Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Donald Trump, Kościół, Państwo, i Obraz Bestii.

Autorzy tego filmiku wykładają to, co wkomponowuje się w trend tego bloga.

Ostrzegają przed:

-ekumenią

-charyzmatykami

-Trumpem

-papieżem

Interesujący film, którego obejrzenie polecam:

 

Jeśli pochwycenia nie będzie, to chyba powinniśmy się szykować na najgorsze.

Tak się jeszcze zastanawiam, czy jest sens w tej sytuacji być zrzeszonym w kościołach protestanckich w Polsce…

Niebawem poznamy kto do jakiej bramki gra…

 

Niestety, ale kilka jednostek z czytelników tego bloga poszła zwiedziona  w stronę charyzmatyków i nieograniczonej łaski przed czym ostrzega ten film.

Nie miejcie nic wspólnego z ludźmi ze zborów, grup, o których wspominają autorzy tego filmu. W czasie zagrożenia sprzedadzą Was niczym Judasz.

Nie dajcie sobie wkładać rąk na głowę.

Ostrzegam także przed kanałem Idź pod prąd, ludzi  popierających Trumpa.

Updated: 16 stycznia 2017 — 09:59

24 komentarze

Add a Comment
 1. Oglądając ten film aż łzy zaczęły mi cieknać po polikach, bo zdałam sobie sprawę, że juz w bardzo bliskiej przyszłości będziemy nazwani ”protestujacymi”, za których trzeba się wziąć i uciszyć ?

 2. Ostatnio natknełam sie na serial Colony , odlagnełam dwa odcinki i można powiedzieć że pokazują w tym serialu jak mniej wiecej bedzie wyglądał ucik, oczywiście bogaci nadal są bagatymi

  http://www.efilmy.tv/serial,1637,Colony-2016-,sezon-1,odcinek-1.html

 3. Dzięki Piotrze za wstawienie tego filmu,przedstawienie zaczęło się.
  Nie da rady tego zatrzymać,bo Wszechmogący powiedział i tak też się stanie.Chwała Ci Ojcze!
  Na naszych oczach wypełniają się Słowa naszego cudownego Boga.
  Nadchodzi małymi krokami czas,kiedy będziemy mogli pokazać jak bardzo umiłowaliśmy naszego Boga.
  Wykorzystajmy ten czas jak najlepiej i prośmy,aby DŚ wzmacniał nas,abyśmy wytrwali i byli w stanie z Bożą pomocą nieść prawdę.

 4. Bardzo ciężko ogląda się ten film. W sensie fałszu jaki ukazują te kłamstwa, cała ta propaganda jest wręcz nie do zniesienia. Parafrazując słowa Natanaela który gdy dowiedział się skąd pochodzi Jezus rzekł:”Czy może być co dobrego z Nazaretu?” można by zapytać czy może być co dobrego z Ameryki? Szczerze w to wątpię pomimo tego, iż nie brakuje tam biblijnych Chrześcijan i pastorów głoszących zdrową naukę to jednak ich głos jest zagłuszony przez podszywające sie pod Chrześcijaństwo ruchy. Nie wiem jak Was ale mnie przerażają takie scenki z mega kościołów gdzie zgromadzonych jest kilkaset czy kilka tysięcy ludzi rzekomo wielbiących Boga. Przerażają mnie ci pasterze głoszący słowo głosem nie znoszącym sprzeciwu podkreślając jego wagę zbędną gestykulacją domagając się potwierdzenia swych słów od zwodzonego tłumu który bezwiednie krzyczy AMEN AMEN po każdej górnolotnej wypowiedzi!! Nie wiem jak Wy ale ja wolę w pokorze paść na kolana, schylić czoło i w ciszy pokłonić się przed Bogiem zawierzając mu wszystko i dziękując za wszystko co otrzymuję niż być w tym tłumie z przyklejonym uśmiechem i rękami wyciągniętymi niczym ręce Chrystusa na krzyżu.

  1. Zgadzam się! Mnie również to przeraża. Byłam w szoku jak widziałam tych upadających czy śmiejących się ludzi w taki okropny sposób jak ta kobieta z filmu. Albo to co mówili ci panowie rzekomo pełni DŚ. Zero pokoju w ich zachowaniu, tylko chęć do agresji, przywalenia komuś w twarz.. Oni wszyscy, a zwłaszcza Copeland mają w sobie coś niepokojącego, takie odniosłam wrażenie podczas oglądania.
   Filmik bardzo dobry, dobrze wszystko tłumaczy, na własne oczy możemy zobaczyć i posłuchać co mówi taki DJ Trump czy Franio. A z jaką pasją opowiadał Trump o podtapianiu… To jest dopiero chrześcijanin! 😐 zgroza.

   1. Czyli nie tylko ja zauważyłem, że coś nie tak z tymi pastorami. Tego mówiącego o piekle za brak udziału w wyborach ogladałem poklatkowo bo coś dziwnego było w jego oczach jakieś puste, martwe wręcz szalone miał te oczy!

    1. Dosłownie. Czy aby na pewno mieszka w nim jeszcze duch ludzki czy to może już jakieś opętanie? Gość jest lekko przerażający.

     1. No jak dla mnie to on nie jest lekko przerażający a bardzo przerażający! Odpycha mnie takie zachowanie i masz rację mówiąc, że maja ducha ale nie tego co trzeba 😉

   2. Odniosłam takie samo wrażenie, a Copelandowi szczególnie źle z oczu patrzy… Może i są pełni ducha, ale prędzej antychrysta…

  2. Piotr, czyli kamień, nie skała

   “w ciszy pokłonić się przed Bogiem” – dokładnie.
   “Ty zaś, gdy chcesz się modlić, wejdź do swej izdebki, zamknij drzwi i módl się do Ojca twego, który jest w ukryciu. A Ojciec twój, który widzi w ukryciu, odda tobie. ” Mt 6:6

 5. Prześladowania rodem ze średniowiecza się zaczną, niech Nasz kochany Bóg i Pan Jezus Chrystus da nam silę do zniesienia tego cierpienia. Kto od miecza ma zginać, zginie, tu się okaże wytrwałość świętych.

 6. Co z ta plotka o rzekomym zamachu ( probie utracenia ) Donka Trabki? Czy to moze byc zarzewiem fali terroru w Ameryce jak i na swiecie?

  1. Były rzekome próby ale to zwykłe ustawki w ramach gry wyborczej by nabic nieco pkt sondażowych. Karta z gry Illuminati przedstawia jakby jego twarz z wyraźnym ostrzeżeniem. Mi jednak widzi się, że Trump mocno osiądzie na fotelu prezydenckim i nic go nie ruszy gdy ten zacznie działać.

 7. film w swoim przesłaniu nieco podobny do artykułu Dunkela, który umieściłem na blogu dwa miesiące temu.

  http://baruch-ata-adonai.blogspot.com/2016/10/nowa-prawica-religijna.html

 8. Szczerze, choć nie wiem, czy Piotr nie ma mnie na myśli jako “zwiedzionej, która poszła do charyzmatyków”, nic z tego co wszędzie przylgnęło do charyzmatyków nie obserwuję w swoim zborze. Pastora określiłabym jako konserwatywnego choć jest młody, potępia ekumenię, w ciągu prawie roku ani razu nie było kazania z tylko “nieograniczoną łaską” a o upamiętaniu słyszę co niedziela.
  Nie staję tu jako obrońca zielonoświatkowców, bo wiem, że Bóg ma kościół wśród wierzących w Niego, a nie z nazwy, jednak pragnę podkreślić, że akurat ZŚ są autonomiczni tj. każdy zbór ma swoje zasady, oczywiście wspólne wyznanie wiary jak większość kościołów protestanckich, ale postępowanie, owoce są różne w każdym zborze. Często mamy gości np. z Wisły był starszy pastor na usłudze i też nie głosił żadnych herezji, też mówił o grzechu, o miłości do bliźniego, o owocach Ducha.
  Nikt nie powala u nas ludzi. Mówią językami, fakt, ale żadnych takich popisów póki co nie było. Nawet pastor mówił aby nie chodzić gdzieś gdzie nakładają na nas ręce, bo nie wiemy z jakiego ducha są. Oprócz spornej dla mnie od początku kwestii języków nic nie wzbudza mojego niepokoju. Jednak ostrożność wskazana gdziekolwiek nie pójdziemy. Wszędzie mogą być wilki w owczych skórach i wiem o tym.

  1. dokonuję uogolnienia, ale warto zastanowić się czy:
   -kościół jest ekumeniczny
   -czy mówi o roli grzechu
   -czy mówi o wązności Prawa Boga

   1. Piotr, czyli kamień, nie skała

    I czy mówi o Dekalogu w postaci takiej jaki został napisany Palcem Boga na skale, a nie w postaci “uszczuplonej” z niewiadomych powodów. Bo na pewno nie z powodu śmierci Jezusa, który nauczał o nienaruszalności Prawa.

    1. W teologii protestanckiej dekalog jest zapisem zawarcia przymierza z Izraelem i jakby “streszczeniem” wszystkich 613 zapisow zakonu. Wedlug tego, co sie naucza, zastosowanie ma albo caly zakon 613 albo 2 przykazania milosci, w ktorym sie zakon zawiera wytlumaczony miloscia do Boga i ludzi. Milosc jako wartosc nadrzedna nad litera. Wszystkie 9 przykazan zostalo powtorzone przez Pana Jezusa jednakze o zachowywaniu szabatu wprost nie powiedzial, a uczniowie dali poganom wolnosc w tym temacie tj. nie powinno sie potepiac za to ani nakazywac nie-Zydom. Tak to w skrocie wyglada. Krolestwo to nie sprawa jedzenia i picia, wolnosc w Chrystusie. Nie przeminie prawo tj Zydzi beda do konca mieli zakon az Chrystus przyjdzie i nawroca sie ostatni Izraelici. Wolnosc dotyczy dnia, bo pozostale przykazania z dekalogu zostaly powtorzone w NT albo zaostrzone jak np. cudzolostwo w czynie a cudzolostwo w sercu. Nikt nie uniewaznia zakonu jednak zastosowanie ma prawo wytlumaczone przez Pana Jezusa (tj uczniowie jedli klosy, nie myli rak itd itd).
     Kesja kiedys dala ten link:
     https://www.cai.org/pl/studia-biblijne/1050-new-testament-commands

 9. Faktycznie z kanałem IDŹ POD PRĄD może być coś nie tak . Widziałem dwa filmiki odnośnie choinki „ bożonarodzeniowej ”. Jak wiadomo zarówno w samych tych świętach jak i w choince nie o tego Boga chodzi. Kiedy śpiewają „ Bóg się rodzi ”, to śpiewając tak kłaniają się pogańskim bożkom ponieważ tych bożków, którym przypisywano dzień narodzin na 25 grudnia było w różnych kulturach kilka . Co do choinki to pastor Chojecki broni choinki i tak napisał pod filmikiem : „ Spotyka się ludzi, którzy powołując się na Biblię, hejtują choinki, wieprzowinę, alkohol i inne tego typu kluczowe zagrożenia cywilizacji. Czy to bezkompromisowi wyznawcy Jezusa, czy może szkodnicy Jego sprawy? – przesłanie od pastora Pawła Chojeckiego z okazji Świąt Bożego Narodzenia. 26.12.2015 ”

  Inna sprawa związana z choinką , pomijając fakt jakie ma pochodzenie to drzewko , to proszę zwrócić uwagę na ozdoby !!!! Pentagramy , gwiazdy „ Dawida ” i inne bluźniące Bogu …. Brakuje tam tylko wcześniej wymienionych rzeczy przez pastora : wieprzowiny i alkoholu !

  Nie wiem jakimi wartościami kieruje się pastor Chojecki, do jakiego zboru należy itp. ale po tym co słyszałem to jest to jedno wielkie zwiedzenie.

  1)DO HEJTERÓW CHOINKI/Pastor Chojecki na Święta
  2)CHRZEŚCIJANIN A BOŻE NARODZENIE – Czas Chrześcijan 10.12.2016

  1. Chojecki jest w zasadzie klasycznym baptystą (z wyznania, zobacz na stronie kościół nowego przymierza). Zauważ jednak że nie świętuje tego po katolicku, ale na swój strój. Nie nauczał z tego co widziałem, o koneiczności świętowania 25 grudnia, czy o tej dacie jako autentycznej (traktuje to chyba jako umowną).

 10. dziękuję w imieniu Jezusa Chrystusa za wstawienie tego filmu, dobry materiał ku ostrzeżeniu, powinien każdy go zobaczyć, widzimy jak wszystko wypełnia na naszych oczach.

  1. Też dziękuję za wstawienie materiału 🙂

 11. POLSKA SPRZEDANA! – Święto Chanuka w Pałacu Prezydenckim – NWO

 12. Nie rozumiem. Facet chce żeby wartości chrześcijańskie były respektowane to zle ? W stanach liczą się tylko wartości liberałów zresztą w Europie rowniez, gosciu chce to zmienić i wam się to nie podoba ? Trump nie mówił nic o władzy papierowa nad obywatelami. To kto byłby lepszy wg Ciebie ? Ateistą? Liberał ? Z wartościami lgbt i uważając zdrowy i normalny model rodziny za przeżytek ? To nie tu przyjdzie bestia.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: