Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Żydowski polityk cieszy się i knuje jak dziecko, że Niemcy (i Polacy) wymrą

W bardzo sprytny bo intelektualny sposób niemiecki polityk pochodzenia żydowskiego popiera depopulacje Niemców i Polaków. Jest to ładnym ubranie w słowa jak “zmniejszyć liczbę obu nacji”.

Upominam przy tej okazji, aby nie dać się wciągnąć w typowy dla różnych -yzmów, antysemityzm, gdyż ciało Chrystusa jest zlożone z Żyda i Greka. Duchowo naszym obywatelstwem jest Królestwo Boga. My tylko tutaj chwilowo mieszkamy a więc nienawiść do Żydów czy muzułmanów, pigmejów, eskimosów, Ukraińców to praca diabła. Nienawidzisz? Pomódl się.

Updated: 18 stycznia 2017 — 11:16

13 komentarzy

Add a Comment
 1. chciałbym zadać pytanie związane z tzw. sądem uczynkowym. Proszę mnie poprawić jeśli źle to rozumiem. Bazuje na pismach Pawła.
  1* Mamy nowo narodzonego, który dostał nowe serce i nowego ducha. Człowiek ten jest zbawiony;
  2* Od tej pory taki człowiek zaczyna budować prawdziwe dzieło na fundamencie jakim jest Pan Jezus Chrystus;
  3* Jego uczynki teraz wynikają z faktu przyjęcia Pana. Jego uczynki wynikają z autorytetu Pana;
  4* Po śmierci (nie ważne kiedy) taki człowiek staje przed sądem Chrystusowym. Sądem określanym mianem sądu ognia. Sąd ten ma na celu pokazać jaką budowę wznosił ten człowiek na fundamencie. Jest to sąd z uczynków wiary ale nie ku potępieniu ale ku oczyszczeniu i otrzymania tzw. nagrody o której pisał Paweł;

  Czyli wynika to, że jest to sąd uczynkowy ale z uczynków wiary. Uczynków jakie czynimy dopiero po przyjęciu Pana do naszego życia…

 2. Prof. filozofii Wolniewicz: Żydowski wpływ na multikulturowy charakter Europy? https://youtu.be/ei-dr_lYXmI

 3. Jakubici ( potomkowie Izraela ) wniesli jakis tam wplyw w wszelakie przejawy polskiego zycia. Czesto byl on ujemno-negatywny, ale tez zdarzaly sie jednostki, ktore dolozyly swoja cegielke do chwaly naszego kraju.

 4. Falszywy Izrael/synagoga szatana ( edomici, chazarzy, danici-wszelacy talmudysci/kabalisci ) sa glowna przyczyna duchowego zla. Wine za swoje zbrodnie zwalaja jednak na wyznawcow Jezusa Chrystusa nieobrzezanych ( nawroconych pogan ) i obrzezanych-jakubitow mesjanistycznych ( prawowierne resztki ludu Boga ).

   1. Czy mozna sie modlic za ludzi-kameleony, ktorzy okazana im pomoc W PELNI swiadomie wykorzystuja przeciwko tobie? Ktorzy czynia zlo, bo im to sprawia przyjemnosc ( z bardzo niskich pobudek, a nie np. z ideowych jak np. Szawel, ktory stal sie Pawlem badz dla kariery), bo to im sprawia pzyjemnosc? Wiem, ze trzeba sie modlic za przesladowcow. Ale czy wolno za tych ktorzy odrzucaja wszelakie zasady i prawa moralne?

    1. Adminie Piorze, o co chodzi Jezusowi Chrystusowi we fragmencie z tym grzechem sprowadzajacym smierc?

      1. Jakiego to rodzaju grzech odbiera rozum i godnosc czlowieka, bestializujac go?

        1. Przepraszam. To slowa apostola Jana, a nie Jezusa Chrystusa 1 J 5, 16 Jesli ktos widzi brata popelniajacego grzech, ktory nie sprowadza smierci, to niech prosi, a [Bog] takiemu-i wszystkim nie popelniajacym grzechu, ktory sprowadza smierc-da zycie. Istnieje grzech sprowadzajacy smierc; i nie mowie zebys sie za tego [kto go popelnia] modlil. O co tu chodzi?

         1. na przyszłość detmold prosze Cie nie rób mi lamigłówek, bo ton strata czasu. Wystarczy podać cytat lub alfanumeryczny zapis.

          Natomiast co do meritum, kwestia przekładu tj. Prawdilowo brzmi on tak:

          ” Jeśli ktoś widzi brata popełniającego grzech, który nie sprowadza śmierci, to niech prosi, a (Bóg) takiemu – i wszystkim nie popełniającym grzechu, który sprowadza śmierć – da życie. Istnieje grzech sprowadzający śmierć; i nie mówię, żebyś się za tego (kto go popełnia) modlił. (17) Każda nieprawość jest grzechem, ale jest także grzech, który nie sprowadza śmierci. (18) Wiemy, że każdy, który został zrodzony z Boga, nie grzeszy, albowiem Zrodzony z Boga strzeże go, a Zły mu nie szkodzi.”

          Summa summarum cytat ten jakby nie było mówi o utracalności zbawienia i dziekuje Ci za wspomnienie o tym , gdyż trwanie w grzechu blokuje zbawienie. Jest to świetny cytat do napisania tekstu obalającego łaskowiczów żyjących w grzechu.

        2. Konczac wywod. Nieswiadomy swego grzesznego sposobu bycia dowolnego rodzaju poganin jest bardziej usprawiedliwiony w oczach Boga od laskowicza, ktory trwa w grzechu.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: