Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Mega mocne wystąpienie Jerzego Zięby w sejmie.

Zięba do posłów: “to my społeczeństwo jesteśmy władzą, a wy tylko posłami”.

“To co do czego dopuszczacie, w kwestii gmo do eksperymentu medycznego na Polakach to jest kryminał a za to sie siedzi w wiezieniu”

“Dlaczego kościół nie zabiera głosu w tej kwestii?

 

Updated: 23 kwietnia 2017 — 20:42

32 komentarze

Add a Comment
 1. Mega mocne wystąpienie p. Zięby. Mi również dwa z w/w zdań bardzo przykuły uwagę. Miałem je podesłać tutaj i zapomniałem.

  Od dłuższego czasu mnie dziwi dlaczego kościół katolicki nie sprzeciwia się GMO, czy człowiek zrobi lepszą żywność niż dał nam Pan Bóg?

  Teraz tak naprawdę wychodzą obietnice PiS-u i komu tak naprawdę służą :(.

  Módlmy się o naszą ojczyznę by nie weszła w GMO, bo to będzie pierwszy krok do upadku…

  1. Piotr, czyli kamień, nie skała

   Kościół nie zabiera głosu, bo tak samo się zna na GMO jak na przyprowadzaniu ludzi do Boga.
   Jedyne w czym są ekspertami to w liczeniu gotówki i ton złota w skarbcach…
   “Bóg zsyła na nich ostry obłęd” i widać to na każdym kroku w ich przypadku.

  2. No cóż Kamilu i to Bóg przepowiedział.
   Niestety nie pamiętam teraz gdzie to jest w Piśmie.
   Jak trafię to się podzielę z wami tym cytatem.
   Ogólnie przekaz był taki, że zabronią nam spożywać żywność, którą dał nam Bóg.
   W innym zaś miejscu jest o tym, że zabronią nam się żenić i jeść.
   Może ktoś z was ma te fragmenty.
   Są na pewno, były zbyt niewiarygodne dla mnie i przerażające jakiś czas temu dlatego zapamiętałam.
   Wtedy w głowie się nie mieściło, że może to stać się rzeczywistością.
   Zresztą w Obj. też jest coś w tym stylu, brzmi jakby wydzielana żywność.

   Pozdrawiam w Chrystusie. 🙂

    1. Czy słowa tej piosenki mają ukryty przekaz biblijny?….

   1. (1): A Duch otwarcie mówi, że w czasach ostatecznych niektórzy odstąpią od wiary, dając posłuch zwodniczym duchom i naukom demonów; (2): Mówiąc kłamstwo w obłudzie, mając napiętnowane sumienie; (3): Zabraniając wstępować w związki małżeńskie, nakazując powstrzymywać się od pokarmów, które Bóg stworzył, aby je przyjmowali z dziękczynieniem wierzący i ci, którzy poznali prawdę. [Uwspółcześniona Biblia Gdańska, 1tm 4]

    Tak tylko jeszcze na marginesie dodam, że świnia to nie pokarm.
    Dobry rym ;p
    Dziwi mnie, że wielu ludzi mówiąc “pokarm” myśli “świnia” bo postanowili sobie jeść świnie ;/ Kapłańska 11 i wszystko jasne. Dziś wielu mówi “to nie obowiązuje” Czy nakazy stwórcy nie powinny być przestrzegane, choćby dla zdrowia?
    Trochę odbiegłem od tematu…

    1. Właśnie o ten fragment mi chodziło Karolu 🙂

     Pozdrawiam w Chrystusie 🙂

     Ps.Nie wiem dlaczego, ale wbiłam sobie w głowę, że to w proroctwach jest, dlatego nie mogłam znaleźć.

 2. Na jego szczęście w polskich warunkach jest tylko niegroznym krzykaczem gdyby było inaczej pomocni panowie przyszli by mu popełnić samobójstwo. Powiedział co wiedział po pOSŁACH spłynie to jak po kaczce. Taki mamy klimat 🙂

 3. Artur S. (detmold)

  Politycy, zarowno krajowi jak i zagraniczni, czesto oprocz pazernosci na wladze maja dziwne koligacje rodzinne. Przyklady? Problemy bylego prezydenta USA Baracka Obamy ( kompletnego blazna, kompromitujacego swoj kraj w oczach sojusznikow i osmieszajacego go u wrogow ) z urzedowym potwierdzeniem urodzenia sie na terytorium amerykanskim. A u nas “dziadek z Wermachtu” albo ojciec (?) tych ktorzy ukradli ksiezyc. Czyzby oni mieli za ojca jakies zle byty duchowe-nie materialne?

  1. Platforma służalczo oddane uni a tak naprawde niemcom kolebce jezuitów. A pis oddaje się ameryce, żydowskiej finansjerze. Tłumaczą się, że z kimś trzeba trzymać.
   A w wermachcie służył dziadek Tuska.

   1. Artur S. (detmold)

    Albo np. ojciec Leszka Millera, ktory porzucil rodzine albo albo nieslubny syn robotnicy rolnej ( ojciec nieznany )… lojciec Tadeusz Rydzyk (!).

   2. Nie, abym broniła Donalda (swoje ma za uszami), ale należy sprawdzać informacje, a nie powtarzać to, co inni mówią, aby oczerniać przeciwników politycznych ludzie uciekają się do najgorszych kłamstw, przedstawiając (w tym przypadku) jedynie maleńką część życiorysu (taką, która im bardzo w danym momencie pasuje).

    “Józef Tusk przez jakiś czas przebywał w więzieniu, a potem pracował jako przymusowy robotnik. Między innymi uczestniczył w budowie baraków obozu Stutthof – na jednej z zachowanych drewnianych tabliczek znalezionych w tym obozie odkryto podpis J. Tusk 24 września 1939[2]. 19 marca 1940 został uwięziony w tym obozie, a następnie w obozie koncentracyjnym Neuengamme (nr obozowy 5939)[3], w którym przebywał do 26 sierpnia 1942[4]. Został zwolniony ze względu na nieprzydatność do pracy. Najpóźniej pod koniec 1943 powrócił do żony i dzieci w Gdańsku.”

    Całość macie tutaj:
    https://pl.wikipedia.org/wiki/J%C3%B3zef_Tusk

    Ktoś, kto powtarza i rozpowszechnia niesprawdzone informacje utrwala kłamstwo… Warto się nad tym zastanowić. Warto sprawdzać informacje , które do nas docierają. “Dziadek z Wermachtu” krąży wśród ludzi od 2005 roku. 🙁

    1. matrioszka 🙂

     Dziadek Tuska w Wermachcie był, ale warto sprawdzić dlaczego, a jakich okolicznościach i jak to się skończyło.
     Biblia mówi “Wszystko badajcie, a co szlachetne zachowujcie”…

     1. Artur S. (detmold)

      Dziadek Donka to taki przyklad. Z reszta zgodnie z porzekadkem “Nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo”, dzieki tej “aferze” nastapilo swoistego rodzaju OCZYSZCZAJACA dyskusja o przeszlosci Polakow w czasie II WS ( mam nadzieje, iz Slazacy i Slazaczki, szeroko pojeci Pomorzanie i Pomorzanki itp. nie wzieli sobie tego do serca 😉 i sie nie obrazili ), ktora nie byla krystalicznie czysta czy raczej czarno-biala, jakby to niektorzy chcieli widziec.

      1. Artur S. (detmold)

       Warmiacy i Mazurzy. Zapomnialbym o nich. Zostali wzieci na celownik czerwonych bandytow i rzuceni na pozarcie zdezorientowanej przez wojenne okrucienstwa naplywowej reszcie ludnosci polskiej na tamtejszy teren po 1945 roku. Historia jest z reguly szara opowiescia o zmaganiach ludzkosci, a nie czarno-biala jak to widza rozni zindoktrynowani babilonskimi bredniami fanatycy.

      2. Artur S. (detmold)

       Na marginesie. Im ktos mniej znaczy w danym spoleczenstwie np. kibole, dresy osiedlowe itp. tym bardziej szuka przyczyny swego marnego polozenia zyciowego na zewnatrz i jest podatny na wynajdywanie sobie wrogow, z reguly latwych celow ( zeby oklepu przypadkiem w razie blednej oceny sil wlasnych i przeciwnika wyniklego z niedostatku inteligencji nie dostac 😉 ). A nic tak nie jednoczy spolecznych nizin jak wspolny wrog ( czyli destruktywny negatywizm miast budujacego pozytywizmu )…

     2. Masz rację ale ja akurat pochodzę z kaszub i znam te klimaty i nawet ludzi którzy służyli w wehrmachcie, nie trzeba było na siłę wcielać, bo sami zgłaszali się na ochotnika dla profitów.
      Tak jak teraz Tusk, nie trzeba było go namawiać, sam pokochał Merkel oczywiście dla samej miłości tego nie robi.
      Pieniądz jest narzędziem szatana.

 4. Artur S. (detmold)

  Ludziom polskim widocznie odpowiada ta uzywajac historycznego terminu “mala stabilizacja”. Masowych, spontanicznych demonstracji ( w kraju i zageanica ) przeciw rzadom grabiacych i pladrujacych Polske roznej masci socjalistow jakos nie widac. Wazne, zeby nie przeszkadzali nam w codziennym zyciu, w uzywaniu cielesnym. To sa objawy tzw. kultu dzialan pozornych czyli ponarzekac, a i owszem ale robic cos naprawde dla wspolnego dobra NIGDY…

 5. Artur S. (detmold)

  Polak-katolik to termin wewnetrznie sprzeczny. Jest sie albo Polakiem ( swiadomym swego godnego i rozumnego czlowieczenstwa jak w naszym przypadku Chrystianem ) albo katolikiem ( duchowym niewolnikiem watykanu rzymskiego ). Albo to, albo tamto.

 6. Artur S. (detmold)

  Slyszy sie opinie o ludziach protestanckiego Zachodu ( wlasciwie post ), iz mozna im napluc w twarz to sie nie przestana usmiechac, ale jak zagrozisz ich naprawde zywotnym interesom, to cie zjedza zywcem. W przypadku naszych jest na odwrot. Tocza wielkie boje o pierdolowate drobnostki, po czym brakuje im juz sil i checi do mocownia sie o rzeczy najistotniejsze z punktu widzenia korzysci wspolnoty narodowej, przez co korza sie przed tymi pierwszymi, liczac na resztki/ochlapy z ich obficie zastawionych stolow… Ot taki zalosny, podszyty nedza honor zebraka. Tylko gdzie jego czlowiecza godnosc?

 7. Artur S. (detmold)

  W Polsce, zeby byc naprawde majetnym czlowiekiem ( pasywa i aktywa za co najmniej 5 milionow dolarow netto, z reszta tacy ludzie nie lubia sie obnosic z bogactwem, by ich rozni zawistnicy nie zaszczuli ) trzeba byc niestety watpliwej natury moralnej, znaczy nie tyle byc gnida czy lotrem co dobrze zaznajomiony z wszelkiej masci cwaniactwem i kombinatorstwem, co nie pozostaje bez wplywu na jego sumienie, jesli wie co to jest. A ja chcialem o prawdziwym mezczyznie napisac, jego archetypie. Otoz rzeczony nie jest bezrozumnym “dzieciolem” 😉 , a czlowiekiem ktory dzieki duchowemu ograniczeniu swoich popedow i chuci “kontroluje sytuacje”, tak iz kobiecy swiat sam sklada mu “hold”.

 8. Artur S. (detmold)

  https://youtu.be/5naCkFZ8JUk Polityk w starożytnej polskiej rapowance mówi do swojego wyborcy.

 9. Artur S. (detmold)

  http://c355.republika.pl/patologiePRL.htm Patologie gospodarcze i społeczne PRL Ten artykuł, a właściwie zbiór notek pokazuje dlaczego socjalizm nie chce działać ( właściwy Wielki Ucisk będzie nim totalnie przepojony ).

 10. Artur S. (detmold)

  W Polsce nie przejmuje się do wiadomości prawdy ( oczywiście tej niewygodnej ). Lubimy być klepani po pleckach, podczas gdy jesteśmy żyłowani w kraju i za granicą, przez obcych, do bólu. rzymskie nauki uczyniły z nas za przeproszeniem mentalnych murzynów Europy z tą różnicą, iż czarnoskórzy nie żrą się ze sobą aż tak ostro ( no może poza Afryką równikową ). Dlaczego ja to pisze, zapytacie? Ponieważ marze sobie o Polsce NORMALNEJ czyli dostatniej i szanowanej przez świat.

 11. Hej wszystkim
  najwidoczniej nie jestem sam w stwierdzeniu ze to przez politykow i kosciol jest w Pl tak a nie inaczej. Od kad zaczalem czytac kroniki w glowie sie rozjasnilo. Co ciekawe kosciol nigdy nie stawil sie za nami. Bylem ciekaw dlaczego. W kronikach wszystko jest opisane dlaczego. Najlepszy fakt to taki jak zydzi powoluja sie na antysemityzm tak kosciol sztucznie mowi ze jest przesladowany wystaczy popatrzec jakimi majatkami dysponuja i co posiadaja. Jestem za powrotem do korzeni ndo naszych przodkow Slowian. Wg mnie wtedy zacznie sie dziaic dobrze w Polsce. Na koniec jedno pytanko. Bardzo mnie ono ciekawi. Dlaczego Watykan palil nasze ksiegi historyczne. Skoro uwaza sie za tak dobroduszna i mila dla ludzi oranizacje. Mam w glowie mnostwo przemyslem i historia tego planu coraz to bardziej mi sie uklada w jedna calosc. A nigdy bym sie tym nie zainteresowal gdyby nie fakt ze wydarzylo sie tyle zlych rzeczy w Pl i od zawsze bylo zle a nikt na to nie reagowal. Na koniec zastaniawialiuscie sie nad jednym faktem. Mianowicie ks Popieluszko zostal zamordowany a w sumie w tym samym czasie Polak byl papierzem. Nie daje to wam do myslenia.
  Pozdrawiam

  1. Nie wiem o jakim powrocie do Słowiańszczyzny można teraz mówić i po co ? Jak dla mnie jest to zupełnie nieistotne chcę należeć do narodu Jezusa i nie ważne jest dla mnie kto skąd pochodzi jaki ma kolor skóry rodowód itp. Nie uśmiecha mi się (i tu piszę w wielkim skrócie myślowym) powrót do pogańskich korzeni tulenia się do drzew biegania nago po łąkach i dzikiej kopulacji w noc kupały czy kiedy oni tam sie parzyli jak dzikie koty strzegąc rzekomo prawa czystości, która teraz powraca owiana mitami pod dzwięczną nazwą telegonii, nie wspominając o oddawaniu pokłonów jakimś drewnianym bożkom z czterema facjatami. Jeśli już można sobie tak pomarzyć to warto by było wrócić do Rzeczypospolitej z 16 w wówczas byliśmy potęgą i nie będę sie rozpisywał dlaczego bo każdy wie 🙂

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: