Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Niemieckie media przeciw Polsce.

Neesweek o Polakach:

 

“Z okładek kontrolowanego przez niemiecki kapitał tygodnika wynika, że Polska jest “męczarnią”, “Kokolandem”, “krajem wściekłych ludzi”, a sami Polacy są nieufnymi poganami. Wydźwięk jest taki, że można się wstydzić z Polski oraz z faktu bycia Polakami. A teraz wyobraźmy sobie, że polski kapitał przejmuje kontrolę nad np. “Der Spiegel”. Co by się działo, gdyby tygodnik ten zaczął nagle sączyć anty-niemiecki hejt i pedagogikę wstydu skierowaną przeciwko Niemcom? Ciekawe jak szybko odwróciliby się od niego wszyscy reklamodawcy?”

http://www.niewygodne.info.pl/artykul6/02932-Antypolski-hejt-niemieckich-mediow.htm

 

Podobną funkcję pełnią  “polskie” kabarety przedstawiające Polaków w najgorszym świetle.

W ten sposób dokonują dezintegeacji Polaków, która była obca w czasach realnego socjalizmu. Mieliśmy wspólnego wroga – komunistów. Teraz poprz z takie działania jak Newsweek Polak Polakowi wilkiem. Mało tego część z Polaków jest wilkami Polakami w owczej a zarazem chazarskuej skórze. Dlatego cała nadzieja w królestwie Niebieskim.

 

 

 

 

 

 

 

 

Updated: 20 marca 2017 — 10:46

15 komentarzy

Add a Comment
 1. Przyznam szczerze, że choć kwalifikować to można jako brak ppoczucia humoru, całe zycie nie znoszę kabaretów. Wygłupy dorosłych ludzi na scenie i te “żarty” niskich lotów.. Wolę angielski humor.

  1. Piotr, czyli kamień, nie skała

   Dokładnie 🙂 Ale to na jakim poziomie są polskie kabarety przedstawia sytuację na jakim poziomie są odbiorcy których śmieszy np. facet przebrany za kobietę nieudolnie zmieniający głos i pokazujący jakim jest ofermą życiowym i umysłowym…
   Publiczność pęka ze śmiechu, śmiejąc się tak naprawdę z własnego braku smaku i otumanienia wszelkiego typu indoktrynacją. Od telewizji począwszy, na kościelnych kazaniach skończywszy. Dużo słów, mało treści.

  2. mielonka turystyczna

   witaj w klubie, też nie trawię. Sama świadomość że ktoś traci czas na wymyslanie głupot zamiast zająć się czyms pożytecznym budzi odrazę.Dowcip lubię, lecz sytuacyjny, nie obrażający nikogo i świadczący o bystrości umysłu

 2. Prowokacja ..niech sobie piszą co chcą ,My znamy prawdę .Prowokacja ,sprawdzian? lepiej na spokojnie przyjąc obelgi ,niż wykrzyczeć -na to liczą .Trzymajcie się .Z Bogiem.

 3. Polacy nie sa zlymi ludzmi z zalozenia. Brakuje im jednak tzw. “pozytywnego instynktu wspolnotowego-zbiorowego” tzn. przez personalizm rzymski ( balwochwalczy kult wlasnej duszy wpajany przez funkcjonariuszy watykanskich od malego na kazdym kroku ) nie potrafimy w normalnych, pokojowych warunkach za bardzo ciagle wspolpracowac, by dazyc do czegos pozytecznego RAZEM.

  1. Większość ludzi jest z założenia zła

   Już nie przesadzaj że całe zło pochodzi od Watykanu

   1. Tylko, ze w takich monokulturach duchowych jak np. Polska, musisz byc slepo oddany panujacej ideologi grupy ( nie wyrozniac sie jaskrawie z tlumu ), zeby w ogole jako tako prosperowac, a w takim USA ( jeszcze ) juz nie. Taka mala roznica.

 4. Roznica miedzy np. Amerykaninem “WASP-em”, a miedzy rzymskim Polakiem? Ten pierwszy moze miec gacie w barwach flagi narodowej, ale kocha swoj kraj, podczas gdy nasz czlowiek ma usta pelne frazesow ojczyznianych, a tak naprawde czuje do niego wstret.

 5. dziś zmarł David Rockefeller, każdy wie co ten człowiek ma na sumieniu. niech spoczywa, tyle mu pozostało.

 6. Nie czytam Newsweeka, bo go po prostu nie lubię; jedyny numer, który ostatnio kupiłam, to ten z historią w tle, o którym była tu mowa ze względu na ciekawy artykuł 🙂

  1. Ja się zagapiłam i już nie było.

   1. Może jeszcze gdzieś się znajdzie; jak nie, to w niektórych miastach funkcjonują stoiska bądź sklepiki z “tanią prasą” (czyli starsze numery różnych gazet, często za 1-2 zł) 🙂

 7. Z ekonomicznej beczki. Polacy z duzo przejadaja pieniedzy, a za malo inwestuja. Ktos powie z czego zaoszczedzic? Jest z czego. Przede wszystkim rezygnacja z postawy Zastaw sie, a postaw sie. Olbrzymie rezerwy sie wtedy utworza. Ponadto brakuje w naszym kraju takich obywatelskich, oddolnych kas pozyczkowych udzielajacych mikro pozyczek rozwojowych do np. 100-1500 zl. Powie ktos, ze to zaden pieniadz. Odpowiem. Nie od razu Krakow zbudowano.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: