Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

ROZNIECAJ DAR BOŻY

Carter Conlon

Paweł powiedział do Tymoteusza „Z tego powodu przypominam ci abyś rozniecił na nowo dar łaski Bożej, którego udzieliłem ci przez włożenie rąk moich” (2 Tym. 1:6).
Moje słowo do ciebie jest takie samo: rozniecaj dar Boży. Kiedy Bóg położył na ciebie Swoją rękę, to złożył w tobie depozyt – zdolność do robienia tego co nadprzyrodzone.
A więc jak się roznieca ten Boży dar? Rozpoczyna się od powiedzenia, „Panie, chcę tego! Chcę, aby moje życie było tym, do czego je powołałeś. Nie chcę po prostu wmieszać się w społeczeństwo i ostatecznie nic nie zmieniać. Chcę mieć siłę, żeby stanąć jako naśladowca Jezusa Chrystusa.”
To była moja modlitwa poprzez całe moje chrześcijańskie życie: „Panie, rozpal mnie. Zabierz mnie do innego miejsca; nie pozwól mi się stać obojętnym. Nie pozwól mi żyć na wczorajszej łasce i wczorajszym zwycięstwie. Dzisiaj jest nowy dzień; są nowi ludzie, których spotkam. Roznieć w moim sercu współczucie. Daj mi oczy, które będą widzieć ludzi tak, jak Ty ich widzisz. Nie pozwól, żebym się bał twarzy ludzi. Ty żyjesz we mnie; dałeś mi Twojego Ducha Świętego i pozostawiłeś mnie na tej ziemi, bo masz dla mnie cel – więc pomóż mi uchwycić się powodu dla którego żyję w tym pokoleniu!”
Pamiętaj, jedyna rzecz, jaka powstrzymuje prawdziwe dziecko Boże, to niewiara. Dlatego musimy prosić Boga o łaskę, aby Go czcić i w pełni korzystać z tego depozytu, jaki nam dał. W ten sposób dusze będą dotykane – kiedy będą widzieć realność Jezusa Chrystusa żyjącego w nas!

Zaktualizowane: 8 stycznia 2017 - 12:06

4 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Krzysztof żołnierz

  Wspaniały artykuł ☺

  1. Też tak sądzę 🙂
   PS. Zdrowia całej twej rodzinie, w tym też twemu jeszcze nienarodzonemu dziecku (synkowi/córeczce) 🙂 🙂

 2. Krótko, treściwie i mądrze, a najważniejsze – praktycznie 🙂 Chwała Panu Jezusowi, niechaj w Swej łasce nas uzdolni do wykonywania tego, czego się od Niego uczymy i tego co od nas wymaga, niech nasze podążanie za Nim nie będzie tylko napełnianiem głowy wiedzą lecz codziennym praktycznym życiem w żywej relacji z Nim. Pozdrawiam

 3. Wszystko to tłumaczy mi dlaczego „nie kraczę” gdy wejdę między kruki, lecz zmieniam otoczenie…
  Czytając to wiem dlaczego rozbijam każdą klikę która trwała do czasu mojego wejścia w nią …

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish