Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Rosja delegalizuje Świadków Jehowy, ale Islam nie.

Musiałem kilka dni przetrawić tego newsa by jakoś sobie to podsumować.

Rosyjski Sąd Najwyższy orzekł, że Świadkowie Jehowy są organizacją „ekstremistyczną” i zdelegalizował tę grupę religijną – podają rosyjskie media.”

http://www.tvp.info/30026021/w-rosji-zdelegalizowano-swiadkow-jehowy-to-organizacja-ekstremistyczna

 

Czytałem tego newsa na stronie katolickiej. Gro bezrozumnie się cieszyło z usunięcia tej jakby nie było sekty. Co do sekt pisałem kto jest największa sektą na świecie:

 

detektywprawdy.pl/2015/10/27/czym-jest-sekta/

 

Problem wcale nie leży w Świadkach, ale w ekumenii. Świadkowie wiele mówili o rządach światowych. Wszystkie religie i wierzenia wymykające się ekumenii i lucyferiańskiemu porządkowi będą uznawane jako fundamentalizm i ekstremizm.

Koło Ucisku przyspiesza. To już nie przelewki. Od reformacji było tysiące denominacji, w tym zwodnicze, ale była wolność przekonań i wiary.

Musimy się szykować na prześladowania o jakich jest mowa w Biblii.

Pociechą jest to, że prawdziwi czciciele oddają cześć Bogu w Duchu i Prawdzie. Jezus jest poza religiami i nie mieszka w budynkach ręką ludzką budowanych (Dzieje A.)

 

Teraz ciekawostka. Delegalizowani są spokojni SJ ale Islam religia “pokoju” ma się bardzo dobrze:

 

“Islam jest najbardziej rozpowszechniony na północnym Kaukazie, środkowym Powołżu i Uralu, Moskwie i Petersburgu[113]. Muzułmanie stanowią większość ludności w Inguszetii (98%), Czeczenii (96%), Dagestanie (94%), Kabardo-Bałkarii (70%), Karaczajo-Czerkiesji (63%), Baszkirii (54,5%) i Tatarstanie (54%), gdzie święta muzułmańskie obchodzone są na poziomie republikańskim. Dominującym nurtem w islamie rosyjskim jest sunnizm (90%), bogate tradycje ma także sufizm. Według Pew Research Center Rosja ma największą populację muzułmańską w Europie. W 2010 r. w Rosji miało żyć 16,4 mln muzułmanów (11,6% populacji rosyjskiej)[114]. Pew Research Center szacuje, że liczba wyznawców islamu wzrośnie w 2030 r. do 18,6 mln, czyli 14,4% populacji Rosji” wikipedia

 

 

 

 

Notabene. Ostatnio blog nie działał bo jak powiedzieli mi administratorzy były ataki z Rosji i Chin…

 

 

 

45 komentarzy

Add a Comment
 1. Najpierw Świadkowie Jehowy, potem małe wspólnoty protestanckie, potem większe kościoły a na koniec katolicy i zostanie jedna “prawdziwa wiara” prawosławna oczywiście bod butem quasi – cara Putina.Słyszałem teorię mówiącą o tym, że Watykan po zniszczeniu odrodzi się właśnie w Rosji jako Cerkiew.Podobno Jezuici wszystko już przygotowali.Rosja w czasach końca odegra ogromną rolę:
  “A zwierzę, które widziałem, było podobne do pantery, a NOGI JEGO JAK U NIEDŹWIEDZIA, a paszcza jego jak paszcza lwa. I przekazał mu smok siłę swoją i tron swój, i wielką moc.” (Ap 13, BW).
  Nogi niedźwiedzia bez wątpienia symbolizują Rosję, ale mogą reprezentować również Chiny, ponieważ symbolem Chin też jest niedźwiedź Panda.Bestia porusza się na nogach, co może oznaczać, że Rosja i Chiny odpowiadają za militarną siłę bestii.

  1. Katolicyzm nie zostanie zdelegalizowany, gdyż nie zostanie zniszczony ręką ludzką. Tzn. nie tyle katolicyzm, co państwo Watykańskie, które już pewnie będzie liderem religii ekumenicznej tj. jawnego satanizmu I już się nie odrodzi, bo na Nowej Ziemi raczej dla tego miasta grzechu, miejsca już nie będzie.

   (23): A pod koniec ich panowania, gdy przestępcy dopełnią swej miary, powstanie król o srogim obliczu i podstępny; (24): Jego moc będzie potężna, lecz nie dzięki własnej sile. Będzie niszczył w sposób zadziwiający i szczęśliwie mu się powiedzie w działaniu, bo zniszczy mocarzy i lud święty. (25): A dzięki jego pomyślności poszczęści mu się podstęp w jego ręku, będzie się wynosił w swoim sercu i w czasie pokoju zniszczy wielu. Ponadto powstanie przeciw Księciu książąt, lecz bez udziału ręki ludzkiej zostanie skruszony. [Uwspółcześniona Biblia Gdańska, Dn 8]

   I tu jest też ciekawy werset o Inkwizycji. KRK często broni się mówiąc, że rzekome ofiary Inkwizycji to tak na prawdę ofiary sądów świeckich. Równie dobrze można powiedzieć, że Pana Yeshua Mesjasza nie ukrzyżowali Żydzi, tylko Rzymianie. Tutaj widać, że KRK był potężny, lecz nie dzięki własnej sile.

 2. Artur S. (detmold)

  Z Rosji to ja sie w sumie nie dziwie ( 10 krolestw czasow konca, przed czym przestrzegamy oraz bariera kulturowa nie jest taka znaczna ), ale Chin?

 3. Ataki z Rosji i Chin jeśli to prawda to chwała Bogu wychodzimy poza granice kraju 😉 Podejrzewam jednak, że te ataki to krajowe nie znam się za bardzo na tym ale podmiana adresów ip to żaden problem chyba. A co do świadków to nie ubolewam nad ich delegalizacją gdyż głosili oni zwiedzenie i fałszywe nauki. Nie wiem kim jest ich Jehowa ale zapewne nie moim biblijnym Bogiem Żywym. Przeglądając ich strony gdzie podają wersety biblijne na rzekome potwierdzenie imienia Jehowa postanowiłem sprawdzić je w przekładach, które posiadam i nie znalazłem zatem fałsz! Z tego co pamiętam ich twórca należał do masonerii, a oni sami wybitnie przyczynili się do tego iż teraz każdego lub większość Chrześcijan Biblijnych uważa się za sekciarzy, jehowców itp.

  1. Otóż to, przez takich jak oni ludzi którzy chcą choć trochę zmienić swoje życie z Bogiem i Jego Słowem uważa się za sekciarzy, “wyznających kocią wiarę” (ale co te biedne koty mają do tego, to ja nie wiem :/ ) itp. :/

   1. r juz kiedyś o tym pisał może znajdziesz ten wpis 🙂 Tam było chyba wyjaśnione o co chodzi z tymi kociarzami 😛

   2. Kurde komentarz mi obcięło Piotr już o tym pisał 🙂

 4. Artur S. (detmold)

  Nasi zwiedzeni przez krk rodacy nie powinni sie z tego powodu cieszyc. Jest takie porzekadlo. Nie smiej sie dziadku z cudzego przypaku. Dziadek sie smial i to samo mial. Natomiast my powinnismy wyciagnac z tego wnioski. Nie angazowac sie w osobiste rozgrywki slug ksiecia ciemnosci zwanych dla niepoznaki politykami.

 5. Artur S. (detmold)

  Bez pieniedzy-srodka platniczego, a wlasciwie z ich zbyt mala iloscia ( dobre pytanie kiedy jest ich wystarczajaco ) zyje sie trudno w tym komercyjno-konsumpcyjnym swiecie idei, towarow i uslug. Poza tym polityczni hochsztaplerzy tak potrafia szastac publiczna kasa, iz dana waluta staje sie makulatura, bez ZADNEJ sily nabywczej. Jaki ma to zwiazek z tematem? Proste. W takim momencie oszukany lud domaga sie winnych zaistnialej sytuacji, a wladza rzuca np. w/w jako ofiare na pozarcie. Chyba nie musze mowic jak cienko przedzie nie uprzywilejowany, przecietny Rosjanin?

 6. Jeszcze zaktualizowałem o wążną informacje: delegalizowani są SJ ale Islam stanowi o wiele wiekszą część niż SJ w Rosji

  1. Artur S. (detmold)

   Rosji z powodu “czarnych” ( mahometanskich mieszkancow Kaukazu, ale tez republik srodkowoazjatyckich dawnego Zwiazku Radzieckiego, ktorzy migruja do nich za lepszym zyciem, nazwa od karnacji skory ) grozi krwawa wojna domowa. Po prostu populacja bialych, rdzenych Rosjan od roznych schorzen dowolnej natury sie kurczy, a ich rosnie w sile.

 7. Artur S. (detmold)

  Rosja to wielka patologia ( spowodowana glownie przez jej nie latwa do zrozumienia od 1917 roku historie ). Tamtejszy narod jest toczony przez przerozne choroby np. AIDS, gruzlice, alkoholizm, upadek kultury np. czytelnictwo w zaniku, co powoduje troglodytyzacje spoleczenstwa. Zamiast wziac sie za gruntowna odnowe swego kraju tamtejsze wladze wygrazaja glowicami atomowymi reszcie swiata…

 8. Artur S. (detmold)

  Okolo tematu. Swiadkowie uprawiaja rodzaj specyficznego ( magicznego wrecz ) gadulenia, ktorym omotuja nowych “wspolwyznawcow”, dlatego sa tak niebezpieczni. Specjalnie moduluja barwe-tembr glosu ( tych technik manipulacyjnych sie chyba ucza na swoich konferencjach podobnie jak ksieza w seminariach watykanskich ) by wprowadzic czlowieka w stan hipnotycznego, bezwolnego transu, tak zeby byl im powoslusznu-powolny.

 9. Rozmawialiśmy z rządami wszystkich krajów o naszych zamiarach “NWO”,te państwa które będą się upierać,wykończymy ich gospodarkę albo rozpętamy wojnę,to jest wywiad z Iluminatem
  Wszystko zmierza do ustanowienia 1 światowego rządu pod przywódctwem Antychrysta ,a potem rozpocznie
  się w 1 kolejności likwidacja świętych tzn.ewangelicznych chrześcijan.
  I dozwolono mu(Antychrysta)wszcząć walkę ze świętymi i zwyciężać ich; dano mu też władzę nad “wszystkimi” plemionami i ludami, i językami, i narodami. I oddadzą mu (:antychrysta;) pokłon wszyscy mieszkańcy ziemi, każdy, którego imię nie jest od założenia świata zapisane w księdze żywota Baranka, który został zabity.Obj.13:7-8
  A ci którzy nie oddadzą pokłonu ,i nie ma żadnego znaczenia czy to będą Jechowi,Katolicy czy Muzułmanie ,wszyscy zostaną zabici za odmowę oddania pokłonu dla antychrysta lub jego obrazowi.
  “wszyscy” zostaną zabici, którzy nie oddadzą pokłonu obrazowi besti.Obj.13;15

  1. “A ci którzy nie oddadzą pokłonu ,i nie ma żadnego znaczenia czy to będą Jechowi,Katolicy czy Muzułmanie ,wszyscy zostaną zabici za odmowę oddania pokłonu dla antychrysta lub jego obrazowi.”

   problem w tym, Że znakiem bestii może być coś z Islamu

   1. Kurczę (pieczone)… 😀 Nie wiedziałam. Jeszcze jeden jubileusz w tym roku. – http://wiadomosci.onet.pl/religia/list-papieza-franciszka-do-abp-wojciecha-polaka-z-okazji-600-lecia-prymasostwa/s9rqtze

    Dużo tych jubileuszy w jednym roku !

    1. Prof. Zięba w Sejmie w sprawie GMO – mocne

   2. Piotr, czyli kamień, nie skała

    Wiemy natomiast co jest znakiem Boga Biblii: “Dzień zaś siódmy jest szabatem ku czci Pana, Boga twego. W sześciu dniach bowiem uczynił Pan niebo, ziemię, morze oraz wszystko, co jest w nich, w siódmym zaś dniu odpoczął. Dlatego pobłogosławił Pan dzień szabatu i uznał go za święty. ” (Wj 20:10)
    To jedyne przykazanie wyryte osobiście przez Boga, w którym przedstawia się kim On jest.
    Łączy się to wyraźnie z ogólnoświatowym zakazem handlu w niedzielę jako w dzień poświęcony bogu (celowo z małej, bo nie chodzi tu o Boga Biblii).
    A jak wiemy brak znamienia bestii ma uniemożliwiać handel. Jehowi zostali zaatakowani jako pierwsi aby odwrócić uwagę, ale moim zdaniem główny atak będzie skierowany na Adwentystów Dnia Siódmego.

    1. Ale ładny obrazek-ikonka 🙂 podałbyś jeszcze raz linka do Twoich tapet z napisami? 🙂

     1. Piotr, czyli kamień, nie skała

      Dziękuję 😉
      Tutaj mam nową kolekcję tapet:
      https://1drv.ms/f/s!AuNhrHqETdBEgTRPoZ0mDsteHJKK
      a to link do tapet z napisami:
      https://1drv.ms/f/s!AuNhrHqETdBEaKmqBcLp-3BgDfQ
      🙂

       1. Piotr, czyli kamień, nie skała

        Specjalnie dla Ciebie przerobiłem tą grafikę na ikonkę którą można ustawić sobie w komputerze jako ikonę folderu 😉
        https://1drv.ms/f/s!AuNhrHqETdBEgVlcCyJGOXlWupmZ

  2. Nie będzie żadnego NWO
   6 Będziecie słyszeć o wojnach i o pogłoskach wojennych; uważajcie, nie trwóżcie się tym. To musi się stać, ale to jeszcze nie koniec! 7 Powstanie bowiem naród przeciw narodowi i królestwo przeciw królestwu. Będzie głód i zaraza, a miejscami trzęsienia ziemi. 8 Lecz to wszystko jest dopiero początkiem boleści.

   1. Artur S. (detmold)

    Czyli ten Wielki Ucisk to bedzie jedno wielkie lubudu, a nie spokojny okres dla bezboznikow, ktorzy przyjma znamie Bestii?

    1. Artur S. (detmold)

     Lubudubu x2 Niech zyje nam prezes naszego klubu! Niech zyje, niech zyje nam! To spiewalem Ja, Jarzabek Waclaw, trener II kategori.

   2. Dokładnie Mati, i jeszcze:
    “Gdy mówić będą: Pokój i bezpieczeństwo, wtedy przyjdzie na nich nagła zagłada, jak bóle na kobietę brzemienną, i nie umkną.”

    1. NWO to jest taki raj dla złych ludzi. Bóg na to nie pozwoli.

     1. To możnym i wpływowym tego świata zależy na NWO, tak by mieli wszystko pod kontrolą, taki właśnie jak napisałeś “raj na ziemi”, ale Bóg pysznym się sprzeciwia,a a kto się wywyższa będzie poniżony… “I wyszedł inny koń barwy ognia, a siedzącemu na nim dano odebrać ziemi pokój,by się wzajemnie ludzie zabijali”.
      “A królowie ziemscy, wielmoże i wodzowie,
      bogacze i możni,
      i każdy niewolnik, i wolny
      ukryli się do jaskiń i górskich skał.
      16 I mówią do gór i do skał:
      “Padnijcie na nas
      i zakryjcie nas przed obliczem Zasiadającego na tronie
      i przed gniewem Baranka,
      17 bo nadszedł Wielki Dzień Jego gniewu,
      a któż zdoła się ostać?”

     2. Wg mnie zle do tego podszedłeś albowiem my już żyjemy w nowym porządku świata a ostrzeganie o czymś co już trwa od lat mija się z celem bo jest juz za pozno. Oni mogą sobie juz pozwolic na tolerowanie wszelkiej maści stron badaczy prawdy, różnych fanów “teorii spiskowych” co więcej sami już o tym otwarcie mówią bo nic nie da się z tym zrobić 🙂 Mówisz o raju oni już w tym plugawym swym raju żyją. Popatrz jaką władzą dysponują, jakimi zasobami finansowymi i ludzkimi jakich bezeceństw i niecności się dopuszczają o nie bracie oni juz swój raj stworzyli 🙂 Dopinane są ostatnie guziczki w całej tej mistycznie dopracowanej machinie bo jeśli komuś wydaje się iż jest wolnym to ma błędne założenia i rozumienie wolności. “Bóg na to nie pozwoli” a dlaczego ma nie pozwolić? Oznaczało by to ingerencję w ludzką wolną wolę, która o czym wielu zapomina objawia się także we wszelkiej maści plugastwie i wyrządzaniu krzywdy innym. Bóg zatem nie ingeruje, a cierpliwie czeka. Sam nieraz dziwię się, że pomimo całego tego szamba w jakim się tapla Jego stworzenie ten grajdół jeszcze się kręci 🙂

      1. hehee miało być misternie a nie “mistycznie” 🙂

       1. Sławku. Czy to już jest czy nie? Wszystko mi jedno 😉 Nie jestem z tej paczki, nie mam zamiaru, a co za tym idzie nie interesują mnie ich plany, bo wiadomo, że są złe i haniebne. Opieram się na Apokalipsie i Proroctwach Jezusa z Ewangelii, a one jasno mówią co dokładnie ma się dziać przed przyjściem Pana. Na pewno nie pokój, na pewno nie ”rób co chcesz” , na pewno nie jeden światowy rząd, bo: ”Powstanie bowiem naród przeciw narodowi i królestwo przeciw królestwu. ” Jest zastanawiające dla mnie jedynie ten fragment: c. 37 A jak było za dni Noego, tak będzie z przyjściem Syna Człowieczego. 38 Albowiem jak w czasie przed potopem jedli i pili, żenili się i za mąż wydawali aż do dnia, kiedy Noe wszedł do arki, 39 i nie spostrzegli się, aż przyszedł potop i pochłonął wszystkich, tak również będzie z przyjściem Syna Człowieczego. Więc to nie będzie raczej czysta wojna, którą ugasi swoim przyjściem Bóg. Czy będzie spokojnie? „Jak złodziej zaś przyjdzie dzień Pański” Warto byłoby te puzzle poukładać hm. Pozdriooo

        1. hm poprawka ….
         Albowiem jak w czasie przed POTOPEM jedli i pili, żenili się i za mąż wydawali aż do dnia, kiedy Noe wszedł do arki, 39 i nie spostrzegli się, aż przyszedł potop i pochłonął wszystkich,
         słowo klucz PRZED POTOPEM
         Teraz właśnie tak jest: pili, żenili się i za mąż wydawali aż do dnia, kiedy Noe wszedł do arki,
         CZYLI? zamiast POTOPU – PRZED WIELKIM UCISKIEM.

      2. Mała poprawka Sławku 🙂 oni chcieliby i dążą do życia w swoim “raju”, ale w nim nie żyją. Dlatego, że nie ma szans, aby tacy ludzie żyli w “raju”. Mają ducha, który prowadzi ich do śmierci a nie do życia. Zabijają ich ich własne niezaspokojone pożądliwości,ciągle łapczywie chcą więcej, a z drugiej strony strach że ktoś może im tą władzę i bogactwo odebrać. Może dla innych na zewnątrz wygląda to na raj. Ale wewnątrz to śmierć.

       Bóg na to nie pozwoli, ponieważ tak mówi pismo. Że pokój zostanie odebrany ziemi.

 10. A tutaj coś ws. ewentualnego składania ofiary na przełomie kwietnia i maja, to USA:

  http://www.prisonplanet.pl/polityka/operacja_gotham_shield,p575506361

  Ciekawe co dziś we Francji się wydarzy? Dziś wybory.

 11. Artur S. (detmold)

  Mlodziezy przed deprawacja i wykolejeniem nie uratuje psioczenie na nia. Za to rozumna troska o jej wzrost duchowy juz tak czyli ani “robta co chceta, a nam glowy nie zawracajta” ani “trzymanie pod kloszem”. Po prostu trzeba ja roztropnie przysposabiac do doroslosci.

 12. Artur S. (detmold)

  Kobiety nie sa ani diablami ani aniolami. Podobnie jak mezczyzni sa ludzmi. Problem w tym, iz we wspolczesnej ( zwlaszcza zachodniej ) sfeminizowanej wszelakiej kulturze im odwala poprzez wmawianie im, iz sa pepkiem swiata ( takie rzeczy dzieja sie tylko w bajkach ). Zderzenie z twarda rzeczywistoscia jest czesto bardzo bolesne.

 13. Artur S. (detmold)

  Jednostka ludzka wyrasta albo na indywidualiste ( w moim dobrze pojetym interesie jest dbac o jakas tam szersza wspolnote np. slug Jezusa Chrystusa ), albo na personaliste ( moj los jest najwazniejszy, a reszta sie nie liczy ). To pierwsze tylko i wylacznie cechuje pelnowartosciowych duchowo ludzi. Spolecznosci zlozone z indywidualistow prosperuja i kwitna, a z personalistow marnieja i wiedna, wiec musza na kims wydajniejszym pasozytowac np. mahometanscy turysci socjalni w Niemczech na rdzennych mieszkancach.

 14. Artur S. (detmold)

  Parafrazujac pisarza austriackiego Roberta Musila ( 1880-1942 ) dzisiejsi, przecietni Polacy to czesto “ludzie bez wlasciwosci” tzn. niby w zdecydowanej wiekszosci wierza w Boga, ale swym zyciem przecza temu, a slugi Jezusa Chrystusa traktuja z reguly z przymruzeniem oka badz lekcewazeniem. Czynia tak na swa zgube, gdyz glupota nie boli…

  1. Artur S. (detmold)

   Polacy czesto maja ( spowodowane katolickim zepsuciem duchowym ) niewolnicze nawyki. Trzymaja sie jak pijani plotu wpojonych im za mlodu mylnych i falszywych przekonan mentalnych, moralnych itp. , nie mogac za zadne skarby dostrzec alternatywy jaka daje wolnosc od grzechu przez zycie w Jezusie Chrystusie. Niestety nagromadzona masa przeklenstw pokoleniowych daje o sobie znac… Chwala Bogu, ze jest jednakze milosierny i istnieja takie miejsca dajace swiadectwo prawdzie ewangelicznej w rzeczywistosci realnej i wirtualnej ( np. ta witryna ), ktore On wspiera swoja nieskonczona potega majestatu.

 15. Niestety większość w tym także ja skupiła się na ŚJ ale po obejrzeniu tego filmu z pewnością można stwierdzić, że w Rosji zaczną się prześladowania. Czekać tylko kiedy inne kraje pójdą tym śladem.
  Niestety ale nie wiem jak wrzucić to wideo tutaj udostępniłem na swoim fb.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: