Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Kazirodztwo powoduje wady genetyczne dzieci.

Bóg zabronił kazirodztwa, tak jak jedzenia wieprzowiny. Nie po to aby nas obciążyć, ale dla naszego dobra.

 

 Nie będziesz odsłaniał nagości siostry swojej matki albo siostry swojego ojca, to byłoby to samo, co obnażyć własne ciało. Oni poniosą za to winę. 20 Ktokolwiek obcuje ze swoją ciotką, odsłania nagość swojego wuja. Poniosą oni swój grzech – umrą bezdzietnie. 21 Ktokolwiek bierze żonę swojego brata, popełnia kazirodztwo3. Odsłonił nagość swojego brata – będą bezdzietni.”

 

Tymczasem jak czytamy na stronie niezlomni.com:

 

“Rekordowa liczba noworodków umiera, niektóre dzieci rodzą się z ciężkimi wadami genetycznymi.
Okazuje się, że co piąty noworodek umiera z powodu zbytniego pokrewieństwa rodziców. W latach 2008-2016 aż 19 procent wszystkich zgonów dzieci w północno-wschodnim Londynie było spowodowane zbyt bliskimi więzami krwi taty i mamy.”

niezlomni.com/rekordowa-liczba-noworodkow-umiera-niektore-dzieci-rodza-sie-z-ciezkimi-wadami-genetycznymi-brytyjczycy-zszokowani-statystykami-muzulmanskiej-spolecznosci-w-jednej-z-dzielnic-londynu-wideo18/?utm_medium=postFb&utm_source=facebook&utm_campaign=Niezlomnicom-290401101107116&utm_content=postfity2cd02

 

Poniższy materiał opisuje wady genetyczne wśród muzułmanów m.in. wynikające ze związków kazirodczych. Uwaga: niektóre ujęcia nie są przeznaczone dla osób poniżej 18 roku życia.

 

W Biblii wystąpił przypadek kazirodztwa, kiedy córki Lota upiły go winem i zgwałciły, ale potomkowie tych dzieci stale walczyły z Izraelem, a następnie zostały wybici.

 

 

Dziękuję Michałowi za podesłanie materiału.

Updated: 24 maja 2017 — 18:52

25 komentarzy

Add a Comment
 1. Artur S. (detmold)

  A skad ta swieza krw brac tak zeby nie lamac Boskich prawidel moralnych? Sztuczny rozrod w stylu niemieckich Lebensborn odpada ze wzgledow etycznych.

 2. Artur S. (detmold)

  Zycie na tym upadlym swiecie jest ciezka sztuka, pelna niesprawiedliwosci i bolesciwosci. Wiara w Jezusa Chrystusa pozwala przezwyciezyc jednakze owe przeciwnosci.

 3. Artur S. (detmold)

  Jak postepowac z ludzmi o mentalnosci parobczanskiej tzn. typ hulaki plci obojga, wszystkie zasoby finansowe zmarnuje, o nic nie umie dbac? Moim osobistym zdaniem rzeczone osoby moga ( nie koniecznie musza ) nie byc dziecmi Boga albo byc silnie zdemonizowani.

  1. Artur S. (detmold)

   O nic wlasnego-swojego. Trzeba wprowadzic mozliwosc edytowania komentarzy, koniecznie 🙂 .

 4. Artur S. (detmold)

  Cudem jest istnienie ( wsrod tego calego babilonskiego morza ) takiej wysepki wspolnotowej jak nasza. Swiadczy to o dobroci Pana Boga, ktory mogl nas grzesznych i niedoskonalych ludzi spisac na straty, a obdarzyl nas swiatlem poznania prawdy ewangelicznej o Mesjaszu Jezusie Chrystusie.

  1. Karol Szulawiak

   Arturze, aż Ci przyklasnę.

   Tak dobry komentarz trzeba uczcić piosenką 😀
   mówiłeś coś o świetle?

   1. Artur S. (detmold)

    Tak jest-mowiac po wojskowemu 😉 . A jakby to bylo po poznansku?

  2. Grzegorz,Londyn

   Zgadzam się Artur,i codziennie dziękuję Bogu za moją wirtualną rodzinę

   1. Grzegorz,Londyn

    Chodziło mi o Twój wpis odnośnie rodzinki naszej na tym,blogu, to do Artura i Was wszystkich

 5. Znam mężczyznę który urodził się ze związku kazirodczego.
  Niestety widać jego kalectwo, ma dziwnie zdeformowaną twarz, niech Bóg im wybaczy a jego ma w swojej opiece.

  1. Ojeeej, makabra, współczuję temu człowiekowi…niech Bóg go ma w swej opiece i wybaczy jego ziemskim rodzicom…

 6. Tak jak cudzołóstwo i nierząd psują… geny.

  Każdy, dobry hodowca zwierząt – dla przykładu owczawków – powie Wam, że chociaż jeden incydent ‘dopadnięcia’ nierasowego psa, wobec rasowego owczarka płci żeńskiej, kończy się przerwanią linii genetycznej, skażeniem jej, i zepsuciem rodowodu – taki pies traci rodowód i jego potomkowie nie są już rasowymi owczarkami.

  Żeby było jasne – nie mówię tu o zapłodnieniu, a o zwykłym zbliżeniu, które niekoniecznie musi zakończyć się potomstwem.

  U ludzi wygląda to identyczne – fajnie jakbyś poruszył temat ‘telegonia’ na blogu. To nie bajka, to fakt ukazujący mądrość stwórcy.

  Google: telegonia i prawo pierwszej nocy

 7. Artur S. (detmold)

  Prad straszliwie podrozal. No skads trzeba wziac na “wazne spoleczne sprawy” typu musical o papiezu badz dotowanie nierentownych kopaln. Dobra zmiana, nie ma co…

  1. Nasz węgiel ma dużą kaloryczność. Uważasz, że sprowadzanie byle jakiego jest bardziej opłacalne niż wydobywać swój własny.
   Wyłącz TVN.

   1. Artur S. (detmold)

    Praktycznie wcale nie ogladam tivi 😉 . A rodzimy wegiel jest wydobywany z coraz glebszych pokladow oraz mafia roznego rodzaju musi sie wyzywic, dlatego jest taki drogi … Klania sie rowniez brak nowoczesnych elektrowni atomowych ( co najmniej 3 ) w Polsce.

 8. Artur S. (detmold)

  Starsi rodzice czesto zamiast sluzyc pomoca ( niekoniecznie ekonomiczna ) i dobra rada staja sie utrapieniem dla swoich doroslych dzieci… Dziala to tez w druga strone. Leniwy syn czy rozpustna corka to powod bolesci wielu z nich…

 9. Artur S. (detmold)

  Komentarz ekonomiczny. Nie to jest strasznym, iz pensje nominalne sa w Polsce takie niskie, a to iz sila nabywcza zlotowki jest taka slaba ( mala produktywnosc rodzimych, wysoko przetworzonych wytworow przemyslowych poszukiwanych i chetnie nabywanych w kraju i na swiecie oraz szalone psucie waluty od ponad 15 lat by miec na realizacje obietnic wyborczych to powoduje… ).

 10. Mądrość Boga jest niezgłębiona, lepiej zaufać Mu i czynić jak radzi. On wie lepiej, przecież jest Bogiem całego stworzenia. 🙂

  1. Basia nadrabia detektywowe zaległości po nocy :-):-):-)

 11. Biorac pod uwage,ze Biblia jest prawdziwa to niestety powinniscie wszyscy wziasc pod uwage fakt,ze pochodzimy od jednej kazirodczej rodzinki,a mianowicie Adama i Ewy

  1. Piotr, czyli kamień, nie skała

   Obawiam się, że Bóg wziął to pod uwagę 🙂 Poza tym pokolenie Adama i Ewy cechowało się zapewne odrobinę inną genetyką, biorąc pod uwagę fakt, że żyli setki lat 🙂 Kolejny etap genetyki ludzkości to potop po którym kazirodztwo już mogło zostać wyeliminowane.
   Artykuł potwierdza po raz kolejny fakt, że mamy dla naszego własnego dobra, nie dla jakiegoś kaprysu Boga słuchać tego co jest napisane w Słowie Bożym. Więc jeśli Bóg mówi nie jedz wieprzowiny to osobiście Mu wierzę, że nie bez powodu zabronił jej jeść 🙂 Zresztą biorąc pod uwagę, budowę tego zwierzaka, to w sumie odkryliśmy już dawno temu dlaczego mamy jej nie jeść 🙂
   Dawno temu z upuszczonej krwi świni, która wcześniej była szczuta przez specjalnie wyszkolone psy, (aby ją zestresować) odzyskiwano toksyny które służyły za bardzo skuteczną truciznę. I teraz trzeba sobie zadać pytanie, czy w ubojni gdzie ta świnka żyje ostatnie minuty stresuje się mniej? Do jej krwi i mięsa trafia masa toksyn, smacznie zajadanych podczas sezonu grillowego 🙁 O karkówce nie wspomnę, bo do karku wstrzykuje się dodatkowo wszelkie sterydy wzrostu i inną chemię.
   Słuchajmy Boga, On wie więcej, widzi więcej i ostrzega nas z miłości, nie z dyktatury 🙂

   1. Zdecydowanie stres tych zwierząt, przewyższa to, co możemy sobie wyobrazić. Najpierw bicie przy wyładunku, “kopanie” prądem i tym co rolnik/ pracownik ma pod ręką. Następnie mycie i przygotowanie do uboju. Potem znów prąd, jeżeli przyrząd szwankuje lub człowiek jest niedokładny, zwierze ocknie się podczas zakuwania lub wykrwawiania albo środkowego cięcia…
    Zwierzęta te giną w strasznych męczarniach, uwierzcie mi wiem, co mówię… 🙁

 12. Pytania bez odpowiedzi:jak rozmnozyly sie dzieci Ewy. Z matką? Czy Adam i Ewa mieli pępki

  1. Na każde pytanie jest odpowiedź i zna ją Bóg.
   Ludzie pytają co było pierwsze kura czy jajko, oczywiście, że kura bo stworzył ją od razu Bóg.
   Czy pierwsi ludzie mieli pępki, czy to takie ważne ?
   To jest zapętlanie się.
   Jak będziesz zgłębiał wiarę i czytał Pismo Święte, to przyjdzie zrozumienie i przestaniesz zadawać takie pytania, bo zadawanie ich przestanie mieć jakikolwiek sens.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: