Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Wojna już trwa.

 

Scena narodzin Jezusa.

“Nagle przy aniele zjawił się tłum wojska niebieskiego, który wielbił Boga mówiąc: – (14) Chwała Bogu na wysokości, a na ziemi pokój ludziom, których Bóg sobie upodobał. (15) Kiedy aniołowie odeszli do nieba, pasterze mówili między sobą: – Chodźmy do Betlejem i zobaczmy, co się tam stało, a o czym dowiedzieliśmy się od Pana. ” Łukasza 2.

 

Wielu interesuje się wojnami, wielu oczekuje III wojny światowej. Jednak dla chrześcijan wojna już trwa odkąd Adam i Ewa zgrzeszyli.

W powyższym cytacie z Łukasza wymowna jest ta oto scena:

“Nagle przy aniele zjawił się tłum wojska niebieskiego, który wielbił Boga”

 

Jezus Chrystus przyszedł na świat z mieczem, aby:

 

 Nie sądźcie, że przyszedłem pokój przynieść na ziemię. Nie przyszedłem przynieść pokoju, ale miecz. 35 Bo przyszedłem poróżnić syna z jego ojcem, córkę z matką, synową z teściową17; 36 i będą nieprzyjaciółmi człowieka jego domownicy” Mateusza 10

 

Mówi się o łasce, dzięki której można grzeszyć. Tak jakby Jezus przyszedł na świat wzmocnić grzech. Tak jakby powiedział: “grzeszcie, ja wymaże Wasze winy. Grzeszcie, nie musicie przestac grzeszyć, Kto kradł niech kradnie, kto kłamał niech dalej kłamie, kto byl oszczerca niech dalej będzie oszczerca, kto nienawidzi brata swego niech dalej nienawidzi”.

Co za kłamliwe nauczanie…Oczywiście żaden nauczający nie powie tego wprost, albowiem jako wyszkoleni agenci Jezuiccy mają swe techniki. Powiedzą: Prawo nie obowiązuje opierając się na słowach Jeremiasza “Prawo włoży w ich serca” podobnie jak diabeł użył Słowa Bożego w kuszeniu Jezusa.

 

To co dzisiaj chciałem pokazać, to dwa ważne słowa użyte w analizowanych cytatach: miecz oraz wojsko.

Przy Jezusie było wojsko niebieskie. Mam tutaj na myśli nie tylko wojnę jaka jest prowadzona, ale to co się dzieje, kiedy wierzący walczą o królestwo niebieskie.

Wiele naszych próśb zanoszonych jest do Boga i my tak sobie czasem myślimy: może Bóg spełni, a może nie. Jeśli na prawdę jesteś dzieckiem Bożym, to wiedz, że wojsko niebieskie stoi przy Tobie i walczy.

 

” Błogosławcie Pana, wszyscy Jego aniołowie, pełni mocy bohaterowie, wykonujący Jego rozkazy, by słuchać głosu Jego słowa. Psalmy 103:20,”

 

Od Ciebie zależy, czy wojsko Boga  będzie walczyć. Składa się na to: modlitwa,  pokora, post, przestrzeganie Prawa Boga (dawanie oporu złemu).

Stając się chrześcijaninem, przestajesz być jeńcem wojennym, a stajesz się wojownikiem. Modlisz się o braci i siostry, o znajomych żyjących w ciemności, prostytutki, narkomanów, złodziei, chciwców itd. Nie walczysz z ciałem i krwią, ale ze zwierzchnościami niebieskimi (Efezjan). Nie dowartościowujesz się upadającym znajomym, ale modlisz się o niego. To ma przełożenie na walkę w niebie.

Jeśli pomimo usilnych starań i uświęcania, czujesz się atakowany, to oznacza, że przeszkadzasz upadłym aniołom i hordzie demonów. Niestety, ale do czasu przyjścia Pana Jezusa będziemy w ustawicznej walce. Dlatego wojny na ziemi są wojnami diabelskimi, ponieważ są wojnami z ciałem i krwią. Chrześcijanie NIGDY nie walczyli militarnie. Jeśli jest taki punkt w zapiskach historii, to oznacza albo kłamstwo, albo nie byli to chrześcijanie (vide Zakon Najświętszej Marii Panny – Krzyżacy).

 

Pamiętajmy, że nie jesteśmy w tym sami:

 

“bo swoim aniołom dał rozkaz o tobie, aby cię strzegli na wszystkich twych drogach. Ks. Psalmów 91:11,”

 

WOJSKO NIEBIESKIE NA CIEBIE CZEKA.

 

 

 

Updated: 9 kwietnia 2017 — 12:03

19 komentarzy

Add a Comment
  1. tak wiem, nawet miałem pisać. Ten gość kiedyś był w PO.

 1. Chwała Bogu za ten tekst!Dzięki wielkie ? za twoją pracę nad poszerzaniem Królestwa Bożego.

 2. Piotr, czyli kamień, nie skała

  Witam w pierwszy dzień tygodnia 😉
  Wojna trwa od dawna, możecie o niej poczytać tutaj:
  http://wielkiboj.pl/media/wielki_boj-calosc-online.pdf

  1. A witaj 🙂 hah lepiej późno niż później 😉

 3. Ahh jaki super tekst! :)) Dziekòwa 🙂

 4. Taka porada. Jak ktos wam mimo waszych napomnien i wspolnoty wiernych Jezusa Chrystusa uporczywie szkodzi np. wasz rzekomy przyjaciel/czlonek rodziny/kolega z pracy itp. itd. z taka osoba trzeba definytywnie zerwac i unikac wszelakich kontaktow. Oni sa wlasnoscia diabla i z Bogiem nie maja nic wspolnego.

 5. Jak zwykle pocieszające i prawdziwe, dziękuję.

 6. Ten tekst dał mi mi odpowiedzi na niektóre pytania, dziękuję. Chwała Bogu! 🙂

 7. dobry tekst .dzięki .Jesteśmy atakowani i pokonasz złego odsuniesz od siebie ale on ma czas i przychodzi ponownie dlatego Pan nasz Jezus powiedział “nieustannie sie módlcie” ,powiedział też “każdy to grzeszy jest niewolnikiem grzechu ” .ta walka będzie trwała zawsze aż do przyjscia Pana .Dopiero “jeśli Syn was wyswobodzi,prawdziwie wolnymi będziecie”

  1. dokładnie. Chwila nieuwagi brak modlitwy i Meksyk. Przerobiłem to niedawno. Najpierw mnie zły zniechęcil do modlitwy a póxniej poważnie zaatakował.

   1. Tak to prawda ale najwspanialsze jest to, że stajemy się coraz silniejsi.
    Ludzie którzy nie mają Boga w sercu po każdym upadku są coraz słabsi i zapadają w obłęd tzn. załamania, depresje.
    U nas po każdej porażce jest najpierw smutek, później zrozumienie, postęp, a następnie radość.

    1. o tym zapomniałem i jest jak piszesz (nie jest to broń Boże przyzwolenie na grzech).Nawet po upadkach mamy wstawiennika ,Przyjaciela jednocześnie Pana i Króla który wstawia sie za nami u Ojca stąd może takie uczucie po porażce jak napisałaś i szybko sie regenerujemy ale unikajmy grzechu jak ognia bo on oddziela nas od Boga .On jest Święty i nie ma nic wspolnego z grzechem i brzydzi sie nie nami ale grzechem .

     1. Tak to prawda ale myślę, że wielu z nas nie doświadczając smutku i bólu w naszym życiu nie wiele by się nauczyło.
      Ciężko by było w tym świecie żyjąc w dostatku i szczęściu odróżnić dobro od zła, nie mielibyśmy takiej potrzeby.
      Ale po każdym potknięciu i zrozumieniu błędu czeka nas wielka nagroda bo stajemy się silniejsi i coraz trudniej nas zranić.

 8. Ludzie zyja generalnie coraz dluzej. Problem w tym, iz kultura mentalna nie nadaza za tym zjawiskiem. Po prostu mowiac drastycznie ludzi nieaktywnych zawodowo jest juz w tej chwili zdecydowanie za duzo do utrzymania dla kurczacej sie przez rozne czynniki grupie pracujacych. Dochodza do tego rozne swary i niesnaski wynikle z kolei zycia miedzy mlodszymi i starszymi czlonkami spoleczenstwa.

 9. Nie wymagajmy od ludzi z inklinacjami do chamskich zachowan ( bez wyraznego powodu ) wysokiej kultury osobistej. To tak jakby oczekiwac, iz kurzego jaja wykluje sie i wyrosnie orzel.

  1. Nie wolno, absolutnie pod zadnym pozorem, pomagac ludziom dla ktorych przestrzeganie praw Boga zawartych w Pismie jest frajerstwem, zeby nie sciagnac na siebie gniewu Jezusa Chrystusa, naszego Zbawcy i odkupiciela.

 10. Dziękuję bardzo. Wciąż mam tendencję zapominać że to jest wojna. Podczas wojny strony cały czas są zmobilizowane do natarcia. Żołnierz nie może się rozbroić, gdyż jego szanse wtedy maleją do zera. Niestety nie zawsze jestem zmobilizowana na 100% do walki ze zwierzchnościami. Dlatego tym bardziej dziękuję za przypomnienie o tym ważnym temacie.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: