Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Odsuwany od świata Katar.

Katar leży po wschodniej części Półwyspu Arabskiego nad Zatoką Perską na przeciw Iranu.

Ostatnio zrobiło się o nim głośno ze względu na bojkot Kataru.

 

Arabia Saudyjska, Bahrajn, Zjednoczone Emiraty Arabskie (ZEA), Egipt oraz uznany międzynarodowo rząd Jemenu zerwały relacje dyplomatyczne z Katarem. Informacja podana do wiadomości w poniedziałek rano wywołała polityczne trzęsienie ziemi na Bliskim Wschodzie. To nie wszystko.

Linie lotnicze tych krajów zawiesiły loty do Ad-Dauhy. Arabia Saudyjska zdecydowała się zablokować drogi prowadzące do państwa położonego na półwyspie, odcinając je od wszelkich lądowych połączeń ze światem. Obywatele Kataru muszą w ciągu dwóch tygodni opuścić ZEA.

źródło: http://www.rp.pl/Polityka/306059878-Katar-odciety-od-swiata.html#ap-2

 

Trudno się dziwić, jakby nie było  nikt nie lubi kataru :-).

Tak na poważnie Katar oskarżany jest o wspieranie terroryzmu.

 

“Katar był od dawna krytykowany w regionie z powodu wsparcia, którego udzielał takim islamistom, jak Bractwo Muzułmańskie, palestyński Hamas czy nawet szyicki Hezbollah”

 

Z kolei USA mają tam swoją jedną z największych baz lotniczych w tym regionie

Dlaczego postanowiłem o tym napisać?

Ponieważ jest to kolejna próba po ckliwym filmie o muzułmanach i terroryście pokazania krajów muzułmańskich jako przeciwników terroryzmu, kiedy sam Islam powinien być zakazaną religią w Europie, regionie o korzeniach chrześcijańskich.

Islam do tego stopnia dominuje w Europie, że największym sponsorem jednego z najlepszych klubów piłkarskich na świecie Realu Madryt są arabskie linie lotnicze Emirates.

Wszyscy musimy sobie zdać sprawę, że mamy do czynienia z plagą Islamu w Europie Zachodniej i niszczeniem chrześcijaństwa. Na całe szczęście rząd PISu w kwestii nachodźców, ma całkowicie odmienną politykę od Platformy Obywatelskiej, ale i to może być globalnym planem pod ostatnie 10 królestw czasów końca, w których to wg Klubu Rzymskiego mamy być w strefie wpływów Rosji.

 

_________________________

Jeśli doceniasz treści prezentowane na tym blogu oraz to, co robię, to podaję link do wsparcia, za które serdecznie dziękuję:

 

detektywprawdy.pl/2015/10/02/podaje-rachunek-do-darowizn/

 

Updated: 7 czerwca 2017 — 10:52

4 komentarze

Add a Comment
  1. Czytajcie poniższy link. Trump widocznie coś ustalił przy tej podświetlanej kulce, a teraz przystąpiono do wykonania tych ustaleń. Faktycznie może chodzić też o Iran :

    http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=20401&Itemid=119

  2. Artur S. (detmold)

    Najwieksza sila mahometan jest slabosc duchowa, toczonego przez socjalizm Zachodu. Sami z siebie sa slabiutcy.

  3. Chyba poszło o to że Katar trzyma się z Iranem, którego nie lubią USA i Saudowie, a zresztą…jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze :/

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: