Planeta Annunaki. Trailer 2017.

Ten film, jeśli w ogóle się ukaże jest skierowany raczej do zwolenników teorii spiskowych, a zwłaszcza fanów guru New Age Dawida Icke. Niemniej jednak jest w nim wiele wątków apokaliptycznych, jak choćby zniszczenie Watykanu.

Napisałem jeśli się ukaże, ponieważ prawdopodobnie jest to produkcja niekomercyjna i może ten film czekać to samo co Grey State, czyli skończy się na super trailerze.

Kim są Annunanki? Wszak nie wszyscy wiedzą? Mamy dwie wersje. Pierwsza z nich jest określenie mianem Annunaki po prostu bogów Mezopotami. Z sumeryjskiego “książęce potomstwo”.

W drugim ujęciu bardziej new ageowskim (satanistycznym) są to bogowie, którzy stworzyli ziemię. Jest to bardzo atrakcyjna i romantyczna teoria, ale niestety jak wiemy  kłamliwa. Gro ludzi wierzy w to, na co przygotowuje świat HolyVooDoo – najazd kosmitów. Owi kosmici zazwyczaj przedstawiani sa jako dobrzy i źli. Przykładem są takie filmy jak saga Gwiezdnych Wojen czy Transformersi. Prawdopodobnie będzie to miało duże znaczenie w czasach ostatecznych, gdzie albo pochwycenie kościoła (zgromadzenia) Jezusa będzie przedstawiane jako napaść złych kosmitów, albo dzięki świetnie przygotowanej scenerii i świetnie wyreżyserowanemu spektaklowi (teleskopy, wyścig zbrojeń) przedstawi się powrót Jezusa jako atak tych złych kosmitów, kiedy Pan Jezus tchnieniem swoich ust zniszczy wojska szatana. To właśnie dlatego analizuje takie filmy. By przygotować ludzi na zwiedzenie. Biblia jasno mówi o ostatnim antychryście:

 

“A ów niegodziwiec przyjdzie za sprawą szatana z wszelką mocą, wśród znaków i rzekomych cudów,” 2 Tes 

Film zapowiada się pełen efektów specjalnych i wielu ciekawych wątków apokaliptycznych. Sam trailer może już wzbudzać wielki apetyt na film.

 

W tle filmu ukazuje się strona infowars.com Alexa Jonesa. Musi to mieć jakieś znaczenie w zwiedzeniu.

 

 

Oczywiście nieodłącznym elementem Annunaki jest planeta Nibiru, o której to wiele się mówi na świecie w kuluarach stron spiskowych.

Czy może być owo Nibiru? Być może biblijną obietnicą:

 

 

” I ujrzałem niebo nowe i ziemię nową,
bo pierwsze niebo i pierwsza ziemia przeminęły,
i morza już nie ma.
2 I Miasto Święte – Jeruzalem Nowe
ujrzałem zstępujące z nieba od Boga,
przystrojone jak oblubienica zdobna w klejnoty dla swego męża.
3 I usłyszałem donośny głos mówiący od tronu:
“Oto przybytek Boga z ludźmi:
i zamieszka wraz z nimi,
i będą oni Jego ludem,
a On będzie “BOGIEM Z NIMI”.” Apokalipsa 21

 

W tekstach babilońskich Nibiru była kojarzona z planetą Jowisz i kojarzono ją z bogiem Mardukiem. Wokół Nibiru powstało wiele teorii, które tak naprawdę oddalają od Boga i proroctw. Już dawno zauważyłem, że teorie spiskowe mogą być bożkiem takim samym jak piłka nożna czy idole muzyczni. Z tym, że jak zauważyłem mocne zaangażowanie w spiski grozi zdemonizowaniem.

Zapewne znajdziemy jakieś cząstki prawdy wokół Annunaki, Nibiru, Enki, ale jest to dokładnie na tej zasadzie jak w każdej partii politycznej. PIS domaga się prawdy o Smoleńsku i o komunizmie, ale już nie powie o kulisach okrągłego stołu a prawo przez nich ustanawiane nie jest oparte na Biblii ale na Prawie Rzymskim. Podobnie jest z takimi teoriami. Jest wiele prawdy ale pomieszanej z kłamstwem.

Annunaki niby bogowie, to nikt inny jak Nephilimsowie opisywani w Biblii.

Poniżej bardzo wymowny obrazek przedstawiający Enki:

 

Mamy motyw węża i znany nam symbol Islamu – sierp.

Wąż, annunaki, gad, smok i inne wcielenia to jedne i te same istoty.

W internecie promowane są zwodnicze książki mówiące nam o Annunaki jako stworzycielach ludzi. Jest to kłamstwo i nic w tych teoriach nie jest spójne. Spójna jest tylko Biblia. Dlatego to spiskowcy czytują ten blog, a nie ja spiskowców..

Bóg ma swój plan i będzie on w 100% zrealizowany. Mocno się zawiodą osoby wierzące nie w Jezusa a w Annunaki i Nibiru.

 

______________________________

 

 

Jeśli doceniasz treści prezentowane na tym blogu oraz to, co robię, to podaję link do wsparcia, za które serdecznie dziękuję:

 

detektywprawdy.pl/2015/10/02/podaje-rachunek-do-darowizn/

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

 1. Ten trailer to zlepek kilku najnowszych filmów sf z ostatnich lat. Ryan Gosling też wklejony tutaj został dla podniesienia oglądalności 🙂 Taki film nie powstanie nigdy 🙂 Co do annunaki to zwykłe demoniczne ścierwo od którego należy trzymać się z daleka! Bogowie pomykający po bezkresie kosmosu na swojej planecie X, która ilekroć jeśli dobrze pamiętam pojawia się blisko Ziemi powoduje kataklizmy, śmierć i zniszczenie. Kiedyś zafascynowany byłem wszystkimi teoriami na temat naszego pochodzenia tj. naszych kosmicznych kreatorów zatem przewinęli się przez moje “podwórko” anunaki i cała mas innych pozaziemskich cywilizacji, które nasi zacofani, tępi (tak nam ich ukazują) przodkowie uznali za bogów. Była zresztą cała seria filmów na ten temat na kanale History bodajże tytułu nie pamiętam ale truli tam właśnie o bogach z kosmosu, starożytnych astronautach itp. Zadziwiające jest to jak można zbudować całe fałszywe doktryny w tym temacie. Jednocześnie jest to przerażające gdyż prowadzi do niesamowitego zwiedzenia oddalającego ludzi od poznania jedynej i objawionej prawdy. Ludzie dosłownie grzęzą w tym i toną marnotrawiąc swój bezcenny czas. Z każdą zaś nową teorią coraz bardziej oddalając się od prawdy. Piszę z doświadczenia choć w moim przypadku akurat Bóg powoli kierował moje kroki ku prawdzie i tak też trafiłem na ten blog 🙂 Trzeba się modlić o ludzi którzy w tym grzęzną by i oni czym prędzej byli prowadzeni ku jedynej prawdzie.

  • Cenny cały komentarz.

   “Ludzie dosłownie grzęzą w tym i toną marnotrawiąc swój bezcenny czas”

   święta racja. O ilez więcej pożytku mieliby ze studiowania Biblii aniżeli z poświęcania jak napisałeś cennego czasu na cos tak zwodniczego i niespójnego.
   I tak jak wspomniałem daje to furtkę demonom, czyli niezbyt dobre życie.

   • Szczęść Boże 🙂 Jedna pani z którą pracuję ostatnio ciągle mi wspomina o tym jak sobie ogląda w internecie różne filmiki o tych starych cywilizacjach, piramidach itd. Próbuję ją od tego odwieść ale mówi, że ogląda to sobie tak dla rozrywki i że raczej tego na poważnie nie bierze no ale przecież to jej w głowie zostaje. Uprzedziłam, że takie rzeczy (któregoś razu jeszcze gadałyśmy o Harrym Potterze) mogą otwierać furtkę na demony i oddalać nas od Boga ale na chwilę obecną nie pomaga a i w ogóle twierdzi, że jestem poważna (rzeczywiście tak się stało no ale przecież nie będę się śmiać ze sprosnych żartów). Jest samotna i szkoda właśnie że to ogląda, głównie dla rozrywki, raz miałam przy sobie Psalmy to jej podarowałam, bo pomyślałam a może to jej trochę otworzy oczy na Boga (mówi, że czasem przeczyta). Czasem trudno prowadzić takie rozmowy, np żeby się pycha nie wkradła, być cierpliwym, ale się staram, dziękuję Ci Boże. Trzeba się modlić, racja, bo szatan paskuda mąci i odciąga na wszelkie sposoby. Z Bogiem kochani ♥

 2. Skąd wiemy o Annuaki? wiedzę tą odkryto całkiem niedawno bo w XIX wieku, kiedy też holenderski archeolog i zapalony asyrolog odkopał ruiny miasta sumerów a w nim odkrył gliniane tabliczki. Według ich przekazu, Sumerowie nie czcili Annuaki jako bogów, a nazywali ich w czymś w rodzaju “opiekunów ludzkości”, natomiast według tych tabliczek Annuaki przybyli z gwiazd i mieli ludzkie ciała z tym tylko, że byli gigantami. Opowieść z tabliczek mówi o dwóch Annuaki, braciach przyrodnich jeden z nich dążył do wspierania cywilizacji Summerów ku dalszemu rozwojowi, drugi z nich chciał uczynić z ich niewolników. Oczywiście w całym tym kontekście Annuaki to demony, upadli aniołowie, którzy zeszli do Summerów w takim sam sposób jak zeszli na górę Hermon.

  tak przy okazji legendarny inwestor Jim Rogers ostrzegł ostatnio, że nadchodzi największy kryzys naszych czasów. tak wiec czeka nas realizacja kolejnego etapu.. czyli porządek z chaosu?