Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Antonio Tajani -​ nowy przewodniczący Parlamentu Europejskiego.

“Antonio Tajani został Przewodniczącym Parlamentu Europejskiego. Pojawił się w nim w 1994 roku i nieprzerwanie od 23 lat sprawuje funkcję europosła lub komisarza. Przed głosowaniem był wskazywany jako jego faworyt. Na nową funkcję został wybrany przez 351 europosłów z m.in. frakcji chadeckiej i liberalnej. Na kontrkandydata Gianni Pittellę oddano 282 głosy.”

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Antonio-Tajani-kim-jest-nowy-przewodniczacy-Parlamentu-Europejskiego,wid,18677779,wiadomosc.html?ticaid=118768&_ticrsn=3

Puzzle  układają się same. Trump z wielką bazą protestantów i katolików. Tajani z poparciem chadeków, a więc katolików. Czyżby Prawo niedzielne pukało już do drzwi?

Poparli go głównie politycy frakcji chadeckiej, a więc można rzec samego Rzymu.

Oto i posłuszeństwo wobec Rzymu.

“Jako komisarz ds. transportu nadzorował wprowadzenie przepisów dotyczących emisji spali. Jak zauważa europejskie wydanie „Politico”, z tego powodu został obwiniany za aferę Dieselgate. W 2015 roku ujawniono, że Volkswagen manipulował wynikami pomiaru emisji spal, żeby spełnić normy przewidziane w amerykańskich, ale i też europejskich przepisach. Wprowadzenie ich nadzorował Antonio Tajani. Później bronił się, że nigdy nie był informowany, ani nie dostał dowodów na instalowanie takiego oprogramowania w samochodach. Choć wiedział, że wyniki pomiarów w laboratorium i na drogach diametralnie się różnią”

wp.pl

 

Franciszek w liczącym ponad 190 stron dokumencie zaapelował o “ekologiczne nawrócenie”.

Zwrócił uwagę na konieczność drastycznej redukcji emisji m.in. dwutlenku węgla poprzez zastępowanie paliw kopalnych i rozwijanie odnawialnych źródeł energii.

http://tvn24bis.pl/ze-swiata,75/papiez-franciszek-opublikowal-nowa-encyklike,552583.html

 

 

Updated: 18 stycznia 2017 — 11:29

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: