Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Najpierw Rosja a teraz Chiny ostrzegają swoich obywateli, aby przygotowali się do wojny.

Chiny niedawno rozpoczęły przygotowania, jak gdyby ta wojna miała ostatecznie wybuchnąć.

Władze Chin oficjalnie powiedziały swoim obywatelom, aby przygotować się do rozpoczęcia 3 wojny światowej  Wezwanie pochodziło od chińskiego ministra obrony w Chang Wanquan.

 

Nie wiadomo w jakim celu Rosja, Chiny i Korea Północna przygotowują się do wojny. Powód może być całkiem inny niż się spodziewamy. Wybiegając wyobraźnią może być to powód stricte biblijny, apokaliptyczny jak np paruzja i nieprzygotowanie wojsk świata do potencjalnych obcych, tudzież zatuszowanie rapture..

Z drugiej strony do wojny może wcale nie dojść, gdyż przyjdzie ktoś od dawna oczekiwany kto zaprowadzi pokój i na pewno nie będzie to Jezus.

Dziwne to wszystko i zrozumiemy dopiero wtedy, kiedy coś zacznie się dziać…

 

14 komentarzy

Add a Comment
 1. Piotr, czyli kamień, nie skała

  “Ale macie znieść wojny i wieści o wojnach; uważajcie zatem, abyście nie zostali zatrwożeni; bo wszystko musi się stać, ale to jeszcze nie jest koniec. Gdyż zostanie pobudzony naród przeciwko narodowi i królestwo przeciwko królestwu, będą także głody, zarazy oraz miejscami trzęsienia ziemi. Lecz to wszystko jest początkiem bólów porodu. Wtedy wydadzą was na udrękę, i będą was zabijać, i będziecie w nienawiści u wszystkich narodów dla mojego Imienia. Także wtedy wielu zostanie zgorszonych oraz wydadzą jedni drugich, i jedni drugich będą nienawidzić. Powstanie też wielu fałszywych proroków i wielu zwiodą. A że bezprawie się rozmnoży, miłość wielu zostanie oziębiona. Ale kto wytrwał do końca, ten zostanie zbawiony.” (Mt 24:6 NBG) Nikt nie mówił, że będzie kolorowo na tym świecie, ale warto czekać, bo nasza nagroda wielka jest w niebie 🙂

 2. Większość zachodniego świata obecnie nie potrzebuje ani prawdziwego, ani fałszywego mesjasza bo są celowo zaślepieni materializmem i ateizmem.
  Wszystkie filmy traktujące o mesjańskiej tematyce z Hollywoodu mówią o sprowadzeniu świata na tory ku chaosowi i totalnej zagładzie wtedy dopiero ludzie przyjmą ze strachu posąg Bestii jako ratunek przed całkowitym zniszczeniem ziemi. Wtedy też rządy państw zrzekną się “suwerennej” władzy na rzecz światowego króla – posągu Bestii.
  Konsumpcjonizm i ciągła praca na materialne dobra ma zaślepić w ludziach potrzebę kontaktu z Bogiem, aby kiedy przyjdzie pora przyjęli posąg Bestii bez wahania i zastanowienia się że to może być największe zwiedzenie w historii ludzkości.
  Już teraz cały świat siedzi po uszy w religiach oczekujących obrazu Bestii, którym przewodzi Wielka Nierządnica.

  Świat od zawsze oczekuje mesjasza, który będzie miał tylko wybrane “cechy” Chrystusa, ale będzie w większości przypominał bardziej ziemskiego króla takiego jak Nimrod (podający się fałszywie za potomka króla Dawida) , który uwolni świat trzymany w kajdanach sztucznych religii i poprowadzi wszystkie narody ku fałszywemu oświeceniu, pokojowi i bezpieczeństwu. Swoją osobą połączy nową religię i państwo, wtedy zaczną się też prześladowania wszystkich tych, którzy nie przyjmą takiego mesjasza (biblijnych chrześcijan), to zapoczątkuje też okres plag spadających na ziemię, która będzie oddawać cześć fałszywemu bogu – posągowi Bestii. Analogią jest historia Eliasza, który musiał pokazać kto jest prawdziwym Bogiem, kiedy ludzie oddający pokłon Baalowi nie wiedzieli nawet czemu spadają na nich plagi.

  1. “Konsumpcjonizm i ciągła praca na materialne dobra ma zaślepić w ludziach potrzebę kontaktu z Bogiem, aby kiedy przyjdzie pora przyjęli posąg Bestii bez wahania i zastanowienia się że to może być największe zwiedzenie w historii ludzkości.”

   tak i to mi daje do myślenia, gdyż jedyną przeszkodą będą chrześcijanie, a Ci będą już na weselu Baranka…

   1. Każdy ma swoje zdanie w tym temacie, ale według mnie chrześcijanie cały czas będą w tym czasie na ziemi dokładnie tak samo jak był Eliasz, który został pochwycony żywo do Nieba dopiero kiedy Izrael uświadomił sobie że został oszukany przez nierządnice Jezebel, która kierowała głową Bestii (Achabem).

    Eliasz żył w osamotnieniu, był na pustyni z powodu nakazu czczenia Baala w Izraelu(“(…)bowiem Izebel kazała tępić proroków Pana(…)”) i wtedy na Izrael spadała plaga suszy za oddawanie czci fałszywym bogom i za dręczenie wiernych prawdziwemu Bogu ludzi. Eliasz był jednak chroniony przed tą plagą przez Boga, aż okazało się kto jest prawdziwym Bogiem z powodu wielkiego cudu. Tak samo w czasach końca ludzie zobaczą że byli oszukani kiedy widzialnie przyjdzie Chrystus i ujrzy Go każde oko, wtedy poznają kto jest Bogiem i jak oszukali ich kapłani Aszery i Baala. Wtedy chrześcijanie, którzy żyją zostaną przemienieni i pochwyceni razem z zmartwychwstałymi na spotkanie z Chrystusem

    1. Też myślę, że chrześcijanie będą na ziemi, Mt24:6 o tym mówi, już Piotr wyżej o tym wspomniał. Biblia nie mówi o porwaniu przed wielkim uciskiem. Myślę, że to może być prawdą, że to Jezuici wymyślili doktrynę o sekretnym pochwyceniu.

     1. Karol Szulawiak

      Nie może być czegoś takiego, jak sekretne pochwycenie.
      Mimo wszystko, naprawdę ciężko będzie porwać ludzi do nieba tak, by nikt tego nie zauważył.
      Aczkolwiek Bóg może to sprawić, nie mniej jednak, jak na mój gust, porwanie przed uciskiem nie będzie miało miejsca. Jak dla mnie, cieniem przyszłości są tutaj plagi egipskie. Będziemy chronieni, tak jak Izrael i wyjdziemy dopiero po wszystkim, lecz tutaj nikt nie będzie nas gonił. Porwani będą mieli pieczęć Bożą, tak jak Izrael miał naznaczone drzwi, krwią baranka, co reprezentowało ofiarę Pana Jeszua Mesjasza.

    2. Objawienie 7: 14 Odpowiedziałem mu: Panie, ty wiesz. I powiedział do mnie: To są ci, którzy przyszli z wielkiego ucisku i wyprali swoje szaty, i wybielili je we krwi Baranka.
     Objawienie 20: 4 Zobaczyłem też trony i zasiedli na nich, i dano im władzę sądzenia. I zobaczyłem dusze ściętych z powodu świadectwa Jezusa i z powodu słowa Bożego oraz tych, którzy nie oddali pokłonu bestii ani jej wizerunkowi i nie przyjęli jej znamienia na czoło ani na rękę. I ożyli, i królowali z Chrystusem tysiąc lat. Wyraźnie widać że są to ci którzy przeszli Wielki ucisk.

     1. Oczywiście. Są to Ci, którym teraz się wydaje że wierzą.

  2. Chyba nie wierzysz w dosłowny posąg. Ja mysle ze obraz bestii to papiestwo,czyli kopia Rzymu cezarów

   1. Papiestwo nie może być posągiem Bestii bo jest fałszywą oblubienicą, i na dodatek posąg Bestii zostaje ustanowiony/ożywiony przez potęgę Bestii z Ziemi (anglo-usa), w ten sposób świat składa z powrotem pokłon Bestii z Morza, czyli tej która ma swoje korzenie w Babilonie (Złota Głowa)

    Złoty Posąg Bestii (wykonany przez Nabuchodonozora, który chciał wywyższyć się ponad Boga i stworzyć swoja własną bramę do zbawienia) to pogański odpowiednik Izraelskiej materialnej Świątyni Jerozolimskiej.

    Świątynia Jerozolimska to plan Boga dla zbawienia człowieka , którym jest obraz niewidzialnego Boga czyli Jezus Chrystus jedyna i prawdziwa brama-droga do zbawienia i poznania Boga.

    Analogicznie obrazem/posągiem Bestii będzie fałszywy mesjasz, który zostanie ustanowiony potęgą Bestii, a jego oblubienicą jest Wielka Nierządnica.

    Zarówno Nierządnica jak i ożywiony posąg Bestii to szatańskie odpowiedniki dla Bożej Oblubienicy i jej Oblubieńca Chrystusa.

    Wielka Nierządnica wyczekuje swojego oblubieńca – posągu Bestii, który da jej potęgę Bestii i pokłon całego świata taki sam jak miała w średniowieczu, czyli wtedy kiedy Bestia(Żelazne Nogi – Rzym) wchłonęła chrześcijaństwo, łącząc je ze swoimi pogańskimi tradycjami. Tak poprzez kompromis Bestia próbuje przejąc plan Boga zastępując go swoimi odpowiednikami przedstawiając to światu nadal jako plan Boga tworząc w ten sposób wielkie zwiedzenie.

 3. Dobrze by było źródła podawać, bo nie każde źródło jest wiarygodne i niektóre szukają taniej sensacji.

 4. Witam Nowonarodzonych chrzescijan. Dzieki Ci Piotrze (bo tak masz chyba na imie,jesli nie to przepraszam za pomylke) za wklad jaki poswiecasz w prowadzenie bloga. Tresci prezentowane tutaj sa bardzo wartosciowe i przydatne.Czytam go od dawna. Musze przyznac w tej chwili ze tylko Pan Jezus daje prawdziwy pokoj. Czy grono chrzescijan tutaj obecnych mogloby pomodlic sie za moje uwolnienie z ciezkiej choroby oraz za moja rodzine ktora sie o mnie troszczy ? Mam nick Nawrocony poniewaz po tym jak odkrylem tego bloga dalem niestety sie zwiesc ku bredniom New Age,a teraz Pan Jezus wyciagnal do mnie znowu reke. Ja staram sie na nowo zyc w zgodzie z dekalogiem.Jezus bedzie wiedzial o kogo chodzi.

  1. Karol Szulawiak

   “Dzieki Ci Piotrze (bo tak masz chyba na imie,jesli nie to przepraszam za pomylke) ”

   Nie pomyliłeś się 😉

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: