Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Czy obecność chińskich wojsk w Białorusi oznacza wciągnięcie Chin w wojnę Rosji z Ukrainą?

 

Zanim zabrzmi to jak groza zalania Europy chińskim wojskiem, pragnę uświadomić tych, którzy o tym nie wiedzą, że bez względu na rozwój wydarzeń na poziomie najwyższym polityki światowej jest to teatr za porozumieniem stron.

 

Chiny są pod władzą masonerii chazarsko-angielskiej o czym pisałem:

 

 

 

Chazarowie zrobili sobie z Chińczyków tanią siłę roboczą i tam mają swoje firmy Chazarowie amerykańscy jak i Chazarowie  z innych krajów.

 

Część z was już pewnie wie, że w sobotę, 6 lipca 2024, Ministerstwo Obrony Republiki Białoruś poinformowało, że do kraju przybyli żołnierze Chińskiej Armii Ludowo-Wyzwoleńczej (ChALW).

Tymczasem Polska i Litwa zabiegają o pomoc UE ​​i NATO w obronie swoich granic.

 

Ministrowie obrony Litwy i Polski zaapelowali o „internacjonalizację” ochrony wschodniej granicy UE i NATO podczas wizyty na odcinku ogrodzenia granicznego z Białorusią w pobliżu Wilna w poniedziałek.

Podczas oficjalnej wizyty wicepremiera i ministra obrony Polski w Wilnie, minister obrony Litwy Laurynas Kasčiūnas powiedział reporterom, że na system obrony granic państwowych szacunkowo potrzeba będzie 600 milionów euro w ciągu dekady.

 

https://www.euronews.com/2024/07/04/poland-and-lithuania-seek-eu-and-nato-assistance-in-defending-their-borders

 

Im dłużej trwa wojna na Ukrainie, tym bardziej jestem pewien, że bez względu na jej przebieg światowa masoneria zrobiła z niej serial brazylijski.

Wojska USA w tym Polski od początku konfliktu są obecne na Ukrainie a mimo to, Rosja nie interweniuje. To wszystko jest tak nielogiczne, że zakrawa o farsę i wydaje mi się, że chcą nas czymś zająć i mimo, iż ani ja ani większość moich wierzących Bogu Czytelników nie boi sie potencjalnej wojny, to  celem światowej biblijnej bestii jest zajęcie ludzi informacjami wojennymi, aby w tle forsować ustawy totalitarne związane z cenzurą, pieniądzem cyfrowym czy nakazem przyjęcia eksperymentu mRNA.

 

Popatrzmy na to czym zajmują widzów telewizji, a przekonamy się w czym ściemniają. Dużo się mówi o wojnie, a ta owszem pozornie jest rozwojowa, ale teoretycznie  już dawno powinna się poszerzyć o kraje UE.

Według wywiadu Niemiec  Litwa i Łotwa powinny być zaatakowane

 

 

 

Przypomnijmy sobie:

 

„Zgodnie ze „scenariuszem”  w lipcu Rosja prowadzi „różne formy wojny hybrydowej”, głównie wobec krajów bałtyckich. Następnie we wrześniu w zachodnich częściach Rosji i na terenie Białorusi rozpoczynają się ćwiczenia wojskowe z udziałem 50 tys. żołnierzy.

https://wydarzenia.interia.pl/raport-ukraina-rosja/news-niemcy-przygotowuja-sie-do-wojny-z-rosja-wyciekl-tajny-dokum,nId,7270380#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome”

 

Czy coś takiego miało miejsce?

 

„Ministerstwo spraw zagranicznych Estonii wezwało w środę kierownika ambasady Rosji w Tallinie, aby zaprotestować przeciwko zakłócaniu przez Moskwę sygnałów GPS nad Bałtykiem – oznajmił na platformie X szef estońskiej dyplomacji Margus Tsahkna.”

 

https://www.pap.pl/aktualnosci/zaklocenia-sygnalu-gps-w-estonii-wezwano-rosyjskiego-charge-daffaires

 

Co prawda nie w lipcu a już w maju.

 

Również wcześniej miał miejsce cyberatak na Łotwę:

 

W wyniku ataku cybernetycznego na Łotwie na sygnał satelitarny, na kanale, na którym powinna być nadawana ukraińska stacja Freedom, wyświetlane były rosyjskie treści propagandowe – informuje łotewski portal LSM.”

https://belsat.eu/pl/news/19-04-2024-cyberatak-na-lotwie-rosyjska-propaganda-zamiast-ukrainskiej-telewizji

 

Jeśli wierzyć wywiadowi niemieckiemu, to kolejnym krokiem będą ćwiczenia Rosji i Białorusi. We wrześniu Rosja planuje przeprowadzenie ćwiczeń „Zapad-2024” z udziałem 50 tysięcy żołnierzy na terenie zachodniej Rosji i Białorusi.

W październiku ma przenieść do Kaliningradu wojska i rakiety średniego zasięgu w celu zaatakowania korytarza suwalskiego, łączącego obwód kaliningradzki z Białorusią przez terytorium Litwy – podał „Bild”.

Scenariusz Bundeswehry zakłada również, że z początkiem przyszłego roku Kreml rozmieści na Białorusi ponad 70 tysięcy żołnierzy. Sojusz Północnoatlantycki przenieść ma wówczas na wschodnią flankę blisko 300 tysięcy personelu wojskowego, w tym 30 tysięcy żołnierzy niemieckiej armii. NATO ma prowadzić działania odstraszające.

 

Wojna z udziałem państw NATO, czyli Polski również miałaby być dopiero w roku 2025.

Pomimo, że dystrykt chazarski Rosja oficjalnie jak Federacja Rosyjska ma od dawna prawo zaatakowania zarówno USA jak i Polskę milczy.

W tej wojnie nie chodzi o jakiekolwiek zwycięstwo, ale okradanie ludzi po obu stronach i w związku z tym nie ma znaczenia czy chińskie wojska są na Białorusi czy nie. Chazaria buduje sobie na Ukrainie podróbkę Jeruzalem, czyli wracają do swoich rodzimych terenów, które odnowi matka wszystkich firm Black Rock.

 

____________________

 

Strona DetektywPrawdy.pl  spotyka się z cenzurą w mediach społecznościowych i Internecie. Facebook zablokował profil strony, YT zablokował zarabianie na kanale, a Google Adsense wyłączyło  reklamy na blogu.

Patronite, największa firma pośrednicząca we wspieraniu blogerów i jutuberów  odmówiła mi  współpracy ze względu na treść bloga.

Jeśli więc uważasz, że to co robię jest słuszne i chcesz mnie wesprzeć, link do wsparcia jest tutaj -> WSPARCIE.

 

 

 

 

Zaktualizowane: 8 lipca 2024 - 11:39

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish