Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Trump powiedział, że Jared Kushner, który jest właścicielem 666 Fifth Avenue, przyniesie pokój na Bliskim Wschodzie.

Jak wspomniałem się dziać będzie i dzieje. Wychodzą nowe fakty.

Żydowskiego pochodzenia Jared Kushner jest mężem córki prezydenta elekta i właścicielem kultowego budynku 666 Avenue.

Bestia od dawna ma swój budynek.

Jared Kusher jest ortodoksyjnym wyznawcą judaizmu.

 

Kiedyś ktoś powiedział bodajże Korwin Mikke: pewnego dnia przyjedzie młody człowiek na koniu i zrobi z nimi wszystkimi porządek.

Nie twierdzę, że to syn, ale jak widać wielką role odegra w najbliższych latach.

Czy ktoś ma jeszcze jakieś pytania?

Niewyobrażalny dotychczas do uzyskania pokój na Bliskim Wschodzie. Urzędujący w budynku 666 Trumpowie. Franciszek przybywający do protestanckiego USA po raz pierwszy jako przedstawiciel papiestwa w historii świata. Prezydent Trump, ekumenizm.

Co jeszcze mogę Wam napisać. Wszystko co napisałem Wam ostatnio o Trumpie ma swoje potwierdzenie.

Witamy w Wielkim Ucisku……..Antychryst jest w drodze.

Pokój na Bliskim Wschodzie jest możliwy lada miesiąc. 23 września możliwe wejście do świątyni w Jerozolimie i ohyda spustoszenia. . Bardzo możliwa jest zarówno wojna w tym roku jak i krach finansowy. Oni musza dokonać zawirowań.

Podtrzymuje w tej sytuacji jeszcze mocniej moja hipotezę znaku bestii. Będzie nią gwiazda Remfana znana jako heksagram.

Znak bestii z apokalipsy to piramida

Stajemy sie świadkami czasów końca, tuz przed przyjściem Pana Jezusa.

Niestety. Chciałbym żeby nie, ale..

 

Nie znam na tyle angielskiego, ale w filmiku niżej nieważny tak bardzo jest przekaz, ale znak za tym człowiekiem na 666 avenue.

 

20 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Ale my nie lękajmy się. To musi się stać.

 2. akurat robiłem porządku na przeglądarce i zawieruszył mi się taki artykuł: “Sekretarz generalny ONZ Antonio Guterres apeluje o “rok dla pokoju”

  http://www.rp.pl/Polityka/170109967-Sekretarz-generalny-ONZ-Antonio-Guterres-apeluje-o-rok-dla-pokoju.html#ap-1

  czyli “pokój i bezpieczeństwo”? jak wiadomo to jedna z maksym ONZ “peace & security”.

  “A o czasach, i o chwilach, bracia! nie potrzebujecie, aby wam pisano. Albowiem sami dostatecznie wiecie, iż on dzień Pański jako złodziej w nocy, tak przyjdzie. Bo gdy mówić będą: Pokój i bezpieczeństwo! tedy na nich nagle zginienie przyjdzie, jako ból na niewiastę brzemienną, a nie ujdą.” 1 Tes 5,1:3

 3. Prawdziwy antyChrystus musi byc mlody. To raz. Nie moze byc powszechnie znany od dawna. To dwa. Musi byc szalenie ujmujacy. To trzy. Itd. To nie Trump. Za to stary Franz to falszywy prorok.

  1. Istnieją również teorie, że antychrystem ma być następca brytyjskiego tronu książę William. Sami Windsorowie twierdzą, że ich ród sięga samego króla Dawida (tak jak i Jezusa, tylko w Biblii mamy to jasno wytłumaczone). Jest młody i ludzie go uwielbiają, ktoś kiedyś nawet robił analizy, że jego twarz idealnie pasuje do całunu turyńskiego istnieją także plotki, że książę Karol nie jest jego biologicznym ojcem (w sumie jak się spojrzy na niego i na jego brata Harrego to trudno doszukać się podobieństwa). Jest jeszcze taki fakt, że w 1991 roku miał poważny wypadek, został uderzony kijem golfowym przez kolegę, doznał poważnego urazu czaszki i jak mówią doktorzy z tamtego okresu cudem uniknął śmierci (do dziś ma bliznę na boku czoła) – niektórzy to zdarzenie interpretują Apok. 13: ” I ujrzałem jedną z jej głów jakby śmiertelnie zranioną, a rana jej śmiertelna została uleczona. A cała ziemia w podziwie powiodła wzrokiem za Bestią” – chociaż to kwestia sporna. Osobiście uważam, że to nie Trump, ale książę William ma większe szanse, aby zasiąść na globalnym tronie.

   jest jeszcze coś w tym rozdziale apokalipsy: “Bestia, którą widziałem, podobna była do pantery, łapy jej – jakby niedźwiedzia, paszcza jej – jakby paszcza lwa”. to jest jak opis lwa z herbu Windsorów, ten lew ma sylwetkę pantery, twarz lwa oraz łapy niedźwiedzia. Pisze też tam, że Smok przekaże władzę Bestii, może Smok to między innymi Trumpowe USA? Trump doprowadzi do wielkiego ucisku i przekaże władzę antychrystowi?. wiem, narazie to tylko poszlaki, ale warto mieć te fakty na uwadze.
   pozdrawiam 🙂

   1. mała pomyłka, Dom Windsorów ma w herbie cytadelę chodziło mi o Królewski herb Wielkiej Brytanii. Sam William urodził się w szpitalu Najświętszej Marii Panny w Londynie (St Mary’s Hospital) – trochę wymowne 🙂

    1. Oby ten niegodziwiec ( kimkolwiek on bedzie ) rzadzil naprawde krotko zgladzonu przez Krola krolow, Pana panow Jezusa Chrystusa. Pozdrawiam 😉 .

     1. na dodatek im więcej czytam o tym gościu, tym więcej dziwnych faktów można skojarzyć. Zdjęcia i informacje są ogólnodostępne, więc nie ma problemu z weryfikacją tego w internecie. William podczas swojej służby w królewskich Siłach Powietrznych, dołączył do 60 szwadronu, którego herbem jest Markur śruborogi – rodzaj dzikiego kozła zamieszkującego północny Afganistan i Himalaje, herb taki zatwierdził król Jerzy VI w 1937 roku (swoja drogą logo jest bardzo podobne do kozła używanego przez satanistów – goat of mendes czy jakoś tak), w google można zaleźć zdjęcia Williama w kombinezonie i naszywką z ów kozłem (herbem) oraz imieniem i nazwiskiem. Co więcej mottem szwadronu no. 60 jest “Per ardua ad aethera tendo” (Przez trudy zmierzam do niebios) – ciekawe zestawienie zwłaszcza z tym górskim, dzikim kozłem w herbie. Wyczytałem też, że samolot z 60 szwadronu jako pierwszy sfotografował obóz w Auschwitz podczas II wojny światowej. Nie są to jakieś wielkie rewelacje, ale piszę to w formie ciekawostek. 🙂

      1. Niektórzy twierdzą, że antychrysta można doszukiwać się w postaci – Davida Mayera de Rothschilda 🙂 Wizerunkowo by pasował 🙂 Poza tym rodowód…

       1. juz sie dopatry6wali wszyscy antka w: Williamie, Obamie, Matreyi itd.
        Teraz nikt jak nigdy powoli zaczyna spełniac wszelkie znamiona proroctw biblijnych osoba Trumpa.

 4. Co robic, zeby jak najwiecej ludzi z tego babilonskiego upojenia otrzewic?

  1. ooo polskie korzenie. No tak kolonie sobie tu zrobili

 5. Wygląda jak antychryst z filmów. I ma brzydkie oczy, mroczne.

 6. Albo postepujesz wedlug regul gry tego upadlego swiata i masz wszystko ( no prawie, bo wszystkiego miec nie mozna 😉 ), ale jestes w oczach Boga duchowo martwy, abo chcesz byc w Jego oczach zywy i mu sie swoim postepowaniem podobac, za co cie ludzie, ktorzy upodobali sobie nieprawosc, pewnie znienawidza i zycie doczesne obrzydza ( kwestia czasu ). Trzeciej, neutralnej opcji NIE MA.

 7. Z całym szacunkiem i sympatią… Uważam, że informacje i opinie przekazywane przez Paula Begleya, autora przytoczonego filmu, który zajmuje się okołoapokaliptycznym i okołoproroczym dziennikarstwem, należy traktować z wysoką ostrożnością. Podobnie ostrożność jest wskazana wobec materiałów Anity Fuentes. Oboje zajmują się niusami, wydaje się, że są w kontakcie (przynajmniej w ramach swoich kanałów YouTube). Przekazali jednak nie raz przewidywania ,,całkowicie pewne” o wydarzeniach politycznych i kataklizmach, czasem jako wiadomości od Boga, powołując się na osoby prorokami nazywane.
  Otóż wrzesień albo grudzień 2015 miał być według wyżej wymienionych czasem wprowadzenia czegoś w rodzaju stanu wojennego, a jakiś meteoryt miał uderzyć w ocean niedaleko Florydy, co z kolei miało zwolnić naprężenia płyt tektonicznych powodując ogromne trzęsienie ziemi i zalanie ogromnych obszarów Ameryki Północnej.
  Nic z tych rzeczy nie wydarzyło się w podanym czasie. Wciąż funkcjonujemy w miarę normalnie. Jednocześnie reakcja ludzi w rodzaju tej z Niniwy również nie miała miejsca.
  Moją winą przed Bogiem jest to, że uwierzyłem tym wiadomościom i opowiadałem o nich innym. Z wiarą i przekonaniem. Chyba mnie to czyni fałszywym prorokiem w oczach moich znajomych, czyż nie?

  1. tak, dlatego napisałem:

   ” niżej nieważny tak bardzo jest przekaz, ale znak za tym człowiekiem na 666 avenue.”

   Szukalem dowodow na filmie gdzie jest pokazane logo na tym budynku 666

 8. Diabeł chce naśladować Pana Jezusa, oczywiście w krzywym zwierciadle, dlatego być może będzie to młody człowiek mniej niż 33 lata, oczywiście z in vitro, ponieważ wezmą według nich mieszankę odpowiednich genów.
  Mam podejrzenia, że księżna Kate nie urodziła przynajmniej swojego pierwszego dziecka, tylko surogatka, dużo by pisać co się wydarzyło w związku z jej pierwszą ciążą ale w skrócie:
  leżała przez pierwsze miesiące w szpitalu
  jaj osobista pielęgniarka z niewiadomych przyczyn popełniła samobójstwo zostawiając swoje małe dzieci (niewygody świadek )
  Kate miała sztuczny brzuch ( na co zwracało wielu ludzi), który w parę tygodni po porodzie niechcąco pokazała grając w siatkówkę, był płaski jak stół.
  Zawsze trzyma małego tyłem do siebie, ponieważ odpycha się od niej.

  Mały jest ślicznym dzieciaczkiem oby to były tylko głupie domysły.
  Jest tego więcej.

  1. Czytałam o tych domysłach…rzeczywiście to może mieć sens, zwłaszcza jak się patrzy na to wszystko…
   a płaski brzuch w parę tygodni po porodzie? toć nawet najlepszy chirurg plastyczny, dietetyk i cała inna ekipa by tego nie ogarnęli… 😀
   A dzieciaki fakt, ładnie wyglądają 🙂

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish