Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Proroctwo charyzmatyków z USA: w dniu inauguracji uwolniony zostanie Duch

Oto słowa Lana Wavswer:

 

“Jako lud Boży modlił się za pana Trumpa, widziałem miejsce przyspieszenia buty Lord nań. Modlitwy ludu Bożego i Duch Boży przyjdzie wokół prezydenta-elekta Trump z większą siłą, gdy zaczyna się jego prezydentura . Namaszczenie przyspieszenia Pańskiej po pana Trumpa. Pan robi bardzo szybką pracę w USA teraz to można zobaczyć Jego chwała jest w sposób, który nigdy wcześniej nie widziano, jak uzdrowienie i wolność przyjdzie do ziemi. Potężna, wspaniała akcja Jego Ducha na was.”

 

Ok to są charyzmatycy, a teraz Biblia:

 

“Albowiem już działa tajemnica bezbożności. Niech tylko ten, co teraz powstrzymuje, ustąpi miejsca, 8 wówczas ukaże się Niegodziwiec, którego Pan Jezus zgładzi tchnieniem swoich ust5 i wniwecz obróci [samym] objawieniem swego przyjścia. 9 Pojawieniu się jego towarzyszyć będzie działanie szatana, z całą mocą, wśród znaków i fałszywych cudów6, 10 [działanie] z wszelkim zwodzeniem ku nieprawości tych, którzy giną, ponieważ nie przyjęli miłości prawdy, aby dostąpić zbawienia. 11 Dlatego Bóg dopuszcza działanie na nich oszustwa, tak iż uwierzą kłamstwu7, 12 aby byli osądzeni wszyscy, którzy nie uwierzyli prawdzie, ale upodobali sobie nieprawość. ” 2 Tes 2

Wszystko wskazuje na to, że jesteśmy w środku filmu pt Objawienie Jana.

Updated: 18 stycznia 2017 — 18:30

15 komentarzy

Add a Comment
  1. Jedno jest pewne. Ta cala psychoza wokol D.T. nie zwiastuje nic dobrego.

  2. Z innej beczki. Ciekawe co sie musi stac ( jaka prowokacja ), by Rosjanie wpadli do Polski na “wzmacniana % herbatke”?

  3. Narodzie polski, powstan z rzymskiej niewoli, odrzuc watykanskie duchowe kajdany i cisnij je w otchlan zapomnienia. Boze Ojcze, za posrednictwem Jezusa Chrystusa blagam Cie o to. Niech tak sie stanie.

  4. Nasi ludzie sa strasznie dziecinni i naiwni wobec wyrachowanego swiata przez brak nawyku i potrzeby lektury dobrej literatury np. Biblii. Po prostu nie konfrontuja swojego sposobu bycia i myslenia z innymi, co bardzo stymuluje logiczne myslenie-owo porownywanie.

    1. Zamiast tego wola Ona lubi pomarancze itp. … W sumie to nie jest ich wina. Kurs antyumyslowy krk ( oprocz jego bezboznictwa ) jest szalenie porazajacy. Brzmi on tak: Kochane owieczki ( mowia czarne wilki ) nie myslcie zbytnio, bo byscie doszli do “blednych i mylnych” wnioskow ( ktore by nas pozbawily ucztowania na wasz koszt-czego juz nie dopowiadaja ).

  5. Z Bogiem mozemy wszystko co czlowiek moze, a bez Boga nic. Naszym zadaniem jako wyznawcow Jezusa Chrystusa nie jest walka ze zwiedzionym bliznimi, a z ich blednym sposobem rozumowania. “Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i cialu, lecz Zwierzchnosciom, przeciw Wladzom, przeciw rzadcom swiata tych ciemnosci, przeciw pierwiastkom duchowym zla na wyzynach niebieskich”. I tyle.

  6. W naszej wspolnocie narodowej zdecydowana wiekszosc ludzi wyznaje glupkowata zasade, iz “Celem zycia jest przezycie” ( postawa jak u zwierzecia ). Prawdzie czlowieczy charakter ujawnia dopiero funkcja pozytywnego tworzenia, a nie tylko trwania. Definitywnie jednak przekresla to u naszych rodakow obledne trwanie przy falszywych naukach rzymskokatolickich.

  7. Od polowy XIX wieku do 1914 z polskiego obszaru etnicznego wyjechalo okolo 3,5 miliona ludzi. Drobna garstke z nich tworzyli tylko ludzie na poziomie. Cala reszte stanowili ludzie kojarzacy polskosc z plytkim, ludowym ( maryjnym ) katolicyzmem. W nowych ojczyznach ( zarowno w Starym jaki i Nowym Swiecie ), byli przez swoje ciasne, bo rzymskie horyzonty umyslowe straszliwie poniewierani przez tamtejsze spolecznosci ( no moze poza Ameryka Poludniowa, rownie skazona katolicyzmem ). Mowa oczywiscie o biologicznych Polakach. Sytuacja zaczela sie powtarzac od schylku lat 70, by nabrac przyspieszenia po 1989, a rozpedzic sie do niebywalej predkosci po 2000… Nasi jednakze z uporem maniaka trwaja przy watykanskiej doktrynie, ktora ich do obecnego upodlenia doprowadzila.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: