Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Kwestarze papiescy.

Te edukującą grafikę stworzył Piotr. Dziękuję.

Jan Wiklif

 

Updated: 20 marca 2017 — 14:00

11 komentarzy

Add a Comment
 1. Angielski krol okazal sie natchniety madroscia przez Boga i zerwal z demonicznym watykanem. Skutkiem czego Anglia stala sie krajem rozdajacym karty. Stare przyslowie angielskie “Nasz kraj tym lepiej sie rozwija im go papiez czesciej przeklina”.

 2. Piotr, czyli kamień, nie skała

  Dziękuję za opublikowanie 🙂
  Na chwałę Boga. Bo ci którzy nie znają historii skazani są na jej powtarzanie. Co zresztą obecnie ma miejsce.
  Módlmy się do Boga o kolejną reformację wiary. Taką, jaką kierował Sam Bóg w czasach Jana Wiklifa, Jana Husa i Marcina Lutra. I o której jakby świat już zapomniał wchodząc na każdym kroku w ekumenię z Rzymem.

 3. I oddzielnie taka ciekawostka, nie jestem fanką Michnika, GW itp., ale zaglądam czasem na serwis o architekturze, bo go po prostu lubię 🙂
  I tenże serwis od 2007r. prowadzi ranking zwany MAKABRYŁA ROKU, w którym “nagrody” dostają budynki często wręcz kiczowate, nijak nie wpasowujące się w dane otoczenie itp. (swoją drogą, polecam sam cykl Makabry(ły) na tej stronie i powiązany z tym profil POLISZ ARKITEKCZER na fejsie 😀 ; same te rankingi są też bardzo ciekawe)
  Zobaczcie, jakie budowle ubiegały się o Makabryłę w tym roku; polecam zwłaszcza miejsce I i II 😀
  http://www.bryla.pl/bryla/56,85301,21513189,makabryla-roku-2016-trafi-do-swiatyni-opatrznosci-bozej-zobaczcie.html
  w 2010r. zwyciężył tam słynny pomnik ze Świebodzina…
  a za 2011r. odpowiednio 3 i 2 miejsce:
  http://www.bryla.pl/bryla/56,85300,11433772,3-muzeum-archidiecezjalne-bialystok,,9.html
  i http://www.bryla.pl/bryla/56,85300,11433772,2-pomnik-jezusa-ustron-woj-slaskie,,10.html
  ale takich i innych kwiatków jest sporo…

  1. przepraszam, coś mi się 2 ostatnie linki nie wkleiły… :/

 4. Przydalaby sie tabelka porownawcza pastora ewangelickiego ( protestanckiego ) z kaplanem rzymskim tzw. ksiedzem. Na szybko jesen arcytrafny detal roznicujacy. Wielu z tych pierwszych, poza sluzba ewangeliczna, z wlasnej woli NORMALNIE pracuje ( podlega prawidlom gry rynkowej [!] ).

 5. Gdzie jest zawarta instytucja kaplanstwa ( specjalnie uprzywilejowana kasta ) w Pismie? rzym nagial/przeinaczyl/splugawil nauki Jezusa Chrystusa ( konkretnie spotkanie Mesjasza z apostolami w wieczerniku przed Jego meczenska smiercia-doskonala ofiara za nasze grzechy i chwalebnym zmartwychwstaniem ) pod to jak i inne swoje niedorzeczne bajania. A czlowiek dorosly wyrasta przeciez z bajek. No moze oprocz roznych niedojrzalych, ale ich koniec jest strasznie gorzki.

 6. Ludzi na przyzwoitym poziomie swiadomosci oraz wysokim morale do wiary w Boga czesto zniechecaja rozne wybryki i wyczyny jednostek podajacych sie za wierzacych, a praktyka zyciowa temu przeczaca.

 7. Witam ☺️ Może nie na temat ale ostatnio natknęłam się na bardzo fajny filmik Księżycowe drewno . Film ten opowiada jak została skutecznie zapomniana starożytna wiedza obróbki drzewa . Jak jest cudownie stworzone a dla nas to tylko zwykłe drzewo . Po obejrzeniu tego filmu zdałam sobie sprawę że Bóg stworzył wszystko tak bardzo doskonale i wszystko dla nas . Wszystko co nie zbędne jest nam do życia jest w zasięgu naszych dłoni . A szatan ze swoją świta zabraniają skutecznie korzystać z tych dobrodziejstw . I wszystkie naturalne surowce są nam zastępowane sztucznymi . Zauważcie że mimo iż Bóg pozwolił szatanowi rządzić ziemią i ludźmi przez jakiś czas to niema jednej rzeczy która stworzył by dobra . Jedynie zło i kłamstwo wyszły mu idealnie . A tak to po sobie nic nie zostawi co by było warte uwagi . Polecam bardzo ten filmik :
  https://m.youtube.com/watch?v=hjW4gGwEdeE

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: