Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Ponowna Prośba o modlitwę za Grażynę.

Ponawiam prośbę Joanny, która jeszcze raz prosi nas o modlitwę za Grażynę, ponieważ jej stan jest ciężki
Bracie Piotrze proszę Cie mocno o umieszczenie na Twoim blogu prośby o modlitwę za mamę Kamila. Ma na imię Grażyna. Wczoraj trafiła do szpitala. Okazało się, że ma guza  w płucu. Czekają ją dalsze badania. Proszę o modlitwę do Naszego Pana Boga, żeby wlał w serca Kamila i jego mamy spokój w tych ciężkich momentach. Niech Nasz Ojciec Święty opiekuje się Panią Grażyną i na jej drodze postawi dobrych lekarzy poprzez, których Pan będzie działać. Niech się dzieje wola Pańska przez imię Jezusa Chrystusa! Dziękuję za modlitwy.

Updated: 9 kwietnia 2017 — 08:47

10 komentarzy

Add a Comment
 1. Ps 71, 1-24 U Ciebie, Imie Boze, szukam schronienia, niech nigdy nie bede zawiedziony! Przez sprawiedliwosc Twoja ratuj mnie i ocal, naklon ku mnie ucha i racz mnie wybawic! Badz dla mnie skala nie do zdobycia i twierdza warowna dla mego ocalenia! Zaprawde, Tys moja opoka i twierdza. Wyrwij mnie, Boze, z rak bezboznika, z mocy zloczyncy i gwaltownika! Wszak Tys nadzieja moja, Panie, Tys moja ufnoscia, Imie Boze, od mlodosci mojej. W tobie mialem oparcie od powicia, od lona matki mojej jestes mym obronca. Tobie zawsze spiewam chwale. Znakiem podziwu godnym stalem sie dla wielu, ale Ty jestes moim bezpiecznym schronieniem. Niech usta moje beda pelne chwaly Twojej, niechaj kazdego czasu slawia wielkosc Twoja! Nie odrzucaj mnie czasu mojej starosci, nie opuszczaj mnie u schylku sil moich! Bo juz wrogowie moi zmawiaja sie przeciwko mnie, ci, ktorzy na moje zycie nastaja, naradzaja sie wspolnie, mowiac:”Bog go opuscil, scigajcie go i pochwyccie, nikt go nie bedzie ratowal”. Boze, nie pozostawaj z dala ode mnie, Boze moj, pospiesz mi z pomoca! Niech beda zawstydzeni i niech zgina ci, ktorzy na zycie moje nastaja; niech hanba i nieslawa okryje tych, ktorzy zmierzaja do mego nieszczescia! Ja zas zawsze pelen jestem ufnosci i pragne wciaz pomnazac wszelka chwale Twoja. Usta moje beda glosic sprawiedliwosc Twoja, po wszystkie dni- wyslawiac czyny Twojej pomocy, bo przeciez nie znam ich liczby. Opowiadac beda o wspanialych dzielach Pana; Twoja tylko, Imie Boze, sprawiedliwosc chce opiewac, Juz od mlodosci mojej uczyles mnie, o Boze, i az do tej chwili rozslawiam przedziwne dziela Twoje. Wiec tez az do starosci, do wieku sedziwego, nie opuszczaj mnie, o Boze, dopoki nie opowiem o Twojej mocy temu pokoleniu, i wszystkim potomnym-o Twej wszechpotedze i o Twej sprawiedliwosci, Boze, ktora niebios siega. Wielkies rzeczy uczynil, ktoz Tobie rowny, Boze! Choc doswiadczyles mnie mnogimi i srogimi utrapieniami, przywrocisz mi znowu zycie i wyprowadzisz mnie z czelusci ziemi. Wyniesiesz mnie do dawnej wielkosci i znowu mnie pocieszysz. A wtedy bede Cie wyslawial przy wtorze harfy, Boze moj, bede opiewal wiernosc Twoja, bede Cie wielbil przy dzwiekach cytry, Swiety Izraela! A gdy Ci zaspiewam, rozraduja sie wargi moje i dusza moja, ktoras odkupil. A takze jezyk moj calymi dniami bedzie glosiil sprawiedliwosc Twoja. Bo wstydem i hanba okryja sie ci, ktorzy pragna mego nieszczescia.

 2. Zaniosłam modlitwę do Tatusia w niebie. Niechaj Pan Bóg zaopiekuje się Panią Grażyną i całą rodziną.

 3. Piotr, czyli kamień, nie skała

  Niech Bóg uleczy Grażynę aby poszerzyć swoją chwałę i ukazać miłosierdzie, które nie zna granic.

 4. w Krakowie tj grupa cześciowoi czytelników z bloga.
  Powiem Dawidowi

 5. Dołączam z modlitwami wstawienniczymi za Grażynę i Kamila,aby pokój Boży wypełnił ich serca i Grażyna została uzdrowiona w imieniu Pana Jezusa Chrystusa.

 6. I ja też się dołączam do modlitwy.

  PSALM 103:1-5

  1. Dawidowy. Błogosław, duszo moja, Panu I wszystko, co we mnie, imieniu jego świętemu!
  2. Błogosław, duszo moja, Panu I nie zapominaj wszystkich dobrodziejstw jego!
  3. On odpuszcza wszystkie winy twoje, LECZY WSZYSTKIE CHOROBY TWOJE.
  4. On ratuje od zguby życie twoje; On wieńczy cię łaską i litością.
  5. On nasyca dobrem życie twoje, Tak iż odnawia się jak u orła młodość twoja.
  (BW)

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: