) w 2008 roku[104]. Na tle całej populacji, 30.0% mieszkańców Niemiec to Katolicy, 29,9% to Protestanci należący do Niemieckiego Kościoła Ewangelickiego.

Sama kanclerz Niemiec należy do partii chrześcijańsko-demokratycznej. Po tym widzimy jak chrześcijaństwo nie jedno ma imię. Gdybyśmy my założyli powiedzmy w górach, czy nad morzem wioskę, to zapewne nie wpuścilibyśmy tam nikogo z innych religii. Czy wyobrażacie sobie taka sytuację? Powiedzmy, że wykupujemy łącznie 100ha działek w jednym dotychczas niezamieszkanym miejscu. Tworzymy wioskę chrześcijańską. Każdy żyje zgodnie z Prawem Bożym, ale po kilku latach zjawiają się tam muzułmanie,  zauroczeni jakością naszego życia postanawiają się osiedlić krzycząc “allah akbar”. My zaś jak potulne baranki mówimy: “jasne, mieszkajcie razem ze swoim bogiem u nas, nie musicie przestrzegac naszych praw opartych na Biblii. Możecie na Koranie”. Czy to byłoby chrześcijaństwo? absolutnie nie. Tak więc pani Merkel nie jest chrześcijanką.

Islam jest DRUGĄ religią w Niemczech z 3,8 do 4,3 miliona wiernych. Nie wiem co nas czeka w tym roku, ale wiem, że konflikt na tle religijnym (nie mylić z zasadami wiary), jest nieunikniony.

Nasy sąsiedzi staja się więc Kalifatem Europy.

Zaktualizowane: 11 stycznia 2017 - 11:11

16 komentarze

Dodaj komentarz
 1. “Jeśli wzgardzicie moimi ustawami oraz jeżeli będziecie odczuwali odrazę do moich praw i nie będziecie wypełniali wszystkich moich przykazań, podważając moje przymierze z wami,
  to i Ja uczynię wam to:
  Nawiedzę was trwogą, wycieńczeniem i gorączką,
  które wyniszczają oczy i trawią życie.
  Daremnie będziecie siać swoje ziarno,
  bo zjedzą je wasi nieprzyjaciele.
  I zwrócę moje oblicze przeciwko wam,
  i będziecie pobici przez waszych nieprzyjaciół.
  Panować będą nad wami wasi przeciwnicy i rzucicie się do ucieczki, choć nikt was nie będzie ścigał”
  III Mojż. 26:15-17

 2. Piękna perspektywa kupić te parę ha i się tam gromadnie osiedlić tworząc sobie chrześcijańską wioskę 🙂 A co do tej emigracji w kierunku Niemiec to właśnie wczoraj czytałem o kolejnym chorym pomysle jaki narodził się jeszcze w Niemczech ale jesli ten pomysł wejdzie w życie to już w kalifacie germańskim 🙂 Otóż przedstawiciele lewicy wpadli na genialny pomysł, który wręcz poraża swą głupotą, a mianowicie chcą wprowadzić seks na receptę i to nie jest żart bo piekielnie 🙂 poważnie do tego podchodzą. Każdy kto otrzyma receptę od lekarza na seks będzie mógł skorzystać z darmowej wizyty u prostytutki. Oczywiście ich pokrętne wytłumaczenia brzmią w stylu przecież seksem można leczyć wiele ludzkich dolegliwości typu depresje itp, ludzie starsi, odrzuceni też mają swoje potrzeby seksualne, które mogą zaspokoić specjalnie już szkolone do obsługi ludzi starszych prostytutki. Jednym słowem totalny bełkot. Po chwili namysłu jednak człowiek dochodzi do wniosku, że ta napływająca do Europy “dzicz” także ma swoje potrzeby seksualne, które manifestuje gwałcąc, mordując i poniewierając kobiety i co gorsza dzieci!! Zatem coby nieco ucywilizować naszych nowych gości i przykryć jednocześnie wszystkie seks afery z nimi związane zaoferujemy im seks na receptę! Już niedługo już na dniach narodzi się nowe państwo nowa rzesza hehe 🙂

  1. ha nieźle i to w “chrześcijańskich” Niemczech.

   1. Tak chrześcijańskie to one tylko z nazwy. Kraj chrześcijański akceptowałby legalnie działające domy publiczne a takie tam przecież stoją i kuszą. Poza tym czytałem gdzieś że zoofilia jako taka też jest tam dopuszczona i ponoć prawnie nie zabroniona są nawet ale to trzeba zweryfikować i pytanie jak to nazwać zoofliskie domy publiczne w których klient wybiera zwierzaka !

  2. Wyobrażacie sobie coś takiego w Polsce? Już widzę reakcje naszych współobywateli na taką propozycję ustawy. Mówią, że jesteśmy 100 lat za murzynami, bo nie jesteśmy postępowi. Za taką postępowość to ja dziękuję 🙂

   1. W Polsce np. homoseksualista Biedroń został prezydentem Słupska, a facet o nazwisku Grodzka został posłem. W katolickiej Polsce też się dzieje. Jeszcze nieco odstajemy od postępowego zachodu, ale tylko nieco.
    Swoją drogą to zrobienie muzułmanina prezydentem Berlina jest kolejnym zagraniem z rodzaju “nie mamy pańskiego płaszcza i co nam Pan zrobi?”.

  3. Super by było mieć te swoje ha i sobie żyć według Praw Bożych. ….

 3. Niemcom od dobrobytu ekonomicznego spowodowanego reformami ministra finansów Ludwiga Erharda ( ordoliberała ) przy parasolu ochronnym kanclerza Konrada Adenauera odechciało się wykonywać gorzej płatne i mniej prestiżowe zawody. Ktoś je jednak musiał wykonywać. Dlatego zaczęli sprowadzać Turków ( głównie nie piśmiennych chłopów anatolijskich. poza tym Turcja to historycznie zaprzyjaźniony z nimi kraj, choć o odmiennej kulturze ). Nie przewidzieli jednak skutków. Myśleli, iż będą tu tylko pracować jako robotnicy sezonowi, a nie osiedlać się na stałe. I się na tym przejechali. U nas podobna sytuacja jest z Ukraińcami ( nasi po prostu nie chcą w ojczyźnie za takie pieniądze pracować jakie im są oferowane ). Obyśmy nie doczekali się najgorszego ( krwawej i okrutnej wojny wewnętrznej ).

  1. Niemcy ( wedlug niektorych pokolenie Dana ), a w Turcji glowna siedziba-tron antychrysta. I wszystko jasne.

 4. A Polacy nadal nie widzą, że główną siłą nawołującą do przyjmowania do nas nachodźców było nie tylko rządy PO ale Kościół RK w tym Caritas. To przecież Caritas zorganizował tą śmieszną akcję “zobacz twarz Chrystusa w twarzy uchodźcy”. To przecież Caritas sprowadzał do nas nachodźców nie patrząc na nic i na nikogo.
  Owszem mamy wokół nas wrogów cywilizacji chrześcijańskiej w sferze politycznej ale również w sferze fałszywego kościoła…

 5. Sodoma i Gomora w tych Niemczech. Przerażające jest to wszystko. Niedawno Piotr pisał o starszym zboru, który człowieka początkującego w wierze, nazwał tym, który jest poniżej człowieczeństwa (co mnie szczerze mówiąc zszokowało). To poniżej człowieczeństwa to ja widzę tam – w tych ponoć chrześcijańskich Niemczech.

 6. Niemcy do nie dawna jeszcze byli kojarzeni z doskonalymi wyrobami przemyslowymi roznego typu i rodzaju. Takie wykwity jak rzez Namibijczykow lub jak rzady Hitlera zawdzieczaja… wojnie trzydziestoletniej 1618-48 ( przechodzili wtedy cos w rodzaju Sadu Bozego, wymownym niech bedzie fakt, iz przez ta wojne liczba ludnosci u nich spadla z 20 do 7 milonow [!] ). Po prostu przetrwali z reguly najtwardsi ludzie, czesto okrutni czy bezwzgledni. Tak jak z pszczolami-zabojcami ( murzyni zamiast wykurzac te owady dymem to wykurzali je ogniem, przez co przetrwaly najagresywniejsze roje ). Przez to nie odbylo sie u nich oswiecenie w pelnym tego slowa znaczeniu. Przeszli tak jakby z baroku od razu w romantyzm, czyli z zaczadzenia zle pojmowanym chrzescijanstwem do upojenia neopoganstwem germanskim. Skutkiem byla bezensowna kompletnie Wielka Wojna oraz okropnosci nastepnej.

  1. Wiecie dlaczego produkty niemieckie ( z rfn i nawet nrd odpowiednio bmw, mercedesy oraz simsony i mz-ety ) byly do nie dawna takie dobre? Nasz zachodni sasiad po prostu wie co to jest praca zespolowa oraz ma poczucie odpowiedzialnosci za wspolnote. Tylko tyle i az tyle.

   1. Nasi przez personalizm rzymski nie potrafia MASOWO robic, tanich i dobrych, rzeczy dla zwyklych ludzi ani wymyslac nosnych ideii. Kazdy mysli, iz jest szefem… Efekty takiego myslenia mamy w globalnej wspolnocie polskiej ( ktora jest pogardzana i wysmiewana… ).

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish